Objevte svět sebepéče a hýčkání! Máme pro vás slevový voucher 300 Kč na e-shop I´m Woman

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
20
Přihlásit se můžete do
27. 11.
23:00
konec testování
20. 12. 2020

Koho hledáme

Hledáme 20 testerek, které obdrží slevový voucher v hodnotě 300 Kč na nákup na e-shopu www.imwoman.cz a poté se s námi podělí o své hodnocení nákupu na tomto webu. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 1 200 Kč.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám odpovězte na tyto dvě otázky:

  1. Jak se vám líbí web www.imwoman.cz?
  2. Co si díky slevovému voucheru na e-shopu koupíte?

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 20 testerek, kterým bude zaslán slevový voucher v hodnotě 300 Kč. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 1 200 Kč.

Vítejte ve světě I'm Woman 

I´m Woman Jsem Žena je stránka zaměřená na ženskou intimitu a harmonii dělohy. Naše produkty jsou zaměřeny právě na dělohu ženy a podporu jejího zdraví. Sortiment obsahuje yoni vajíčka – yoni egg , yoni hůlky – hůlky na masáž oblasti intimních partií. Falusy – z minerálu.

Také jsme zaměřeni na detoxikaci ženské dělohy. Spojení detoxikace s bylinami podporuje ženské zdraví a rovnováhu vaginálního prostředí. K tomu jsou určeny bylinné napářky, detoxikační perly – vychází z tradiční čínské medicíny. Jamu stick, který podporuje právě vaginální rovnováhu a pevný vstup.

Yoni vajíčka slouží k práci s pánevním dnem, na posílení pánevního dna, podporu naplněné sexuality. Mezi oblíbené produkty patří naše intimní oleje, které jsme speciálně vyvinuli k masáži intimních partií, k péči o prsa. Do sortimentu intimních olejů patří Olej na penis, sérum na yoni, sérum na prsa, olej na konečník, jedlý olej pro hormonální rovnováhu ženy.


Více informací najdete TADY.