Testerky se daly do pořádného úklidu s novým přírodním čisticím prostředkem ISOKOR Green Cleaner Original. Jak byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
101
jak jste hodnotily
5
57x
4
32x
3
7x
2
1x
1
4x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 15. 7. 2020
do 16. 8. 2020


ISOKOR Green Cleaner Original

ISOKOR Green Cleaner Original je unikátní přírodní čisticí prostředek vhodný na všechny povrchy, který je navíc ekologický a zdraví neškodný. Prémiový čisticí prostředek vyrobený výhradně z přírodních olejů a extraktů pro hygienicky čistou domácnost.

Je vhodný k čištění podlah, mytí nádobí, koupelen, kuchyní, využijete ho i v automobilech (čištění karosérií, interiérů a motorů), na čištění textilií (silně znečistěných koberců atd.) i k čištění potravin nebo dětských hraček. Díky jeho složení zůstává očištěný povrch dlouhodobě odolný a hygienicky čistý.

100% přírodní, rozložitelný v přírodě, šetrný a bezpečný k pokožce, netestovaný na zvířatech. Neobsahuje umělá barviva, pěnidla ani aromata.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
101
avatar
Soňa
Isokor Green Cleaner Original mohu Vřele doporučit. Zkoušela jsem vyčistit zašlou troubu, a bez větší námahy trouba vypadá jako nová. Jsem nadšená. Vyzkoušela jsem i na podlahu a je také dokonale čistá. Navíc přípravek příjemně voní a je šetrný k pokožce.
příloha
klad Skvělý čistič
klad Vůně
klad Šetrný k pokožce
klad nic
avatar
Andrea
Isokor je velmi kvalitní prostředek, který mě překvapil příjemnou vůní. Na to, že je to čistič, tak vůně nebyla nijak chemická, výkon však odpovídá kvalitě. Cena výrobků je přijatelná. Výrobek se snadno nanáší a velmi dobře se s ním pracuje.
klad dostupnost
klad cena
klad efektivita
klad vůně
klad na testování byla krátká doba
avatar
Zuzana
K přírodním čistícím prostředkům jsem byla vždy skeptická, tento produkt mě ale mile překvapil. Přípravek jsem využívala při běžném úklidu bytu na různé povrchy (plast, laminát, dřevo, sklo, kov), vyčistil vše perfektně a nezanechal žádné fleky/šmouhy, proto jsem se nebála čistič otestovat i na horší “špínu” - například mastný flek na podlaze od oleje a čerstvé skvrny na koberci, houpátku a oblečení od dětského mrkvového příkrmu- opět vše vyčistil. Částečně dokonce i zmizel starý flek na textilní židli. Jediné, co mi trochu vadí je, že čistič nijak nevoní. Miluji voňavý byt po úklidu, proto čistič budu dál využívat na čištění menších věcí, např. na dětské hračky, vaníčku, atp. (Tento “nedostatek” bych ale naopak velmi ocenila v těhotenství, kdy mi jakákoliv vůně nedělala dobře.)
klad Vhodný i na silnější znečištění
klad Univerzální použití
klad Bez parfemace
avatar
Marcela
Produkt jsem měla možnost vyzkoušet a jsem naprosto spokojena. Je to pomocník, který v jedné lahvičce zastane místo dalších 5 přípravků. Skvěle odstraňuje mastnotu, využijete ho tedy v kuchyni, umyjete s ním skvrny na podlaze i kachličkách. Krásně vyčistí koupelnu. Kdykoliv se potřebujete zbavit špíny vytáhneze ISOKOR green cleaner a během pár minut mate čistou domácnost. Určitě budu používat i nadále.
klad Vůně
klad Odstraňuje mastnotu
klad Odstraňuje špínu
klad Jedna láhev na vše
klad Cena
klad Dostupnost
klad Nemám co vytknout
avatar
Zuzana
ISOKOR Green Cleaner Original je skvělý pomocník do domácnosti. Vyzkoušela jsem ho na podlahu, dřez, nádobí atd. Snadno se nanáší díky rozprašovači, nevysušuje pokožku, odmašťuje a čistí bez chemie. Za mě určitě doporučuji
příloha
klad Vše
klad Žádné
avatar
Lucie
Vyzkoušela jsem ho v kuchyni i v kupelne a zasla jsem. V kuchyni jsem se hned zbavila veškeré mastnoty, koupelna vypadala jak nová. Ředila jsem dle návodu. Krásné se s ním pracuje. Nijak nezapacha jako většina prostředků.
klad Rychlost působení
klad Nijak není citit
klad Dá se použít všude
klad Nic
avatar
Adriana
S přípravkem jsem víc než nad míru spokojená. Použila jsem na sklokeramickou desku, která byla silně znečištěná a mastná, bez předchozí úpravy jsem nastříkala jemnou vrstvu přípravku Isokor a nechala pár minut působit, a výsledek byl opravdu skvělý - bez odmočení, jsem pouze setřela švédskou utěrkou a deska byla nejenže čistá ale po zaschnutí také beze čmouh, které je velice těžko po většinu času odstranit bez větší námahy a naleštění na sucho.
klad nanášení
klad rychlost účinku
klad minimální množství na použití s velým výsledkem čistoty
klad cena je vyoká
avatar
Dominika
Přípravek si nemůžu vynachválit, vyčistím s ním během chvilky všechny povrchy v domácnosti. A hlavně je ekologicky a šetrný k přírodě. Opravdu doporučuji. Určitě objednám mamince a tchyni ??????100%spokojenost
klad Praktická láhev s rozprašovačem
klad Bez škodlivých látek
klad Nic
avatar
Anna
Čištění s produktem Isokor Green bylo super, "lehkou" nečistotu odstraní velmi precizně, ale na trošku silnější v troubě to chtělo větší trpělivost. Velmi oceňuji, že se Isokorem dají čistit jak dětské hračky, tak i ovoce. Určitě doporučuji.
klad šetrný k pokožce
klad snadné čištění
klad ekologický k prostředí
klad vyšší cena
klad moc nevoní
avatar
Andrea
Produkt jsem testovala jak v koupelně, kuchyni, tak i obýváku. Bohužel jediné co se mi zamlouvalo bylo balení a design. Účinnost byla minimální a nepostřehla jsem rozdíl kdybych použila obyčejný hadr s vodou. Nechala jsem produkt i 3-5min působit tak jak bylo napsáno na návodu a doopravdy žádný zázrak se nekonal. Já osobně si produkt nezakoupím.
klad Balení
klad Velikost produktu
klad Účinnost
klad Vůně
avatar
Eliška
Přípravek je skvělý, zatím všechno hezky a rychle čistí, i ty odolnější skrvny. NAvíc mám jemnou pokožku a ani jsem nezpozorovala, že bych měla potom ruce nějaké vysušené, takže i v tomto ohledu jsem spokojená. Produkt příjemně voní, složení je skvělé :) Líbí se mi, že je přípravek vhodný např. i k čištění ovoce, jen jsem teda v tomto ohledu velice opatrná a asi zůstanu u vody. Určitě doporučuju na vyzkoušení
klad složení produktu
klad příjemná vůně
klad skvěle čiští
klad všechno je fajn
avatar
Lenka
Po pravdě, jsem toho od přípravku příliš neočekávala, ale tím spíš mě více překvapil. Vzhledem k jeho ekologickému složení bez jakýchkoliv přídavným složek svou práci odvedl opravdu skvěle. Jeho vůně je také velmi příjemná. A co mě opravdu zaskočilo je, že s ním lze i umývat zeleninu a ovoce, to se mi moc líbí, zvlášť v dnešní době.
klad ekologické složení
klad vůně
klad účinnost
klad lze umýt zeleninu a ovoce
klad nevím
avatar
Veronika
Na přípravku Isokor se mi líbila vůně. Velmi spokojená jsem byla s dodáním i pumpičky. Zkoušela jsem vyčistit sporák, který už nějaký čas pamatuje a skvěle a jednoduše se veškeré nečistoty odstranili. Určitě budu používat i nadále.
klad Vůně
klad Jednoduchost
klad Pumpička
klad Účinnost
klad Občas bylo třeba trochu přitlačit.
avatar
Monika
ISOKOR Green Cleaner Original je skvělý pomocník do domácnosti. Vyzkoušela jsem jej na podlahu, dřez, nádobí a také na mytí dětských hraček. Nejvíce oceňuji vůni, nevůni - v podstatě nezanechává žádný odér. Aplikace je velmi snadná díky rozprašovači. Pěna, která se při nanášení vytvoří je příjemně jemná a po doporučené době 3-5 minut pro zaschnutí se snadno rozprostře na čištěný povrch. ISOKOR Green Cleaner Original jsem používala bez rukavic, abych mohla otestovat přímý kontakt s pokožkou a mohu potvrdit, že je zcela neškodný, bez dalších následků. Určitě ISOKOR Green Cleaner Original doporučuji pro domací využití a věřím, že používání ve větších zařízeních jako školka, škola či jiné instituce bude velkým přínosem.
příloha příloha
klad 500 ml v ideálním, praktickém balení
klad vůně
klad snašenlivost na pokožce
klad složení - bezpečnost použití v domácnosti s dětmi
klad příjemná konsistence
klad rozprašovač - malý rozptyl
avatar
Marcela
ISOKOR Green Cleaner Original má přírodní složení. Vzadu na produktu je popis složení napsán pěkně Česky, srozumitelně. Přípravek jsem použila na dvě domácnosti. Doma zvládnul vše bez problémů, tam je to celkem udržované, žádná zažraná špína. Na chalupě to bylo horší, tam si přípravek neporadil s usazeninami okolo vodovodní baterie. Vůni němá žádnou, to mi nevadí. Nemám ráda převoněné přípravky, které mě štípou v nose. Na balení se mi líbí, že se může nastříkat jako srej, nebo jako pěna. Myslím, že nemůže existovat produkt, který by zvládl úplně všecho a zároveň byl šetrný. Tento je šetrný, ale s běžnou špínou si poradí. Do domácnosti s dětmi je tento produkt skvělý.
příloha příloha
klad Přírodní složení
klad Šetrný
klad Bez vůně
klad Funguje dobře
klad Všestranné použití
klad Cena
avatar
Dagmara
ISOKOR Green Cleaner Original mě mile překvapil. Před jeho prvním použitím jsem byla trochu skeptická. Poté co jsem přípravek nastříkala na znečištěnou plochu a nechala působit a poté setřela mokrou houbičkou jsem změnila názor. Skvěle čistí a odmašťuje! Reakce na pokožku je nulová. Absolutně ji nedráždí. Vůně je hodně jemná,skoro nejde cítit. Složení produktu je bez chemie,což velice oceňuji. S tím souvisí i vlastnost tohoto prostředku a tou je,že s ním můžete čistit ovoce nebo hračky pro děti. Tuto vlastnost mnoho prostředků u nás na trhu nemá,a proto ji velice chválím. Produkt určitě doporučuji i ostatním.
klad přírodní produkt netestovaný na zvířatech
klad vůně
klad na všechny povrchy
klad lze s tím čistit ovoce a hračky
klad vyšší cena
avatar
Jana
Příjemná vůně, vyčistil dobře vše, až na některé silnější znečištění nestačil, hold nad chemické pomocníky není.. Ovoce jsem s ním nečistila, zas takovou důvěru v přípravek nemám. Ale určitě doporučím dál, protože českých výrobků moc není a určitě si zaslouží vyzkoušet.
klad balení
klad stačí málo, hodně pění
klad na větší znečištění moc nestačí
avatar
Monika
Univerálny čistič Isokor ma naprosto zaujal svojím zložením. Tým vo mne vzbudzuje absoútnu dôveru dokonalého vyčistenia povrchov. Oceňujem odburatelnosť v prírode a úplne vyzdvihujem, že produkt je vhodný do detského sveta. Vôňa je síce veľmi jemná, čo ma prekvapilo vzhľadom k pestrému a priam šťavnatému zloženiu, no aj napriek tomu zanecháva pocit čistoty. Srdečne ďakujem.
klad Zloženie produktu
klad Nič
avatar
Milada
Čistí skvěle, kamna, plotýnku, nádobí i koupelnu. Jen jsem měla trochu problém s kuchyňskmi skříňkami, moc rychle stékal dolů. Bohužel nevoněl ani trochu. Ale je super mít jeden přípravek a navíc ekologický na celou domácnost. Určitě bych ho doporučila.
klad Čistící schopnosti
klad Jde použít na nádobí a hračky
klad Ekologické složení
klad Nevoní
avatar
Vlasta
Isokor je opravdu vyjímečný v tom,že se dá použít na vše.Nemusím mít více přípravku,stačí jeden.A ke všemu je přírodní a netestovaný na zvířatech.Vyzkoušeno a opravdu funguje na vše.Spokojenost i při použití na okna.
klad všestranné použití
klad rozprašovač
klad nic
Zobrazit více recenzí