Už jsme zvědavé na výsledky testování služby HP Instant Ink, díky které byste nikdy neměly zůstat bez inkoustu a ušetřit až 70 % nákladů na tisk

image
otestováno
Počet recenzí
0
jak jste hodnotily
5
4
3
2
1
doporučuje
0 %
Testováno v období
od 8. 8. 2021
do 31. 8. 2021

službu HP Instant Ink  

Tisknete chytře a výhodně. Otestujte službu HP Instant Ink díky které nikdy nezůstanete bez inkoustu a ušetříte až 70 %. Získejte inkoust s pohodlným doručením a bezplatnou službou recyklace již od 29 Kč měsíčně. 

HP Instant Ink je nová služba předplaceného tisku – místo nákupu náplní si vyberete měsíční tiskový plán. Když vám bude docházet inkoust automaticky vám pošleme novou kazetu a to s předstihem, takže vám nikdy nedojde. Neplatíte za kazety ale za stránky a barevná stránka stojí stejně jako černobílá takže se nemusíte omezovat když chcete tisknout fotky. Plán můžete kdykoli zrušit nebo změnit. Když nevyužijete všechny stránky, automaticky je převedeme do následujícího měsíce.   

Jaký bude průběh testování?

  • Registrace na stránce www.HP.cz/instantink.
  • Po zaregistrování vám bude doručena uvítací sada. Inkoustová kazeta, kterou takto obdržíte, je určená jen k tisku se službou HP Instant Ink.
  • Příští zásilku inkoustu obdržíte až ve chvíli, kdy vám bude docházet inkoust.
  • Když vám bude inkoust docházet, z HP vám rovnou pošlou nové kazety. 
  • Službu můžete zdarma využívat 2 měsíce (max. 300 stránek/1 měsíc).
  • Po skončení 2 měsíců můžete službu bezplatně zrušit nebo si ji necháte a začnete platit měsíční poplatek dle zvoleného tarifu. Pokud službu zrušíte, můžete opět využívat standartní náplně zakoupené v obchodě. 
  • Pomozte zároveň chránit životní prostředí s bezplatnou službou recyklace - vypotřebované kazety stačí odeslat v předplacené zásilce.


Více informací o službě HP Instant Ink se dozvíte TADY.