Jak dopadly inovativní impregnace INPRODUCTS na obuv a oděvy v našem testování? Hodnocení 100 % mluví za vše 

image
otestováno
Počet recenzí
92
jak jste hodnotily
5
87x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 2. 2020
do 4. 4. 2020


Zůstaňte v suchu za každého počasí! Tímhle heslem se řídí čeští výrobci impregnací INPRODUCTS, které fungují na bázi nanotechnologie. Inovativní cestou chrání nejen vaši obuv a oblečení, ale i kabelky, kočárky nebo různé typy sedaček před vodou, blátem i skvrnami od jídla či sladkých nápojů.

Na trhu jsou od roku 2012 a možná je znáte pod značkou NANOPROTECH - spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsou výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věří v inovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit čas i peníze.

Každé testerce se dostanou do ruky 2 produkty - impregnace INPRODUCTS na obuv a impregnace INPRODUCTS na outdoor oděvy. Impregnace na obuv zajistí vašim chodidlům pohodlí a sucho za každé situace – při podzimních plískanicích i při treku v dešti a blátě. Ochrání vaši textilní, semišovou, nubukovou obuv i obuv z broušené kůže před vodou, blátem i posypovou solí. Sprej pro outdoorové oděvy zas udrží vaše oblečení v čistotě a suchu za jakékoliv situace. Spolehlivě ubrání textilní, softshellové i Gore-Texové oblečení před vodou a veškerými nečistotami.

Díky impregnaci INPRODUCTS vám obuv i oblečení bude sloužit dlouhé roky. Proč? Protože tenký film nanočástic křemíku zvýší odolnost povrchu materiálu vaší obuvi či oděvu. Tím vzniká ochrana před znečištěním od bláta a prosáknutím vody. Zároveň jsou impregnace bez zápachu, bezbarvé a ekologicky šetrné. Zachovávají prodyšnost materiálů, které dokáží chránit až po dobu 3 měsíců. Pro bezpečné přesouvání a cestování s impregnací má každý rozprašovač pojistku. V každém balení můžete navíc najít pěnovou houbičku s tenkou vrstvou umělé jelenice, která vám usnadní aplikaci.


 

Produkty jsou vhodné pro každého, kdo rád dbá na ochranu i čistotu svého botníku i šatníku. Účinky impregnací ocení jak nadšené sportovkyně a cestovatelky, tak i maminky, jejichž ratolesti rády skákají v kalužích a hrají si v mokru.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu Inproducts, kde najdete nejen vše o firmě a spoustu referencí, ale také veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se můžete obrátit na zástupce Marka Hrazdiru: hrazdira@nanoprotech.cz, tel: +420 778 494 495


Hodnocení
92
avatar
Zuzana
Impregnace na oděvy od Nanoprotech jsem zkousila poprvé a byla jsem velice spokojená. Nejdříve jsem tomu nevěřila, že to bude fungovat, ale produkt předčil moje očekávání. Stačí nástříkat jen trochu na oblečení a voda se doslova odráží. Díky rozprašovači se dobře nanáší a zbylé kapičky se pěkně zapracují do materiálu přiloženou houbičkou. Za mě určitě doporučuji
klad Vše
klad Žádné
příloha
avatar
Zuzana
Impregnace na obuv od Nanoprotech je naprosto dokonalá! Nejsem úplně typ, který hned po zakoupení boty impregnuje, ale s touhle impregancí už to dělat budu. Nanesení je moc jednoduché, rychlé, nezanechává žádné skvrny a hlavně je úplně bez zápachu. Oceňuji i velikost balení, které mi nějakou dobu vydrží. Rozhodně doporučuji
klad Vše
klad Žádné
příloha
avatar
Petra
Impregnace se jednoduše aplikuje, nezanechává žádné fleky, je bez zápachu a hlavně, opravdu funguje. Kapky po bundě stékají a hlavně je bunda během chvilky hned suchá. Opravdu moc doporučuji a fandím této české firmě.
klad Funguje
klad Snadná aplikace
klad Bez zápachu
klad český výrobek
klad nic
avatar
Petra
Impregnace od Nanoprotech je naprosto dokonalá! Nejsem úplně typ, který hned po zakoupení boty impregnuje, ale s touhle impregancí už to dělat budu. Nanesení je moc jednoduché, rychlé, nezanechává žádné skvrny a hlavně je uplně bez zápachu. Oceňuji i velikost balení, které vám nějakou dobu vydrží. Rozhodně doporučuji a zakoupíme další produkty. Moc této české firmě fandím.
klad Aplikace a nanášení
klad Bez zápachu
klad Velikost balení
klad Funguje
klad český výrobek
klad nic
avatar
Gabriela
Inovativní impregnace INPRODUCTS Konečně! Impregnace , která funguje... :))) Chystáme se na hory a konečně mám čas na údržbu botiček naší dcery. Byla jsem překvapená návodem. Balení obsahovalo přehledný návod, který mně zbavil posledních pochybností. Tak jdeme na to...Sněhule naší princezny. Očistila jsem, aplikovala sprejem a rozetřela houbičkou. Výsledek? Žádné fleky, prodyšnost zachována, voděodolnost otestovala Sophy hned na sněhu. Produkt už jsem doporučila staršímu bratrovi do rodiny. Dostala jsem za odměnu šálek báječné kávy. Takže za mně a Sophy? Doporučujeme a rádi ... :)))
klad snadná aplikace
klad fajn manipulace
klad sympatická cena
klad vůně
klad skladný
klad aplikace malého množství
klad nezanechává fleky
klad bez alergické reakce
klad nic
avatar
Gabriela
Dobrý den, Testovala jsem impregnaci na obuv i oděv. Je to velice snadné. Pouze nastříkáte rozprašovačem. Impregnovala jsem dceři vršek sněhulí z šusťáku a softschellovou kombinézu. Byla jsem opravdu spokojena. Dcera nebyla po celém dni mokrá ani zpocená. Impregnace nezenechává nežadoucí fleky a nijak nezapáchá. Postupovala jsem podle přiloženého jednoduchého návodu. S produktem jsem velice spokojena a určitě zakoupíme další. Gabriela Hornikova s dcerou Sophy, která byla součástí testu
klad jednoduchá manipulace
klad vydrží
klad voní
klad aplikace malého množství
klad nic
avatar
Míša
Tuto impregnaci na obuv jsem aplikovala na většinu bot v mém botníku. Impregnace se velmi snadno nanáší pomocí rozprašovače a houbičky. Výhodou také je, že impregnace je bez zápachu, takže lze aplikovat i uvnitř malého bytu. Voda i nečistoty na boty již vůbec nepřiléhají. Impregnaci bych doporučila každému, kdo chce své boty dokonale chránit.
klad aplikace
klad ochrana obuvi
klad bez zápachu
klad design
klad nic
avatar
Míša
Impregnace se snadno aplikuje na oblečení pomocí rozprašovače a houbičky, díky které jde dobře roznést do všech záhybů na oblečení. Oblečení nijak impregnací nezapáchá a výsledek je perfektní. Oblečení odráží vodu i nečistoty. Určitě tento produkt doporučuji každému, kdo chce své oblečení chránit před deštěm i nečistotami venku.
klad aplikace
klad ochrana oděvů
klad bez zápachu
klad design
klad nic
avatar
Markéta
Spokojenost stejne jako u impregnace na obuv. Vyzkousela jsem na novou bundu, aplikace velmi jednoducha. Bez zapachu, skvrn a jinych stop. Voda se v desti opravdu udrzela na povrchu a nevsakovala se. Necitila jsem ani zadnou vlhkost. Urcite rada doporucim dal.
klad Jednoducha aplikace
klad Funkcnost
klad Bez zapachu
klad Neshledala jsem
avatar
Markéta
Tato premiova impregnace na obuv mne velice prekvapila. Je mi pohodlne baleni a rozprasovac, diky kteremu se impregnace velmi dobre nanasi. Samotny produkt je bez zapachu, takze nanaseni uvnitr bytu neni velky problem. Ochranna vrstva neni videt. Zatim spokojenost.
klad Bez zapachu
klad Rozprasovac
klad Funkcni
klad Neshledala jsem
avatar
Monika
Máme dvojičky chlapcov. Jednému sme naimpregnovali obuv a oblečenie, druhému nie. A vypustili na záhradku. Ako ten rozdiel bol výrazný. Nenaimpregnované oblečenie a obuv boli premočené a od zeminy. Naimpregnované čisté a suché. Tento výrobok nám ušetrí hromadu času a nervov :)
klad Jednoduchá aplikácia.
klad Nemá výrazný pach, ani pri aplikácii, ani pri sušení a už vôbec nie pri nosení oblečenia.
klad Nemení farbu textílie. Dokonca sa nám zdali farby sviežejšie.
klad Materiál oblečenia sa nezmenil. Báli sme sa, aby nebol povrch detských nohavíc tvrdý. Ale to sa nestalo :)
klad Odoláva vode. Krásne vidieť kvapky vody ako tečú po povrchu látky.
klad Oblečenie i pod oblečením boli deti suché.
klad Deti sa nepotili, látka ostala i po impregnácii priedušná.
klad Odoláva nečistotám. Máme vyskúšanú zeminu, kečup, kriedy a príkrm z kapsičky :)
klad 200ml sprej nám určite vydrží pri dvoch malých deťoch (2roky) na ich outdoorové oblečenie počas celého roku.
klad Nic
příloha
avatar
Monika
Máme dvojičky chlapcov. Jednému sme naimpregnovali obuv a oblečenie, druhému nie. A vypustili na záhradku. Ako ten rozdiel bol výrazný. Nenaimpregnované oblečenie a obuv boli premočené a od zeminy. Naimpregnované čisté a suché. Tento výrobok nám ušetrí hromadu času a nervov :)
klad Jednoduchá aplikácia.
klad Nemá výrazný pach, ani pri aplikácii, ani pri sušení a už vôbec nie pri nosení obuvy.
klad Nemení farbu textílie. Dokonca sa nám zdali farby sviežejšie.
klad Materiál obuvy sa nezmenil. Báli sme sa, aby nebol povrch detských topánok tvrdý. Ale to sa nestalo :)
klad Odoláva vode. Krásne vidieť kvapky vody ako tečú po povrchu topánok. Vnútro obuvy mali deti suché.
klad Odoláva nečistotám. Máme vyskúšanú zeminu, kečup, kriedy a príkrm z kapsičky :)
klad T200ml sprej nám určite vydrží pri dvoch deťoch na ich topánky počas celého roku.
klad Nic
příloha
avatar
Hana
Ke spreji je přiložená houbička, díky níž lze sprej jednoduše a rovnoměrně rozetřít. Buda vydržela v dešti a jednodušeji z ní po impregnaci šly smývat nečistoty. Sprej jsem zkusila na celé rodině a všichni byli spokojení.
klad jednoduchý nános
klad rychle schne
klad velká spotřeba spreje
příloha
avatar
Hana
Na obuv jsem sprej vyzkoušela jak "na terénní" tak na mé semišové boty do města. Na oba povrchy se aplikovalo dobře pomocí houbičky. U semišových bot jsem měla strach, protože po aplikaci hodně ztmavly, ale poté co jsem je nechala uschnout, opět získaly svojí barvu. Je však potřeba impregnaci pečlivě pomocí houbičky (kvituji za přiložení) rozetřít. Boty jsem měla jak ve sněhu, tak dešti a impregnace vydržela. Z bot se lépe špína umývala.
klad funguje
klad dobře se roztírá
klad vhodná pro jakoukoliv obuv
klad velká spotřeba spreje
příloha
avatar
Andrea
Přiznám se, že jsem vždy myslela že impregnace oděvů je naprostá zbytečnost. Teď již vím, že jsem se mýlila. Vyzkoušela jsem impregnaci na sportovní oděv na běhání. Po deštivém dni, jsem již nemusela při běhu dávat pozor na kaluže abych nebyla celá mokrá, což mému výkonu výrazně pomohlo :)
klad voděodolnost
klad Funkčnost
klad Aplikace
klad Cena
klad Česká výroba
klad nemám co bych vytkla :)
avatar
Nikola
Impregnaci jsem použila na všechny bundy na lyže. Zkusila jsem i na kalhoty a musím říct, ze poprvé za několik let jsem neměla pocit mokrého zadku z lanovky. Tohle mi dost překáželo a teď to je pryč. Takže jen a jen doporučuji.
klad Aplikátor
klad Vzhled
klad Houbička
klad Konzistence
klad Nic
avatar
Andrea
Impregnaci jsem vyzkoušela na semišových botách, které ve větším vlhku občas promokaly. Měla jsem trochu obavy, že impregnace zanechá na botách skvrny, ale byly zbytečné. Boty ve výsledku vypadaly ještě lépe, než předtím. Ve vlhkém terénu také impregnace obstála na výbornou, a žádnou vlhkost již boty nepropustily. Na závěr bych ještě vyzdvihla snadnou aplikaci, bez výrazného zápachu.
klad voděodolnost
klad aplikace
klad funkčnost
klad český výrobce
klad Ekologie
klad nemám co bych vytkla :)
avatar
Nikola
Impregnace je naprosto výborná. Ihned jsem vyzkoušela na pohorách. Nebyly vůbec mokré ani na omak, což se v minulých letech stávalo. Takto jsem boty ušetřila před pobytem na horách. Byla jsem naprosto spokojená, celý týden vydržely boty bez sebemenší známky mokra. Vyzkoušela jsem i na kozačkách, a taky naprosto vytvořená odezva.
klad Skvěle se s impregnaci pracuje
klad Bez vůně
klad Ideální houbička na zapracování
klad Konzistence
klad Aplikátor
klad Nic
avatar
Jana
No čím bych začala, asi tím, že z produktu jsem opravdu nadšená. Nejdříve jsem tomu nevěřila, že to bude fungovat, ale produkt předčil moje očekávání. Zkoušela jsem ho na různé materiály (obuv, oblečení) a obě impregnace fungují tak jak mají. Konečně je déšť na mě krátký. Aplikace je jednoduchá a zvládne jí opravdu každý. Nadšená je i moje rodina a produkty budeme kupovat i nadále. Opravdu všem doporučuji, stojí to za to. :) Jsem ráda, že jsem mohla být součástí tohoto testování.
klad v dešti budete opravdu suchý
klad snadná aplikace
klad při aplikaci není ničím cítit
klad -
příloha
avatar
Jana
No čím bych začala, asi tím, že z produktu jsem opravdu nadšená. Nejdříve jsem tomu nevěřila, že to bude fungovat, ale produkt předčil moje očekávání. Zkoušela jsem ho na různé materiály (obuv, oblečení) a obě impregnace fungují tak jak mají. Konečně je déšť na mě krátký. Aplikace je jednoduchá a zvládne jí opravdu každý. Nadšená je i moje rodina a produkty budeme kupovat i nadále. Opravdu všem doporučuji, stojí to za to. :) Jsem ráda, že jsem mohla být součástí tohoto testování.
klad v dešti budete opravdu suchý
klad snadná aplikace
klad při aplikaci není ničím cítit
klad -
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel