Už se těšíme na výsledky našich testerek, které právě testují hubnoucí kúru na míru od Deadia Cosmetic

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
31. 5. 2021

Kosmetika Deadia 

Pokožku našeho těla může trápit celá řada nepříjemných neduhů a jedním z těch nejhorších je bezesporu celulitida. Takzvanou „pomerančovou kůži“ většina z nás určitě zažila doslova na vlastní kůži. Naštěstí jí lze předcházet či ji zvrátit pomocí správné a důkladné péče.

Celulitida vzniká v důsledku zvětšených tukových buněk, které se nám hromadí pod kůží. Kromě jejich nevzhledného vzezření však jejich akumulace omezuje také i volný průtok krve a lymfy. Způsobuje jí mnoho faktorů, ale my věříme, že není až tak důležité bádat, jak celulitida vzniká. My se jí chceme hlavně zbavit!

Prvním krokem v našem boji proti celulitidě tak musí být povzbuzení krevního oběhu ve tkáních. Přesně za tím účelem vám doporučujeme produkty GUAM, které díky pečlivě vybraným přírodním ingrediencím podporují podkožní mikrocirkulaci a vyhlazují celulitidu v problémových partiích.

Hubnoucí kúry na míru obsahují kombinaci produktů sestavenou na míru, aby měla co nejefektivnější a nejlepší výsledky v rámci úbytku celulitidy a obvodu problematických partií.


Deadia Cosmetic můžete sledovat i na Instagramu nebo Facebooku.

Více informací o produktech Deadia najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
isabelka
avatar
Gvagla
avatar
LucieLu
avatar
Petra D.
avatar
Verun
avatar
Pavla Chroustová C.
avatar
Eliška J.
avatar
heenna
avatar
JANE H.
avatar
Václava T.
zobrazit všechny přihlášené