Vybraní testeři právě testují novou impregnace INPRODUCTS na koženou obuv. Už se těšíme na jejich hodnocení 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
30. 11. 2020

INPRODUCTS Impregnace na koženou obuv

Zima se blíží a není nad to být připraveni na všechny nástrahy s ní spojené. S novým sprejem INPRODUCTS pro koženou obuv, který spojuje impregnaci, krém na boty a leštěnku v jednom produktu, získáte nad okolními vlivy jednoznačnou převahu. Zapojte se do testování a vyzkoušejte, jaké vlastnosti náš nový prostředek nabízí.

Nejeden z nás již vytahuje ze skříně kozačky nebo teplejší kožené boty, někdo si třeba pořídí úplně nové. Tak či tak chceme, aby co nejdéle vydržely, nešpinily se a dělaly nám parádu. Přitom stačí jen trochu péče. S impregnací s nanočásticemi a voskovou příměsí je to navíc tak snadné. Stačí roztok nastříkat na houbičku, která je součástí balení, a vetřít jej do očištěné a suché kůže. Díky voskové příměsi je přírodní kůže vyživována a zabraňuje se jejímu popraskání na prudkém slunci i v mrazivém počasí.

Ochranná křemíková vrstva po aplikaci odpuzuje vodu a nečistoty, chrání tedy před nevzhlednými skvrnami, a během zimního období odolává i posypové soli, která obuv často poškozuje. Kožený povrch zůstává krásně lesklý a hladký bez nutnosti použití jakýchkoliv dalších prostředků. Vše v jednom přípravku!

Impregnační spreje INPRODUCTS nejsou agresivní vůči jiným materiálům a můžete je využít na nejrůznější typy obuvi z hladké lícové kůže (kozačky, společenská obuv, mokasíny, pohorky aj.). I díky vám máme potvrzeno, že naše produkty skutečně fungují. Stačí jen vyzkoušet a podělit se o zkušenost.

Více informací o produktu na našem webu.


Na trhu jsme od roku 2012 a možná nás znáte pod značkou NANOPROTECH – spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsme výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věříme v iovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit práci i peníze.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu, kde najdete nejen vše o INPRODUCTS, ale také spoustu referencí a veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se obraťte na zástupce Marka Hrazdiru, e-mail: hrazdira@nanoprotech.cz, tel.: +420 778 494 495.

Vybrané testerky

avatar
Jana Š.
avatar
Eva K.
avatar
Mark
avatar
Teenad
avatar
Martina L.
avatar
elinka90
avatar
n.mijatovic
avatar
Eva L.
avatar
Loamie
avatar
blehoval
zobrazit všechny přihlášené