Zjednodušil našim testerkám úklid domácnosti robotický mop Braava jet m6 a robotický vysavač Roomba 976 od iRobot? Podívejte se na jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
6x
4
7x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 30. 11. 2020
do 30. 6. 2021

Jak bude testování probíhat?

 • Kurýr oba dva produkty doručí na vaši adresu v předem stanoveném termínu, který si určíte ve svém výběru při přihlášení do tohoto testování.
 • Po dobu 10 dnů budete oba dva produkty testovat ve své domácnosti.
 • Poslední den testování předáte oba produkty v původním stavu zpět kurýrovi.
 • Poté se s námi podělíte o své dojmy a hodnocení. Na každý produkt teserka napíše 2 unikátní hodnocení a přiloží fotografie. 
 • Za vložení hodnocení získáte slevu 30 % na nákup na e-shopu www.irobot.cz

Robotický mop Brava jet m6

Robotický mop Braava jet m6 používá při úklidu podlahy speciální čisticí podložky, je vybaven kamerovou navigací iAdapt 3.0 s technologií vSLAM, technologií Precision jet Spray a funkcí automatického dobíjení během úklidu v nabíjecí stanici. V kombinaci s revoluční funkcí vzájemné komunikace s robotickými vysavači zcela mění pohled na automatické vytírání podlahy.

Hlavní funkce

 • Komunikace s robotickými vysavači Roomba série 900, i7, a S9
 • Úklid všech typů tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a technologií vSLAM
 • Úklid až 92m2
 • 2 režimy úklidu: mokrý, suchý
 • Nádržka na vodu 445 ml
 • Funkce Precision Jet Spray
 • Inteligentní plánování úklidu
 • Funkce Keep Out Zone
 • Automatické nabíjení v nabíjecí stanici
 • Funkce nabíjení během úklidu
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • WiFi připojení
 • Program lokálního úklidu SPOT
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Režim virtuální zdi
 • Komunikace s robotickými vysavači Roomba i7, i7+ a S9+
 • Tichý úklid
 • Komunikace v českém jazyce

Více informací o robotickém mopu Brava jet m6 najdete TADY.


Robotický vysavač Roomba 976

Roomba 976 je robotický vysavač od iRobotu s inteligentní navigací pomocí kamery, s výkonnou lithiovou baterií, vysokým sacím výkonem a s dlouhou výdrží baterie. Elegantní design Roomby 976 bude ve vaší domácnosti působit nejen luxusním dojmem, ale plnohodnotně zastane pravidelné vysávání vašich pokojů. A nezáleží na tom, jaký rozsáhlý byt nebo dům máte, Roomba 976 si vytváří mapu místností a vysaje skutečně všude tam, kde dosáhne. Nezastaví ji ani vybitá baterie - zajde se sama dobít a později dokončí vysávání z místa, kde ho přerušila.

Základní funkce

 • Automatické nabíjení v nabíjecí stanici   
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Li-Ion baterie
 • Robot mluví česky
 • Systém proti zamotání do kabelů
 • Indikace plného koše
 • Výklopné madlo pro přenášení

Prémiové funkce

 • Akustická detekce nečistot
 • Optická detekce nečistot
 • Navigace iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HO


Více informací o robotickém vysavači Roomba 976 najdete TADY.

Hodnocení
15
avatar
Lenka
Robotický mop Brava jet m6 je skvělým pomocníkem pro čištění podlah mokrou cestou. Vyzkousela jsem na dlažbě a i linu a super. Zkoušeno jen vodou, ale i tak byl výsledek velmi dobrý. Je tichý a ovládání v mobilu je jednoduché. Líbilo se mi, že je už možnost programu čištění. Je precizní. Líbilo se mi, že komunikuje v českém jazyce.
klad zvládne různé povrchy
klad tichý
klad snadné ovládání
klad program čištění
klad komunikace v češtině
klad nic
příloha
avatar
Lenka
Robotický vysavač Roomba 976 je velice rychlý pomocník při vysávání celého bytu. Je precizní, do rohů se dostávál systematicky. Přes vyšší práh nebyl jedinkrát problém Nabíjení také rychlé.. Ovládání je jednoduché. Co mě zarazilo, tak to bylo čištění sběrného koše .To mi přišlo zbytečně složité. Opět komunikace v češtině je super.
klad precizní
klad přejede práh
klad nabíjení je rychlé
klad ovládání je snadné
klad Komunikace v češtině
klad čištění sběrného koše
příloha
avatar
zuzana
Skvělý výkonný vysavač, který si poradí s veškerou špínou. Vysává na jedničku s hvězdičkou vše - vlasy, písek i hlínu. Oceňuji především proto, že máme malou dcerku, která venku a na pískovišti tráví ráda hodně času. Ovládání a komunikace je v českém jazyce, což vidím jako velkou výhodu. Možnost ovládat přes wi-fi. Údržba robota je jednoduchá a nezabere hodně času. Navigace celkového prostoru není moc povedená neb nelze nastavit úklid pouze jedné místností . Je poměrně velký, takže do malých bytů né úplně vhodný. Každopádně klady převládají.
klad Výkonnost a tím i vysoká kvalita úklidu
klad nízká hlučnost
klad super ovládání přes wi-fi
klad komunikace v českém jazyce
klad velké rozměry
klad do malých bytů není úplně vhodný
příloha
avatar
zuzana
Úžasný pomocník i do malých bytů a prostorů. Používám jej především na každodenní běžnou špínu. Sice je trochu pomalejší, ale tichý. Ovládání přes telefon je jednoduché a uživatelsky přívětivé. Občas tedy naráží do stěn, ale zvládá s velkou těsností i nohy od stolu a židlí. Na každodenní úklid super.
klad Super i do malých prostorů
klad tichý chod
klad jednoduché ovládání přes telefon
klad nepřejede ani nízké prahové lišty
klad naráží do zdí a nábytku
klad pomalý chod
příloha
avatar
Tereza
Robotický vysavač Roomba 976 mně moc nenadchnul. Úklid s ním trvá hrozně dlouho, na náš barák 130m se musel většinou 2x nabíjet, je velice hlučný, jezdí jak pominutý sem a tam, kvalita úklidu není příliš dobrá, sice vše krásně objede, jede podél stěn a dost toho vysmejčí, ale tím jedním rotačním kartáčkem to hází do strany, kdyby měl dva a ty se točily k sobě, tam by to hnaly pod vysavač a ne od vysavače pryč. Jinak prahy přejel krásně, není náročný na údržbu, sběrný koš také vydrží dvě tři vysávání a ovládání je jednoduché. Ale vzhledem k dlouhému úklidu a přerušení kvůli nabíjení pak většinou vyjel v nevhodnou dobu. Je rychlejší a účinnější vytáhnout vysavač a vysát si sám.
klad jednoduché ovládání
klad možnost volby režimu úklidu pomocí mobilu
klad vysaje podél stěn a v rozích
klad kvalita vysávání není příliš dobrá
klad kartáček žene smetí od vysavače
klad je hlučný
klad dlouho to trvá
klad neuklidí celý prostor najednou - musí se nabít
příloha
avatar
Tereza
Robotický mop Brava jet m6 mne docela překvapil. Myslela jsem si, že něco takového je úplně k ničemu, ale nakonec jsem byla docela spokojená. Ne že by kvalita úklidu byla nějak skvělá to ne, ale na každodenní údržbu je to dostačující, když k tomu jednou či dvakrát týdně pečlivě vytřete, tak pak to stačí každý den spustit a je čisto. Ovládání robota je velice jednoduché, stačí zapnout a on si vše zmapuje sám a pak už s pomocí mobilu jde vše hladce. Kam se dostane, tam vytře, jen prostor pod sedačkou byl zakletý, protože je ve výšce robota a ten se tam vždy narval a nemohl ven.Je tichý, takže ho můžete pustit večer u televize, ale ne v noci, kdy je tma, to nevidí. větší špínu nebo přischlou však neodstraní. Režim úklidu si navolíte sami. Vždy jsem dala mokré čištění, suché mi přijde k ničemu.
klad je tichý
klad jednoduché ovládání
klad komunikace přes mobil
klad režim úklidu si navolíte sami
klad kvalita vytírání není příliš dobrá
klad zasekával se pod gaučem
klad při tmě nelze spustit
klad přilnavou špínu neuklidí
příloha
avatar
Anna
Výborný pomocník v domácnosti. Vysavač opravdu dobře saje, má dlouhou výdrž a rychle se nabíjí. Přejede i vyšší přechody. Vysavač disponuje možností ovládání přes mobilní telefon díky aplikaci, kde si můžete nastavit časy úklidu či zjistit informace o stavu baterie či historii vašeho úklidu. Doporučuji do domácnosti všem.
klad Tichý
klad Údržba
klad Výkon
klad Naráží do nábytku
příloha
avatar
Anna
Braava jet m6 je dobrý pomocník každodenního úklidu v domácnosti. Je vhodný spíše na menší znečištění a tak bych ho volila převážně na udržení čistoty. Robot disponuje větší nádržkou na vodu a rozstřikuje tak poměrně dost vody, která ale zároveň vydrží na celý úklid. Co mě u robota zarazilo je, že jeho vytrácí plocha je docela úzká, ale na druhou stranu se dostane vsude. Je vhodný na dlažbu i dřevěné podlahy. Co bych mu vytkla je, že naráží do veškerého nábytku. Je kompatibilní s vysavačem stejné značky a má přehlednou mobilní aplikaci, ve které si můžete zvolit i český jazyk, kterým robot "mluví". Jeho cena je však vysoká a tak si myslím, že bych se bez něj v domácnosti obešla.
klad Tichý
klad Výdrž
klad Aplikace
klad Naráží do nábytku
klad Problém s fleky
příloha
avatar
Zuzana
Příliš spokojená nejsem. Robot je sice tichý a dlaždičky vytře hezky, ale to jsou asi všechna pozitiva. Brava dost naráží do nábytku, nepřejede prahy, stříká velké množství vody, takže třeba na plovoucí podlahy je naprosto nevhodná. A navíc se vytírací podložka nedá jednoduše odepnout z konstrukce, aby se dala vyprat nebo alespoň dobře vypláchnout ručně.
klad je tichý
klad stříká příliš mnoho vody
klad nepřejede prahy
klad naprosto nevhodný na dřevěné a plovoucí podlahy
klad nemožnost odepnout vytírací podložku
příloha
avatar
Zuzana
Roomba 976 je skvělý pomocník a jsem moc ráda, že jsem ho mohla otestovat. Opravdu si zamakal. :-) Líbí se mi, že uklidí opravdu všude a v mobilní aplikaci si můžu zkontrolovat, kde všude robot byl, kde uklízel. Je tichý, nenaráží do nábytku a dlouho vydrží. Mile mě překvapilo, že zvládá i koberec, to bodlo. :-) Má jen jednu velkou nevýhodu a tou je sběrný koš. Je navržen naprosto neprakticky a prach se z něj dá vysypat dost krkolomně. Představovala bych si, že se košíček dá rozebrat a dát do myčky. To tady bohužel nejde. Celkově jsem ale byla velmi spokojena.
klad výdrž baterie
klad tichý
klad nenaráží do nábytku
klad kontrola v mobilní aplikaci
klad zvládne i koberec
klad nepraktické vysypávání sběrného koše
klad je stále dost drahý
příloha
avatar
Iveta
Efektivní vysavač, jsem velmi spokojená. Sběr nečistot precizní. Vybrat nečistoty z rohu byl ale problém. Vše pod sedačkou, posteli dokonale vysato. Ovládání robota velmi jednoduché, aplikace je fajn. Údržba je jednoduchá, sběrný koš se pouze vysype a pokračuje dál vesve práci. Doporucuji
klad Přechodové lišty
klad Efektivnost
klad Rychlost
klad Preciznost
klad Aplikace
klad Rohy
příloha
avatar
Jana
Na robotický mop Brava jet m6 jsem byla opravdu moc zvědavá. Velkou výhodou bylo, že jsem ho mohla též připojit v mobilní aplikaci a ovládat ho přes ní společně s vysavačem. Mop nebyl nijak hlučný, dalo se při něm v klidu koukat na televizi. Trysky dávali dostatek vody na vytření a mop skvěle vytřel všechny prostory. Velmi dobře si poradil i s fleky, které bych jinak musela drhnout. Podél stěn a pod nábytkem neměl žádný problém a dostal se všude, kde byl nábytek dostatečně vysoko. Nicméně tento mop v mém případě není pro mě doma nezbytný. I přesto, že je to skvělý pomocník, dobře vytírá a jeho ovládání a údržba je snadná a rychlá doma se bez něj obejdu.
klad design
klad mobilní aplikace
klad efektivnost vytírání
klad není hlučný
klad nic jsem nedhledala
příloha
avatar
Jana
Jsem opravdu moc ráda, že jsem robotický vysavač Roomba 976 mohla vyzkoušet. Byla jsem s ním naprosto spokojená. Jednoduché ovládání díky mobilní aplikaci, kterou jsem si po dobu testování stáhla. Možnost volby českého jazyka byla též velkou výhodou. Vysavač velmi dobře vysál a neměl žádný problém se sběrem nečistot. Jediné, kde jeho účinnost byla menší, bylo u kuchyňské linky. Vysavač nebyl ani nijak moc hlučný, v klidu se při jeho práci dalo koukat na televizi. Údržba robotického vysavače byla též velmi jednoduchá a rychlá. Hned jak budu mít možnost, tento vysavač si pořídím domů.
klad design
klad skvělý pomocník
klad dobře vysává
klad mobilní aplikace
klad nic jsem neshledala
příloha
avatar
Petra
S mopem jsem velmi spokojená i přes drobné nedostatky, které však bohatě převažují jeho přednosti. Mop je tichý, zvládá úklid jak dřevěné podlahy, tak dlažby. Jediným nedostatkem je, že nepřejede přechodové lišty, tedy je třeba jej přemístit do místností, které mají přechodovou lištu, případně práh. Velkou výhodou je možnost pouze sektorového úklidu a snadného ovládání pomocí aplikace. Není třeba být doma a mop uklízí. Skvěle doplňuje vysavače stejné značky.
klad rychlý úklid
klad chytrá navigace
klad kooperace s vysavačem
klad dobrá výdrž
klad Nepřejede ani přechodovou lištu
klad šmouhy na bílé dlažbě u velkých ploch
příloha
avatar
Petra
Robotický vysavač je cenným pomocníkem. Jsem spokojená s jeho samostatností, že je schopen uklidit, i když nejsem doma. Vše je možné jednoduše nastavit na telefonu a není třeba osobní přítomnost v době úklidu. Je velmi pečlivý, výborně vysává i okolo zdí. Je schopen pobrat jak jemný prach, tak také větší nečistoty. Vysavač je cenným pomocníkem. Příště bych si připlatila za vyšší verzi, jelikož je možné poté vysavač posílat pouze do určitých sektorů a nemusí uklízet veškerý prostor (výborný je v kombinaci s mopem Braava jet m6, kdy jsou výrobky kompatibilní a schopné vysát i vytřít podlahu bez zbytečných kontrol, zda už jeden skončil a je již možné vypustit další, komunikují mezi sebou).
klad efektivnost
klad samostatnost
klad rychlý úklid
klad přejede i prahy
klad sbírá jak drobné tak větší nečistoty
klad nelze nic vytknout
příloha