S našimi testerkami jsme objevovaly svět sebepéče a hýčkání! Čím si udělaly radost na e-shopu I´m Woman?

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
9x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 30. 11. 2020
do 31. 12. 2020

Vítejte ve světě I'm Woman 

I´m Woman Jsem Žena je stránka zaměřená na ženskou intimitu a harmonii dělohy. Naše produkty jsou zaměřeny právě na dělohu ženy a podporu jejího zdraví. Sortiment obsahuje yoni vajíčka – yoni egg , yoni hůlky – hůlky na masáž oblasti intimních partií. Falusy – z minerálu.

Také jsme zaměřeni na detoxikaci ženské dělohy. Spojení detoxikace s bylinami podporuje ženské zdraví a rovnováhu vaginálního prostředí. K tomu jsou určeny bylinné napářky, detoxikační perly – vychází z tradiční čínské medicíny. Jamu stick, který podporuje právě vaginální rovnováhu a pevný vstup.

Yoni vajíčka slouží k práci s pánevním dnem, na posílení pánevního dna, podporu naplněné sexuality. Mezi oblíbené produkty patří naše intimní oleje, které jsme speciálně vyvinuli k masáži intimních partií, k péči o prsa. Do sortimentu intimních olejů patří Olej na penis, sérum na yoni, sérum na prsa, olej na konečník, jedlý olej pro hormonální rovnováhu ženy.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
16
avatar
Helena
Eshop I´m Woman má přehlednou nabídku a informace o produktech. Vybrala jsem si yoni vajíčka všech 3 velikostí. Přišly krásně zabalené v sametovém pytlíčku. Informace o použití byla dostačující. Také jsem si objednala napářku, kterou už jsem si užila. Mohu opravdu jen doporučit. Mrzí mě akorát vyprodaný sortiment nabíječek pro vajíčka.
klad krásné produkty
klad rychlost dodávky
klad balení výrobku
klad vyprodaný sortiment
avatar
Marketa
V minulosti jsem měla podobný výrobek jako yoni a ztratila jsem ho udělalo mi radost, že jsem ho našla znovu. Ale k eshopu moc jsem na začátku stránek nepochopila že se jedná o intimní záležitosti což si po chvilkovem prohlížení říkám že pro někoho kdo není úplně otevřen si kupovat intimní doplňky může být vlastně dobrý že to je diskrétní, design výrobků také na první pohled nevypadá k použití intimním, ale spíše designovým velmi povedené líbilo se mi to a teď se těším na nové yoni.
klad Design, Diskretnost
klad Chtěla bych vice informací o produktech
avatar
Adéla
Moc děkuji za voucher, který jsem využila na nákup nabíječky, vajíčka a krystalů do oleje. Stránky jsou krásné a přehledné, komunikace rychlá a milá. Balíček mi dorazil krásně zabalený a v pořádku. Objednané zboží odpovídalo fotografiím na eshopu. Udělalo mi velkou radost, také mě potěšil osobní přístup. Eshop rozhodně doporučuji.
klad krásné produkty
klad nenapadá mne nic
avatar
Lenka
E-shop I´m Women, je velice přehledný a každá žena jistě najde vhodný produkt . I když jsem zboží objednávala před vánocemi, objendávka byla vyřízena obratem a dodání byl zcela bez problémů. Velmi oceňuji jednoduché, krásné zabalení produktů do stylových sametových sáčků a velmi vkusné vystlané krabičky. E-shop má výstižné popisy u jednotlivých položek a mohu jen doporučujit každé ženě.
příloha
klad balení produktů
klad přehlednost e-shopu
klad rycglost dodání
klad nemám co vytknout
avatar
Dior
Zakoupila jsem roller. Rollery jsou úžasným nástrojem pro naše tělo. Jsou navrženy tak, aby zlepšovaly cirkulaci a proces omlazování kožních buněk. Používají se na obličej jako součást každodenní péče, kdy se masáží mohou odplavovat veškeré toxiny a zlepšovat elasticita pokožky. Redukuje kruhy pod očima a vrásky kolem očí. Bojuje proti otokům a zadržování vody v obličeji. Proto za mě doporučuji!!!
klad vzhle produktu
klad prijemny
klad nic
avatar
Dáša
eshop je hezky, jen mi přijde mene prehledny, rozdelila bych do kategorii jink se nakupuje hezky vajicko yoni prekvapilo, darovala jsem ho kamaradce, protoze si prala otehotnet, nevim jestli to bylo vajickem, ale povedlo se ji to, takze doporucuji urcite pomohlo
klad kamaradce pomohlo otehotnet
klad nema zadne proti
avatar
Anne
Velice zajímavý eshop s netradičími výrobky. Vybrala jsem si Yoni hůlku elegant a Yoni perly. Na hůlku jsem se těšila, nikdy jsem takový výrobek z kamene neviděla. Je z modrého kalcitu a překvapila mě těžší váha a menší velikost. Po vyzkoušení jsem byla nadšená zpracováním, horší už byl úchop, protože se nedá za co chytit na konci. Není to vyloženě erotická pomůcka, ale spíše nástroj na objevování sebe sama . Yoni perly je výrobek na detoxikaci a nerovnováhu ph. Skvělý výrobek, který jsem měla dva dny a pomohl mi. Cítila jsem se "čistější" . Navíc byly výrobky krásně zabalené do papíru a poslané ještě téže den.
příloha
klad Zabalení výrobku
klad Přehledný a zajímavý eshop
klad Rychlé dodání
klad Přírodní produkty
klad Poměr velikost/cena
klad Hůlka nelze uchopit(klouže)
avatar
Nikola
Stránky nejsou příliš přehledné, ale zvládnout se to dá. Produkty výborné. Objednala jsem si svíčky se záměrem, Yoni perli a pár věcí podporující otěhotnění.. Uvidíme zda to pomůže :) Bohužel věci, které jsem puvodne chtěla, byly vyprodané, nebylo napsané, kdy budou znovu dostupné. Musela jsem tedy zvolit jinou variantu produktů
klad Produkty
klad Ceny
klad Stránky
klad Rychlost doručení
klad Komunikace eshopu
avatar
Veronika
Krásný e-shop pro ženy. Vyzkoušela jsem již řadu produktů a se všemi jsem byla velmi spokojena. Pečující olejíčky mají krásnou vůni a pokožka je po nich jemná a krásně vyživená. Yoni stick, yoni perly i vajíčka jsou skvělými pomocníky pro harmonizaci dělohy. Kombinací produktů I am woman ve spojení se zdravým stravováním a dalšími aspekty se mi povedlo zmírnit projevy potíží, vzniklých po užívání HA, které mě několik let trápily. (nasadila jsem tyto produkty při vysazení HA).
klad úžasné produkty, které asi ani jinde neseženete...
klad úžasný přístup - pomoc s výběrem produktů
klad krásné prostředí e-shopu
klad x
avatar
Monika
Objednala jsem si produkt Yoni vajíčko Harmony Set - Prodírkované, dodání bylo v předvánoční době rychlé, ale zaráží mě absence možnostii odeslání přes zásilkovnu, případě doprava zdarma. Produkt sám stál 1333 kč a doprava dalších 95 kč. V předvánoční době jsem neměla mnoho možností vyzkoušet, ale použití je opravdu bezproblémové a intuitivní. U prodírkovaného vajíčka my chyběl provázek, ale naštěstí nebyl potřeba.
klad jednoduché používání
klad lepší a detailnější návod
avatar
Lucie
Eshop zaměřený pro ženu a podporu její ženskosti, tak je uzpůsobená i nabídka jedinečných produktů k využití alternativním způsobem. Je zde výběr různých výrobků z přírodních krystalů, bylinkových napářek, olejů, šperků a dalších pečujících produktů. Vybere si každá žena, která chce takto jedinečným způsobem o své ženství pečovat a být výjímečná. Zakoupila jsem si svíčku se záměrem, yoni hůlku a nabíječku. Všechny zakoupené produkty jsou krásně zpracované a opravdu se těším až využiji jejich potenciál.
příloha
klad Jedinečné produkty
klad Krásné zpracování krystalů
klad Rychlé dodání
klad Bez výhrad
avatar
Olí
E-shop I'm Woman je velmi hezký a přehledný. Obsahuje velké množstvím různého intimního a doplňkového zboží. Produkty jsou moc hezky popsané. Stránky I'm Woman ale není jen o produktech, ale také o velmi zajímavém čtení. Obsahuje krásné a zajímavé články o ženskosti. Oleje krásně voní a velmi příjemně se roztírají. Pokožka je jemná a příjemná na dotek.
klad Přehlednost e-shopu.
klad Rozličnost výrobků.
klad Nic.
avatar
Nikola
Webové stránky I'm woman jsou velice krásné a jednoduché. Dá se tam všechno přehledně najít a každý výrobek je skvěle popsaný. Udělala jsem objednávku na vánoce pro kamarádky a i pro sebe a vypadá to krásně všechno. Objednala jsem i rollery a fakt paráda musím říct.
klad jednoduché
klad Nic
avatar
Silvie
Eshop je přehledný a objednávka se vytvoří snadno. Zpracování objednávky proběhlo velmi rychle a doručení bylo bezproblémové. Zakoupila jsem Jamu Stick, která na pohled vypadá hezky, má dobrý tvar i velikost a tudíž se pohodlně se zavádí. Po prvním použití tyčinky jsou patrné účinky, které eshop sliboval, uvidíme, zda tyto budou při pravidelném použití trvalé.
klad obal výrobku
klad tvar i barva výrobku
klad snadné použití tyčinky
klad zatím nic
avatar
Lenka
O Yoni vajíčcích jsem se poprvé doslechla na instragramu a jejich použití mě velice zaujalo. Jsem ráda, že jsem si yoni vajíčko zakoupila a mohla ho vyzkoušet. Na stránkách e-shopu je podrobný návod, jak yoni vajíčko používat a návod je i zaslán s vajíčkem. K yoni vajíčku je důležitá příprava - očištění fyzické i mentální. Pak si stačí zapálit příjemnou svíčku a stačí relaxovat. Pro mě osobně to byl velmi příjemný zážitek něhy a sebepoznání. Yoni vajíčko jsem si objednal s dírkou na provázek a při vniknutí do yoni se mi provázek utrhl. Měla jsem hrozný strach, že vajíčko nedostanu ven, ale postupovala jsem podle návodu a vajíčko krásně vytěsnila ven :) Stránky e-shopu jsou velice ženské a příjemné na oko. Zboží je přehledně řazené a krásně nafocené. Fotky odpovídají realitě.
příloha
klad velice ženské a jemné webové stránky
klad yoni vajíčko
klad svíčka
klad povrch a vzhled vajíčka
klad nic
avatar
Andrea
Eshop na mne působí příjemně. Dobře se mi na něm vybíralo. Co bych vytkla jsou nedostatečné informace u některých produktů. Například u yoni vajíček mi chybí vlastnosti jednotlivých kamenů a na co působí. Někde bylo třeba uvedeni, že se to a to dozvíte ve videu, ale žádné video zde nebylo. Jsem ráda, že jsem díky tomuto testování objevila tento eshop. Už dlouho jsem sháněla bylinnou směs na napářku, tak jsem hned dvě zakoupila. Balíček mi byl doručen asi týden od objednání.
příloha
klad Příznivé ceny Yoni vajíček
klad moc hezky zabaleno
klad I přes předvánoční období bylo zboží relativně rychle doručeno.
klad Hodně věcí na eshopu bylo vyprodáno
klad Vysoké ceny surových krystalů, rollerů.
klad Na eshopu mi chybí informace o kamenech a jejich účincích
klad Přiložené informační materiály by mohly bít z tvrdšího papíru, aby déle vydržely. Není to papír, který po jednom přečtení vyhodíte.