Načerpejte životní energii s IMUREGEN kapky / kapsle

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
12x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 8. 2016
do 7. 9. 2016

Preparát na zcela přírodní bázi živočišného původu, který je jedinečným pomocníkem pro podporu imunitního systému a při regeneraci organismu, vyvinutý předními českými imunology.

Kdy IMUREGEN užívat:

  • v době zvýšené psychické a fyzické zátěže
  • při rekonvalescenci po nejrůznějších onemocněních a úrazech
  • jako posílení ochrany před vedlejšími účinky antibiotik
  • při jakémkoliv akutním či chronickém oslabení organismu
  • pro posílení obranyschopnosti v období chřipek a nachlazení

Komu je IMUREGEN určen

  • sportovcům a lidem s fyzicky nebo duševně náročným zaměstnáním
  • všem, kteří jsou vystaveni znečištěnému životnímu prostředí
  • jedincům s oslabenou imunitou a alergikům
  • každému, kdo chce posílit svůj organismus a cítit se dobře

Ryze přírodní preparát IMUREGEN, vyvinutý na počátku 50. let, získal v roce 1983 Československý výrobní patent. Jeho blahodárné účinky byly za více než půl století jeho existence potvrzeny mnoha odbornými studiemi, testy a klinickou praxí, ale zejména řadou spokojených uživatelů.

         

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
14
avatar
Zuzka
klad Pomohol mi pri mojom oslabenom organizme. Odporúčam.
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad IMUREGEN kapky / kapsle mě opravdu nabyly energií a pozitivním životem. Zkoušela jsem nejen já, ale i zbytek rodiny. Babičce a dědovi jsme ho pořídila na vánoce a oba jsou velice spokojení a už mají druhé balení. jde na nich vidět, že jsou živější a je jim lépe
avatar
Kamila
klad Někdy tak potřebuji načerpat energii. IMUREGEN kapky / kapsle - přináší řešení. A jelikož má pozitivní hodnocení, zeptám se na kapsle v lékárně. Někdy se cítím, tak slabá a oslabená, tak už vím po čem se budu ptát a ráda!!!! :-) Určitě po něm i sáhnu v období chřipek!!!!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jana
klad Po přípravku jsem sáhla poté, co jsem se více jak čtvrt roku cítila opravdu vyčerpaná, vyhořela a bez energie. Večer jsem vyloženě padala únavou. Imuregen mi byl doporučen kamarádkou, která jej používá více jak rok. Musím říci, že již po 3 měsících se cítím daleko lépe jak po psychické, tak fyzické stránce. Mám po celý den více energie a vyhýbají se mi i taková ta běžná onemocnění. Používám 2 tablety denně, jednu ráno, druhou odpoledne a musím říci, že produkt rozhodně zabírá. Za sebe tedy doporučuji!
avatar
Eva
klad Již téměř rok pravidelně používám imuregen kapsle na podporu energie a jsem nadšená. Ve dnech, které jsem dříve vmínala "hlavně nějak přežít", necítím už zdaleka takovou únavu a zátěž. Užívám každé ráno 2 tablety a dlouhodobě jsem spokojená. Pro malého jsem pořídila kapky na imunitu a v době chřipkového období nás nic "nezkolilo", takže rozhodně doporučuji. O to více, že je to český produkt!!!
avatar
Zuzana
klad IMUREGEN kapky / kapsle užíváme už víc než rok a virózy se nám vyhýbají. Objeví-li se příznaky rýmy, tak malinko zvýšíme ranní dávku a do druhého dne je vše O.K. Od té doby, co kapky užíváme, nebyly jsme nemocní ani nijak vážněji nachlazení. Je opravdu jedinečný
avatar
Lucie
klad Koupila jsem kapky hlavně pro dceru, tehdy ji byl 1 rok. Kapky jsou bez chuti i zapachu, takže dětem moc nevadí. Kapky jsem ji dávala v období chřipek, když byla sama nemocná a před a po očkování. Myslím, že u očkování zmírnily vedlejší příznaky - hlavně horečku.
klad Nic negativního jsem asi nenašla. Možná by mohly mít kapičky nejakou příchuť, aby dětem více chutnaly.
avatar
Jana
klad S přípravkem mám velmi dobré zkušenosti. Měla jsem boreliozu, byla jsem velmi unavená, boleli a brněli mne nohy...Na doporučení jsem začala brát kapky a můj stav se postupně zlepšoval. Vybrala jsem jedno balení a druhé beru preventivně občas Takže i já dále doporučuji.
avatar
Martina
klad Na koupi vyrobku se teprva chystam, ale moje teta ma s nim vybornou zkusennost, pracuje s detmi v materske skolce, kde je treba mit neustae energii na celych 100% a vzdy kdyz ej treba tento vyrobek, ji ,,nakopne, a ona muze zase skvele fungovat, moc si ho chvali a vsem ho jen a jen doproocuuje
avatar
Dagmar
klad Přípravek na životní energii je opravdu potřeba,pomáhá nejen lidem s oslabenou imunitou ale i alegikům,což velice ocenuji,líbí se mi příjemná chut,a praktické dávkování,užívání.Pomáhá i na únavu,což rozhodně využiji,jsem spokojená,a nadšenná,doporučuji
avatar
Monika
klad S přípravkem mám velmi dobré zkušenosti. Měla jsem boreliozu, byla jsem velmi unavená, boleli a brněli mne nohy...Na doporučení jsem začala brát kapky a můj stav se postupně zlepšoval. Vybrala jsem jedno balení a druhé beru preventivně občas :) Takže i já dále doporučuji.
avatar
Petra
klad Tento přípravek ve formě kapek užívá moje maminka po operaci onkologického rázu. Byly jí doporučeny přímo lékařem a velmi si je chválí. Skutečně se zdá jakoby pookřála a nabrala sílu i životné energii. Velkou roli jistě hraje psychika. Já jsem velmi zvědavá na hodnocení testerek, jestli výrazné zlepšení stavu mojí maminkou je skutečně tak velkou zásluho kapiček IMUREN.