Testovaly jsme Hry pro předškoláky. Znáte? Podělte se také o svou zkušenost!

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
23x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 31. 5. 2016
do 20. 6. 2016

Chystá se vaše dítě po prázdninách do školy? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost, jak ho na nástup připravit.

Do školy s náskokem!

Hrajte si a poznávejte s originálním souborem her a pomůcek pro předškoláky a prvňáky. Charakter jednotlivých her vychází z rozdílného zaměření na oblasti, mezi které patří procvičení paměti, postřehu, rozhodování, rychlosti, orientace v prostoru, pozornosti, slovní zásoby, argumentace, logického myšlení a předvídavosti.

Soubor 11 originálních her a pomůcek obsahuje oblíbené hry s netradičním rozšířením herního principu tak, aby spolu děti komunikovaly a zdůvodňovaly svá počínání.

Hry pro předškoláky nabízí širokou variabilitu nastavení jednotlivých her, stejně tak praktický systém označení rohů karet, které určují jejich nasazení pro jednotlivé hry a výrazně usnadňují samotnou přípravu. Titul byl vyvinut ve spolupráci se zkušenými pedagogy se zaměřením na rozvoj školní zralosti dítěte. 

Vyrobeno v České republice společností EFKO z Nového Veselí.  

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

 
Hodnocení
28
avatar
Jana
klad Tak s malou u toho sedíme od pátku, vypadá to dost dobře. Hrají s ní i dvě starší ségry, je to baví v tom, že můžou mladší poučovat *smile*. Takže radost v celé rodině. Je to poučné i zábavné zároveň, takže nemá pocit že by něco musela dělat na povel, ale hrou. Za nás vřele doporučujeme, pro nás to byla opravdu cenná výhra .
klad Neshledali jsme žádná negativa.
avatar
Gabriela
příloha
klad Tento celek her od Efka naše děti opravdu zaujal. Hra obsahuje různé karty, žetonky, mřížky a terčík. Pro jednotlivé hry, jsou kartičky odlišeny barevnými růžky pro snažší přípravu hry. Her je celkem 11 a každá je úplně jiná, každá rozvíjí jinou schopnost dítěte. Naše děti zaujala hra Ruka,noha,nos, kde se nenásilnou a vtipnou formou procvičuje motorika. Ale také logické pexeso, které přidalo pár karet ke klasickému pexesu a hned jde o těžší verzi. Prostě hry jsou neotřelé, zábavné a poučné,doporučujeme
avatar
Petra
příloha
klad Hra nám dorazila v pátek, od té doby jsme postupně vyzkoušely všechny hry, je nadšená Emička-5 let i Madlenka 8 let. Hry jsou opravdu pro děti velmi zábavné a mě se moc líbí že opravdu děti učí postřehu, paměti a rozhodně jsou přínosem i starším dětem. Musím říct, že například pantomima bavila i mě, byla legrace pozorovat svoje kočičky jak se úžasně baví a trávíme čas spolu. Děkuji za možnost testovat.
avatar
Blanka
klad Hra přišla opravdu velice brzy po vybrání testerek a po rozbalení jsem s dcerou(6 let) byli naprosto spokojeni.Hry jsou opravdu výborné a pro přeškoláky fakt báječné.Všechny hry jsou zábavné,a opravdu velmi poučné na přípravu do školy.Jsem velice ráda že jsem se mohla zúčastit tohoto testování protože dcera je z těch her naprosto unešená.
avatar
Lenka
příloha příloha
klad Perfektní hra, která jen tak děti neomrzí. 11 herních kombinací, z kterých si najde tu svou jak předškolák, tak i nižší ročníky. Zábavná, super strávený čas i pro rodiče (např. hra na paměť dala zabrat i nám dospělým). Kvalitní provedení tvrdého papíru, které vydrží dlouho. Rozvíjí komunikaci a vztah dítě-rodič.
avatar
Olga
klad Hru jsem vyhrála pro syna 4,5 roku. Syn má problémy s komunikací a porozuměním. Hry ho zaujaly a je u něj vidět opravdu velký pokrok. Snaží se vše komentovat, má radost, když na něco sám přijde. Syn je velmi chytrý a hry mu jdou dobře. Dokonce si vymysli i své různé jiné z dostupných kartiček.
avatar
Věra
klad Nejprve děkujeme za možnost testování. Dorazila veliká krabice her. Obsahem jsou krásné barevné kartičky z kvalitního tvrdého papíru. 11 herních kombinací, což je super, dítko si vždy vybere, jakou hru chce hrát. J vhodné i pro mladší děti než jen předškoláky. Bezvadná zábava :-)
klad
avatar
Michaela
klad Chtěla bych moc poděkovat za možnost testovat. Hrajeme každý den, hry jsou super a moc baví jak syna, tak i dceru. Hry jsou velice zábavné a poučné. Nejvíce nás baví hra Ruka, noha, nos a Hrátky s mřížkou. Určitě bych doporučila. :-) :-D
klad
avatar
Michaela
klad Děkujeme za možnost vyzkoušení her.Testovala jsem s mojí 4letou dcerou.Když dorazil balíček,dcerce se líbilo vymačkávání kartiček z papíru.Nejvíce se jí líbila hra Loto a Zrcadlo.Při losování kartiček byla zábava-dcera se nejen učila poznávat předměty,ale i jsme popisovaly,co je na jednotlivých obrázcích.Třeba hra Ruka,noha,nos jí nezaujala,myslím si,že jsou pro starší děti.
avatar
Lucie
klad Velmi pozitivne hodnotim, ze hraci karty jsou z tvrdsiho papiru. Vse je velice barevne, takze rozhodne zaujme hned od pohledu. Syna nejvic zaujalo vymackavani karticek anasledne hrani pexesa. Rozhodne hry ale zabavi i starsi deti. Za me dobra volba.
avatar
Petra
klad S dcerami 6 a 7 let si každý večer vybereme jednu hru. Holky se vždy moc těší a hry je baví. Líbí se jim obrázky a písmenka na tvrdém papíru. S kartičkami z tvrdého papíru se velice dobře hraje a rychle se třídí podle barevného rohu na hraní konkrétní hry. Holky nejvíce baví hry na paměť - zrcadlo, hrátky s mřížkou a logické pexeso. Hry jsou jednoduché, zábavné a časově nenáročné.
avatar
Lenka
příloha příloha
klad Děkujeme za možnost otestovat tyto skvělé hry! Syn říká, že mám napsat: "Moc se nám to líbí, hrozně rádi to hrajeme a jsou to dobré hry". Pravdou je, že hry jsou opravdu super, zábavné, rozvíjející a děti baví. Provedení her je taky moc pěkné - děti zaujme a jen tak se neopotřebuje (silný papír). Hrajeme každý den a určitě víc budeme hrát o nadcházejících prázdninách.
avatar
Jana
klad Zajímavá hra která děti zábavnou formou samostatnosti,kreativite a promýšlení.h ra je barevná,takze děti zaujme.libi se mi že u ní dlouho vydrží.navic hra má dlouhou životnost,protoze je z kvalitního materiálu.a není vůbec drahá ,navíc není jednostranná,ale ma velké využití
avatar
Marcela
klad Tento soubor pro předškoláky je v pěkné krabici. Ocenuji pevný papír kartiček, vydrží delší dobu.Senzační jsou barevné značky v rozích. Návod je velmi krásně a jasně popsaný. Z her se libí nejvíc pexeso, ale vyzkoušeli jsme všechny. Hrajeme skoro každý večer a už si hru zamluvila i na prázdniny k babičce.
avatar
Alena
klad Toto testování bylo pro mě milým překvapením. Hned jak hra dorazila ani jsem nestihla přečíst návod a syn už začal vymačkávat kartičky a číslíčka. Vše je z tvrdšího papíru až na šablony, ta už se nám podařila zmačkat, ale není to vada - ale když už - udělala bych vše pevné :-) hry jsou na logické přemýšlení, na paměť, na komunikaci, slovní zásobu a pozornost. Syna nejvíce zatím baví zrcadlo, logické pexeso a loto. Děkuji strašně moc za možnost tuto hru otestovat! Jelikož v naši rodině neakceptujeme, aby náš syn svůj čas věnoval počítači či tabletu natož mobilu, tak tyto hry velmi preferujeme a vyhledáváme. Tuto hru - resp. tyto hry - doporučuji všem rodičům, kteří se věnují svým dětem a chtějí je vzdělávat formou hry.
avatar
Radka
klad Tuto hru jsem dala synovi k 5 narozeninám. Moc se mu líbila. Jen máme co dělat udržet ji v počtu katrtiček a žetonů. První den jsme hned skusily hru, která pomáhá dětem s vijadřováním a zároven podporuje přectavivost. Vyprávění příběhů podle kartiček. Zezačátku mu to dělalo problemy, ale po pár hrách jsem poznala dobrý učinek této hry. A to je jedna z mnoha. Já vím , že to je určeno od 4 let. Avšak tento soubor her využívá i má 2 letá dcera. prohlíží si kartičky s obrázky a říká co je nanich. Takže využíváme pro obě děti
klad Hry se mi velmi líbí, jen jako mínus vidím uchovávání kartiček a žetonů. Nejsou zde žádné přihrádky kam by se mohly ukládat nebo třeba by byl dobrý pytlík na žetony. Poradily jsme si z domáckých zdrojů, ale mohlo by to tam být přímo od výrobce. Také kruh s šipkou na točení u kterého se šipka obrací podle toho jakou hru hrajete je myslím špatně vymyšlen. Bu't tam měly být dva, aby se šipka nemusela přehazovat. Nebo udělat nějaké lepší spojovátko šipky. myslím že se brzo opotřebuje a šipka nebude držet. Jinak nemám žádné zápory.
avatar
Marta
klad Dekuji moc za moznost testovat Hry pro predskolaky. Testavala jsem s dcerkou 3 a 7 letou. Starsi dcerka je nadsena, nejvic se ji libi logicke pexeso, ja to vim a vypravej. Mladsi dcerku zatim zajimaji barevne karticky a ja oceniji, ze jsou s tvrdeho papiru. Za me jeste jeden veliky plus za az 11 hernich kombinaci. Muzeme jen doporucit ;)
avatar
Monika
klad Hru jsme vyzkoušeli ihned po doručení. Kartičky jsou krasně barevné a dcerka si je všechny se zaujetím prohlížela a vydrželi jsme si hrát celkem dlouho.Je fajn že krabice obsahuje více her a jakmile jedna děti omrzí, můžeme zkusit něco jiného. Zatím tedy jednoznačně vede pexeso, ale to se během chvíle zse změní. Jako příprava je to ideální a nenucenou, veselou formou se učí trenovat paměť, slovní zásobu a spoustu dalších. Určitě jako dárek dětem doporučuji
avatar
Jitka
klad Hru doporučujeme nejen dětem, ale i rodičům, které tak přiláká ke společnému hraní. Hra velmi zaujala, vyzkoušeli jsme vše, co bylo v krabici přiloženo tj. já to vím a vyprávěj, logické pexeso. U nás osobně boduje to pexeso.... Nejvíce se našemu dítěti líbilo to, jak jsou kartičky nejen krásně poutavé, barevné, ale i z kvalitního materiálu.
klad žádné
avatar
Ladislav
klad Strašně moc děkujeme za možnost otestovat tuto hru s naším malým předškolákem, jež od září poprvé zasedne do lavice. Hry jsou velmi poutavé, zábavné, časově nenáročné, takže s dítětem může rodič hrát kdykoliv je potřeba a na nic se vymlouvat. Hry navíc procvičují zábavnou formou dětskou paměť a postřeh. Vše je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu, který zabraňuje rychlému znehodnocení hry. Za naší domácnost určitě tuto hru doporučujeme.
avatar
Nikola Polláková
klad Sice tuhle hru zatim nemam, ale mnela jsem jednou moznost za hrat si ji u kamosky a bylo to supr. Hra nas zaujala, byla to zabava.pro deti fakt parada, karticky hezky barevne, napadite a taky kvalitni. Myslim ze si tohle fakt poridim, at je o zabavu postaranè. Doporučuji vsem...*heart*:-)
avatar
Kateřina
klad Hra je opravdu super. Vůbec jsem to nečekala. Na obrázku na mě působila velmi levně, ale když balíček dorazil byla jsem velmi překvapená z obalu. Hra je jinak skvělá, je vyrobena z dobrého materiálu, takže nehrozi její rychle poničení menším ditkem. Naši dceru velmi baví. Celkové tedy mohu jen doporučit.
avatar
Jaroslava
klad Vše je z kvalitních materiálů, hra je velká a obsahuje toho spoustu. Dá se vymyslet i plno dalších her, moc nás to baví všechny a i my dospělí si procvičíme myšlení... :)
klad
avatar
Bibika
klad Skvělá hra na přemýšlení a procvičení mozku, nejen pro předškoláky, obsahuje plno ruzných her a s trocha fantazie se dá i vymyslet další. Kvalitní materiál. :-D:-D
avatar
Petra
klad Opravdu skvělý soubor her, se kterým si vyhrají menší děti i ty větší, společně se svými rodiči nebo se sourozenci. V jedné krabici naleznete velkou kombinaci různých zábavných her, které děti jen tak neomrzí. Skvělý způsob jak vyhnat děti od počítačů.
avatar
Daniela
klad Tento originální soubor her a pomůcek pro předškoláky, který vychází z rozdílného zaměření na oblasti, mezi které patří procvičení paměti, postřehu, rozhodování, rychlosti, orientace v prostoru, pozornosti, slovní zásoby, argumentace, logického myšlení a předvídavosti se mi moc líbí. Návod je velmi krásně a jasně popsaný a hry jsou super. Tento soubor her vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad tento soubor her pro předškoláky je opravdu super je vyrobena z kvalitního materiálu takže se hned jen tak neponičí hry jsou moc pěkné nenáročné a děti i dospělé zabaví