200 testerů ohodnotilo volný vstup do fitness klubů Form Factory. Jak byli spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
156
jak jste hodnotily
5
75x
4
58x
3
19x
2
3x
1
1x
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 19. 2. 2020
do 1. 3. 2020


Otestujte všechny výhody fitness center Form Factory 

Společnost Form Factory patří mezi významné evropské společnosti v oblasti fitness, wellness a zdravého životního stylu. V České republice provozuje Form Factory 14 klubů v Praze a jeden v Ostravě a je tak největší fitness sítí v ČR. Nabídku služeb představují plně vybavené kluby pro efektivní individuální trénink, široký výběr skupinových programů vedených profesionálními instruktory a také wellness zóny včetně bazénů, saun, parních lázní a vířivek.

Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness. Kluby Form Factory jsou umístěny na snadno dostupných místech.

FITNESS VYBAVENÍ

Neomezené možnosti pro váš trénink

 • Rozsáhlé kardio zóny
 • Funkční zóny
 • Multifunkční vybavení pro silový trénink
 • Studiové lekce
 • Les Mills programy
 • Programy zaměřené na bojové sporty

WELLNESS & RELAXACE

Veškeré služby wellness v ceně členství

 • Sauny
 • Bazény
 • Whirpool
 • Parní lázně

VŠE PRO MAXIMÁLNÍ DOSAŽENÍ VAŠICH CÍLŮ

 • Nejmodernější vybavení
 • Profesionální certifikovaní trenéři
 • Tréninkové a výživové plány


Hodnocení
156
avatar
Věra
Příjemné uvítání, moc jsem se stroji neuměla, ale bylo mi základní ovládání vysvětleno. Vše čisté a pěkné. Wellness také čisté, líbilo se mi tam. Ráda přijdu znovu.
klad čistota
klad uvítání
klad vysoká cena vstupného
avatar
Helena
Pobyt ve Studiu byl velmi příjemný, čisto, dobré stroje a mimo hlavní nápor i klidná atmosféra. Něco jsem zkusila poprvé, ptala se a dostávala odpovědi, ale nikdo se nevnucoval. Oceňuji i pocvičební servis- občerstvení, sprchy, ale pro málo času jsem si to nestihla náležitě užít.
klad prostředí a vybavení
klad personál
klad nevím...
avatar
Radka
Hezké moderní stroje, opravdu velký prostor, možnost cvičit v samostatné místnosti se zrcadly, pokud se jde cvičit mezi 16-18 je zde dost plno, hezké a přátelské prostředí.
klad velký prostor
klad dostatek místa
klad oddělená místnost se zrcadly
klad nutnost mít zámek
klad občas prach mezi stroji
avatar
Kačenka
Moderní posilovna, milý personál, bezvadné cvičení. Šatny a sociální zařízení naprosto v pořádku. Zkušenost mám z pražského klubu, bylo by super mít nějakou pobočku v Liberci.
klad Přístup k zákazníkovi
klad Čistota prostředí
klad Nic
avatar
Lucie Kollertová
Fitko je opravdu velké s obrovským výběrem aktivit (pobočka Želivského). Já zvolila posilovnu, hlavně kvůli nedostatku času. Na místě bylo na můj vkus dost lidí na poměrně malém prostoru, přesto nebyl problém najít volné stroje a čekat jsem nemusela prakticky vůbec. Nenašla jsem nikoho, kdo by mi poradil s nastavením cvičebních strojů, což mě celkem limitovalo. Velký výběr aktivit, čisto.
klad Velký výběr strojů
klad Čisto
klad Na můj vkus moc lidí na malém prostoru
klad Náročnější orientace, nenašla jsem nikoho, kdo by mi poradil s nastavením strojů
avatar
Martina
Navštívila jsem klub Anděl, bohužel kvůli úrazu kolene jsem byla limitována časem a šla jsem na poslední chvíli, zkusila jsem hodiny cvičení Body balance , a i když jsem jógu a thai chi cvičila předtím minimálně, celkem jsem se chytla, dále jsem vyzkoušela rotoped a ,wellnes cviční bylo fajn, chybělo mi více informací , pro koho je určeno, abych si vybrala přiměřeně namáhavé, musela jsem googlit , co je vlastně co a pro jakou kondici je určeno.Prostředí bylo spíš neosobní, ale zase kdo netouží po pozornosti ostatních, je v pohodě. Uvítala bych fontánku s vodou,i když jsem měla svojí, hodila by se...
klad wellnes
klad body ballance cvičení
klad informace slečny recepční
klad malé vysvětlení, co cvičení obnáší
avatar
Marie
Form factory Stodůlky je moderní fitko, kde ale, bohužel, jako ve všech ostatních (pražských, jiná jsem nenavštívila) FF upřednostňují kvantitu nad kvalitou. Je k dispozici velká řada studiových lekcí, ve kterých je na jednoho cvičícího trenéra veliké množství klientů a tudíž pro člověka, který nemá základy techniky správného provádění cviků, je cvičení spíš nebezpečné, nežli prospěšné; trenér nemá vůbec šanci jednotlivé cvičící klienty opravovat a upozorňovat je na jejich špatnou techniku provádění cviků. Není to způsobeno špatným výběrem trenérů, ale špatným modelem.
klad sauna v ceně
klad čistota
klad vzdušné prostory
klad dostatek "železa"
klad snadná dostupnost
klad příliš vysoké počty cvičenců na vedených hodinách
avatar
Dana
Docela často navštěvuji různé Fitness centra a tohle se zařadilo mezi mé oblíbené. Velké moderní fitko, moderné nové stroje. Již od příchodu jsem byla nadšená. Velké plus je, že to je v centru. Parkování je možné také.
klad prostředí
klad moderní stroje
klad nové stroje
klad milý personál
klad sauna
klad mít vlastní zámek, ke skříňce nebo si ho zapůčit
avatar
Kateřina
Pěkný prostředí, byla jsem na Harfě ve fitness, mají tam i bazén se Saunou a vířivkou, byla jsem tam v sobotu. Je to tam hezký, recepční v pohodě. Takže určitě doporučuji :-) Příjemný zpestření po práci
klad vše ok
klad nic mě nenapadá
avatar
Julie
Myslí si, že toto fitness je na vysoké úrovni(množství strojů, prostor, možnosti více aktivit než jen pouhé posilování) Jsem velmi ráda za ochotu personálu.
klad Skoro vše
klad Šatny
avatar
Natálie
Prostory posilovny byly velice moderní a příjemné, líbily se mi celkove prostory posilovny. Obsluha byla velice milá již při příchodu. Vzhledem k velikosti posilovny se mi líbilo, ze stroje na cvičení nebyly “nahňácané” vedle sebe a každý návštěvník měl svůj klid a prostor na cviceni. Určitě sem v nejbližší době zavítal znovu!
klad Moderní vybavení
klad Ochotná obsluha
klad Předražené vstupné.. posilovna je vybavená stejně jako jiné, levnější
avatar
Šárka
Form Factory nyní po návštěvě sportovního a wellness centra znamená můj nový domov!!! Velice mě nadchlo a oslovilo. Od teď jen s Form Factory! V letošním roce 2020 začínám úplně nový a jiný život. Bez partnera, sama se sebou a s mými dětmi!
klad Vybaveni, prostředí, dostupnost, milý personál, hudba,
klad Čistota,
klad Nemohu nic vytknout.
příloha příloha příloha
avatar
Denisa
Byla jsem ve form factory v Ostravě v nové Karolíně. Fitko se mi moc líbí je velké a spousta strojů. Také se mi líbí ze mají na výběr různé lekce které je možné navštívit.
klad Celkový dojem
klad Strije
klad Nic
avatar
Maya
Fitness má hned 8 velkých výhod - nové posilovací stroje značky Startrac, wellness zónu, nabušené skupinové lekce, fitness trenéra na kterého se můžete vždy obrátit zdarma, funkční zónu i dětský koutek .
klad ano
klad žadne
avatar
Věra
V rámci tohoto testování jsem mela moznost jednoho vstupu do posilovny Formfactory, ktera me bohuzel velmi nezaujala. Jelikoz s posilovnou nemam velke zkusenosti, velmi bych ocenila pomoc od nejakeho trenera ci trenerky. Bohuzel v posilovne nebyl nikdo, kdo by mi alespon poradil. Abych jen nekritizovala, prostory posilovny jsou velmi pekne, at uz bazen tak i posilovna. V kazdem pripade, dekuji za moznost testovani.
klad Prostredi
klad Nepritomnost trenera/ky
avatar
Zuzana
Děkuji za možnost otestovat fitko Form Factory. Moc mile mě překvapilo. Navštívila jsem fitko ve Stodůlkách, je nové, čisté příjemné. Personál příjemný, stroje funkční... zkusila jsem i saunu a paráda, nemůžu si stěžovat
klad lokalita
klad příjemné a čisté prostředí
klad příjemný personál
klad mnoho strojů na výběr
klad sauna jako bonus
klad nic
avatar
Lucie
Navštívila jsem pobočku Form Factory v Křížikově ulici. Fitness centrum je moderní,čisté a pěkné. Nejvíce se mi líbila sauna a bazén a vířivka Poté mě zaujaly moderní běžecké pásy.
klad vše
klad nic
avatar
Daniela
Super služba,člověk si zacviči a využije svůj čas k tomu,aby ze sebe vyplavil stres a nejake kila. Příjemné prostředi idcerce se libilo.za mě super fitko i sauna.
klad Hodne přístrojů
klad Milá spolupráce
klad Hafo lidí,stačí mi jen pár lidi
avatar
Kateřina
Děkuji za možnost vyzkoušet si fitness klub Form Factory. Zvolila jsem klub ve Stodůlkách. Po vstupu do fitnes centra mne přivítali na moderně vybavené recepci. Personál byl velice ochotný a milí. Šatna byla čistá a dostačující. Vyzkoušela jsem si spoustu moderních strojů. Fitko bylo velmi prostorné a vzduch nebyl vydýchaný. Velice se mi líbil výhled ven při cvičení. Prostor je hodně prosklený. Hudba, která se rozhléhala po celém fitness byla pro mě příjemná a dostatečně motivující. Po cvičení si na recepci můžete koupit proteinový drink nebo vodu.
klad čisté prostředí
klad moderní vybavení
klad /
avatar
Lucie
Pěkné čisté prostředí, super vybavení a rozmanitost lekcí, velice milá, nápomocná a přátelská obsluha. Příjemným bonusem je možnost využít saunu a vířivku v ceně vstupu.
klad možnost využít wellness
klad nutné přinést si vlastní zámek na skříňku
Zobrazit více recenzí
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel