Jak testerky hodnotí nano impregnaci INPRODUCTS na stany a batohy? Dočtete se v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
26x
4
1x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 10. 6. 2020
do 5. 7. 2020


Už potřetí máte možnost vyzkoušet inovativní impregnace INPRODUCTS na bázi nanotechnologie. Nejprve to byla dvojice impregnací na obuv a outdoor oděvy. Nedávno jste dotestovaly impregnaci na ochranu textilních sedaček. K našemu štěstí, všechny impregnace jste si zamilovaly a za to Vám moc děkujeme! I kvůli tomu máme pro Vás další impregnaci. Tentokrát na stany a batohy, avšak za názvem se skrývá široké využití na jakákoliv syntetická vlákna. Jaké? To se hned dozvíte!


Je tu léto a s ním začíná i zasloužená dovolená pro všechny. Všichni se shodneme, že dovolená je spojená s cestováním. Bohužel máme za sebou pár nemilých měsíců způsobené pandemií a na cestování do zahraničí nemá moc z nás odvahu. Naštěstí žijeme v zemi bohaté na krásnou přírodu, a tak máme možnost vzít batoh, spacák a stan a objevovat nádheru našich lesů, kopců, hradů či zámků.

Než vyrazíme na toulky přírodou, je dobré se řádně připravit. Každé ráno totiž padá rosa a, nenechte se mýlit, ale i v létě prší. :-) Proto je zapotřebí chránit své outdoorové vybavení před promočením či pouhým navlhnutím, a tím pádem i před zatuchnutím a vznikem plísní.

S tím Vám pomůže impregnace INPRODUCTS na stany a batohy, která za svým názvem skrývá mnohem víc. Pomůže nejen vášnivým turistům, kteří nechtějí mít promočený nebo zatuchlý stan, spacák či jakákoliv zavazadla, ale také maminkám, které chtějí ochránit například kočárek. Impregnace je ideální i na ochranu rybářského vybavení, markýz, plachet nebo čehokoliv z nylonových a polyesterových vláken. Díky tomu najde využití každý!

Impregnace funguje na bázi nanotechnologie. To znamená, že roztok vytvoří na povrchu materiálu ochrannou vrstvu z nanočástic křemíku, která nepropustí vodu, bláto, ani jiné nečistoty. Outdoorové vybavení tak vydrží mnohem déle. Jelikož je křemík přírodní, impregnace je navíc bezbarvá, bez zápachu a není agresivní k pokožce ani k žádnému materiálu.


Na trhu je tato společnost od roku 2012 a možná nás znáte pod značkou NANOPROTECH - spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsou výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věří v inovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit práci i peníze.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu, kde najdete nejen vše o Inproducts, ale také spoustu referencí a veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se obraťte na zástupce Marka Hrazdiru: hrazdira@nanoprotech.cz, tel: +420 778 494 495.

Hodnocení
29
avatar
Denisa Horáková
Tuto impregnace je super skusila jsem hned na bundy a batohy a můžu rizt že bunda neprotekla ani batah do deštivého počasí úplně super. Nejlepší na tom je jak lítají děti furt venku tak jen nás trika otřít a budou v suchu takže mohu jen doporučit určitě zkusím i jiné výrobky od této značky
klad Jen doporucuji
klad Nic
avatar
Venusanka
Testovala jsem impregnaci na stan a batoh na bázi nanotechnologie. Ráda jezdím do přírody se stanem a batohem do Českého ráje a proto jsem byla ráda, že jsem mohla vyzkoušet přípravek na ošetření INPRODUCTS, a musím Vám napsat, že impregnace byla třešničkou, 100% úspěšnost batohu, stanu, ale i deštníku. Všem bych tuto impregnaci doporučila, děkuji společnosti za možnost testování a podělit se s ostatními o své poznatky, protože vlastní zkušenosti je to nejcennější. Testování mi přineslo radost, přispělo mi k dobrému pocitu.
klad Výsledek je mnohonásobně znatelnější, nepromočený ani zatuchlý spacák, na dovolené, na cesty vždy v suchu, vybavení vydrží vždy déle, nepropouští vlhkost
klad žádné přípomínky k impregnaci nemám
avatar
Mgr. Kateřina
Vyzkoušela jsem na batohy a deštníky, protože často výletuju a tyto 2 věci mám vždy u sebe a jsem spokojená, opravdu odpudí skvrny i během deště vodu, která sjede dolů. Použití ve spreji je jednoduché i pro úplné laiky, není co pokazit, ta přiložená houbička je na aplikování produktu opravdu super! Tuto impregnaci doporučím mému okolí.
klad funkčnost - plní, co slibuje
klad snadná aplikace
klad atraktivní obal - pěkné barvy i přehledné písmo
klad pro turisty dost potřebná věc
klad neshledala jsem negativa
avatar
Roxana
Nebo impregnace z řady Improducts přišla právě včas. Jeli jsme na víkend stanovat a hlásili bouřky.Díky za ni.Naimpregnovala jsem stan i batohy.Díky houbičce která je součástí balení jsem krásně rozetřela hlavně ve švech stanu.Bourka byla fakt veliká a nám déšť po stanu stékal po kapkách dolů. Pro mě jako ženu si lavičky získala sympatie už svým vzhledem.Hlavně má úžasný rozprašovač .Rozprašuje jen množství,které je třeba. Impregnací není aromatická,což mi u jiných vadí.Můžu tedy věci nechat dosáhnout doma.Impregnace ani nelepí. Houbicka k přípravku je super bonus.
příloha
klad Velikost lavičky,pumpička krásně rozprašuje
klad Nic k čemu bych měla negativní připomínky
klad Nic
avatar
Andrea
Impregnaci jsem využila zejména na kočárek a tašku k němu. Kočár člověk zakryje pláštěnkou, ale co taška? Ta byla vždy promáčená a polovina obsahu byla mokrá. S nadšením jsem vyrazila na procházku do deště. Voda po povrchu krásně stékala a světe div se, uvnitř tašky bylo sucho. Další výhodou impregnace je, že všechny nečistoty na povrchu jdou krásně setřít. A jako bonus tohoto pomocníka je snadná aplikace a hlavně bezzápachovost.
příloha
klad Snadná aplikace
klad Bezzápachovost
klad Nepropustnost
klad Nic
avatar
Petra
Po obdržení impregnace jsem si přečetla popis a návod k použití, kde mě zaujal postup impregnování, kdy se vodová impregnace na batoh nanese a ještě ,,vmasíruje" do všech vláken. Impregnace je totiž velice tekutá (ne jen lehký sprej, jak jsem znala), díky tomu skutečně obalí každou nitku! Zkoušeli jsme i v dešti (avšak mírném), a kapky hezky stékaly. Určitě vyzkoušíme i další přípravky z nabídky.
příloha
klad obalí všechna vlákna
klad funkční
klad nevím
avatar
Jana
Spray je bez zápachu, což bylo milé zjištění. Nicméně jsem počítala, že aplikace bude snazší. Na jedno zmáčknutí se vystříkne jen troška a naimpregnovat celý stan byla opravdu makačka. Celé balení stačilo jen na ten jeden stan. Nicméně působí funkčně :-).
klad bez zápachu
klad srozumitelné použití
klad fyzicky náročné použití
klad malé balení
avatar
Katka
Máme doma impregnaci Collonil ve stejné cenové hladině i levnou W5 z Lidlu. Tato se dobře aplikuje (součástí balení je i speciální houbička k rovnoměrnému roztírání), je ekologická a nijak nesmrdí. U bund je znát, že na povrchu zanechává jemnou ochranou vrstvu, jako kdyby materiál lehce vyztužila.
klad Nejvíc jsem nadšená z toho, že impregnace nemá absolutně žádnou vůni/zápach. Všechny ostatní impregnace jsme totiž museli vždy používat venku na vzduchu a i tak mi přišlo, že zanechaly pro mě skoro dávivý odér. Tato nejen, že nijak nesmrdí, ale je současně i ekologická a hlavně funkční. Naimpregnovali jsme stan, bundy i moje kabelky. Vše již prošlo zkouškou deštěm a úplně bez problémů. Kladně hodnotím i pákový rozprašovač, se kterým se pracuje o dost snáz, než s klasickým sprejovým ventilem.
klad zatím nic
avatar
Miroslava
Je to báječná věc,naimpregnovala jsem si boty ,batoh a vnukovi kočárek.V posledních dnech dost pršelo takže jsem mohla vyzkoušet a mohu jen doporučit.??? Kapky kloužou dolů jako po igelitu a naimprenovaný materiál zůstává suchý
klad Snadné nanášení
klad Sprej byl malý
avatar
Edita
Impregnaci na stany a batohy jsem využila na bag na tenis, na batohy, co máme na výlety a na batoh co má manžel na sport a do sauny. Impregnace opravdu zabraňuje promočení. Voda po batohu stéká. V dnešních deštivých dnech je to super ochrana proti promočení a zatuchlosti.
klad zamezení provlhnutí
klad brání zatuchlosti
klad nic
avatar
Pavlína
Nano impregnace řady Inproducts prošla v průběhu posledních dvou dnů skutečnou zatěžkávací zkouškou, vzhledem k přívalovým dešťům. Stan na zahradě dokázala 100% ochránit. Používáme i impregnaci na sedačky a oba produkty mohu jen doporučit. Skutečně fungují.
klad Jednoduchá aplikace
klad 100% ochrana
klad Ideální velikost balení (200ml)
klad -
avatar
Sandra
Mile me prekvapilo ze nezapacha lehka manipulace .. 100% funkcnost tak jak slibuje kapicky krasne sjizdi po povrchu. Byli jsme s pritelem stanivat u jezera kde ta vlkost je opravdu velka a pritom ve stanu opravdu nebyla ani kapicka a to ten vikend prselo jak z konve . Vyzkousely jsme i na batohy a veci ve vnitr zustaly suche opravdu doporucuji
klad bez zapachu
klad 100%funkcnost
klad lehka manipulace
klad moc letacku u produktu
avatar
Hanka
Impregnaci jsme vyzkoušeli na batoh, a při celodenním dešti v lese na houbách obstál na výbornou. Jediné co bylo suché byl batoh a vše v něm. O víkendu jsme dětem postavili na víkend stan a impregnovali jsme ho. Sice moc nepršelo, ale řádně jsme stal "polili" z hadice a také vydržel. Určitě ještě koupíme na velký rodinný stan na dovolenou. Tuto impregnaci mohu jen a jen doporučit.
klad Není moc náročná práce s nanášením.
klad nic
avatar
Michaela
Impregnace má velice snadné nanášení, zkoušela jsem na batohu a kočárku a v praxi se impregnace vážně osvědčila. Střední déšť odpudí, tkanina nepromokne. Nemá žádný zápach, po chvíli nejsou viditelné stopy, kde se impregnace nanášela, nenechává skvrny.
klad snadné nanášení
klad praktičnost
klad nenechává skvrny
klad nic
avatar
Michaela
V těchto velmi deštivých dnech se velmi vyplatilo, že mám možnost vyzkoušet inovativní impregnaci INPRODUCTS na bázi nanotechnologie pro stany a batohy. Jelikož se ráda ve volném čase věnuji turistice, tento produkt mi přišel vhod. A doslova mě nadchl. Nezanechává na látce žádnou viditelnou stopu, je bez vůně a velmi snadně se díky rozprašovači aplikuje na dané materiály.
klad snadná aplikace
klad bez zápachu
klad skvělý účinek
klad nic
avatar
Klára
Vyzkoušela jsem "Impregnaci na stany a batohy INPRODUCTS" na svůj textilní batoh. Impregnace odpuzovala vodu, tudíž jsem neměla mokrý ani batoh ani věci v něm. Moc se mi líbilo balení impregnace a k němu přiložená houbička (opravdu praktické balení).
klad praktické balení
klad odpuzení vody
klad houbička pro snadné použití
klad nic
avatar
Natálie
Impregnaci jsem otestovala na kočárku, batůžku a na sportovním vozíku croozer (stáří 10let). Funkčnost mě opravdu mile překvapila už nepotřebujeme pláštěnky. Croozer nám několikrát propršel, je už opravdu starý ale po použití voda vůbec do látky nepronikne a kapky krásně stečou dolů.
příloha
klad funkčnost
klad balení (rozprašovač,design)
klad vůně
klad rozprašovač
klad nic
avatar
Ivanka
Mile mě překvapila snadná aplikace. Impregnaci jsem zkoušela na obuv, kočárek a batohy, opravdu všechno bylo krásně suché a nic nepropustilo žádnou vodu. Praktická houbička krásně rozetřela impregnaci.
klad Snadné použití
klad Účinek
klad Praktická houbička
klad -
avatar
Zlata
Byla jsem mile překvapená , jak tento produkt funguje.Hodně jezdíme pod stan a do přírody ,a tak jsme ho náležitě otestovali. Přípravek se lehce aplikuje díky přiložené houbičce a vytvoří film, který zabrání provlhnutí.
příloha
klad zajímavý obal výrobku
klad praktické balení
klad jednoduché použití
klad nenašla jsem nic ,co by se mně nelíbilo
avatar
Jana
Po použití Impregnace naprosto obyčejný textilní batoh kombinovaný se semišem při silném a vydatném dešti opravdu nepromokl. Velmi snadná aplikace přípravku. Každopádně jsem byla ráda, že jsem Impregnaci vyzkoušela a doufám, že si přípravek brzy vyzkouším na kočárku svého vnoučka či vnučky. Celkově jde o perfektní přípravek, který jistě potěší výletníky, rybáře, mládež v kempech či maminky s kočárkem. jen bych si klidně zakoupila větší balení. Když srovnám tuto Impregnaci a např. impregnaci KIWI Extreme Protector, kterou jsem měla ihned vystříkanou na botech a účinek mi přišel nic moc, tak bych si již vždy zakoupila pouze přípravky NANOPROTECH.CZ, protože překvapivě výrobky patří kvalitou mezi ty nejlepší a překvapivě cenou mezi ty levnější. Všem Impregnaci doporučuji a sama ji v náhradním litrovém balení koupím na zatahovací pergolu na maringotce mé mamky.
klad Snadné nanášení
klad Impregnace nestíká, jak se mi stalo u produktů KIWI.
klad Naprosto perfektní rozprašovač.
klad Nemám co bych vytkla
Zobrazit více recenzí