Zažijte dobrodružství s rodinnou hrou Doba ledová 5: Galaxy

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
20x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 11. 2016
do 7. 12. 2016

Říkáte si, jaké dobrodružství čeká na kosmonauty při objevování vesmíru? Tak to pojďte rovnou vyzkoušet a pořádně se u toho s celou rodinou pobavit! Hledáme deset maminek, které se s námi podělí o zkušenost.

A nebojte se, během putování po galaxii nebudete nikdy samy. Na cestě za poznáním vesmíru vám totiž budou dělat společnost veselí kamarádi z filmu Doba ledová 5.

Zahrajte si na Veverčáka z filmu Doba ledová

Jak určitě víte, Veverčák Scrat při honbě za oříškem rozesmívá velké i malé. Ovšem počkejte, až se ocitnete na jeho místě. V rodinné hře Doba ledová 5: Galaxy bude vaším úkolem prozkoumat temnotu vesmíru, objevit nové planety a dopravit co nejvíce pokladů (oříšků) na svou vesmírnou loď. Uvidíte sami, že to není jen tak, zvláště když se vám do cesty připlete třeba meteorický roj.

Výhodou je, že hra díky proměnlivému hernímu plánu nebude nikdy stejná! Vyhrává ten, kdo ze všech možných planet posbírá a dopraví nejvíc kousků.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
21
avatar
Petra
klad Zajímavá hra, která chytne každé dítě v tomto věku, protože není snad nikdo, kdo by animovanou pohádku - Dobu ledovou neznal, Je to zase příjemná změna ve společenských hrách od obyčejného člověče, nezlob se. Zahraje si celá rodina a děti aspoň nevysedávají u počítačů.
avatar
Jana
klad Moc se mi líbí že hra je přehledná,deti pobaví,libi se mi že hra je omyvatelna,deti u ní dlouho vydrží.libi se mi že hra je proměnlivá,takze děti se rozhodne nenudí.hra rozvíjí představivost a kreativitu,jsem z ní nadšená ,líbí se mi že děti chytne a nepustí
avatar
Dagmar
klad Kdo by neznal dobu ledovou!! Tato hra je omyvatelna líbí se mi že rozvíjí kreativitu dětí,a soutěživost,libi se mi že je přehledná,a má jednoduchý návod,d eti na dlouho zabaví a rozhodne se nebudou nudit,pobavi se i dospělí , kteří se určitě rádi zapojí
avatar
Petra
klad Hra dorazila v pátek a hned večer jsme hráli, hráli jsme několikrát i včera, naštěstí mě zastoupil dědeček, který hrál asi 8x......zkrátka hra se Madle strašně moc líbí, bere si jí dnes i ke kamarádce. Baví jí na hře, že nikdy není úplně stejná, díky proměnlivému hernímu plánu navíc miluje téma vesmír. Takže za nás velmi kladné hodnocení a dobrý tip na vánoční dárek.
avatar
Dana
klad Takže byl herní víkend!Děti nás nenechali oddechnout.Hra je moc pěkná.My si jí ještě obzvláštnily,že za každý oříšek odnesený na loď si děti vzali burák...:D.Mě se moc líbí variabilita hry,že není pořád stejná.U nás se nejvíc hráli dostihy,tak aspoŇ změna od toho chození do kola...:D
avatar
Gabriela
příloha
klad Předem děkujeme za možnost testování a musím "vypíchnout, že hra dorazila dokonce sobotní poštou! Hru jsme hráli s dětmi asi 10x. Dětem se líbilo, že hra byla pokaždé jiná, takže chtěly znovu a znovu. Na první pohled děti zaujalo prostředí hry - vesmír, ten je teď u dětí populární a Doba ledová je stálým oblíbencem již delší dobu. Ve hře se nosí oříšky a musím říct, že kluci při této hře dokonce dostali na oříšky chuť, že jsem jim musela ke hře dát misku s buráky, což hodnotím velmi pozitivně, dosud je totiž nejedli. Takže díky Dobo ledová!
avatar
Růžena
příloha
klad Opět hned na začátku poděkujeme za možnost testovat tuto hru. Měla jsem v plánu ji koupit pod stromeček ;-) Přišla v pátek a o víkendu se muselo hned začít hrát. Hra přišla zajímavá jak dětem, tak i nám s manželem. Není hned okoukaná na má spoustu variant, což děti potěšilo a chtěly hrát opakovaně. Zapojily naštěstí i babičku, která si s vnoučaty moc ráda hraje.
avatar
Silvie
klad Hra je pokaždé jiná, takže zaujme. Na další hru se vždy těšily jak děti, tak i já. Vesmír máme rádi, Dobu ledovou také, takže perfektní. Musím říct, že také jsme u toho zobali oříšky. :-) Hra nás zabavila na dlouhou dobu a stala se u nás nejoblíbenější. :-) Děkujeme za možnost testovat. :-) Skvělá hra! :-)
avatar
Michaela
klad Dobrý ledová nás naprosto dostala. Zapojili jsme do hry i naši babičku s dedečkem a hodně jsme se u hraní i zasmáli. Je fajn, že se dá otřít, malá nehoda se nám stala, takže hra není zničená. Jsem ráda, že se nám hru podařilo vytestovat a moc za to děkuji. Myslím, že nás to i jako rodinu trochu více sblížilo. Byl by to určitě i skvělý dárek na Vánoce. ;-)
avatar
Eva
klad mám velkou radost¨, že můžeme testovat hru Doba ledová 5: Galaxy¨- protože tato hra nás velmi zaujala. Hra je tak trochu jiná, proměnlivá a díky možnosti variability zatím stále baví z čehož mám radost, že jsme našli zabavu, která jakoby vtáhne do děje filmu. Motiv Doby ledové je moc pěkný nápad,
avatar
Helena
klad Zábavná hra s tématem oblíbené pohádky. Princip je stejný jako u obdobných her jako třeba lovci pokladů, chodíte po kartách, kdy skoro kazdá má nějakou speciální vlastnost. Hra je na delší dobu, skoro hodinu, ale to je dáno tím, že ji ještě nemáme plně zažitou. Děti hra baví, které dítě by nechtělo hledat poklad.
avatar
Aleš
klad Tato stolní hra je zabalena do pevné krabice, což je super, protože vydrží i méně šetrné zacházení dítěte. Hned jak ji syn(6let) uviděl měl radost, jelikož má rád Dobu ledovou. Hra je vtipná, a graficky moc hezky zpracovaná. Hráli jsme 2 dospělí a 2 děti (6 a 8). Trvalo to cca 30 min a paradoxně ten starší už se ke konci bavil mnohem méně než ten mladší, takže opravdu záleží na "typu dítěte". Cena kolem 300Kč je dle mého názoru úměrná. Za mě doporučuji
avatar
Martina
klad Dobrý deň, tak hru sme obdržali až dnes :(, ale hodnotíme ju kladne. Hneď ako Dorotka prišla zo školy sme si ju aj s manželom zahrali. Náš 3-ročný drobec nám pripravil 81 kartičiek, čo ho veľmi baví. Doba ľadová je ich najobľúbenejšia rozprávka, do hry sme boli všetci "zažratí" a už vidím, že máme o víkend postaraný. Vrelo odporúčam, naozaj sa zabaví celá rodinka a je to pre detičky opäť niečo nové.
avatar
Zuzana
klad Dětem se to pravděpodobně líbit bude, protože je to dobrodružná a rodinná hra, kterou si každé dítě zamiluje. A dobrodružné je to hezky. Dětem se ale líbí skoro všechno, co je dobrodružné a zábavné. Na Vánoce pro všechny děti je to určitě krásný dárek
avatar
Anna
klad Bezvadná a moc hezky provedená hra , která zabaví děti opravdu na dlouho :-) hraju ji s dětma pravidelně :-) dříve jsme hodně hrály člověče nezlob se,ale ta nás už omrzela.Tato hra je pokaždé jiná a tak děti hned neomrzí :-) mohu jen doporučit
klad :-)
avatar
Daniela
klad Rodinná hra Doba ledová 5: Galaxy je moc hezká a velice zábavná. Je balená v hodně pevné krabici, což prodlouží její životnost. Hra je vtipná, a graficky moc hezky zpracovaná. Není hned okoukaná a má spoustu variant, což zaručuje, že hra nebude nudit a bude se hrát opakovaně. Rozhodně doporučuji.
avatar
Kamila
klad S rodinnou hrou Doba ledová 5: Galaxy se bavíme už dlouho. Při hraní se bavíme - někdy se i pohádáme. Ale to bylo při Člověče nezlob se také!!! Naštěstí jsme inteligentní rodina, vždy si problém v klidu vysvětlíme a hrajeme dál!!!!! Hru všem doporučuji, ať zažijete též zábavu.
avatar
Jaroslav
klad Tuto hru hraji s vnoučaty. Musím říct, že je pro ně opravdu zábavná a užijeme si spoustu legrace. Doba ledová je pro mrňata pořád aktuální téma :) Vždy se u této hry dobře pobavíme a dětem se moc líbí obrázky. Je kvalitní a pěkná. Dobře vymyšlená. Mohu doporučit! :)
avatar
Sylva
příloha
klad Tuto hru bych moc ráda doporučila. Pravidla mi přišla trochu složitější na pochopení, ale pochopili jsme a co ne, domysleli jsme si. Hra je chytlavá a to hodně. :) Hrajeme ji snad nejčastěji z toho, co doma máme. :) údržba je jednoduchá, kartičky se dají otřít. Hra nás hodně baví, proto doporučujeme. :)
avatar
Lucie
klad Tak hra Doba ledová galaxy je opravdu skvělé hra pro celou rodinu a pak hlavně teda děti. Zabaví je na dlouhou dobu a navíc uceluje rodinu, protže s dětmi hru hraju já i moje maminka, jejich babička. Každého baví a nikdy nezůstaneme jen u jednoho kola
Zobrazit více recenzí