Děti byly velmi spokojení s hravými kroužky Mindok

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
18x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 26. 11. 2015
do 14. 12. 2015

Hravé kroužky jsou originální postřehová hra pro děti i dospělé.

V každém kole hry otočíte kartu zadání a podle ní se budete snažit navléknout si co nejrychleji různobarevné kroužky na palec svojí ruky. Důležité nejsou jen barvy kroužků, ale i jejich správné pořadí. Obsahuje speciální variantu hry určenou na cesty, při které nebudete potřebovat žádnou herní plochu!

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo celkové hodnocení najdete ZDE.

Hodnocení
20
avatar
Lucie
klad Tak tedy Hravé kroužky mindok mě opravdu dostaly. Můj malý syn, kterému je šestnáct měsíců u hry hodně dlouho vydrží a i když na to nemá ještě extra věk, stejně ho to baví a já se na něj ráda dívám. Podle mě je to hra i trochu poučná, takže vřele doporučuji :)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Hravé kroužky Mindok je krásná hra pro děti ale i pro dospělé
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Hravé kroužky Mindok jsou originální postřehová hra pro děti i dospělé. Je to perfektní hra. Je to prostě něco jiného, než klasické stolní hry, navíc netrvá dlouho, takže nezačne nudit. Kartičky jsou pěkně přehledné, kroužky se nám dobře lovily i navlékaly. Tuto hru každému vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Vřele doporučuji všem, skvělé!:-D
klad
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad skvělá hra pro děti i pro dospělé, je jednoduchá a zaujme a zabaví. dá se s ní vymyslet i spousta jiných her :)
klad
avatar
Anna
klad Je to moc pěkná a zajímavá hra pro všechny generace..určitě jí mohu doporučit všem..zabaví na dlouho a přitom není nijak složitá jako třeba jiné podobné hry..varianta na cesty je praktická a pomůže zahnat nudu při dlouhých cestách..takže je to ideální hra pro všechny příležitosti..
avatar
Petra
klad Hru dostala dcera k osmým narozeninám.Moc si přála,protože jí mají ve školní družině. Hra moc baví i mojí mladší pětiletou a od té doby co jí mají nění den, kdy by si nehrály. Mohu jí jen doporučit, neboť trénuje jemnou motoriku dětí, jejich trpělivost, barvocit a určitě jim dá o mnoho víc než čas prosezený u počítače.
avatar
Eva
klad Tak tohle je prima hra, která nám kápla do noty a užili jsme si hromadnou zábavu po kupě děti i dospělí :-) Testováno na dětech 7, 7, 5 let, zapojili se i babi a děda. Hra rychlá, jednoduchá, užili jsme legraci. Je pro všechny, kdo umí aspoň do 6ti napočítat :-) Pro ty, kdo neumí, jsou ještě jednodušší varianty hry, což je super. Nás bavilo hlavně hraní ze "společné zásoby" - to bylo opravdu veselé hrabání a strkanice. Pravidla vysvětlena v cuku letu, hned se mohlo jít "na věc". Kartičky jsou pěkně přehledné, kroužky se nám dobře lovily i navlékaly. Hravé kroužky jsou od MINDOK příjemná změna a my se k nim určitě budeme pravidelně vracet.
avatar
Lenka
klad Děkujeme za zaslání hry. Můj syn (6) je z ní nadšený a říká, že je to perfektní hra. Je to prostě něco jiného, než klasické stolní hry, navíc netrvá dlouho, takže s ní můžeme vyplnit malé časové prostoje. Dobré je, že lze využít i jako cestovní hra.
klad Myslím si, že pokud bych hru měla kupovat, atak bych si to asi rozmyslela - v dnešní záplavě společenských her je to ta dražší.
avatar
Marta
klad Děkuji za možnost otestovat hru Hravé kroužky od Mindok. Hra je jednoduchá, lehce pochopitelná i pro menší děti, vystačí aby znaly čísla a barvy. Hra sama o sobě je rychlá, originální. Pozitivně také hodnotím velikost balení. Kdykoliv si hru můžete sbalit na cesty a nezabere Vám moc místa.
avatar
Petra
klad Jsem ráda, že jsem mohla spolu s dětmi tuto hru otestovat. Poslední dobou mám čím dál víc raději hry, které jsou svižné, rychlé a nemají žádná složitá a zdlouhavá pravidla. Hravé kroužky splňují vše. Mimo to tato hra trénuje rychlost a postřeh, takže ze mě určitě spokojenost.
avatar
Zuzana
klad Měli jsme možnost s dvěma dětmi vyzkoušet hru od Mindok - Hravé kroužky. Hra je v celkem malé krabičce, což je velmi praktické na cestování. Hra je velmi jednoduchá na pochopení, takže se nemusí dětem dlouze vysvětlovat. Děti také zaujala dobře zvolená barevnost. Hra je sama o sobě celkem rychlá, zajímavá a originální.
avatar
Hana
klad Děkuji za možnost testování zábavné hry Hravé kroužky od firmy Mindok. Lehká na pochopení. Děti si u ní moc baví. Velmi rychle ji pochopily. Já osobně mám doma více her od společnosti Mindok. Mám ráda, když hra není jen zábavná, ale děti u ní mohou procvičovat svůj mozek a procvičovat si, co se už mohly naučit, což i tato hra velmi splnila.
avatar
Jitka
klad Děkujeme za možnost otestovat tuto hru. Hra je velmi zábavná, děti se lehce při ní zabaví. Navíc je vhodná pro ty, kteří si nepotrpí na studování dlouhých pravidel, neboť ty jsou velmi jednoduchá. Hra krásně procvičuje nejen postřeh, ale i samotné soustředění se. Tuto hru určitě doporučujeme.
avatar
Zuzana
příloha
klad Děkuji za možnost testování hry Hravé kroužky od firmy Mindok. Hra má jednoduchá a lehce pochopitelná pravidla,kdy se procvičuje postřeh a soustředění pomocí navlékání barevných kroužků na palce. Hra nepotřebuje téměř žádný hrací prostor. Je to zábavná hra a určitě jí doporučuji nejen dětem.
avatar
Alena
klad Jsem ráda za možnost testování těchto hravých kroužků.. hra je nenáročná na místo, pravidla jsou snadno pochopitelná. Ocenila jsem barevnost kroužků. Hraje se na ruce, což je fajn. je snadná, pochopí ji každý. Dětem se moc zamlouvala. Trénuje postřeh i rychlost.
avatar
Petra
klad super ta by se hodila detem byli by stastne :-D a hlavne by sme zase nasli nejakou super hru pro celou rodinku te nikdy neni dost a je to krasne kdyz se sejde rodina a muze si zahrat a za smat *heart* :-* jo tak snad se postesti ;-) *angel*