Jak testerky hodnotí nano impregnaci INPRODUCTS na stany a batohy? Dočtete se v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
26x
4
1x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 10. 6. 2020
do 5. 7. 2020


Už potřetí máte možnost vyzkoušet inovativní impregnace INPRODUCTS na bázi nanotechnologie. Nejprve to byla dvojice impregnací na obuv a outdoor oděvy. Nedávno jste dotestovaly impregnaci na ochranu textilních sedaček. K našemu štěstí, všechny impregnace jste si zamilovaly a za to Vám moc děkujeme! I kvůli tomu máme pro Vás další impregnaci. Tentokrát na stany a batohy, avšak za názvem se skrývá široké využití na jakákoliv syntetická vlákna. Jaké? To se hned dozvíte!


Je tu léto a s ním začíná i zasloužená dovolená pro všechny. Všichni se shodneme, že dovolená je spojená s cestováním. Bohužel máme za sebou pár nemilých měsíců způsobené pandemií a na cestování do zahraničí nemá moc z nás odvahu. Naštěstí žijeme v zemi bohaté na krásnou přírodu, a tak máme možnost vzít batoh, spacák a stan a objevovat nádheru našich lesů, kopců, hradů či zámků.

Než vyrazíme na toulky přírodou, je dobré se řádně připravit. Každé ráno totiž padá rosa a, nenechte se mýlit, ale i v létě prší. :-) Proto je zapotřebí chránit své outdoorové vybavení před promočením či pouhým navlhnutím, a tím pádem i před zatuchnutím a vznikem plísní.

S tím Vám pomůže impregnace INPRODUCTS na stany a batohy, která za svým názvem skrývá mnohem víc. Pomůže nejen vášnivým turistům, kteří nechtějí mít promočený nebo zatuchlý stan, spacák či jakákoliv zavazadla, ale také maminkám, které chtějí ochránit například kočárek. Impregnace je ideální i na ochranu rybářského vybavení, markýz, plachet nebo čehokoliv z nylonových a polyesterových vláken. Díky tomu najde využití každý!

Impregnace funguje na bázi nanotechnologie. To znamená, že roztok vytvoří na povrchu materiálu ochrannou vrstvu z nanočástic křemíku, která nepropustí vodu, bláto, ani jiné nečistoty. Outdoorové vybavení tak vydrží mnohem déle. Jelikož je křemík přírodní, impregnace je navíc bezbarvá, bez zápachu a není agresivní k pokožce ani k žádnému materiálu.


Na trhu je tato společnost od roku 2012 a možná nás znáte pod značkou NANOPROTECH - spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsou výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věří v inovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit práci i peníze.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu, kde najdete nejen vše o Inproducts, ale také spoustu referencí a veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se obraťte na zástupce Marka Hrazdiru: hrazdira@nanoprotech.cz, tel: +420 778 494 495.

Hodnocení
29
avatar
Sára
Nano impregnace INPRODUCTS na stany a batohy je skvělá, velice se mi líbí celkový design balení, funguje na 100%. Impregnace je bez nepříjemného zápachu na rozdíl od jiných, které jsem měla možnost do teď vyzkoušet. Impregnaci jsem vyzkoušela na batohy. V tomhle deštivém počasí přišla opravdu vhod.
klad funkčnost
klad design balení
klad cena
klad nic
avatar
Katerina
S impregnací na stany a batohy jsem maximálně spokojená. Po vyprání jsem stan i batoh naimpregnovala a vyrazila na výlet. Po návratu z cyklovýletu obvykle můj batoh musí znovu do pračky, ale s touto impregnací jsem se praní vyhla. Naimpregnovaná celta stanu zase bez problémů odolala delšímu dešti. Díky UV ochraně navíc moje sportovní vybavení nevyšisuje sluníčko. Jsem s výrobkem moc spokojená a určitě si jej zase koupím.
klad snadná manipulace
klad rovnoměrná aplikace
klad skvěle odpuzuje vodu i nečistoty
klad bez zápachu
klad ochrana proti UV-záření
klad nic
avatar
Jiřina
Jsem ráda za možnost vyzkoušení této novinky, jsme vodáci a stan už neměl požadované vlastnosti, použili jsme tedy "Impregnaci na stany a batohy" , jsme nadšení. A syn si ponatíral batoh , pomocí houbičky a líbí se mu nové vlastnosti staršího batohu.
příloha
klad rychlost dodání
klad Impregnace nesmrdí
klad jednoduché používání
klad -
avatar
František
funguje naprosto přesně při dodržení postupu hlavní přednosti vidím ve snadné aplikaci a dlouhé výdrží na aplikovaných věcech oproti podobným výrobkům které jsem již vyzkoušela je zde výhoda, že tento výrobek po nastříkání nijak nezapáchá a také nezabarvuje látku ani na ni nezůstávají žádné fleky nebo mapy. S tímto výrobkem jsem naprosto spokojená a všem ho vřele doporučuji pokud potřebují něco naimpregnovat je toto jasná volba.
klad snadná aplikace
klad nezustavaji na látce skvrny
klad žádný chemický zápach
klad nic
avatar
Klárka
Impregnaci jsem vyzkoušela na batoh. Aplikace byla jednoduchá a rychlá. S batohem jsem vyrazila na výlet, lde nás zastihl déšť. Věci v batohu byly suché a samotný btoh rychle uschl. Výrobek mohu všem jen doporučit. Určitě vyzkouším i jiné výrobky od Inproducts.
klad Snadná aplikace
klad Spolehlivý
klad Žádné
avatar
Kateřina
Opravdu funguje i při silném dešti batoh odolal. Nejvíce oceňuji, že opravdu nezapáchá a je ekologická. Velmi praktické balení s houbičkou. Líbí se mi, že impregnace má přehledný obal. Dobře se nanáší akorát oproti sprejům, na které jsem byla vždy zvyklá, tak je to o dost delší než se to rozetře a ještě je dlouhá doba schnutí. Určitě doporučuji.
příloha příloha
klad bez zápachu
klad praktické balení
klad ekologická
klad odolá vodě
klad trochu delší aplikace
avatar
Kristýna
Doporučuji vyzkoušet impregnaci INPRODUCTS. Její nanášení na materiál je velmi jednoduché. Roztírá se pomocí houbičky, která je součástí balení. Impregnace nebarví a je úplně bez zápachu, takže s ní jde manipulovat i doma. Odzkoušeno na baťohu, stanu i spacáku a funguje.
klad Nezapáchá
klad Přiložená houbička na roztírání
klad Vše v pořádku
avatar
Karin
Impregnace z řady INPRODUCTS na stany a batohy, případně na kočárky má velmi jednoduché použití. Aplikace lze dělat doma, protože přípravek nezapáchá. Balení je ideální i na cesty díky své velikosti a váze. Mohu doporučit.
klad nezapáchá
klad funguje
klad lehká aplikace
klad nic
avatar
Jana
Impregnační prostředky nepoužívám pravidelně ale bylo zajímavé vyzkoušet tuto novinku.Impregnaci jsem použila na plátěnou nákupní tašku. Myslím že impregnace zafungovala .Jak dlouho vydrží se vzhledem k počasí nedalo objektivně zhodnotit.
klad velikost balení
klad mechanická pumpička
klad x
avatar
Jana
Po použití Impregnace naprosto obyčejný textilní batoh kombinovaný se semišem při silném a vydatném dešti opravdu nepromokl. Velmi snadná aplikace přípravku. Každopádně jsem byla ráda, že jsem Impregnaci vyzkoušela a doufám, že si přípravek brzy vyzkouším na kočárku svého vnoučka či vnučky. Celkově jde o perfektní přípravek, který jistě potěší výletníky, rybáře, mládež v kempech či maminky s kočárkem. jen bych si klidně zakoupila větší balení. Když srovnám tuto Impregnaci a např. impregnaci KIWI Extreme Protector, kterou jsem měla ihned vystříkanou na botech a účinek mi přišel nic moc, tak bych si již vždy zakoupila pouze přípravky NANOPROTECH.CZ, protože překvapivě výrobky patří kvalitou mezi ty nejlepší a překvapivě cenou mezi ty levnější. Všem Impregnaci doporučuji a sama ji v náhradním litrovém balení koupím na zatahovací pergolu na maringotce mé mamky.
klad Snadné nanášení
klad Impregnace nestíká, jak se mi stalo u produktů KIWI.
klad Naprosto perfektní rozprašovač.
klad Nemám co bych vytkla
avatar
Zlata
Byla jsem mile překvapená , jak tento produkt funguje.Hodně jezdíme pod stan a do přírody ,a tak jsme ho náležitě otestovali. Přípravek se lehce aplikuje díky přiložené houbičce a vytvoří film, který zabrání provlhnutí.
příloha
klad zajímavý obal výrobku
klad praktické balení
klad jednoduché použití
klad nenašla jsem nic ,co by se mně nelíbilo
avatar
Ivanka
Mile mě překvapila snadná aplikace. Impregnaci jsem zkoušela na obuv, kočárek a batohy, opravdu všechno bylo krásně suché a nic nepropustilo žádnou vodu. Praktická houbička krásně rozetřela impregnaci.
klad Snadné použití
klad Účinek
klad Praktická houbička
klad -
avatar
Natálie
Impregnaci jsem otestovala na kočárku, batůžku a na sportovním vozíku croozer (stáří 10let). Funkčnost mě opravdu mile překvapila už nepotřebujeme pláštěnky. Croozer nám několikrát propršel, je už opravdu starý ale po použití voda vůbec do látky nepronikne a kapky krásně stečou dolů.
příloha
klad funkčnost
klad balení (rozprašovač,design)
klad vůně
klad rozprašovač
klad nic
avatar
Klára
Vyzkoušela jsem "Impregnaci na stany a batohy INPRODUCTS" na svůj textilní batoh. Impregnace odpuzovala vodu, tudíž jsem neměla mokrý ani batoh ani věci v něm. Moc se mi líbilo balení impregnace a k němu přiložená houbička (opravdu praktické balení).
klad praktické balení
klad odpuzení vody
klad houbička pro snadné použití
klad nic
avatar
Michaela
V těchto velmi deštivých dnech se velmi vyplatilo, že mám možnost vyzkoušet inovativní impregnaci INPRODUCTS na bázi nanotechnologie pro stany a batohy. Jelikož se ráda ve volném čase věnuji turistice, tento produkt mi přišel vhod. A doslova mě nadchl. Nezanechává na látce žádnou viditelnou stopu, je bez vůně a velmi snadně se díky rozprašovači aplikuje na dané materiály.
klad snadná aplikace
klad bez zápachu
klad skvělý účinek
klad nic
avatar
Michaela
Impregnace má velice snadné nanášení, zkoušela jsem na batohu a kočárku a v praxi se impregnace vážně osvědčila. Střední déšť odpudí, tkanina nepromokne. Nemá žádný zápach, po chvíli nejsou viditelné stopy, kde se impregnace nanášela, nenechává skvrny.
klad snadné nanášení
klad praktičnost
klad nenechává skvrny
klad nic
avatar
Hanka
Impregnaci jsme vyzkoušeli na batoh, a při celodenním dešti v lese na houbách obstál na výbornou. Jediné co bylo suché byl batoh a vše v něm. O víkendu jsme dětem postavili na víkend stan a impregnovali jsme ho. Sice moc nepršelo, ale řádně jsme stal "polili" z hadice a také vydržel. Určitě ještě koupíme na velký rodinný stan na dovolenou. Tuto impregnaci mohu jen a jen doporučit.
klad Není moc náročná práce s nanášením.
klad nic
avatar
Sandra
Mile me prekvapilo ze nezapacha lehka manipulace .. 100% funkcnost tak jak slibuje kapicky krasne sjizdi po povrchu. Byli jsme s pritelem stanivat u jezera kde ta vlkost je opravdu velka a pritom ve stanu opravdu nebyla ani kapicka a to ten vikend prselo jak z konve . Vyzkousely jsme i na batohy a veci ve vnitr zustaly suche opravdu doporucuji
klad bez zapachu
klad 100%funkcnost
klad lehka manipulace
klad moc letacku u produktu
avatar
Pavlína
Nano impregnace řady Inproducts prošla v průběhu posledních dvou dnů skutečnou zatěžkávací zkouškou, vzhledem k přívalovým dešťům. Stan na zahradě dokázala 100% ochránit. Používáme i impregnaci na sedačky a oba produkty mohu jen doporučit. Skutečně fungují.
klad Jednoduchá aplikace
klad 100% ochrana
klad Ideální velikost balení (200ml)
klad -
avatar
Edita
Impregnaci na stany a batohy jsem využila na bag na tenis, na batohy, co máme na výlety a na batoh co má manžel na sport a do sauny. Impregnace opravdu zabraňuje promočení. Voda po batohu stéká. V dnešních deštivých dnech je to super ochrana proti promočení a zatuchlosti.
klad zamezení provlhnutí
klad brání zatuchlosti
klad nic
Zobrazit více recenzí