Otestováno na vašich dětech: Pleny Huggies Pants ušetří čas s přebalováním, neprotečou a rozhodně nikde neškrtí

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
12x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 4. 6. 2018
do 8. 7. 2018

Huggies Pants jsou plenkové kalhotky pro náročná miminka i rodiče. Hlavní předností je snadné oblékání, zvláště u dětí, které se začínají batolit. Jemný materiál, z kterého jsou pants vyrobeny, obsahuje  mikropóry, které umožňují pokožce dýchat a Dry Touch vrstva tekutinu v mžiku absorbuje a udrží pokožku v suchu během dne i noci.

Testování maminky zhodnotily na 85%

Vybíráme z recenzí:

Hanka83
25.6.2018
Plenky musím jen a jen chválit. Procházíme s dcerkou odplenkováním a jsou naším velkým pomocníkem. Oblékají se snadno a rychle jako klasické kalhotky a jsou i tak pohodlné. Materiál je moc příjemný a lehce voní. Mají pevné gumičky, které obepnou tělíčko, ale nikde neškrtí. Savost je naprosto úžasná. Pojmou velké množství tekutiny s pocitem suché pokožky. Velmi oceňuji také barevné proužky, které se zabarví, když je plenka potřeba vyměnit. Dcerka má zase moc ráda obrázky, které jsou na plenkách. Nemám co vytknou a ráda doporučuji


petrac
27.5.2018
Tyto kalhotkové plenky jsou povedenou novinkou, kterou ocení nejedna maminka malého neposedy. Já je ocenila, když už syn začal být na přebalovacím pultu mrštný a přebalit ho byl nadlidský úkon. S těmito plenkovými kalhotkami bylo přebalování hračka a nikdy neprotekly a vydržely i celou noc, takže za nás super.

Měkký flexibilní pás se automaticky přizpůsobuje bříšku dítěte, které se v průběhu dne mění. Jemné elastické pásky kolem nohou zajistí extra ochranu před protečením a dokonalé pohodlí, protože nožičky lehce obepíná a nikde neškrtí.

Maminky jistě ocení i snadné sundání (stačí po stranách roztrhnout) a snadnou likvidaci (stačí sbalit a upevnit jednorázovou páskou - umístěnou  na zadní straně).

 

Zážitkové testování proběhne v pátek 8. června od 10:00 v naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8, 186 00. 

 

Hodnocení
21
avatar
Petra
klad Huggies kalhotky mám ráda, kombinuji s klasickými plenami. Kalhotky mi přijdou vhod, když mi dcerka zlobí a pobíhá. To bych jí normální plenu nezapla, tak natáhnu kalhotky. Když se pokaká, tak se dají roztrhnout na szranách a sundat stejně jako ostatní pleny, takže je to v pohodě .
avatar
Hana
klad Tyto pleny jsou bezvadné, když se vám dítě neustále při přebalování mele. Jsou hned nasazené. Dobře sají a dobře pohlcují vlhkost, takže pokožka je pořád jakoby v suchu. Horší je, když se stane druhá nehoda (kakání), to tyhle plenky přímo nesnáším, je to pak snad úplně všude!
avatar
Marika
klad Velmi kvalitní dětské pleny. Pleny Huggies Pants dobře absorbují vlhkost, takže se miminko cítí spokojené a jeho zadeček je hezky v suchu. Ocení maminky, co "nestíhají", protože se rychle oblékají, ale s větší nehodou už možná tak ideální nebudou. :-D
avatar
Denisa
klad Tyto pleny jsou bezvadné, když se vám dítě neustále při přebalování mele. Jsou hned nasazené. Dobře sají a dobře pohlcují vlhkost, takže pokožka je pořád jakoby v suchu. Horší je, když se stane druhá nehoda (kakání), to tyhle plenky přímo nesnáším, je to pak snad úplně všude!
avatar
Adela
klad Tento výrobek moc ráda kupuji, bezvadně se plena nasazuje. Pleny Huggies Pants mají skvělou "nasákavost", vlhko se k pokožce nedostane a krásně se přizpůsobí tělu. Z nás 100% spokojenost, doporučujeme. .
klad nic
avatar
Věra
klad pleny Huggies Pants jsou velice jemné k dětské pokožce a vytvořeny tak, aby jí materiál nedráždil. Pleny Huggies Pants mají skvělou absobci tekutin, tuto uzamknou a k dětské pokožce se vlhko nedostane. Velmi dobře se nasazují, Celkově velká spokojenost!
avatar
Tereza
klad Plenkové kalhotky jsme díky testování vyzkoušely prvně. Překvapilo mě, kolik tekutiny dokáží absorbovat. V pase jsou pružnější než klasické plenky s lepítky, takže určitě neškrtí. V našem případě jsou naprosto ideální, protože malá právě začíná chodit na nočník a je skvělé, že když se jí to povede a plenka zůstane suchá, opět jí natáhnu zpět jako kalhotky. Když to naopak nestihne nic se neděje. Obě jsme spokojené.
avatar
Hanka
klad Huggies pants jsou skvele. Jsou jako "kalhotky", ktere maji jednoduche svlekani a navlekani. Nejvetsim bonusem techto neprotekajococh kalhotek (plene), je ze nikde nesrkti. Jsem velice jemne a komfortni. Urcote doporucuki vsem maminkach, ktere uci odplenkovani sve miminecka.
avatar
Hana
klad Plenky musím jen a jen chválit. Procházíme s dcerkou odplenkováním a jsou naším velkým pomocníkem. Oblékají se snadno a rychle jako klasické kalhotky a jsou i tak pohodlné. Materiál je moc příjemný a lehce voní. Mají pevné gumičky, které obepnou tělíčko, ale nikde neškrtí. Savost je naprosto úžasná. Pojmou velké množství tekutiny s pocitem suché pokožky. Velmi oceňuji také barevné proužky, které se zabarví, když je plenka potřeba vyměnit. Dcerka má zase moc ráda obrázky, které jsou na plenkách.
klad Nemám co vytknou a ráda doporučuji :)
avatar
Petra
klad S plenkovými kalhotkami Huggies jsem spokojená. Největší plus je rychlé nandavání, což nejvíc oceňuji na cestách a při pobytech venku. Plenku jsme testovaly i přes noc a neprotekla. Plenka hezky sedí, nedráždí pokožku a i když je načůraná tak drží tvar a nevisí až u kolínek. Sundavání plenky je také jednoduché.
klad Vyšší cena, což je u těchto typů plenek obvyklé.
avatar
Barbora
klad Plenkové kalhotky Huggies jsou příjemné, jemně voní, není z nich cítit žádný chemický zápach jako z jiných plenek. Jednoduše se oblékají a roztžení boků při výměně plenky je pohodlné. Díky pružnému pasu perfektně sedí i po "použití", velmi dobře saje, malý byl pořád v suchu.
klad Jako nevýhodu plenkových kalhotek OBECNĚ vidím jejich vyšší cenu a to, že musíte při přebalení sundat kalhoty, pokud nemáte spodní rozepínání
avatar
Michaela
klad Děkuji za možnost testování plenek Huggies pants, jsem ráda, že jsem mohla tento typ plen vyzkoušet. Jsou velmi jemné a hebké, dobře se dají roztáhnout, takže dítě nikde netlačí. Dobře se mi na syna nasazují ve stoje, když mu vyměňuji jen počůranou plenu. Když leží na zádech, jde to hůř a problém mám, když mu chci zadeček namazat krémem proti opruzeninám, to je pak umění plenku nasadit. Zkusila jsem to párkrát a raději v tomto případě použiji klasickou plenu.
příloha
avatar
Kateřina
klad Plenky mě mile překvapily. Jednoduše se oblékají i těm největším neposedům jako mám zrovna já doma. Plenky perfektně sednou a drží tvar. Akorát už by jsme potřebovali větší velikost měli jsme ty do 11 kil a syn který už tolik vážil, plenku pročůral a bohužel to co následovalo už plenka nezvládla. Musím teda poznamenat, že syn spí 11 hodin v noci v kuse. Takže jinak plenky jedině doporučuji.
avatar
Jana
klad Plenky se dají krásně roztáhnout, takže se v nich dítě cítí pohodlně. Toto neumožňují v takovém rozsahu plenky konkurenční značky (osobní zkušenost). Jsou vhodné na cesty, kdy potřebuji rychleji dítě přebalit, či na noc, protože jsem pohodlné a dítě nikde netlačí. Plenka je schopna absorbovat kolem 300 ml tekutiny a dítě se v ní přesto cítí dobře\) až 12 hodin). Plenka na zadní straně změní barvu, pokud je již třeba plenku vyměnit, a tak nemusím kontrolovat zevnitř. Po použití lze plenku snadno srolovat a uzavřít. Žádná negativa jsem na této plence nenašla. Také klasické plenky v prémiové kvalitě a ubrousky mám od této značka ráda.
klad Zadna.
příloha
avatar
Ivana
klad Plenky jsem zakoupila a musím říct, že jsem byla spokojená. Syn je hodně čiperný a na nočník se mu chodit moc nechce, tak jsou pro něj nejlepší volbou tyto plenkové kalhotky. Jsou měkké, neprotečou a drží obsah, ikdyž si strká nohu za krk :) Oblékají se rychle a hlavně i ve stoje, nemusím ho složitě lovit a pokádat na podložku :) Tyto plíny budeme určitě používat dále, ač doufám, že už ne dlouho a prcek bude chodit na nočík nebo záchod :).
avatar
Marta
klad Znama znacka Huggies, ktera patri mezi me oblibene. Tyto plenky, si kazdy chvali, ale na mne nezapusobily velmi pozitivne. Nebot, tzv. Snadne prevlekani, neni velmi snadne. Protoze kdyz miminko je na "velke". Velmi spatne se sundavaji. Tyto pleny jsou mysleny pro deti, ktere se uci na nocnik.
avatar
Petra
klad Tyto plenky jsme používaly na konci plenkového období, byly skvělé při tréninku na nočník. Nedráždily pokožku a celkově jsem s nimi byly spokojené. Možná by mohly mít pro větší děti větší absorbování. Ale já mohu jen doporučit, je to investice, která se naučí a moc pomůže při zbavování se plenek.
avatar
Lenka
klad Plenky nejsou špatné, ale já osobnę mám raději klasické plenky s rozlepováním, dávají se mi líp a děti u přebalování poslouchaji, tak je nemusím honit s nasaziváním plenek
avatar
Věra
klad Tento typ plenek je velice praktický u aktivního dítěte. Plenka se dá nasadit i sundat - roztrhnout - za pochodu. Lemy jsou pružné, neškrtí. Neprotékají, vydrží i celou noc :-) Pants jsou také vhodné jako tréninkové kalhotky při odplenkování. Doporučuji
avatar
Petra
klad Tyto kalhotkové plenky jsou povedenou novinkou, kterou ocení nejedna maminka malého neposedy. Já je ocenila, když už syn začal být na přebalovacím pultu mrštný a přebalit ho byl nadlidský úkon. S těmito plenkovými kalhotkami bylo přebalování hračka a nikdy neprotekly a vydržely i celou noc, takže za nás super.
Zobrazit více recenzí