Javita - přírodní káva, která vám pomůže zhubnout

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
39x
4
3x
3
3x
2
2x
1
3x
doporučuje
84 %
Testováno v období
od 29. 8. 2014
do 30. 11. -0001

 [*] [*] [*] Testovací výzva padne ve čtvrtek 28. srpna mezi 14 a 16 hodinou a 6 z vás bude moci získat dvě balení kávy pro své měsíční domácí testování. Klíč pro výběr vítezných testerek je tento:

1. vyhraje každá třetí, která má ve svém profilu nahranou reálnou fotografii

a

2. která nám slíbí, že v průběhu svého měsíčního testování vloží hodnocení dvakrát - poprvé po 2 týdnech testování, podruhé po 4 týdnech testování.

[*] [*] [*]

Javita je 100% přírodní instantní káva vyrobená z výběrových zrn kávy Robusta a Arabica.

A co je na ní zvláštního? Je obohacená o dvě byliny ajurvédské medicíny – garcinii kambodžskou a cesmínu paraguayskou. Byliny snižují chuť k jídlu a omezí váš apetyt. Zároveň tělo začne spalovat sacharidy efektivněji a z jídla, které sníte, získáte více energie. Garcinie kambodžská brzdí schopnost organismu přeměňovat sacharidy na tuk, takže místo toho, aby se u vás zvyšoval podíl tělesného tuku, budete mít více energie.

Více o produktu se dozvíte ZDE.

Hodnocení
50
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jitka
avatar
Anna
avatar
vendula
klad Souhlasím s názorem Jana19. Je škoda, že nedostaly šanci testovat skutečně plnoštíhlé ženy. Pokud fotky na profilech žen, které testovaly, jsou reálné, tak podle mě mezi nimi není jediná, která by potřebovala zhubnout. ŠKODA.
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Zdeňka
avatar
Marika
avatar
Kristýna
klad Káva Javita pro mne byla příjemným překvapením. Chutnat mi sice začala až tak po týdnu, když jsem si na ni zvykla, ale co bylo nejlepší, opradu potlačila chuť k jídlu, a po celou dobu, co jsem kávu pila jsem přestala shánět sladké a nehonila mne mlsná. Cítila jsem se po ní sytá a neměla jsem hlad. Hubnutí s touto kávou opravdu funguje a nemusíte pro to udělat vůbec nic. Ani měnit jídelníček, ani vyvinout nějakou zvýšenou aktivitu. V tomto ohledu kávu za sebe doporučuji.
klad U tohoto výrobku byla pozitiva poměrně srovnatelná s negativy. Po pití kávy se během několika dní projevil pocit těžkého žaludku. Potlačením chuti k jídlu jsem se i do běžné stravy musela nutit, a způsobilo to, že jsem jedla velmi málo a nebylo mi zrovna dvakrát dobře. Také si myslím, že by cena mohla být poněkud nižší, ale na druhou stranu, zase káva splňuje to, co slibuje.
avatar
Alena
klad Je už témeř 14 dní od začátku testování kávy a ja to teda probíhá...první tak tři pytlíčky kávy mě dokonale pročistily-měla jsem běhavku.To se pak ustálilo,ale zase je mi po kávě nějak těžko,necítím se po ní moc dobře.Úbytek váhy zatím žádný,je pravda,že jsem musela párkrát vynechat,protože jsem se bála,že mi bude zase těžko.Uvidíme za dalších 14 dní,zatím bych si ji asi nekoupila,radši budu o pár kilo těžší:-)
klad Cítím se po kávě tak nějak těžce,jako bych měla v břiše kámen.Asi to tak má fungovat,protože pak dosebe nedostanu ani sousto,jsem tak nějak nepřirozeně furt divně plná.Začátek byl trošku projímající,pak už ne,což by mi asi vyhovovalo více,protože mi nebylo špatně.Za mě tedy snad poprvé při testování píšu i mínusy.
avatar
Lucie
klad Tuto kávu jsem testovala měsíc. Po 14 dnech jsem po kávě zhubla necelý kilogram, protože jsem po ní neměla chuť na sladké, které jsem si dříve dávala každý den právě ke kávě a navíc jsem kávu ani nesladila. To je bohužel ale jediné pozitivum, které o kávě mohu napsat.
klad Po cca 10 dnech užívání jsem začala mít pocít těžkého žaludku a přestávala mít chuť na jídlo, bohužel se to ale stále zhoršovalo a později mi bylo velmi špatně (i několik hodin) po každém jídle, co jsem snědla. Trvalo to několik dní, díky tomu jsem neměla chuť k jídlu. Rozhodla jsem se kávu přestat ke konci testování užívat, a bolesti po jídle ihned přestaly. Nevím, jestli na to špatně reagovalo jen moje tělo nebo je to normální, ale pít kávu s vědomím že mi bude špatně po každém jídle není pro mě ten správný způsob hubnutí. Tuto kávu tedy za sebe bohužel nemůžu doporučit, což je mi líto, protože jsem si ze začátku testování myslela, že kává opravdu funguje.
avatar
Dominika
avatar
Šárka
avatar
Marika
Zobrazit více recenzí