Testování impregnace INPRODUCTS na textilní sedačky na bázi nanotechnologie dopadlo skvěle! Více v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
18x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 22. 4. 2020
do 24. 5. 2020


Inovativní impregnace INPRODUCTS jsou zpět!

Nedávno jste otestovaly impregnace na obuv a outdoor oděvy a máme velkou radost z vašich velmi pozitivních recenzí. Inovativní cestou chráníme nejen vaši obuv a oblečení, ale i kabelky, kočárky nebo různé typy sedaček před vodou, blátem i skvrnami od jídla či sladkých nápojů. A právě impregnaci na sedačky budete testovat tentokrát.

Skupina testerek bude mít možnost vyzkoušet nejnovější produkt - inovativní impregnaci INPRODUCTS na textilní sedačky  400 ml. Díky impregnačnímu roztoku zůstanou čisté a v suchu vaše židle s polstrováním, křesla, sedací soupravy i autosedačky. Roztokem nemusíte chránit pouze různé typy sedaček, ale i koberce, zahradní sezení nebo nejrůznější dekorace. Vyhnete se náročnému čištění a ušetříte za případnou výměnu potahu. Bez obav tak můžete relaxovat třeba na gauči i s hrnkem kávy nebo tabulkou čokolády.

Jak impregnace funguje?

Roztok vytvoří na povrchu materiálu ochrannou vrstvu z nanočástic křemíku. Ta odpuzuje vodu i nečistoty, brání vzniku nevzhledných skvrn od jídla, sladkých nápojů nebo domácích mazlíčků. Indoorové i outdoorové vybavení tak vydrží mnohem déle. Jelikož je křemík přírodní, impregnace je navíc bezbarvá, bez zápachu a není agresivní k pokožce ani k žádnému materiálu.

Impregnaci doporučujeme každému. Maminkám, jejichž ratolesti rády vytvářejí abstraktní umělecká díla tam, kde nemají. Chovatelům, jejichž domácí mazlíčci využívají pohodlí na stejném místě jako jejich páníčkové. Impregnaci ale ocení také ti, kterým občas ujede ruka nesprávným směrem a umažou své křeslo nebo i sedačku kávou nebo rajčatovou omáčkou. Na trhu je tato společnost od roku 2012 a možná nás znáte pod značkou NANOPROTECH - spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsou výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věří v inovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit práci i peníze.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu, kde najdete nejen vše o Inproducts, ale také spoustu referencí a veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se obraťte na zástupce Marka Hrazdiru: hrazdira@nanoprotech.cz, tel: +420 778 494 495.

Hodnocení
24
avatar
Lucka
Impregnace je naprosto úžasná. Produkt je velice praktický a jeho použití je jednoduché. Zvládne to každý. Lze použít na různé materiály, ať už jde o textil, kůži, semiš. Tento produkt se nám velice hodí, protože máme tři malé děti, které neustále chodí na gauč s hrnkem plným šťávy nebo mléka, či čaje, takže je to skvělý pomocník. Když naimpregnujete sedačku, už se nemusíte bát si jít na ni sednout a dát si na ní něco dobrého. Funguje naprosto tak, jak má. Vřele doporučuji všem.
klad funkčnost
klad nic
avatar
Barbora
Impregnace je velice dobrá věc. Doporučuji všem! Především maminkám ratolestí. Nanesla jsem impregnaci na autosedačku aa nechala jsem zaschnout. Poradilo si to i s rajskou omáčkou. Ani nenápadná známka zneznečištění.
klad Dávkování
klad Houbička
klad Doba zaschnutí
avatar
René
Děkuji za nemožnost testování NANO PROTECH impregnace na textilní sedačky. Sedačku jsme pořadem vysáli a aplikovali impegnaci. Sedačku máme textilní, impregnace se vsákla, nebylo třeba používat přiloženou houbičku. Na švy jsme dle návodu použili opakovaně. Po aplikaci jsme vyčkali 24 hodin. Sedačka vypadala jak po vyčištění. Nyní se na ní neukazuje tolik špína, co je super. Zatím se nám nic nevylilo. Aplikace se má opakovat za 1-3 měsíce. Co při velikosti hlavičky nebude problém.
příloha
klad Super výrobek
klad Nic
avatar
Barbora
Doporučuji. Nejprve jsem zkusila produkt dát na polovinu polštáře. Obávala jsem se lepivosti či naopak kousavosti povrchu po aplikaci. Nakonec jsem použila na sedačku, venkovní textilní nábytek, autosedačku, polštáře,… přemýšlím, co ještě ošetřit ?) Myslím, že i na textilní kočárek či ramena přírodního kabátu bude fungovat ?
klad Po aplikaci nejde na omak cítit
klad Nedělá fleky
klad Nesmrdí
klad Zatím jsem nic neobjevila, uvidím jak dlouho bude přípravek na předmětu účinný..
avatar
Petra
Impregnaci jsem zkusila na koberec i sedačku, nejprve jsem obojí pořádně vysála a vyčistila a potom jsem nanesla rovnoměrně impregnaci, tak aby bylo vše dokonale promočené. Nanášela jsem raději ve dvou vrstvách, ale stačila by jedna. Následně jsem vše zaťupkala houbičkou. Nechala jsem působit 24 hodin, i když bylo vše suché mnohem dřív. Impregnace funguje, zkoušela jsem sedačku lehce polít vodou a na povrchu se vytvořily kapky, které jsem lehce odsála papírovou utěrkou. Za mě tedy velká spokojenost.
příloha příloha
klad Není nijak cítit
klad Opravdu funguje, tekutina zůstává na povrchu
klad Jednoduchá a rychlá aplikace
klad Nic
avatar
Lucie
Impregnace INPRODUCTS na textilní sedačky přišla rychle, v balení s houbičkou. Impregnaci jsme použili na venkovní sezení. Je bez zápachu , člověk se nezačne při nanášení dusit jako u jiných přípravků , nanáší se opravdu jednoduše, roztok se dá pěkně rozetřít přiloženou houbičkou. Musí se sice počkat 24 hodin do zaschnutí , než se vytvoří ochranná vrstva, ale u venkovního sezení nám to opravdu nevadilo.
příloha
klad bez zápachu
klad snadné použití
klad přiložená houbička
klad rychlost dodání
klad zatím žádné
avatar
Romana
Aplikace impregnačního spreje je velmi jednoduchá.Produkt jsem vyzkoušela na sedací soupravu a splňuje všechny slibované výhody.Tento produkt bych doporučila do domácnosti s domácími mazlíčky,protože mi ušetřil čas při odstraňování psích chlupů a nečistot.
klad Jednoduchá aplikace
klad praktičnost
klad nic
avatar
Zita
Impregnace na sedačky je fajn. Má snadné použití, kdy postřik lze snadno a pravidelně nanést. Po 24 hodinách je sedačku možno používat. Jako maminka dvou dětí, které furt matlají někde nějaké jídlo a sedačka to právě odnáší nejvíc, tento přípravek mohu doporučit a upřímně jsem za něj ráda. Také se mi líbí, že po vyčištění tu impregnaci mohu použít sama a nemusím si platit firmě.
klad Snadné použití
klad Praktické balení
klad Účinnost
klad žádné jsem nenašla
avatar
Zdenka
Já jsem přípravek nanesla na kuchyňskou lavici látkovou,protože mám obrovskou sedačku a bála jsem se,že mi přípravek nevyjde.Nanesla na celou lavici a nechala 24 hodin působit.Pak jsem udělala test a voda vsákla hned,takže se to nepovedlo.Provedla jsem druhý nástřik a je to lepší,ale neúplně ,voda se trochu vsakuje.Zřejmě ho nutno nanést hodně.
klad ani ne
klad nutno opakovat
avatar
Marcela
vyzkoušela jsem impregnaci INPRODUCTS na textilní sedačky. O tomto výrobku jsem před tím než jsem ho začala testovat nevěděla, že vůbec existuje. Před použitím jsem si přečetla návod a ujistila se, že není škodlivý - kdyby třeba děti olizovaly sedačku. Vše je v pořádku jde o bezpečný produkt. Použila jsem impregnaci na pohovku, bavlněné autopotahy a na ratanová křesla na zahradě. Po impregnaci není zápach. Jen se musí naimpregnované věci nechat oschnout. Jsem spokojená. Nečistoty jdou lehce z povrchu otřít.
klad nepáchne
klad je účinný
klad není zdravý škodlivý
klad nic
avatar
Jitka
Dobrý večer jsem moc spokojená s impregnaci.První zkouška proběhla na starších stoličkách.Ted nastříkaná nová sedačka i koberec .Opravdu to funguje a odpuzuje vodu i nečistotu .Jsem ráda ,že jsem mohla otestovat impregnaci a ráda doporučím :-) .
klad Konečný výsledek
klad Neškodí
klad Nezapáchá
klad doba čekání až to vyschne
avatar
Marie
Doma máme textilní sedačku, v kombinaci s dvěma dětmi mám někdy obavy pokud mají v ruce jakékoliv jídlo. Má motivace v testování impregnace byla tedy jasná. Byla jsem poněkud skeptická, zda celé balení vydrží na naši větší sedačku (3x3 metry) ale překvapivě balení vydrželo i na dekorační polštářky v sadě se sedačkou. Nanášení je překvapivě svižné s rozprašovačem se pohodlně pracuje. Bohužel nebo naštěstí se zrovna na sedačku nepodařilo dětem vylét nic jiného než vodu, ale ta se nastačila ani vsáknout.
klad nanášení
klad bez zápachu
klad funkčnost
klad více kusů malých houbiček
avatar
Lenka
Impregnaci jsem zkusila na textilní sedačku. Nejprve jsem ji pořádně vyčistila a potom jsem nanesla rovnoměrně impregnaci, následně jsem vše "zaťupkala" houbičkou, nechala jsem působit 24 hodin, i když bylo vše suché mnohem dřív. Používání je velmi rychlé a praktické. Nyní je naše sedačka čistá, ikdyž máme doma malého raubíře, který na sedačce svačí.
klad rychlé a praktické použití
klad nic
avatar
Blanka
Jednoduchá aplikace, zvládne i dítě. Před impregnací jsme zkusili s dětmi pokapat sedací soupravu kapkami vody, ty se vsákly za chvilku. Aplikovali jsme impregnaci a počkali dle návodu 24 h. Pokus jsme opakovali a kapka zůstala na potahu sedačky a nevsákla se. Jsem moc spokojená. Určitě bych všem impregnaci INPRODUCTS doporučila. Lahvička vystačila na impregnaci celé sedací soupravy. Cena impregnace je přiměřená. Na trhu se dá koupit levnější i dražší impregnace. Mám tři děti a znáte to, zaberou se do pohádky a tu a tam se stane nehoda, teď už mě to nemusí trápit.
klad jednoduchá impregnace
klad výborná ochrana potahu
klad Impregnací se projevila statická energie, hůř se mi sedací souprava luxuje od nečistot.
avatar
Daniela
Podle mne produkt splňuje všechny uvedené informace. Jednoduše se nanáší stříkáním. Dá se použít snad na všechny materiály, my využijeme hlavně na kočárek a autosedačku. Sama bych ho bez vyzkoušení asi nekoupila, ale je fajn :)
klad Snadné nanášení
klad Nesmrdí
klad Nic
avatar
Pavla
Impregnace INPRODUCTS na textilní sedačky na bázi nanotechnologie je skutečně výrobkem budoucnosti. Funguje 100%. Použili jsme ji v autě na textilní sedačce i doma na sedačce kožené, vždy k plné spokojenosti. Ovládání je velmi jednoduché, určitě každému ušetří čas mytí a drhnutí. Obal je praktický a celkem pěkný.
klad funkčnost
klad kvalita
klad obal
klad nic
avatar
Hana
Impregnaci INPRODUCTS na textilní sedačky jsme vyzkoušeli na sedačce, kterou používají děti a pes. Po rozetření jsme nechali vše zaschnout. Ráno jsme, jako obvykle, ulili trochu čaje na křeslo. Inproducts zafungoval dobře, voda zůstala na povrchu. Určitě si produkt znovu koupím -i pro jeho snadné použití.
klad opravdu funguje
klad nemám žádné námitky
avatar
Ivana
Impreganace nanesena na vyčištěnou sedačku. Jednoduchá aplikace.Vyzkoušeno, že odpuzuje vodu a drobné nečistoty. Dlouhodobější užívání ukáže, jak dlouho vydrží sedačka odolávat nečistotám. Prozatím to vypadá, že impregnace plní to, co slibuje výrobce.
klad Balení a způsob nanášení
klad Funguje
klad Vyšší cena
avatar
Zuzana
Aplikace je naprosto snadná, v balení je přiložený i návod, podle kterého se člověk dobře orientuje. Vyzkoušela jsem na větší sedačce. Lahvička vystačila a impregnace funguje spolehlivě. Kapičky tekutiny zůstaly na povrchu látky.
klad Aplikace
klad Účinnost
klad Vyšší cena
avatar
Alena
Inproducts impregnace na textilní sedačky se v naší domácnosti velmi osvědčila. Podle jednoduchého návodu jsme ji nanesli na koženou sedačku, nechali zaschnout a zbytek setřeli houbičkou. Odpoledne jsme udělali test - na místo jsme stříkli trochu vody. Ta se "srazila" v kapky, které jsme snadno setřeli. Za nás má výrobek velkou jedničku.
klad Kvalita!!!
klad 0
Zobrazit více recenzí