Vybrané dámy otestovaly hydratační rtěnky NATURAL SHINE. Jak s nimi byly spokojené? 

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
6x
4
3x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 29. 4. 2020
do 24. 5. 2020


Hydratační tónovaná rtěnka NATURAL SHINE

Jemně tónovaná rtěnka pro dokonalou hydrataci a ochranu rtů s lehkým nádechem barvy a vysokým leskem pro každodenní použití. Jemný barevný odstín decentně podtrhne a oživí přirozenou barvu rtů a dodá upravený vzhled. Díky obsahu přírodních účinných složek jako je ricinový olej, vitamin E, karnaubský a kandelilový vosk, dokonale chrání, vyživuje a hydratuje rty. 

Použití:

Aplikujte na rty kdykoli podle potřeby.

Náš TIP:

Ideální pro všechny příležitosti, kdy chcete vypadat upraveně a přitom působit přirozeně. Vyzkoušeli jsme za vás, že se dá použít nejen na rty, ale i jako lehká krémová tvářenka, která díky lesku rozjasní a opticky pozvedne lícní kosti. Sladěním rtů a tváří v jednom odstínu docílíte přirozeně svěží look. Dokonale podtrhne také krásu rtů s permanentním makeupem

Hlavní účinné složky:

ricinový olej,  karnaubský a kandelilový vosk, vitamin E


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
11
avatar
Marie
Perfektní volba pro všechny ženy toužící po stoprocentně hydratovaných rtech. Ještě než jsem poprvé nanesla, příjemně mě překvapila ovocná vůně rtěnky. Bezprostředně po aplikaci je citelně znát hydratace dodaná rtům. Barva zcela koresponduje s přirozeným barevným tónem rtů, lesk dodá plnost. Pocit vyživenosti vydrží po celý den. Při aplikaci jednou denně jsou po třech dnech rty bez suchých šupinek či prasklinek krásně jemné a hydratované. Po týdnu používání jsou rty ve stoprocentní kondici.
klad Absolutní hydratace
klad Vůně
klad Výživa rtů
klad Vše v pořádku
avatar
Lucie
Velmi příjemná rtěnka pro denní nošení. Má jemnou barvu, krásnou vůni a je hydratační. Pro mě to je dobrá kombinace rtěnky, lesku na rty a balzámu na rty - z každého má něco a kombinace je to skvělá. Po každodenním používání jsou moje rty pěkně hydratované. Jediný problém mám s tím, že samotná rtěnka není moc tuhá a hlavně v teple mám problém s nanášením, má tendenci se lámat.
klad vůně
klad jemná barva
klad hydratace
klad není moc tuhá - láme se
avatar
Kamila
Jsem moc ráda, že jsem mohla tuto hydratační rtěnku vyzkoušet. Rty jsou po nanesení krásně jemné a hydratované. Rtěnka velmi příjemně voní a dodá rtům barevný nádech a lesk. Našla si stálé místo v mé kabelce. Jsem s kvalitou velmi spokojená a doporučuji.
klad vůně
klad barevný nádech
klad lesk
klad výživa rtů
klad hydratace
klad kvalita
klad vše se mi líbilo
avatar
Kateřina
Hned po otevření mě zaujala velmi příjemná vůně. Líbí se mi odstín rtěnky, který je jemný a rty barevně oživí. Takže se hodí na každodenní použití. Rtěnka má vysoký lesk, který se mi líbí. Rty vypadají plnější. Po používání cítím, že jsou rty vyživené a hydratované. Jediné co mě nezaujalo je obal, sama bych si ji v obchodě nevšimla.
klad Vůně
klad Barva
klad Hydratace
klad Lesk
klad Obal
příloha
avatar
Marcela
Testovala jsem hydratační tónovanou rtěnku NATURAL SHINE odstín 301 Apricot. Tento odstín mě vyhovuje. Rtěnka je velmi výživná a hydratační což je velké plus na vysušené rty. Svým přátelům a známým bych ji doporučila.
klad Hydratace
klad Obal
klad Barva
klad Vůně
klad Nic
příloha příloha
avatar
Míša
Rtěnka je příjemně jemná a dokonale hydratuje rty. Rtěnka se příjemně leskne na rtech, ale zároveň udržuje příjemnou barvu přirozených rtů. Rtěnka je na rtech příjemná a rty se k sobě nelepí, čímž mě rtěnka ohromila. Po několika dnech užívání této rtěnky jsou rty hydratované, měkké a bez prasklinek, které mě poslední dobou trápily. Určitě tuto rtěnku doporučuji každému pro každodenní použití.
klad lesk
klad barva
klad hydratace
klad Nelepí rty
klad nic
avatar
Hana
Popravdě mám rozporuplné pocity. Tenhle výrobek mi více než rtěnku připomíná pomádu na rty. Nemá téměř žádnou pigmentaci. Při prvním použití mi byla nepříjemná chuť, které mě ještě chvíli dráždila v krku. Při dalších naneseních jsem to již nezaznamenala. Při bližším prostudování složení jsem objevila složky, kterým se raději vyhýbám. Rtěnka mi přijde vhodná, pokud chce někdo naprosto přirozené líčení a nevadí mu, že je třeba rtěnku velmi často obnovovat.
klad Nenašla jsem nic, co by se mi líbilo
klad Slabá pigmentace
klad Složení
klad Krátká výdrž na rtech
avatar
Marcela
Rtěnka dobře hydratuje má decentní barvu příjemnou vůni a po nanesení působí přirozeně mám z ní příjemný pocit. Je to spíše balzám než rtěnka. Mile mě překvapila a jsem s ní spokojena.
klad Příjemný pocit na rtech
klad Nic
příloha
avatar
Eva
U rtěnky mmě zaujala příjemná vůně a jemná barva. Po nanesení mi připomínala spíš balzam na rty, což mě osobně vyhovovalo. Rty zůstavají po použití rtěnky vláčné a hydratováné. Rtěnka nevysušuje a na rtech vydrží docela dlouhou dobu.
klad Příjemná vůně
klad Jemná barva
klad Nic jsem nenašla
avatar
Petra
Obdržela jsem odstín rtěnky, který je velice podobný barvě mých rtů. Jsem ráda, protože výrazné rtěnky nejsou můj styl. Krásně se nanáší, je hodně hydratační a lehounká. Nelepí, jako některé rtěnky, ale je spíše jako hebký balzám. Doporučuji na běžné nošení, kdy rty pěkně zvýrazní, ale nepůsobí tvrdě jako rtěnka.
klad jemný tón
klad hydratace
klad na rtech příjemná
klad preferuji přírodnější složení
příloha
avatar
Renata
Moc pěkná rtěnka! Několik svěžích odstínů, které dodají rtům svěží barvu, mladistvý lesk a díky svému složení také výživu, hydrataci a ochranu. Je jemné konzistence, výborně a přesně se nanáší a působí velmi přirozeně. Vydrží nartech velmi dlouho. Nedráždí, nevysušuje.
klad Barevné odstíny
klad složení
klad -
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel