Testerky už neřeší, že jsou hračky jejich dětí rozházené a válí se po podlaze. Testují s dětmi Hračkobox - přenosný box na hračky s hrací podložkou

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
30. 9. 2021

Hračkobox  

Všichni rodiče dětí se jistě shodnou, že udržet pořádek mezi hračkami, je často neřešitelný oříšek. Hračky bývají poházené všude po pokoji a jejich úklid zabere více času, než je milé. A právě proto jsme jako pomoc rodičům vymysleli Hračkobox = úložný box na hračky s hrací podložkou.

MULTIFUNKČNÍ BOX S HRACÍ PODLOŽKOU:      
Děti si rády hrají s hračkami. Děti milují mít svůj vlastní prostor během hraní. Děti si velmi rády berou své hračky ven – ke svým přátelům, na výlety nebo k prarodičům. Hračkobox s podložkou na hraní vám usnadní život a poskytne vám mnoho výhod. Použití boxu je vhodné doma, na chatě, i venku. Díky Hračkoboxu ušetříte váš čas. Vezměte box s sebou na všechna svá oblíbená místa a užijte si čas společně se svými dětmi – zatímco si vaše děti hrají na hrací podložce, vy si užíváte chvíle klidu. Box je vhodný do interiéru i exteriéru.

ÚKLID HRAČEK BĚHEM PÁR VTEŘIN:
Stále řešíte, že jsou hračky vašich dětí rozházené a válí se po podlaze? Hračkobox na skladování hraček vám pomůže! S tímto boxem můžete zapomenout na nekonečné uklízení hraček z podlahy po celém vašem bytě, nebo domě. Hračkobox má v hrací podložce zabudované stahovací šňůrku, díky kterým je úklid hraček velmi rychlý. Za šňůrky zatáhnete a hračky sklouznou po hrací podložce dovnitř boxu během pár vteřin.

KVALITNÍ MATERIÁL:
Hračkobox na ukládání hraček s podložkou na hraní je vyrobena z vysoce kvalitního oxfordského plátna a polyesteru. Díky precizní výrobě a pozornosti věnované detailům je Hračkobox odolný, a zároveň příjemný na hraní. Rukojeti jsou odolné pro nošení hraček a pokladů vašich dětí.

VELIKOST HRAČKOBOXU:
Úložný box na hračky měří 40 cm na výšku, průměr je 30 cm a šířka hrací podložky 148 cm

Hračkobox pomáhá dětem vytvořit si dobrý návyk na uklízení hraček a rozvíjí tak praktické a organizační schopnosti dětí. Hračkobox je dokonalým dárkem pro děti, přátele a celou rodinu. 

Více informací o Hračkoboxu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Eva J.
avatar
Radka M.
avatar
Silvie B.
avatar
Lucie B.
avatar
Teenad
avatar
Simona K.
avatar
Denisha33
avatar
@ivettka_kadleckova_
avatar
Terri
avatar
Barbora U.
zobrazit všechny přihlášené