Intenzivní noční emulze EFFFI gold Exclusive

image
otestováno
Počet recenzí
35
jak jste hodnotily
5
24x
4
4x
3
4x
2
3x
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 14. 7. 2015
do 30. 11. -0001

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 13. července mezi 10 a 10:30 hodin. Máme pro vás připraveno 10 intenzivních nočních emulzí. 

Intenzivní noční emulze pro hladkou a zářivou pleť bez vrásek, která obsahuje syntetický jed chřestýšovce, jojobový olej, avokádový olej, kyselina hyaluronová, liposomy.

Benefity:
• redukce jemných i hlubších mimických vrásek až o 59 %*
• rychlý nástup účinku již po první aplikaci a stabilní působení
• bezpečný a bezbolestný způsob omlazení pleti
• vyživuje, ošetřuje a zvláčňuje suchou pleť

Účinnost EFFFI gold EXCLUSIVE byla klinicky testována dermatologem ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze. Klinická studie prokázala výraznou redukci vrásek již po první aplikaci, rychlý nástup vyhlazujícího účinku a stabilní, prodloužený účinek, a to až po dobu 24 h po aplikaci. Již
hodinu po aplikaci došlo k průměrnému zlepšení o 33 % oproti původnímu stavu. Maximálních výsledků bylo dosaženo za šest hodin po aplikaci, kdy došlo k redukci vrásek až o 59 %.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
35
avatar
Zuzka
klad Túto intentívnu nočnú emulziu odporúčam, pekne hydratuje a rozžiari pleť a na pleti bolo vidno odstránenie vrások. Vrelo odporúčam
klad :-D
avatar
Lucie
klad Intenzivní noční emulze EFFFI gold Exclusive je opravdu skvělý a opravdu funguje! Navíc má krásný obal a jeho složení je přímo pohádkové. Má jemnou konzistenci a lehce se vstřebává aniž by zanechal mastný pocit. Krásně voní a já si po pravidelném používání připadám hezčí a mladší
avatar
Věra
klad Intenzivní noční emulze EFFFI gold Exclusive je zárukou kvality. V noci o pleť nádherně pečuje. Pleť odpočívá a intenzivní noční emulze EFFFI gold Exclusive jí dodává všechny potřebné látky! Intenzivní noční emulze EFFFI gold Exclusive je trefa do černého! Mohu jen doporučit!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Intenzivní noční emulze EFFFI gold Exclusive mě příjemně překvapil. už jeho luxusní balení vypadá nádherně. Chtěla bych pochválit jeho hustotu ta mi naprosto vyhovuje mám raději hustější krémy což tento rozhodně je. Skvělá je i pumpička aplikace je tak mnohem snažší. Dobře se nanáší, roztírá i vstřebává. Tuto noční emulzi doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Vřele všem doporučuji, neváhejte*heart*
klad
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
eva
avatar
Ivana
avatar
Jana
klad Emulze má krásné luxusní zlaté balení (krabičku), které odpovídá její ceně (bohužel jako jediný atribut). Dávkovací pumpička uvolní dostatečné množství. Vhodné pro ty, co mají rádi hustější krémy, které zanechávají mastný film. Pleť zvláčňuje, ale na vrásky bez efektu.
klad Emulze je poměrně hustá (mám radši lehčí krémy, které se i dobře vstřebávají), na pleti zůstává mastný film. Vůně nic moc, očekávala bych příjemnou vůni, se kterou půjdu ráda uléhat ke spánku. U vrásek nevidím žádný rozdíl, jsou stále stejně hluboké. Vysoká cena, sama bych si emulzi nekoupila a nyní, po jejím vyzkoušení, už vůbec ne.
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Olga
klad Děkuji za testování této kosmetiky. Bohužel i když ho používám každý večer, velké zázraky se nedějí. Možná je to tím, že mé vrásky jsou už dost hluboké, a tak se účinek dostaví až déle, nechám se překvapit.
klad Můj názor je takový, že účinek krému je velmi nadsazený, jakožto i jeho pořizovací cena. Jeho vůně mě není nijak příjemná a rozetřít krém v jemných místech kolem očí je pro jeho hustší konzistenci složitější.
avatar
Martin
klad Intenzivní noční emulze dorazila v pořádku i s přibalenými několika vzorky, za které také děkuji. Potěšila mě pumpička, díky níž se krém dobře dávkuje a jeho jemná konzistence. Vrásky kolem očí se mírně vyhladily, ale zázračným objevem bych to nenazval. Přesto děkuji za možnost vyzkoušet krém z dražší cenové kategorie.
avatar
Alena
klad Noční emulze došla v krásném luxusním balení. Každý večer poctivě natírám, ale žádné výraznější změny jsem nezaznamenala. Ale je to také možná tím, že tolik vrásek zatím nemám, ikdyž mi je přes 30 ;-) Krém má hustou konzistenci, což mi nevadí a je bez vůně, což je také fajn. Ale za tu cenu za kterou ho prodávají bych si ho nejspíš nepořídila. Čekala jsem víc, může se rovnat ostatním dražším krémům. Není to TOP mezi krémy :-/
Zobrazit více recenzí