Testovaly jsme superprémiové hypoalergenní krmivo pro kočičí mazlíčky!

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
34x
4
3x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 23. 11. 2017
do 23. 12. 2017

Superperémiová krmiva Brit Care Cat pro kočičí osobnosti a jejich životní příběhy

Každý mazlíček je originál a potřebuje individuální přístup, a to nejen ve výživě. Nejinak je tomu u koček, které mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo vzhledem k dalším specifickým vlastnostem. A právě denní rytmus koček i jejich potřeby jsou klíčem pro nejkvalitnější výživu. Superprémiová řada krmiv pro kočky Brit Care Cat si všímá společných potřeb koček, ale i jejich individuálních nároků. Krmiva Brit Care Cat jsou vyvinuta na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

Právě díky vysoké kvalitě a velké kočičí snášenlivosti od vás získaly tyto prémiové produkty krásných 93% z celkového hodnocení.
Testování proběhlo na 2,4 kg balení pro každou kočičí zákaznici.

Brit Care Cat plně vychází vstříc požadavkům koček nejen v závislosti na obecných principech (například rozdílné nároky kotěte a dospělé kočky), ale i vzhledem k jejich dalším potřebám, které třeba plynou z rozdílů mezi kočkou žijící venku nebo v bytě. Zároveň však respektuje jejich základní potřeby. Všechny kočičí individuality mají společného jmenovatele: kočky jsou masožravci nároční na chutnost stravy a případ od případu mohou mít tendence k určitým zdravotním problémům.

Navrženo pro masožravce

Receptury jsou řešením pro všechny milovníky koček, kteří dávají přednost prevenci výživou a zároveň chtějí svým mazlíčkům dopřát kvalitní a chutné krmivo. Maso je pro kočky nenahraditelným zdrojem živin, a proto krmiva Brit Care Cat obsahují vysoké procento masa (55 %) a současně jsou bez  kukuřice, sóji a pšenice.

Blahodárný rakytník

Krmiva Brit Care Cat představují celoživotní podporu zdraví tří nejdůležitějších orgánů v těle kočky: kůže potažmo srsti, zubů a močového aparátu.Plody rakytníku jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů, které účinně chrání organismus, posilují imunitu, a „umí“ omezovat záněty v těle. Močový aparát koček je hodně citlivý a jeho záněty jsou příčinou vzniku močových kamenů. Rakytník je tedy jejich skvělou prevencí.  Pro zdravé močové ústrojí je pak důležitý i správný obsah vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku. Tyto prvky zajištují správnou mineralizaci organismu. 

Filozofie kočičí individuality

Brit Care Cat splňuje parametry krmiva pro zdraví každé kočky, ať už jde o kotě nebo dospěláka, ať žije v bytě nebo u domu, ať už jde o dlouhosrstou nebo kastrovanou kočku. Odtud je ale nutné otevřít dveře individuálním potřebám kočičích osobností a přizpůsobit měřítko jejich potřebám. Proto řada krmiv Brit Care Cat nabízí hned jedenáct variant, aby dokázala odpovědět na každý kočičí příběh.

Hodnocení
40
avatar
Iveta
klad Ráda bych připojila recenzi na Brit Care Missy – pro sterilky. Máme doma britského krátkosrstého kocourka. Tento druh granulí náš kocourek miluje a díky jejím složení a kvalitě já mohu být v klidu, že je o ní dobře postaráno. Na rozdíl od jiných levných značek se vyplatí si připlatit. Určitě doporučujeme dalším zákazníkům.
příloha
avatar
Lucie
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat pro naše milované kočičky je opravdu skvělé. Mým kočkám velice chutnalo a já nelituji investovaných peněz, spíše naopak. Chci svým mazlíkům dopřát jen to nejlepší a to v tomhle krmivu je. Doporučuji všem kočkám, je super
avatar
Věra
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat jsou jediná krmiva, které své kočičce kupuji. Jde mi zejména o to, aby nebyla nemocná. Superperémiová krmiva Brit Care Cat obsahuje velké procento masa, vitamínů a dalších prospěšných látek podle zvoleného druhu. Za nás velká spokojenost
avatar
Renata
klad Oblíbená značka všech našich koček, rozlišujeme pouze to, zda je krmení pro mladé, nemocné či kastrované jedince. Praktické balení, ideální složení vyhovující i citlivému trávení a nejspíš i báječná chuť, protože misky jsou pokaždé hned prázdné. Kočky jsou zdravé, mají pěknou srst, spoustu energie a my jsem rádi, že se našim zvířátkům daří.
avatar
Hanka
klad Krmím normálním Britem a velká spokojenost. Máme doma kočičky i pejsky. Brit Care jsme také zkusili, ale kočičkám tolik chutnal, takže zůstáváme u staré řady Brit Lamb & rice. Jinak složení u Brita mi přijde o dost lepší než u drahých krmiv nehledě pro kočičky či pejsky.
avatar
Daniela
klad Superprémiová krmiva Brit Care Cat používáme často a rádi pro naše kočičí mazlíčky. Z hodně variant si vybere každý, respektive každá kočka či kocour. Dobrá jsou krmiva pro starší či pro sterilizované kočky. Doporučuji vyzkoušet. Myslím si, že kočičkám přijde k chuti.
avatar
Klára
klad Vyzkoušeli jsme po jiné značce, kterou nám kočka začala odmítat. tyto Brit granule. Máme velkou kočku, takže musíme dokrmovat sušeným masem a granule máme jako doplněk. Teď je to cca měsíc a půl a jsme spokojeni. Stále jí chutnají, srst má lesklou a méně cuckovatí. Také vyprazdňování má lepší a méně zapáchá.
klad Mohl by být vyšší podíl bílkovin. Jinak neshledávám problém. Vyzkoušeli jsme řadu dražších granulí a tohle je určitě lepší než průměr.
příloha
avatar
Kamila
klad Naše sousedka od naproti má kočiček plný dům - tedy asi dvě nebo tři - ale i to je na mě hodně. Kupuje jim různá krmení. Brit Care Cat také občas koupí. Kočičky jen vrní, jak jim chutná - mají po krmivu hebounký kožíšek!!! Sousedka tedy na toto krmivo nedá dopustit.
avatar
Marika
klad Brit vždy bylo synonymem pro nejkvalitnější krmivo pro zvířátka. Mají po něm krásnou srst, neboť opravdu obsahují jen to nejvýživnější pro zdravý růst domácích mazlíčků. Cena je vyšší, ale opravdu se to za tu kvalitu vyplatí. Mnoho variant k výběru. :-)
avatar
Alice
klad Opravdu poctivé krmivo! Vyvážená a chutná strava.Náš kocourek byl nadšený a žral opravdu s chutí. Musím uznat, že i balení bylo velice praktické. Už jsem si koupila i další balení, protože kocourek odmítal zbytek žrádla co měl přetím. Takže u Brit care opravdu zůstanu:)
avatar
Kristýna
klad Děkuji za možnost testovat Brit care Lilly. Mám dvě kočičky z útulku, z nichž jedna má problém právě s citlivým zažíváním - často tak po jídle zvrací. Po přechodu na Brit care Lilly (samozřejmě to chvíli trvá), problém zmizel a zatím, ťuk ťuk, je to v pohodě. :-) Jinak jsou čičiny vybíravé a chutná jim máloco, ale tohohle se zatím nemůžou nabažit. Takže absolutní spokojenost :-)
avatar
Michaela
klad Nejprve chci moc poděkovat za možnost testování skvělých granulí. Pro moji kočičku jsem vybrala Brit Care Monty pro kočky žijící uvnitř. Hned po rozbalení balíčku musela být u nich, asi věděla že se uvnitř skrývá pochoutka. Granule jsem ji nasypala do misky a hned začala žrát, není den aby ji nějaké v misce zůstali. Kočka je masožravec a tyta Premium řada je má v sobě nejen kvalitní maso ale i cenné látky které kočka ke svému životu patří. Ne ty granule co se prodávají v supermarketu, to je jen šrot a kočka není prase, ani králík. Granule mohu doporučit. Oceňuji také velké balení které nám dlouho vydrží, rozhodně vyzkoušíme i granule pro mlsné kočky, protože naše kočka musí ochutnat snad všechno i jmelí :-D
příloha příloha příloha příloha
avatar
Dana
klad .
klad K testování jsem vybrala krmivo Brit Care Cat Missy for Sterilised a jsem ráda, že jsem se mohla zapojit do tohoto testování, protože jsem se při výběru krmiva dočetla, že kastrovaným kočkám se mění pH moči a dochází k vyššímu riziku vzniku močových a ledvinových kamenů, to se potvrdilo, naše kočka, 10 let stará, měla v červnu potíže s močením a musela být léčena, takže toto krmivo by ji těchto problémů mělo zbavit. Testované krmivo má podobu drobných granulek, které se ji dobře jí, má i příjemnou vůni a kočce chutná.
avatar
Andrea
klad K otestování jsem dostala granule Brit Care Cocco pro mlsné jazýčky, Jelikož máme doma opravdu kočičího mlsouna co se hlavně granulí týče, s napětím jsem sledovala jak kočka na granule zareaguje. K mému překvapení,opravdu granule s chutí jí, ani jsem nemusela nejdříve míchat s původním krmivem. Náš mlsoun se olizoval snad 5 minut v kuse z nadšení jsem zkusila zakoupit i kapsičky této značky a také je kočka přijala naprosto bez problému!
klad Vyzdvihla bych hlavně naprosto ideální malý tvar granulek a to že nejsou nijak výrazně cítit. Určitě od této značky vyzkoušíme i další produkty, vřele doporučuji všem majitelům mlsounů tyto granule vyzkoušet! :)
příloha
avatar
Marta
klad Toto krmivo pro kočky znám, značku Brit používáme několik měsíců a jsme s ní velice spokojeni. S tímto výrobkem mám velmi dobré zkušenosti, naše kočka se po krmivu olizuje, zdá je sytá, nevyhledává jinou potravu, a hlavně má krásnou srst, která vypadá velice zdravě. Za nás nejlepší značka krmiva.
avatar
zdenka
klad Děkuji za testování pro naší kočičku náš miláček se jen olizoval složení je vynikající již jsem zakoupila další balení.Náš mourek na těchto granulých začíná ujíždět děkujeme :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
avatar
Viktorie
klad Velmi děkuji zamožnost testování granulek pro kočičku. Již při otevření krásně voní, číča se na ně doslova vrhla, takže bych řekla že velká spokojenost. Já jsem zase moc spokojená se složením, takže asi skončíme na této značce. Velmi mně i potěšilo, že ke klasickému balení přišly i dva vzorkové sáčky, ty většinou beru když někam jedeme, abych netahala nic velkého.
avatar
Blanka
klad Tak tyhle granule nám moc chutnají! Neodolala jsem reklamě a vašemu testování, tak jsem se rozhodla pro zakoupení. A neudělala jsem vůbec chybu, naše malá je zbožňuje, když jí nasypu do mističky tak je jedním dechem zhltne. Je super, že jsou hypoalergenní a se spoustou vitaminu. Určitě budeme kupovat i nadále.
avatar
Petra
klad Granulky od Britu kupujeme pravidelně a jsme s nimi opravdu moc spokojeni. Naší kočičce velmi chutnají, už jsme vystřídali poměrně dost druhů a nikdy jsme neměli žádný problém. Vždycky tu misku vymete a nezbude jediná granulka. Má po nich krásný ,lesklý kožíšek a nikdy po těchto granulích neměla žaludeční problémy. Určitě doporučuji Brit vyzkoušet, budete určitě stejně spokojeni jako my. :)
avatar
Věra
klad Měla jsem možnost vyzkoušet krmivo pro dospělé kočky s citlivým žaludkem a trávením Brit Care Cat Lilly s jehněčím a lososem. Gruanule mají velikost tak akorát do tlamičky. Oceňuji, že je z hypoalergenních surovin a nedráždí žaludek. Zdá se mi po 14 dnech užívání má kocourek i lepší a lesklejší srst. Ze začátku granule mu moc nechutnali, musela jsem je kombinovat s dřívejšími granulemi od jiné značky. Teď už je žere samotné a pokaždé má misku úplně prázdnou. Mohu všem doporučit. Krmivo Brit Care má vícero druhů granulí, takže si každá kočička příjde na své. Určitě znovu zakoupím a vyzkouším i další druhy,
příloha
Zobrazit více recenzí