Vybrané testerky otestovaly hubnoucí kúru na míru od Deadia Cosmetic. Dosáhly uspokojivých výsledků? 

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
11x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 4. 2021
do 6. 6. 2021

Kosmetika Deadia 

Pokožku našeho těla může trápit celá řada nepříjemných neduhů a jedním z těch nejhorších je bezesporu celulitida. Takzvanou „pomerančovou kůži“ většina z nás určitě zažila doslova na vlastní kůži. Naštěstí jí lze předcházet či ji zvrátit pomocí správné a důkladné péče.

Celulitida vzniká v důsledku zvětšených tukových buněk, které se nám hromadí pod kůží. Kromě jejich nevzhledného vzezření však jejich akumulace omezuje také i volný průtok krve a lymfy. Způsobuje jí mnoho faktorů, ale my věříme, že není až tak důležité bádat, jak celulitida vzniká. My se jí chceme hlavně zbavit!

Prvním krokem v našem boji proti celulitidě tak musí být povzbuzení krevního oběhu ve tkáních. Přesně za tím účelem vám doporučujeme produkty GUAM, které díky pečlivě vybraným přírodním ingrediencím podporují podkožní mikrocirkulaci a vyhlazují celulitidu v problémových partiích.

Hubnoucí kúry na míru obsahují kombinaci produktů sestavenou na míru, aby měla co nejefektivnější a nejlepší výsledky v rámci úbytku celulitidy a obvodu problematických partií.


Deadia Cosmetic můžete sledovat i na Instagramu nebo Facebooku.

Více informací o produktech Deadia najdete TADY.

Hodnocení
13
avatar
Lucie
Vybrala jsem si hubnoucí kúra Deadia, na míru, kde mi paní ochotně pomohla a vybrala opravdu tu pravou. Balíček přišel precizně zabalený, kdyby ho chtěl někdo darovat, stačí vyjmout z přepravní krabice. Ihned jsem šla vše vyzkoušet. Nejvíc jsem si oblíbila hřejivý-chladivý gel, tím bych se snad mazala celá. Tak úžasně příjemný na pokožku, vůně přesně akorát, účinek chviličku po nanesení a pokožka byla jemnější a hladší, jakoby napnutější hned po dvou použitích. Nestačila jsem se divit. Balíček obsahuje další přípravky. Nápoj na podporu hubnutí, skvělá chuť, podporuje chuť na pití a tím dodržovat pitný režim. Opět, pila bych ho stále. Bahenní zábal na celulitidu, blahodárné a velká úleva. Za tento balíček pociťuju úbytek nejen na obvodu, všude i několik cm, ale i kůže je hladší, vyrovnanější bez takových hrbolů celulitidy. Určitě kůru ještě zopakuju, pro můj dobrý pocit, že pro perfektní tělo dělám maximum. Kdo váháte vyzkoušejte, toto je skvělé, produkty předčily mé očekávání o 200%.
klad snadné nanášení
klad účinky citelné hned po prvním nanesení že "pracují"
klad velice chutný nápoj
klad rychlá příprava nápoje, cestovní balení
klad opravdu velké balení přípravku
klad vše zabaleno v luxusním provedení i s mašlí
klad pamatují i na rukavice na bahenní zábaly
klad bahenní zábaly baleno také i v praktických "porcích"
klad karta pro přehledné zapisování obvodů těla, motivující sledování úbytků
klad bahenní zábal nanášet nad osuškou nebo nad vanou, ale není to taková překážka
klad čekat do večera než si opět budu moct nanést gel
příloha příloha
avatar
Isabel
Kúra Deadia mi byla sestavena na míru na těžkou celulitidu a silnou nadváhu. Na základě emailové komunikace jsem obdržela krém na celulitidu, odvodňující zábal a 30 dávek odvodňujícího nápoje plus tabulku na zaznamenávání. S radostí jsem se ihned pustila do testování, nápoj má příjemnou chuť a vypít ho tedy litr denně nebyl problém, krém na celulitidu má chladivý efekt a velmi příjemnou konzistenci, stejně jako zábal na celulitidu. Už v průběhu používání jsem zaznamenala, že celulitida, kterou jsem měla velmi výraznou ubývá a pokožka je hladší, poctivě jsem se měřila a výsledkem je úbytek 5 cmna stehnech a jemnější pokožka s méně výraznou celulitidou. Za mě tedy vřele doporučuji všem ženám s těmito problémy kuří na míru Deadia.
klad Konzistence a vůně krému
klad Komunikace během sestavování kúry
klad Nic
avatar
Pavla ch.
Na testování jsem se přihlásila, protože ženy v mem okolí shodou okolnosti nedávno užívaly hubnouci kůry dedia a velice si to chvalily. Kosmetika mi přišla krásné zabalena v balíčku s masli, moc se mi to libilo. Trochu jsem byla nedůvěriva, protože podle mých zkusenosti na celulitidu nic nezabírá. Ale výsledky byly vidět už po prvních použitích. Opravdu se mi položka velice zlepšila a vypnula. Neuvěřitelné. Jsem velice spokojena a doporučuji výrobky dalším ženám, co mají problémy s celulitidou jako já.
klad Gel krásné voní
klad Okamžitě vysledky
klad Balit se do potravinářské folie ;-)
avatar
Pavlína
Hubnoucí kúru Deadia jsem si zamilovala hned po prvním použití. Použití Bahenního zábalu s řasami GUAM FIR spolu s chladivým-hřejivým gelem je velmi příjemné a po použití měsíční kúry jsem zaznamenala viditelné výsledky v podobě ztráty centimetrů přes stehna. Pokožka byla mnohem hladší a projevy celulitidy mírnější. Kúru jsem podpořila tekutým doplňkem stravy, který napomáhá odvodnění. Díky ryze přírodnímu složení jsem jako benefit zaznamenala lepší kvalitu vlasů a celkově lehčí pocit. Výrobek mohu doporučit každé ženě, která hledá přípravek, který pomáhá zlepšit kvalitu pokožky a cítit se tak lépe.
klad hřejivý efekt
klad příjemná aplikace
klad viditelné výsledky
klad přírodní složení
klad nic
avatar
Věra
Hubnoucí kúru na míru jsem uvítala, protože si často člověk neví rady, jaké vhodné přípravky zvolit. V krásném balení s mašlí jsem obdržela také metr, rozpis aplikace zábalu a krému a růžové rukavice. Bahenní zábal z Guamu obsahuje spoustu účinných látek a po nanesení zábalu je cítit pálení. Jako plus bych uvedla, že zábal se dá velmi snadno smýt. Po použití je pokožka nádherně jemná. Hřejivý-chladivý gel se snadno vstřebává a po jeho nanesení se dostavuje docela silný pocit pálení, který přetrvává delší dobu. Opět je po jeho použití pokožka krásně jemná. Jak doplněk stravy mi byl vybrán ještě tekutý výživový doplněk na bázi rostlinných výtažků a mořské řasy, který jsem popíjela během dne. Kúru jsem aplikovala každý den přesně podle rozpisu. Po několika týdnech používání přípravků musím konstatovat, že tato kúra je velmi účinná. Ještě nikdy se mi nepodařilo celulitidu tak významně zredukovat. Za mě velká spokojenost!
klad Hubnutí na míru
klad Viditelný výsledek
klad Krásné balení
klad Hřejivý-chladivý gel pálí opravdu hodně.
příloha příloha
avatar
Veronika
Dostala jsem na testování kůru na těžkou celulitidu,paní majitelka osobně vybrala balíček na testování,byla s ní velmi rychlá a příjemná domluva.Vyzvedla jsem osobně,krásně zabalený a převázaný barevnou mašlí,opět u majitelky a šla zkoušet.Bahenní zábal na nohy je super i když po chvílí pálí jak čert,dalo se to vydržet a po první aplikaci už cítíte hladší pokožku.Hřejivý chladivý gel je příjemný,trošku cítíte teplo,ale je to příjemné.Ocenila jsem,že po namazání nelepí,jako jiné krémy.Dostanete tabulku s přesným rozpisem,jak střídat zábal a gel,takže jsem se řídila podle tabulky .U obou přípravku příjemná,jemná vůně.Ještě jsem měla Britannia dren plus na podporu odvodnění,denně se pije jeden sáček do litru vody,chutná jako studený čaj,dávala jsem si do něj citron.Po měsíci o 3 cm méně přes stehna a celulitida o dost ustoupila.Velká spokojenost se všemi přípravky,rozhodně budu zkoušet i jiné od této firmy.
klad chutný nápoj
klad příjemný gel na celulitidu
klad dobrá konzistence
klad příjemná komunikace s majitelkou
klad dokonalý výběr produktů
klad jemná vůně,žádná chemická parfemace
klad nemám nic negativního
příloha příloha
avatar
Václava
Hubnoucí kúru SEADIA obsahovala bahenní zábal s řasami na stehna a na břicho, krémové gely s mořskou řasou. Rozhodně je tahle kúra náročnější na čas a osobní disciplínu. Subjektivně jsem měla pocit lepších výsledků na stehnech než na břiše. Po měření - horní část stehna beze změny, ale nad kolenem úbytek 1cm. Noha působí štíhlejší, kůže je vypnutá, zdravého vzhledu bez známek celulitidy. Za mě výborný výsledek. V pase mám o 5cm méně, přes boky 4 cm, zlepšení vypnutí kůže. I tady slušný výsledek. Doporučuji.
klad 100% přírodní složení
klad výsledek je vidět
klad hezké balení
klad časově náročné
avatar
Martina
S hubnoucí kůrou jsem opravdu spokojená. Mám silnou celulitidu a po třech týdnech používání jsem začala vidět výsledky. Zkusila jsem různé přípravky a tam změna nebyla žádná. Komunikace s paní ze salonu byla perfekní.Vše vysvětlila a poradila, jaké produkty jsou nejvhodnejší.
klad Změna pokožky, jemnejši a hladší kůže
klad Hubnuti
klad Opravdu funguje
klad Po namazání dost velké štípaní
klad Zarudlá kůže jak po spálení od slunce
avatar
Jana
Produkty a služba je super. Jen mě trošku zklamalo, že jsem byla kontaktována emailem, ne telefonicky, jak mi bylo předem sděleno...možná jsem čekala větší diskusi, jaký produkt vybereme...proto jsem zvolila střed, možná po detailnější konzultaci bych zvažovala jiné produkty, nevím..Výrobkyjsou jinak skvělé, naprosto splňují co je na nich napsáno
klad balení produktů
klad účinek
klad vůně
klad chuť u drinku
klad čekání na produkt bylo o něco delší
příloha
avatar
Jana
Mám velkou radost, že jsem se mohla zúčastnit testování hubnoucí kúry Deadia. Paní mi sestavila kúru přímo na míru, což mne překvapilo. Když jsem otevřela balíček, byla jsem velmi mile potěšena, všechny produkty krásně naskládané v pěkné dárkové krabičce:-) Měla jsem komplexní kúru na těžkou celulitidu. Vše vypadá velice kvalitně. Hned jsem začala s testováním. Po měsíci mohu prohlásit, že produkty opravdu fungují! Testování jsem si opravdu užila, byl to příjemný relax. Chvíli mi trvalo, než jsem se naučila pracovat s bahenním zábalem, ale časem jsem to vyladila:-) Trochu mi vadilo, že doba působení musela být aspoň 45 min. Součástí balení byl tekutý doplněk stravy, složený z různých bylin, který se nalil do vody a popíjel po celý den. Ten mi opravdu chutnal. Úbytek v cm jsem naměřila: stehno 3 cm, pas 2 cm. Pokožku mám zpevněnou a i celulitida je slabší. Všem rozhodně doporučuji!
klad dárkové balení produktů sestavených přímo na míru
klad chuť doplňku stravy a jednoduchost užívání - praktické sáčky na každý den
klad úbytek centimetrů
klad zpevněná pokožka a jemná pokožka
klad znatelnější úbytek celulitidy
klad aplikace a doba působení bahenního zábalu
klad hřejivý efekt - jsem spíše chladnomilný člověk:-)
avatar
Eliška
Já bych vám chtěla napsat recenzi na tuto kosmetiku že je super úbytek sem v cm měla i rodina si to ho všimla to je super. Přesně to to bylo v pase o 2 cm, boky 1,5cm a stehna o 1 cm. Pokožka je hladší a jemná a celulitida není tolik vidět. Tak super.
klad Moc se mi líbí kosmetika a tento test příště bych se zase ráda zučastnila.
klad Všechno bylo v pořádku.
příloha
avatar
Šárka
Vyzkoušela jsem hubnoucí kůru na míru Deadia. Velice oceňuji pomoc při sestavení kombinace produktů na míru, aby efekt a úbytek celulitidy byl co nejlepší. Po užívání měsíční kůry jsem dosáhla úbytku obvodu stehen 3cm a značného úbytku celulitidy. Kvalita pokožky se výrazně zlepšila a to za působení přírodních ingrediencí. Doporučuji vyzkoušet různé kůry, které společnost Deadia Cosmetics s.r.o. nabízí a se vším Vám ochotně poradí.
klad skvělá komunikace
klad funkční přípravek
klad očekávaný efekt
klad nic jsem nezjistila
avatar
Tamara
Komunikace pri nastaveni kury byla rychla, dodani okamzite. Tato kura se mi velmi libila, zlepsila mi stav pokozky - je pevnejsi a vyhlazenejsi, prijemna na dotek. Ubytek cm v bocich -5 cm, nohy nejsou otekle ani unavene po celodenni praci. Celulitida je taky mnohem lepsi. Celkove jsem s vyrobkem velmi spokojena, rozhodne doporucuji!
klad Lepsi stav pokozky
klad Lepsi celulitida
klad Vyhlazenejsi pokozka
klad Nohy nejsou otekle ani unavene
klad Nic