Vybraní testeři právě otestovali novou impregnace INPRODUCTS na koženou obuv. Přečtete si jejich hodnocení 

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
20x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 11. 2020
do 30. 11. 2020

INPRODUCTS Impregnace na koženou obuv

Zima se blíží a není nad to být připraveni na všechny nástrahy s ní spojené. S novým sprejem INPRODUCTS pro koženou obuv, který spojuje impregnaci, krém na boty a leštěnku v jednom produktu, získáte nad okolními vlivy jednoznačnou převahu. Zapojte se do testování a vyzkoušejte, jaké vlastnosti náš nový prostředek nabízí.

Nejeden z nás již vytahuje ze skříně kozačky nebo teplejší kožené boty, někdo si třeba pořídí úplně nové. Tak či tak chceme, aby co nejdéle vydržely, nešpinily se a dělaly nám parádu. Přitom stačí jen trochu péče. S impregnací s nanočásticemi a voskovou příměsí je to navíc tak snadné. Stačí roztok nastříkat na houbičku, která je součástí balení, a vetřít jej do očištěné a suché kůže. Díky voskové příměsi je přírodní kůže vyživována a zabraňuje se jejímu popraskání na prudkém slunci i v mrazivém počasí.

Ochranná křemíková vrstva po aplikaci odpuzuje vodu a nečistoty, chrání tedy před nevzhlednými skvrnami, a během zimního období odolává i posypové soli, která obuv často poškozuje. Kožený povrch zůstává krásně lesklý a hladký bez nutnosti použití jakýchkoliv dalších prostředků. Vše v jednom přípravku!

Impregnační spreje INPRODUCTS nejsou agresivní vůči jiným materiálům a můžete je využít na nejrůznější typy obuvi z hladké lícové kůže (kozačky, společenská obuv, mokasíny, pohorky aj.). I díky vám máme potvrzeno, že naše produkty skutečně fungují. Stačí jen vyzkoušet a podělit se o zkušenost.

Více informací o produktu na našem webu.


Na trhu jsme od roku 2012 a možná nás znáte pod značkou NANOPROTECH – spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsme výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věříme v iovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit práci i peníze.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu, kde najdete nejen vše o INPRODUCTS, ale také spoustu referencí a veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se obraťte na zástupce Marka Hrazdiru, e-mail: hrazdira@nanoprotech.cz, tel.: +420 778 494 495.

Hodnocení
23
avatar
Michaela
Velice hezký design balení - jak krabička, tak samotný přípravek, k němu přiložena praktická houbička na nanášení přípravku. Praktická lahvička se snadným dávkováním. Ošetřila jsem tímto přípravkem koženou obuv celé rodiny před příchodem zimy a doufám, že nebudu muset z bot odstraňovat mapy od slané břečky.
klad design balení
klad přiložená houbička
klad nic
avatar
Martina
INPRODUCTS Impregnace na Koženou obuv 200 ml je konečně impregnací, která nám vyhovuje. Velmi dobře se s ním manipuluje, přiložená houbička na aplikaci je skvělá! Impregnace je bez nepříjemného zápachu, dobře se roztírá, nezanechává mapy či nepříjemné šmouhy. Díky obsaženému vosku bota vypadá jako nová, chráněná a naleštěná. A hlavně nechrání jen před promoknutím, ale i před nečistotou. A velké plus - výrobce je českou firmou!
klad snadná manipulace
klad houbička pro snadnou aplikaci
klad bez zápachu
klad obsahuje voskovou příměs
klad nic mě nenapadá
příloha
avatar
Nicola
Impregnaci jsem zatím zkoušela jen na mých kožených botách. Musím uznat, že samotné nanášení bylo opravdu jednoduché a rychlé díky nástřiku a přiložené houbičce. Taktéž si musím pochválit, že jsem v botách zůstala uplně v suchu! Rozhodně doporučuji pro každého, kdo nějaký kožený výrobek vlastní, jelikož ne jen že chrání proti vlhkosti, ale i chrání samotný výrobek proti popraskání. Je to prostě MUST HAVE! :)
klad Snadné nanášení
klad Balení
klad Bez nepříjemného zápachu
klad Žádné zápory nevidím
avatar
Eva
Impregnace na koženou obuv je dobrý produkt. Krásné balení, přiložená houbička, velmi snadná aplikace, a především absence nepříjemného zápachu. Díky originálnímu balení i hezkému designu se hodí jako dárek. Velmi příjemný je i jednoduše a přesně zpracovaný návod k použití.
klad Krásné balení
klad Dobře zpracovaný návod
klad Jednoduchá aplikace
klad Prozatím jsem neobjevila
příloha
avatar
Eliška
Impregnace na kozenou obuv me mile prekvapila svym snadny nanasenim. Obuv dokazala dokonale obnovit a nanášení impregnace je bez jakéhokoliv zápachu což se u konkurečních značek, které jsem doposud vyzkoušela ještě nestalo. Impregnaci jsem mohla vyzkoušet na ve vlhkém prostředí a posolených chodnících a předčila mé očekávání
klad Snadne nanaseni
klad Obnova bot
klad Nic jsem nenasla
avatar
Kateřina
Lahvička padne dobře do ruky a době se s ní pracuje. Postřik na boty jde rychle a snadno. Přiložená houbička dobře vtírá impregnaci do kůže. V dešti se na botách nedrží voda. Ještě jsem nevyzkoušela na sněnu a soli (není pořádná zima), ale po týdením nošení ve městě v dešti, jsou boty stále čisté a jasně černé.
klad snadná aplikace postřiku
klad přiložená houbička je na vetření impregnace perfektní
klad boty vypadají znovu jako nové.
klad vše OK
avatar
Markéta
Impregnační sprej se dobře nanáší a s použitím houbicky jsem impregnovani bot dovedla k dokonalosti. U běžně dostupných impregnační sprejů mám potrebu skoro pokaždé nános opakovat. Zde tomu tak není. Boty se mi zdají být velmi dobře ošetřené. S tímto výrobkem jsem velmi spokojená jak po stránce vůně a použití tak po kvalitě.
klad Bez zápachu
klad Zatím neodhaleno
příloha
avatar
Milena
Nejprve moc děkuji za možnost otestovat tento produkt. Moc se mi osvědčil. Použila jsem ho snad na všechny kožené boty v domácnosti. Jako první jsem nanesla impregnaci na kozačky, které nyní nosím. Impregnace se výborně nanáší houbičkou, takže aplikace je velmi snadná. Zdá se, že natřené boty odpuzují mokro a na botách nejsou žádné skvrny. Povrch je na pohled hladký, boty jakoby prokoukly. Jsem velmi spokojena a tento produkt můžu doporučit ostatním.
klad snadná aplikace
klad praktické balení
klad skvělá účinnost
klad všechno je super
avatar
Zuzana
S touto impregnací jsem velmi spokojena. Jako první mě zaujalo sympatické balení, při aplikaci jsem pak ocenila praktickou pumpičku, díky které se přípravek nerozstřikuje vedle, kam nemá. Boty jsou po aplikaci krásně oživené, uvidíme, jak dlouho impregnace vydrží působit a kdy bude potřeba boty nastříkat znovu.
klad pumpička
klad balení
klad příjemné boty po ošetření
klad nic mě nenapadá
avatar
Martina
Produkt je v pěkném balení a potěšila mne přibalená houbička. Při aplikaci jsem postupovala dle návodu a jsem spokojená. Hlavně impregnace nijak výrazně nezapáchá, což bývá u jiných značek často problém. Využila jsem i houbičku a postřik s ní rozetřela po celé botě. Vyzkoušeno mám na kožené jezdecké boty a jsem nadšená, že ve složení je i obsah vosku, který ošetřuje kůži. Také pozoruji jistou ochranu před ulpíváním nečistot. Určitě doporučuji.
klad houbička jako součást balení
klad bez zápachu
klad obsah vosku - ošetřuje kůži
klad hodilo by se větší balení na více použití
avatar
Denisa
Impregnaci jsem vyzkoušela více druhů kožené obuvi. Nejprve mě vyděsilo, že na světlé kůži se vytvořily po aplikaci impregnace tmavé fleky, ale bylo to jen mokré, po zaschnutí naprosto nic vidět není (takže se toho nebojte). Chválím strukturu výrobku. Dále to, že je bez zápachu. Houbička přiložená v balení usnadňuje aplikaci. Jediné, co bylo nezvyklé, je jak se sprej stříká (tlačítko je nezvykle vepředu u stříkacího otvoru), takže mi chvíli trvalo, než jsem si na to zvykla. Celkově produkt doporučuji.
klad struktura
klad bez zápachu
klad snadná aplikace
klad design spreje - tlačítko vepředu
avatar
Josef
Výrobek splnil očekávání. Poměrně jednoduchá aplikace dle návodu a rozetření houbičkou která je součástí balení . Výrazný lesk a zvýraznění kůže na botě. Nedělají se fleky. Po aplikaci je kůže na botě jemná.Jak dlouho impregnace vydrží poznám po delší době, hlavně ve sněhu. Zatím spokojenost a doporučuji.
klad že to funguje
klad nevim
avatar
Kateřina
Balení vypadá velmi luxusně. I rychlost aplikace je úžasná. Velmi dobře se s ní pracuje, dokonce hezky voní. Impregnaci zvládne každý i pár před odchodem. Zatím jsem byla v botech jen jednou venku, takže nemohu říci, jak dlouho impregnace vydrží. Ale boty se díky ní i lesknou. Určitě na fotce poznáte, která bota je na impregnovaná, a která zatím čeká.
klad rychlost impregnace
klad vůně
klad balení
klad zatím jsem žádné neobjevila
příloha příloha
avatar
Kamila
Tento výrobek mě velmi zaujal nejen designovým a praktickým balením ale také snadnou aplikací na obuv. Dále každé balení obsahuje také houbičku pro snadnější aplikaci přípravku. Díky této nové nanotechnologii je obuv dostatečně chráněná vůči nepříznivým vlivům počasí, a zároveň se krásně leskne . Patrný je hlavně efekt odpuzující vodu, který ochrání obuv před promočením ideální na toto roční období, ale také před drobnými nečistotami . Za mě mohu vřele doporučit do každé rodiny , obuv je dostatečně chráněná a prodlouží se i její celková životnost.
klad praktické balení
klad houbička v balení
klad odpuzuje vodu
klad žádné
příloha
avatar
Veronika
Impregnaci jsem nanesla na nové kožené boty mých malých dětí i na své boty. Trvalo to jen chviličku. Výborně se nanášela, protože v balení jsem našla i houbičku, kterou jsem mohla impregnaci krásně rozetřít. Boty rázem ožily. Přijdou mi lesklejší a vypadají lépe než před tím. Po zaschnutí jsme šli hned testovat do mokré trávy a všichni tři jsme měli nohy v suchu. Malý rok a půl starý syn se dokonce neudržel a skočil do kaluže a v pohodě. Ne, že by z bot impregnace udělala holinky, ale sem tam šlápnutí boty zvládly bez úhony. Ponožky suché. Svůj účel tedy plní parádně a můžu ji doporučit. Věřím, že zvládneme i zimní břečky. ;-)
klad Praktické balení i s houbičkou na roztírání
klad Snadno se nanáší
klad Boty se krásně lesknou a lépe vypadají
klad Plní řádně svou funkci - nohy jsou v suchu
klad Žádné zápory.
avatar
Lenka
Impregnace je v praktickém balení s rozprašovačem, takže se jednoduše aplikuje na obuv. Součástí balení je i speciální houbička, kterou se následně impregnace rozetře. Na botách nezanechává skvrny nebo mapy. Obuv po ošetření pěkná, vydrží déle čistá, nečistoty jdou lehce setřít a nedostane se dovnitř voda.
klad jednoduchá aplikace
klad praktické balení
klad bez zápachu
klad chrání obuv
klad nic
příloha
avatar
Barbora
INPRODUCTS Impregnace na Koženou obuv 200 ml jsem vyzkoušela jak na koženou tak i na koženkovou obuv jako mokasíny, botasky, zimní poloboty a kožené vysoké boty. Produkt se velmi jednoduše nanáší, stačí nastříkat pomocí spreje a houbičkou jen rozetřít, vyleštit a nechat chvíli zaschnout. Byla jsem mile překvapená, že v deštivém počasí krásně odpuzuje vodu a nečistoty, bláto, kamínky, kůže je viditelně oživená, změkčená. Produkt mi ušetřil čas tím, že bota dlouho vydrží lesklá, bez nečistot a proto ho ráda všem vřele doporučuji. Balení je taky šikovné, v krabiče a hned pod víčkem je pěnová houbička s vrstvou z umělé jelenice, která s nanočásticemi dělá divy.
klad snadná aplikace
klad pěnová houbička
klad rychle schne
klad zvláčňuje kůži
klad odpuzuje vodu
klad hezké balení
klad obnovuje vzhled
klad chrání proti UV záření
klad doba použitelnosti
klad může být větší balení :-)
příloha příloha
avatar
Kateřina
Aplikace byla velmi snadná. Překvapilo mě, že nezapáchá. Líbilo se mi i to, že nezanechává šmouhy či stopy, ikdyž to děláte úplně poprvé. První aplikace šla na kožené boty ke koním do bláta, kaluží a močky, takže velmi náročný test :). A funguje to skvěle! Bláto se nedrží a voda je ihned z bot pryč. Za mě teda velká spokojenost.
klad bez zápachu
klad snadná aplikace
klad v náročném terénu to funguje
klad dostupná cena
klad nic neobjeveno
avatar
Eva
vyzkoušela jsem impregnaci na koženou obuv. Balení je větší v plastové lahvičce, rozprašovač je mechanický, což považuji za výhodu. Stříkáte pouze tam, kam chcete. je zde i bezpečnostní patent. Po nastříkání na obuv, lehce rozetřete po obuvi přiloženou houbičkou. Obuv je pak více lesklá. V tomto mokrém období bota zůstala uvnitř opravdu suchá. byla jsem také překvapena, že spray je bez zápachu. U jiných přípravků jsme měla podrážděné oči a zápach byla po celé místnosti.
klad mechanický rozprašovač
klad větší balení
klad bez zápachu
klad zatím nenalezeno
avatar
Kamila
Produkt bych určitě doporučila, jednoduché nanášení díky rozstřikovači a houbičce. Boty zůstaly ochráněny i před vodou i špínou. Naimpregnovala sem jak své koženné kozačky i dceřiné celoročky a díky produktu zůstaly čišté a suché i přes ošklivé počasí.
klad nanášení rozprašovačem
klad jednoduchá aplikace
klad nezapáchá
klad boty jsou ochráněné
klad nemám co vytkout
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel