Testerky si vychutnávaly Italskou klobásu z Řeznictví a Uzenářství Oldřich Čejka. Jak jim chutnala si můžete přečíst v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
8x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 15. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka

Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka je česká firma s rodinnou tradicí od roku 1920. Společnost reprezentuje zpracování masa ve vlastní provozovně a provoz pěti prodejen masa a uzenin ve Skutči, Pardubicích, Chrudimi, Chrasti a Prosetíně a ve čtyřech z nich je provozován úspěšně bufet. Zaměřuje se na bezlepkové masné výrobky dle tradičních receptur. Výrobky neobsahují strouhanku, mouku ani přidané glutamáty.


Italská klobása


Hodnocení
13
avatar
Martina
UItalská klobása z Řeznictví a Uzenářství Oldřich Čejka byla výtečná.Byla akorát kořeněná, chutná, využili jsme ji při malé rodinné oslavě a sklidili jsme úspěch. Asi ještě lepší by byla,kdyby se nechala pár dní na vzduchu vysušit, ale to se nám tentokrát nepovedlo? ....snad příště.
klad chutná
klad čerstvá
klad dobře okořeněná
klad -
avatar
Lenka
Klobása zaujme jemnou uzenou vůní. Snadno se loupe. Chuť není příliš výrazná, hodí se na studené mísy s uzeninou i do jednohubek, kterým dodají jemně pikantní chuť.
klad Jemná uzená chuť
klad Snadno se loupe
klad Mohla by mít výraznější, více pikantní chuť
avatar
Pavla
Produkt voněl moc hezky a překvapila mě velikost balení oproti konkurenčním běžně dostupným produktům. Chuťově připomínal spíše salám než klobásu. Chuť nebyla nijak překořeněná, klobása se mi zdála až moc mastná.
klad Balení
klad Kořeněnost
klad Tučnost
klad Nutno oloupat
avatar
Ivana
Klobása láká již na první pohled barvou, která slibuje pikantní chuť. Struktura klobásy je vyvážená kousky masa, sádla a koření. Chuť Itálie je cítit hned při prvním soustu. Krajíček chleba a večeře je na stole.
klad chuť
klad vzhled
klad žádné
avatar
Martin
Italská klobása byla výborná, snědli jsme ji během 20 minut. Lahodná, ne příliš pálivá chuť, vysoké procento masa, jednoduché složení. Při návštěvě řeznictví Čejka jsem si koupila i další výrobky a to vše mě přesvědčilo, že sem budu chodit častěji. Moc doporučuji.
příloha
klad Skvělá chuť
klad Vysoké procento masa
klad Jednoduché složení
klad Řeznictví má svůj vlastní e-shop
klad -
avatar
Petr
Italská klobása z čeznictví Čejka byla naprosto výborná. S manželem jsme si ji dali k bílému vínu a nemělo to chybu. Vysoký podíl masa (vepřové maso 78 %, hovězí maso 20 %) se dnes jen tak nevidí. Řeznictví Čejka znám, ale doposud jsem zde nenakupovala, protože nebylo úplně nejblíž. Po vyzkoušení této výborné klobásy, ale také dršťkové polévky, kterou jsem si na vyzkoušení zakoupila, však nahradilo řeznictví, kam jsem chodila doposud a stalo se tak moji volbou číslo 1. Vyhovuje mi také, že si mohu výrobky objednat na e-shopu a zdarma v prodejně vyzvednout. Moc doporučuji!
příloha
klad Chutnala celé rodině
klad Vysoký podíl masa
klad Přehledný e-shop s možností objednání a vyzvednutí zdarma
klad -
avatar
kateřina
Klobasa je skvela za studena, jeste lepe ale chutna tepla. Je jemna idealne koreidealne korenna. Manzel dokonce byl dokdokopit jeste hned dalsi. A co nas desne vavi je dovazka uzenin do domu
klad Chut
klad Slozeni
klad Nevim
avatar
Jana
Tahle klobáska má za mě samá pozitiva, počkala jsem si, až se akl rodina sejdeme , abych měla icevíce názorů. V závěru jsme se všichni shodli, že jsmesi dlouho tak nepochutnali. Vřele doporučuji, snad ke každému vínu. V řeznictví byly prodavačky velmi příjemné, velikost jedné samotné klobásy, mě také překvapila. :)
příloha
klad Když si zakoupíte 1 klobásku, máte krásně plný talíř pro min 4 lidi na zobání
klad Příjemná jemná chuť, která nepřebíjí chuť samotné klobásy a nebo vína
klad Oloupání šlo velmi snadno
klad Člověk se jí nepřejí, tím že není strašně moc výrazná, nemáte jí pp chvíli dost
klad Nnemám žádnou věc, kterou bych vytkla
avatar
Kateřina
Italská kolobáska krásně voněla a měla velmi jemnou a příjemnou chuť. Velmi rychle zmizela z prkénka. Návštěva byla nadšená a ptala se, kde jsem sehnala tuto dobrotu. Určitě jsem ji neměla naposledy. Velmi doporučuji k dobrému vínu, pivu a nebo jen tak k filmu.
příloha
klad Vůně
klad Jemná chuť
klad Nebyla vysušená
klad nic
avatar
Eva
Klobásy jsou velice chutné, je tam cítit maso, žádná uměnila. Patří spíše k měkčím klobásám, což může někomu vadit, ale my byli spokojeni. Hodnotím velice kladně.
klad Vůně
klad Chuť
klad Dost masa
klad Měkčí typ
avatar
Roman
Klobáska má delikátní a jemnou chut. DOkonce manžel je hned snědl a už se vypravil koupit novou. V řeznictví Čejka ho zaujaly i jiné produkty a tuto klobásu doporučujeme konzumovat hlavně ohřátou. I když i studená je fakt super na obložené talíře a jiné pochoutky.
klad prostředí obchodu
klad chut
klad nevím
avatar
Petra
Tyto uzeniny jsme si velmi oblíbili, tedy především manžel, který si na nich občas rád pochutná. Na chuti je poznat, že jde o kvalitní a neošizené suroviny. Kvalita je opravdu vysoká, člověk si pochutná, protože obsahují poměrně velké množství masa.
klad kvalita
klad chuť
klad cena
klad nic
avatar
Renata
Italská klobása od Čejky nám doma všem chutná. Moc mi vyhovuje, že není zbytečně slaná. Má jemnou strukturu, je přiměřeně vysušená, ale ne tvdá, dobře se krájí i na tenká kolečka. Dobře a přiměřeně okořeněná, vyrobená z kvalitních, prověřených surovin a podle osvědčeného receptu. Krásně voní a báječně chutná.
klad vše
klad -