Kolikrát jste si říkaly "Já zhubnu"? Já už mnohokrát... Vyzkoušejte knižního průvodce

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotily
5
13x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 5. 2017
do 30. 6. 2017

Svůj 12týdenní program hubnutí bez hladovění, omezování a zákazů naleznete v této zásadní české knize o hubnutí: Já zhubnu – zdravě a natrvalo. Hledáme deset z vás, které to myslí s hubnutím vážně, vyzkouší tohoto průvodce a podělí se s námi o své hodnocení.

*enzo* Aktualizovaný bestseller, na který se ptáme, v roce 2005 vydalo nakladatelství Smart Press jako svojí první knihu. Několikrát se dotiskla a oslovila téměř 25 tisíc čtenářů.

*enzo* Zásadní česká kniha o zdravém hubnutí, díky níž si najdete svou vlastní příjemnou cestu

*enzo* Komplexní osvědčený průvodce – kniha se nezabývá pouze tím, co jíte, ale především tím, proč jíte a jak jíte

Zkušený autorský tým v čele s Ivou Málkovou, přední českou odbornicí na obezitologii, vám srozumitelnou formou vysvětlí, jak změnit postupně a natrvalo nevhodné stravovací návyky, chování, myšlení a emoce a dopracovat se ke zdravějšímu životnímu stylu, jídelníčku, pravidelnému pohybu, sebelásce a pevné vůli, aniž byste se ochuzovali o požitek z jídla a radosti ze života!

Vydalo nakladatelství Smart Press, více informací ZDE.

Hodnocení
18
avatar
Kateřina
klad Knizecja dosla hned jsem ji prolistovala celou, je super, super rady triky napady, srovnani, zacnu fakt zacnu ale ted si delam linecky kolac s celozrne mouky a marmeladou domaci rybiz cerveny cerny same zdrave vitaminy nh coz i zeny maji sve dny :-**smile*
avatar
Sylva
klad Kniha mě dost překvapila. Čekala jsem tenoučkou knížku, a ona přijde taková velká kniha. :) Nicméně, počítala jsem obsah a stránky a musím říct, že napsaná je moc hezky. Velmi se mi líbí i přiložená tabulka s tím, co je vhodné, a co naopak ne, a jak je doplněno slovy, že nic neni zakázané, jen je potřeba dívat se n množství. :) Kniha mě nadchla a určitě se do toho dám. Knížku určitě doporučuji. :)
avatar
Vendula
příloha příloha
klad Bohužel jsem neměla štěstí v testování, proto jsem si jí objednala přes eshop. Kniha je moc pěkně graficky zpracovaná a tištěná na pevném papíru. Velice dobře se čte. Knížka je docela těžká, takže to není žádné čtení do kabelky :-) , proto je ke knize přiložen nákupní tahák.
avatar
Kateřina
příloha
klad Především bych chtěla poděkovat za výhru, knížka přišla obratem :-) Kniha je šikovně rozdělena na několik kapitol, které jsou velmi dobře zpracované a čtivé. Je v ní řada názorných obrázků a tabulek. Nejvíce se mi líbí kapitola s jídelníčky. Teď už se jen stačí držet předepsaných rad.
avatar
Beáta
klad Kniha je velmi povedená. I když bych se sama k takovému nákupu nedostala jakožto student, tak klobouk dolů. Kniha je hezky ilustrovaná, navazuje příjemným způsobem a věřím, že za 12 týdnů se s podporou této knihy dá zhubnout :) Sice nemám až takovou nadváhu, ale myslím si, že je kniha dělaná především pro hodně těžké případy. Nicméně mě také motivovala a příručka k nákupu byla také příjemným překvapením. :) Děkuji
klad Jediné co by mi vadilo je,že je knížka hodně těžká, a tak ji nemohu moc tahat všude s sebou :D
avatar
Soňa
klad Knížku jsem dostala jako dárek, hned mě velmi zaujala. Obsahuje hodně rad, jak si udržet tu správnou kondici. Kniha opravdu poradí, jak zhubnout a to trvale. Změní postupně a natrvalo Vaše stravovací návyky, od té doby co knížku mám, vím co jíst a cítit se tak skvěle. Obsahuje přímo seznam potravin, které jsou vhodné, což mi velmi usnadňuje nákup v obchodě.
avatar
Petra
klad Knížku jsem dostala jako dárek, protože jsem si ji moc přála. Na jaře, před letní sezonou jsem jí strčila do kabelky a nosím u sebe. Při nakupování mrknu do seznamu a poznamenávám si, co přes den sním. Praktické a užitečné rady. Skutečná pomoc a podpora a navíc od odborníků.
avatar
Kamila
příloha příloha
klad Jakákoliv kniha kniha s radami, jak hubnout, cvičit a o sebe se starat není špatnou investicí do života. Někde se začít musí. Je velice důležité si všímat co jíte, ale především tím, proč jíte a jak jíte. Určitě nejsou nadbytečné kilogramy dobrou vizitkou člověka. Je fajn si vše srovnat v hlavě, zapisovat na papír a mít nad sebou kontrolu. Věnovat sobě trochu času!!!!
avatar
Alena
klad Kniha se mi zatím líbí. Je rozdělena týden po týdnu, a tak ji ještě nemám úplně dočtenou, protože se opravdu snažím "jet podle návodu". Vesměs vše co je v knize vím, ale držet se toho je velmi těžké..Je to psychologická kniha, která otevírá oči a záleží na každém z nás jakým směrem půjde a jestli oči nechá otevřené nebo je zase zavře a vrátí se zpět do vyšlapané cestičky...
avatar
Tereza
příloha
klad Ještě to sice není 12 týdnů takže nevím jak to dopadne nicméně se mi kniha líbí.
klad Moc se mi líbí že si můžu z webu stáhnout různé tabulky, které u sebe nosím a nemusím tak tahat celou knížku přeci jen je trošku obsáhlejší a težší.
klad Informace, která kniha obsahuje jsou skvěle seřazené a důležité informace jsou zvýrazněné.
klad Snažím se jíst kvalitně, zdravě již nějakou dobu, ale nákupní tahák mě naprosto dostal, je malý vejde se všude a jsou tam skvěle vypsány věci, které mi ne vždy dojdou. Opravdu je moc dobrý a skvěle mi pomohl.
klad Je tam skvělý způsob sebekontroly. Určitě všem moc doporučuji a úbytek je vidět a hlavně je to v hlavě!
klad Mrzí mě že sebekoučink na stobu je placený a jelikož sem časově vytížená mrzeloo by mě nevyužítí celé částky a zadávat tam vše bude časově náročné, to si radšizajdu zacvičit
avatar
Daniela
klad Pro ty skutečně motivované je knižní průvodce Já zhubnu bezvadnou knihou plnou skvělých rad, návodů a nápadů jak se stát štíhlejší. Ale přečíst by si ji měl každý. Dozvědět se cokoliv, co se týká zdravého životního stylu a správné životosprávy není nikdy na škodu. Rozhodně doporučuji.
avatar
marie
klad Knihu Já zhubnu zdravě a natrvala bych doporučila všem. Velkým plusem knihy je vázaná vazba. Je plna zajímavých návodů a rad pro zdravý životní styl. Z toho důvodů mne zaujala. Pro mne byla inspirací jak si udržet dobrou štíhlou postavu a dozvěděla jsem se mnoho zajímavého. Bude jí patřit místo na mém stole. Ráda se budu do knihy neustále dívat a žít tak zdravě.
avatar
Alena
klad Knížka mě velice překvapila. Pěkná grafika.Knížka je dobře rozdělena tématicky a důležité informace jsou zvýrazněny. Mnoho užitečných informací o hubnutí i zdravém životním stylu. Knížku mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí zhubnout, ale i těm co chtějí jen zdravě jíst. Velice se mi líbil nákupní tahák rozdělený smailíky - přehledný a malý, lze ho vzít kamkoli sebou jako první pomoc při rozhodování co si koupit třeba k večeři. Je vidět, že knížku psal někdo kdo se dlouhou dobu zabývá hubnutím. Ocenila jsem, že má pevnou vazbu.
avatar
Lucie
klad Z knížky jsem nadšená! Je krásně zpracovaná, čtivá a naučná. Je rozdělena po týdnech, což mi vyhovuje a těším se vždy na další týden co mě bude čekat. Zatím se držím "návodu" a poznávám sama sebe...už asi vím v čem jsem dělala chyby a snažím se jich vyvarovat, ale ne vždy to dokážu na 100%, ale to nevadí! Knížka a názory a podpora v ní mě drží nepřestat a vlastně mi říká, že ne každý je dokonalý a každý může uklouznout, ale důležitý je neztratit vše vybudované a pokračovat dál...tím se zabrání i jojoefektu. Super knížka pro někoho kdo začíná...opětovně... :-)
avatar
Renata
klad Knížka mě mile překvapila, hlavně to jak bere vše ze široka, krůček po krůčku. Zatím pročítám kapitolu po kapitole a doufám, že jsem konečně objevila tu správnou cestu. Knihu bych doporučila každému, kdo potřebuje dobrého průvodce hubnutím. Bohužel je to teprve krátká doba, abych mohla zhodnotit výsledky. Rozhodně je všechno jednoduše vysvětleno, nakresleno , nafoceno :-).
avatar
Věra
klad Kniha Já zhubnu – zdravě a natrvalo je skvělá pomocník a průvodce na cestě ke své vysněné postavě. Ukazuje jak hubnout zdravě a s rozumem. Mnoho věcí osvětluje a uvádí na pravou míru. Je pravdou, že hubnutí začíná hlavně změnou myšlení. Každý pomocní je dobrá! Doporučuji
avatar
Marika
klad O hubnutí bylo napsáno mnoho polopravd a omylů. Tato příručka mi byla velmi dobrým pomocníkem a výsledky se brzy dostavily. Zde jsou všechny informace na jednom místě a to mi velmi vyhovuje. Kniha není pouze o jídle jako takovém, ale i o myšlení, chování a tak dál.
avatar
Lucie
klad Kniha se mi moc líbí, i když jsem s její koupí dlouho váhala. Vím, že o knihách o hubnutí je napsáno opravdu moc knih,a le myslím, že tato je opravdu skvělá. Vše je krásně napsáno i vysvětleno a já ji doporučuji, doma se neztatí a určitě ji využije každý