Jak dopadly inovativní impregnace INPRODUCTS na obuv a oděvy v našem testování? Hodnocení 100 % mluví za vše 

image
otestováno
Počet recenzí
90
jak jste hodnotily
5
85x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 2. 2020
do 4. 4. 2020


Zůstaňte v suchu za každého počasí! Tímhle heslem se řídí čeští výrobci impregnací INPRODUCTS, které fungují na bázi nanotechnologie. Inovativní cestou chrání nejen vaši obuv a oblečení, ale i kabelky, kočárky nebo různé typy sedaček před vodou, blátem i skvrnami od jídla či sladkých nápojů.

Na trhu jsou od roku 2012 a možná je znáte pod značkou NANOPROTECH - spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsou výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věří v inovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit čas i peníze.

Každé testerce se dostanou do ruky 2 produkty - impregnace INPRODUCTS na obuv a impregnace INPRODUCTS na outdoor oděvy. Impregnace na obuv zajistí vašim chodidlům pohodlí a sucho za každé situace – při podzimních plískanicích i při treku v dešti a blátě. Ochrání vaši textilní, semišovou, nubukovou obuv i obuv z broušené kůže před vodou, blátem i posypovou solí. Sprej pro outdoorové oděvy zas udrží vaše oblečení v čistotě a suchu za jakékoliv situace. Spolehlivě ubrání textilní, softshellové i Gore-Texové oblečení před vodou a veškerými nečistotami.

Díky impregnaci INPRODUCTS vám obuv i oblečení bude sloužit dlouhé roky. Proč? Protože tenký film nanočástic křemíku zvýší odolnost povrchu materiálu vaší obuvi či oděvu. Tím vzniká ochrana před znečištěním od bláta a prosáknutím vody. Zároveň jsou impregnace bez zápachu, bezbarvé a ekologicky šetrné. Zachovávají prodyšnost materiálů, které dokáží chránit až po dobu 3 měsíců. Pro bezpečné přesouvání a cestování s impregnací má každý rozprašovač pojistku. V každém balení můžete navíc najít pěnovou houbičku s tenkou vrstvou umělé jelenice, která vám usnadní aplikaci.


 

Produkty jsou vhodné pro každého, kdo rád dbá na ochranu i čistotu svého botníku i šatníku. Účinky impregnací ocení jak nadšené sportovkyně a cestovatelky, tak i maminky, jejichž ratolesti rády skákají v kalužích a hrají si v mokru.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu Inproducts, kde najdete nejen vše o firmě a spoustu referencí, ale také veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se můžete obrátit na zástupce Marka Hrazdiru: hrazdira@nanoprotech.cz, tel: +420 778 494 495


Hodnocení
90
avatar
Denisa
Je to sice jen pár dní co mám produkt v ruce, ale letošní zima je pouze o dešti a já impregnaci ihned vyzkoušela. S impregnací jsem nastříkala válenky, které jsou jinak už po krátké cestě úplně mokré, a musím uznat, že paráda! Nohy mám v suchu, navíc se na ně ani tak nechytá špína! Za mě super produkt.
klad Vune
klad Snadna aplikace
klad Nic
avatar
Denisa
Je to sice jen pár dní co mám produkt v ruce, ale impregnaci jsem sebou vzala na hory, nastříkala oblečení a vyrazilo se. Impregnace opravdu brání promáčení! Konečně se člověk nemusí jít po chvilce na sněhu domu převléct a ohřát. Už se těším až impregnaci vyzkouším na “semišové” jarní bundičky! Doporučuji.
klad Snadna aplikace
klad Ucinek
klad Nic
avatar
Šárka
Vyzkoušela jsem ipregnaci na obuv, konkrétně jsem ji aplikovala na šusťákové sněhule dcerky. Nosí je do školky, venku je má na noze do každého počasí, sníh, bláto i déšť. Impregnace se jednoduše nanáší, nastříká se na suchý a čistý povrch. Po zaschnutí lze botky nosit. Po použití impregnace se ani jednou nestalo, že by měla dcerka nožku mokrou. Funguje.
klad funguje
klad jednoduchá aplikace
klad nic
avatar
Šárka
Vyzkoušela jsem impregnaci na oděvy, konkrátně na kalhoty a bundu pro rybáře. Oblečení je při používánítéměř v neustálém kontaktu s vodou a vlhkostí. Jednoduše se aplikovala, voda z oblečení krásně stékala a oblečení nebylo tak rychle mokré jako bez předešlé impregnace.
klad snadné používání
klad nic
avatar
Jarka
Když jsem dostala k testování produkt Inproduct, hrozně jsem se těšila, jak vyzkouším . Tenhle výrobek mě naprosto překvapil ! Aplikace je jednoduchá, stačí nastříkat na obuv rozprašovačem a tam, kde jsou kapky, pohodlně setřete přiloženou a praktickou houbičkou s vrstvou jelení kůže. Nechala jsem dle návodu 24 hodin řádně zaschnout a druhý den jsem zkoušela, jestli výrobek zabral. Aplikovala jsem na své oblíbené boty ze semišové kůže, které jsou velmi náchylné na jakoukoliv vlhkost. Jednu botu jsem neošetřila vůbec (byla ještě naimregnovaná jako nová, co jsem boty koupila) . Výsledek vidíte na fotografiích. Za mě rozhodně TOP výrobek za přijatelnou cenu. Jsem nadšená a rozhodně si koupím další balení ! Z čeho mám velkou radost? Že tato firma má ve svém portfoliu i výrobky pro domácnost, auto, ale koupelnu a toho využiju, protože mě nebaví pořád umývat koupelnu od vodního kamene. Jsem fakt nadšená funkčností tohoto výrobku !
příloha
klad aplikace pomocí rozprašovače
klad velmi praktická houbička, tak akorát do ruky
klad po uhlazení houbičkou jsou vlákna na botě upravená, nikde nejsou přechody
klad opravdu funguje
klad Nic jsem nenašla
avatar
Klára
Díky testování produktu inovativní impregnace INPRODUCTS na obuv jsem zjistila, že moje boty při nepříznivém počasí nepropustí ani kapku vody, což dříve bylo běžné. Nehledě na to, že ani bláto nemá šanci a moje boty jsou stále jako nové. Mohu jej doporučit všem. Cena je za tento produkt více než příznivá. Stačí aplikovat pouze malé množství. Produkt naprosto splńuje veškeré aspekty, o kterých jsem se dočetla. Produkt je praktický a jednoduchý k použití. Využila jsem jej na látkové boty i boty z kůže. Produkt bych si hned koupila v případě, že by mi došel.
klad inovativní impregnace
klad ochrání obuv i při velmi nepřiznívém počasí
klad poskytne ochranu proti vodě i bahnu
klad obuv vypadá stále jako nová
klad příznivá cena
klad postačí aplikovat n´malé množství produktu
klad je praktický
klad jednoduchost použití
klad možnost využití produktu na různé materiály
klad nevím o ničem co bych mohla produktuvytknout
avatar
Jarka
Když jsem zkoušela impregnaci INPRODUCT od české firmy Nanoprotech, přemýšlela jsem, na které boty využiju. Balení 200ml ale překvapilo protože vystačí 100% na několikero párů bot. Postupovala jsem podle návodu, řádně nastříkala pomocí rozprašovače na jednu botu, uhladila přiloženou praktickou houbičku (vršek z jelení kůže), druhou jsem schválně ponechala bez impregnace a nechala svému osudu 24hodin na zemi uschnout. Druhý den jsem obě boty vzala pod proud vody a výsledek PARÁDNÍ !!! Bota bez impregnace úplně protekla vodou a druhá ani kapička, všechno steklo dolů !! Za mě TOP výrobek, rozhodně zakoupím po vypotřebování další a navíc přikoupím i přípravek do koupelny, protože když tohle působí tak skvěle na obuv, pak věřím, že nebudu otrokem vodního kamene :-)
příloha příloha
klad Praktická hubička k nanášení
klad Mechanický rozprašovač
klad Funguje !
klad Příjemná a rychlá aplikace
klad Balení vydrží opravdu na hodně párů bot
klad Vydrží až 3 měsíce po aplikaci
klad Nic jsem nenašla
avatar
Daniela
Naprosto úžasný produkt. V posledních deštivých dnech jsem měla mnoho příležitostí otestovat jeho spolehlivost a nemohu si jej vynachválit. Mám naimpregnované outdoorové bundy, rukavice, batůžek i pláštěnku pro pejska a všichni zůstáváme po procházce krásně v suchu. Nevytváří žádné fleky, je bez vůně, součástí je i praktická houbička, kterou můžete impregnaci krásně rozetřít i do špatně přístupných míst oděvu. Za mě bomba!
klad Funguje na 100%
klad Netvoří fleky, jako jiné impregnace
klad Je bez otravné vůně
klad Velikost balení
klad Praktické nanášení, nikde neteče, ani se nezalepuje
klad Houbička v balení
klad Žádný zápor jsem neobjevila
avatar
Daniela
Pokud jste zvyklé na běžnou impregnaci koupenou v obchodě s obuví, po vyzkoušení této už nebudete kupovat jinou - a opravdu stojí za to si připlatit! Většinou jsem byla spíš typ člověka, co na impregnaci trochu kašlal a po čase si koupil nové boty, teď ale vidím, jak velká to byla chyba. Věřím, že nyní se mi životnost bot prodlouží minimálně o dvojnásobek a ještě bude naše domácnost ekologičtější. Zatím jsme naimpregnovali nejen zimní a jarní boty, ale třeba i semišové lodičky a nemohu říct ani Ň záporu - všechno šlape, v botkách je sucho, impregnace nemá chemický pach, ani nedělá fleky :).
klad Účinnost na jedničku
klad absence chemického pachu, jako u jiných impregnací
klad Nedělá na obuvi skvrny
klad Praktická velikost balení
klad Žádný zápor jsem neobjevila
avatar
Šárka
Mile mne u impregnace překvapilo, že není cítit a i malé balení má poměrně velkou výdrž. 200 ml balení naší rodině vydrželo na jednovrstvou někde i dvouvrstvou aplikaci - 3x dospělácká bunda, 2x dětská bunda, kombinéza, 2x dětské shellové kalhoty, hluboká korba kočárku, sportovní kočárek + nánožník, taška... Materiálově se jednalo o softshell, kočárkovinu či tex materiál s i bez membrány na zimních i sezónních bundách. Konkrétně na softshellu stačila jen jedna vrstva impregnace a kapky vlhkosti se vyloženě "zkoulely" a nevsákly se do bundy či kalhot, takže syn jako školkové dítě, co vymete každou louži ihned mokrý. Zimní bunda a kombinéza potřebovaly nástřiky dva, pak vydržely i silnější déšť. Kočárek budeme teprve používat, ale věřím, že při slabším dešti nebude třeba hned tahat pláštěnku. Za sebe mohu říci, že hodně uvažuji o koupi většího balení, výrobek na mne udělal dobrý dojem a děkuji za testování.
klad dva druhy balení
klad český výrobek
klad bez zápachu a toxicity
klad snadná aplikace
klad musí se rozetřít a nechat zaschnout
avatar
Šárka
Na impregnaci a obuv jsem byla zvědavá ještě více než na tu na textil. Naše dítě opravdu poctivě prověřilo nástřik v té největší louži, kterou našlo :D Syn testoval na svých zimních botkách ze šusťáku a PUR. Udělala jsem mu nástřiky dva a až po kotníky vlezl do kaluže a boty byly jen lehce vlhké - asi díky mé nedostatečné aplikaci v jednom místě. Ale opravdu klobouk dolů, nevěřila jsem. Sama jsem si ve dvou vrstvách naimpregnovala své nubukové kozačky. Vydržely nepropustit vlhkost z "ledové tříště", co byla venku a opravdu se méně špinily. Dále jsem impregnaci použila na své letní trekové boty z broušené kůže s membránou - čeká na vyzkoušení a posledním materiálem budou textilní tenisky, které také čekají na počasí ;) věřím, že ani jim po dvouvrstvé impregnaci nebude vadit projití mokrou trávou, slabým deštěm či menší louží. Za mě super produkt!
klad bez zápachu
klad český výrobek
klad malá spotřeba
klad obuv se tolik nešpiní
klad roztírání
klad lépe aplikovat více vrstev
avatar
Adéla
S impregnaci jsem naprosto spokojena. Impregnace splnila moje požadavky a očekávání a rozhodně výrobek doporučuji. V dešti vydržely boty suché mě, i cele mé rodině. U dětí to obzvlášť oceňuji. Produkt je jednoduchý k použití, pouze nástřikate a ucinek vydrží nekolik týdnu. Produkt jsme pouzila nejen na semis ale také kůži a vsechno bylo ok.
klad Snadno použitelné
klad Účinné
klad Vydrž
klad Vůně
avatar
Adéla
S impregnaci jsem naprosto spokojena. Impregnace splnila moje požadavky a očekávání a rozhodně výrobek doporučuji. V dešti vydrželo oblečení suché mě i cele mé rodině. U dětí to obzvlášť oceňuji. Produkt je jednoduchý k použití, pouze nástřikate a ucinek vydrží nekolik týdnu. Oproti ostatním imoregnacim tato nemá nepříjemnou vůni.
klad Použití
klad Dlouhá výdrž
klad Funguje
klad Vůně
klad Nic
avatar
Eva
parádní funkční sprej na ochranu bot v dešti a sněhu.jednoduché nanášení tím že je impregnace ve spreji. Možnost víceúčelového využití, na různé druhy materiálu Vám stačí 1 sprej ( kůže,semiš,látka ).
klad funkčnost
klad využití na více materiálů kůže,semiš
klad jednoduchá a rychlá aplikace
klad nic
avatar
Eva
Snadná manipulace a všestrannost na použití materiálů. Použito na zimní a autdorové bundy,látkový kabát. Při dešti kapky krásně drží nepronikají do látky , poté stačí jen vyklepat a voda opadne.Bunda byla během chvilky suchá
klad snadné použití
klad všestranost materiálu
klad funkčnost
klad nic
avatar
Nora
Impregnaci jsem vyzkoušela primo pred jarnimi prázdninami na které jsme jeli se synem. Meli jsme stesti a užívali dost sněhu. Boty jsem nemela ja ani syn mokré nebo vlhké. Tesim se az tento produkt ozkousime v dalším náročném počasí.
klad Manipulace s produktem během nanášení
klad Nesteka
klad Dobre usycha
klad Zadny jsem zatím nenašla
avatar
Nora
Impregnaci jsem vyzkoušela primo pred jarnimi prázdninami na které jsme jeli se synem. Meli jsme stesti a užívali dost sněhu. Zkoušela jsem i související produkt na boty. Boty jsem nemela ja ani syn mokré nebo vlhké. Tento produkt jsem najedla na nase lyžařské kalhoty a bundy. V dešti se voda nevsakovala a bundy jsme meli suché. Tesim se az tento produkt ozkousime v dalším náročném počasí.
klad Nanášení produktu na obleceni
klad Nenašla jsem nic
avatar
Hana
Impregnace na obuv funguje. trochu jsem tomu neverila a tak jsem vyzkousela s tim, ze bud a nebo. diky pocasi jsem to mohla vyzkouset hned, jak dorazila. a do prace jsem po dlouhe dobe v desti dorazila s uplne suchym vnitrkem bot. takze opravdu doporucuji
příloha
klad ze vyrobek funguje
klad snadne pouziti
klad nic
avatar
Hana
Impregnace na odevy byla byla moje prvni zkusenost. nemela jsem tuseni, ze vubec existuje. otestovala jsem na priteli, ktery sportuje v kazdem pocasi a dovnitr neproniklo vubec zadne vlhko. vyrobek doporucuji
příloha
klad snadne pouziti
klad nepropusti zadne vlhko
klad nic
avatar
Valentina
impregnace funguje jak má. V pořádném dešti jsem neměla možnost nastříkané boty pořádně vyzkoušet, ale v lehkém dešti impregnace funguje skvěle. Boty nijak neperu, tudíž mi impregnace zatím drží pořádně. :)
příloha
klad design výrobku
klad výdrž
klad nic
Zobrazit více recenzí