Testovaly jsme teleskopický sušák od Viledy a přesvědčily se o jeho praktičnosti

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
6x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 10. 2018
do 12. 11. 2018

Ještě rychlejší a jednodušší sušení oblečení

Pokud nemáte ve své domácnosti sušičku oblečení, jeho věšení a sušení se jednoduše nevyhnete. A protože je to poměrně častá činnost, je dobré mít na ni stabilního pomocníka, který vás nezklame. Ocelový sušák od Viledy se pro vás stane spolehlivým asistentem při sušení prádla.

Sušák Infinity od Viledy je prakticky nastavitelný a jeho součástí je i příslušenství, jako držák na ponožky a zámky na křídlech a nohách pro zajištění větší stability. Díky jeho maximální sušící ploše 27 metrů a nastavitelné délce centrálních drátů, je ideálním řešením na sušení povlečení anebo ubrusů.

Minimální délka sušáku je 186 cm a maximální až 257 cm.

 

Hodnocení
6
avatar
Jana
Sušák jsem viděla u kamarádky a musím říci, že jsem jím okouzlena - jednoduše sušíte i ty nejdelší kousky z pračky - prodloužené povlečení :-) jednoznačně super, žádné přemýšlení, jak se na sušák vejít.. Není nutné se při věšení ani moc ohýbat, je krásně vysoký, takže se prádlo neválí po zemi a není z Vás po věšení Quasimodo.
klad výška sušáku
klad délka sušáku
klad nic
avatar
Kristýna
Ze šušáku jsem nadšená. Peru pro 5 členů domácnosti, z toho dva jsou teenageři, takže prádla máme víc než je zdravé! Tento sušák si s tím hravě poradí a já bez problému usuším i plnou pračku, vše se krásně vejde a uschne. Sušák je velmi dobře stabilní, poměrně lehký, takže se s ním ani tak netahám, jako s tím starým. S čistým svědomím ho opravdu doporučuji, pokud máte velkou rodinu a perete takřka neustále. :)
klad Design
klad Velikost
klad Váha
klad nic
avatar
Lenka
Ten nejúžasnější sušák prádla, co kdy mohl někdo vymyslet! Jsem z něj ještě teď unešena, tolik místa na sušení prádla. S přehledem na něj člověk pověsí 2-3 pračky prádla. Do našeho panelákového bytu je jak stvořený, pohodlně usuším prostěradla a povlečení na postel, s kterými byl vždy největší problém. Na vánoce ho kupuji své sestře, moc se ji líbil. Za mě 1*, Vileda opět nezklamala.
klad velikost
klad pojme obrovské množství prádla
klad kvalita
klad skladnost
příloha
avatar
Barbora
Teleskopický sušák od Viledy je skvělý. Vždycky jsem se prala s tím, kam ještě na sušáku prádlo pověsím, tady jsem něco vmáčkla, tady taky. Což tento sušák skvěle a hlavně prakticky vyřešil. Když potřebujete víc místa, roztáhnete ho a pověsíte na něm prádlo z 2-3 praček (podle toho, co zrovna perete). Vyhovuje mi i výška sušáku. Díky té "neválím" po zemi cípy povlečení. Co mě malinko zarazilo bylo, že není na kolíčky. Ale na to se lehko zvyká :)
klad praktičnost
klad výška
klad délka
avatar
Žaneta
Tento sušák se firmě Vileda opravdu povedl a jsem ráda,že jsem se sama mohla přesvědčit o jeho praktičnosti.Je opravdu úžasné,kolik se tam vleze prádla,přesně toto jsem potřebovala.Mile mně překvapila výška sušáku,prádlo se opravdu dobře věší a nemusím se zbytečně hrbit a ohýbat.
klad ideální na sušení ubrusů a prostěradel
klad pověsíme velké množství prádla
klad sušák na ponožky by mohl být větší,nebo by mohl jít zvlášť dokoupit
příloha
avatar
Eva
Měla jsme možnost testovat tento nový teleskopický sušák od Viledy. Přiznám se, že jsme byla nadšená. Se dvěma malými dcerkami peru téměř denně. Prádla je tedy stále hodně a na tohoto OBRA se nám veškeré prádlo vleze.I design tohoto sušáky je velice vydařený.Opravdu skvělý pomocník do každé rodiny.
klad velký, skladný, designově pěkně udělaný