Jak dopadlo testování inteligentního robotického vysavače Roomba i7+ od značky iRobot, kterého lze ovládat mobilní aplikací? Přečtěte si hodnocení 

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 30. 11. 2020
do 30. 6. 2021

Jak bude testování probíhat?

 • Kurýr vám produkt doručí na vaši adresu v předem stanoveném termínu, který si určíte ve svém výběru při přihlášení do tohoto testování.
 • Po dobu 10 dnů budete vysavač testovat ve své domácnosti.
 • Poslední den testování předáte vysavač v původním stavu zpět kurýrovi.
 • Poté se s námi podělíte o své dojmy a hodnocení. Na testovaný vysavač napíšete 2 unikátní hodnocení a přiložíte fotografii.
 • Za vložení hodnocení získáte slevu 30 % na nákup na e-shopu www.irobot.cz

Robotický vysavač Roomba i7+

Roomba i7+ s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base sama vysype svůj sběrný koš a vy tak nemusíte na vysávání myslet po celé týdny.

Velikost uklízené plochy je neomezená. Řada i je univerzální volbou pro všechny domácnosti. Dokáže skvěle uklidit velké byty, domy i více pater. V případě slabé baterie se Roomba sama zajede dobít a pokračuje tam, kde skončila.

Základní funkce 

 • Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
 • Systém proti zamotání do kabelů
 • Detekce nečistot Dirt Detect™
 • Indikace plného koše
 • Velkokapacitní omyvatelný sběrný koš
 • Nabíjení během úklidu
 • Li-Ion baterie
 • Robot mluví česky
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Výklopné madlo pro přenášení

Prémiové funkce

 • Navigace iAdapt® 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™
 • Neomezená velikost uklízené plochy
 • Automatické vysypávání sběrného koše ve stanici Clean Base™
 • Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Funkce Keep Out Zones
 • Funkce Imprint™ Link – komunikace mezi robotickým vysavačem a mopem

Více informací o robotickém vysavači Roomba i7+ najdete TADY.


Chcete více podrobností o tomto produktu? Přečtěte si tuto další a opravdu podrobnou recenzi.

Hodnocení
6
avatar
Petra
Největší výhodu spatřuji v dobíjení baterie během uklízení, lze tedy uklidit neomezenou velikost plochy. V porovnání se starším modelem Roomby je úklid systematičtější, nejezdí cik cak. Vysaje opravdu důkladně jak plovoucí podlahu, tak dlažbu a poradí si i s kusovými koberci. Kladem jsou i senzory proti pádu ze schodů. Lze ovládat přes aplikaci z mobilu nebo z tabletu. Záporem ovšem je, ze namotává kabely i když by neměl. Co mi přijde zbytečné pro naší rodinu je funkce automatické vysypávání sběrného koše. Máme dvě malé děti, takže při vysypávání odpadu vybírám vysáté drobné hračky. Nabíjecí stanice je tak zbytečně velká a také se musí dokupovat sáčky. Ale někdo tuto funkci jistě ocení.
klad Nabíjí se při úklidu
klad Neomezená velikost uklízecí plochy
klad Hlučnost
klad Ovládání přes mobil nebo tablet
klad Lze použít ma všechny typy podlah
klad Senzor proti pádu ze schodů
klad Namotává kabely
klad Dost často naráží do prekážek
příloha

Přílohy

IMG_8896.MOV
avatar
Aneta
Testovali jsme vysavač Roomba i7+. Co mě velice mile překvapilo, bylo ticho, když vysavač pracoval. Máme předešlý model a ten je dost hlučný, ale i7+ vysává opravdu tiše. Výborně si poradila s jakoukoliv nečistotou, včetně sena. Rozhodně musím také ocenit poměrně velký odpadkový koš, do kterého si vysavač jede sám špínu vysypat. S prahy i s přechody mezi koberci a plovoucí podlahou si poradil na výbornou.
klad opravdu všechno
klad nic
příloha příloha
avatar
Tereza
iRobot byl skvělý pomocník při úklidu. Krásně vysal prach, vlasy, drobky. Vysal všechna místa, na místa se pak i vracel, aby bylo vysato opravdu vše. Jediné, co mi vadilo, bylo to že byl vysavač celkem hlučný. Jinak bylo vše fajn a ještě se zabavil syn, který za iRobotem běhal.
klad Krásně vysal prach, drobky
klad Dost hlučný
příloha
avatar
Jaroslava
Robotický vysavač Roomba i7+ je opravdu skvělý pomocník do každé domácnosti, nejúžasnější je ovládání vysavače pomocí chytrého telefonu nebo tabletu například z dovolené nebo ze zaměstnání. Dokonale vyčistí od všech nečistot (srst, vlasy, písek, hlína apod.) místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místnosti a jiná těžko dostupná zákoutí, nemá problém s přejetím prahů a s velikostí uklidového prostoru. Další předností je nabíjení během úklidu a automatické vysypávání sběrného koše. Aplikace vás také upozorní, kdy je třeba vyčistit kartáče nebo další části robota.Důkladnější úklid oceníte především v domácnostech s malými dětmi nebo domácími zvířaty, vřele doporučuji všem.
klad neomezené pokrytí úklidové plochy
klad ovládání pomocí chytrého telefonu nebo tabletu
klad inteligentní mapování prostoru
klad nenáročná údržba robota
klad automatické vysypávání sběrného koše
klad nabíjení během úklidu
klad komunikace v českém jazyce
klad omyvatelný sběrný koš
klad sběr nečistot ze všech druhů tvrdých podlah a koberců
klad poměrně vysoká cena
avatar
Káťa
Skvělý pomocník, perfektně si poradí s nečistotami, dlouhými vlasy, které nenamotá na kartáč a zrovna vysaje do nádobky, poměrně rychle se dobije a může vyrazit na nový úkol. Po delším zmapování domu si rozdělíte a pojmenujete místnosti, zóny úklidu či zakázané zóny, což je opravdu velmi užitečné. Jednoduchá ovladatelnost v aplikaci, která je v češtině. Plochu cca 115 m2 vysaje za 80 minut na jedno nabití, ale opravdu důkladně včetně rohů a okolo lišt. Občas narazí do nábytku víc, ale neponičí. Mohl by být trochu tišší, ale to se při takovéto odvedené práci dá snadno odpustit. Prahy nemáme, pouze přechodové lišty a ty zvládá hravě. Veliká výhoda je automatické bezkontaktní vysávání zásobníku s nečistotami. Náš nový člen má už i jméno a jen litujeme, že jsme si ho nepořídili dříve.
klad Důkladné vysávání
klad Rychlost nabití
klad Výdrž baterie
klad Samovysátí zásobníku
klad Jednoduchá ovladatelnost
klad Aplikace v češtině
klad Občas narazí do nábytku
klad Někdy je zmatený a netrefí na stanici
příloha
avatar
Veronika
Robot ušetří spoustu času. Je skvělý, že si zmapuje celý dům a pak už si jen vybíráte, které místnosti chcete nebo nechcete zrovna vysát. Jako další výhoda je velký zásobník na posbírané nečistoty, který stačí vyprázdnit jednou za měsíc. Přejede i schodek o 2 cm. Občas byl zmatený, uklízel, kde neměl.
klad Spouštění na dálku
klad Občas je zmatený
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel