Naše testerky již testují další nano impregnaci z řady INPRODUCTS. Tentokrát na stany, batohy či kočárky!

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
5. 7. 2020


Už potřetí máte možnost vyzkoušet inovativní impregnace INPRODUCTS na bázi nanotechnologie. Nejprve to byla dvojice impregnací na obuv a outdoor oděvy. Nedávno jste dotestovaly impregnaci na ochranu textilních sedaček. K našemu štěstí, všechny impregnace jste si zamilovaly a za to Vám moc děkujeme! I kvůli tomu máme pro Vás další impregnaci. Tentokrát na stany a batohy, avšak za názvem se skrývá široké využití na jakákoliv syntetická vlákna. Jaké? To se hned dozvíte!


Je tu léto a s ním začíná i zasloužená dovolená pro všechny. Všichni se shodneme, že dovolená je spojená s cestováním. Bohužel máme za sebou pár nemilých měsíců způsobené pandemií a na cestování do zahraničí nemá moc z nás odvahu. Naštěstí žijeme v zemi bohaté na krásnou přírodu, a tak máme možnost vzít batoh, spacák a stan a objevovat nádheru našich lesů, kopců, hradů či zámků.

Než vyrazíme na toulky přírodou, je dobré se řádně připravit. Každé ráno totiž padá rosa a, nenechte se mýlit, ale i v létě prší. :-) Proto je zapotřebí chránit své outdoorové vybavení před promočením či pouhým navlhnutím, a tím pádem i před zatuchnutím a vznikem plísní.

S tím Vám pomůže impregnace INPRODUCTS na stany a batohy, která za svým názvem skrývá mnohem víc. Pomůže nejen vášnivým turistům, kteří nechtějí mít promočený nebo zatuchlý stan, spacák či jakákoliv zavazadla, ale také maminkám, které chtějí ochránit například kočárek. Impregnace je ideální i na ochranu rybářského vybavení, markýz, plachet nebo čehokoliv z nylonových a polyesterových vláken. Díky tomu najde využití každý!

Impregnace funguje na bázi nanotechnologie. To znamená, že roztok vytvoří na povrchu materiálu ochrannou vrstvu z nanočástic křemíku, která nepropustí vodu, bláto, ani jiné nečistoty. Outdoorové vybavení tak vydrží mnohem déle. Jelikož je křemík přírodní, impregnace je navíc bezbarvá, bez zápachu a není agresivní k pokožce ani k žádnému materiálu.


Na trhu je tato společnost od roku 2012 a možná nás znáte pod značkou NANOPROTECH - spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsou výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věří v inovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit práci i peníze.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu, kde najdete nejen vše o Inproducts, ale také spoustu referencí a veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se obraťte na zástupce Marka Hrazdiru: hrazdira@nanoprotech.cz, tel: +420 778 494 495.

Vybrané testerky

avatar
Kateřina J.
avatar
Jiřina L.
avatar
nirak
avatar
Evaevik
avatar
Hanka B.
avatar
Denisa Horáková H.
avatar
Mgr. Kateřina V.
avatar
Venusanka K.
avatar
Katka z blogu Pruhované léto
avatar
Nanýnaa
zobrazit všechny přihlášené