Testovaly jsme superprémiové hypoalergenní krmivo pro kočičí mazlíčky!

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
34x
4
3x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 23. 11. 2017
do 23. 12. 2017

Superperémiová krmiva Brit Care Cat pro kočičí osobnosti a jejich životní příběhy

Každý mazlíček je originál a potřebuje individuální přístup, a to nejen ve výživě. Nejinak je tomu u koček, které mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo vzhledem k dalším specifickým vlastnostem. A právě denní rytmus koček i jejich potřeby jsou klíčem pro nejkvalitnější výživu. Superprémiová řada krmiv pro kočky Brit Care Cat si všímá společných potřeb koček, ale i jejich individuálních nároků. Krmiva Brit Care Cat jsou vyvinuta na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

Právě díky vysoké kvalitě a velké kočičí snášenlivosti od vás získaly tyto prémiové produkty krásných 93% z celkového hodnocení.
Testování proběhlo na 2,4 kg balení pro každou kočičí zákaznici.

Brit Care Cat plně vychází vstříc požadavkům koček nejen v závislosti na obecných principech (například rozdílné nároky kotěte a dospělé kočky), ale i vzhledem k jejich dalším potřebám, které třeba plynou z rozdílů mezi kočkou žijící venku nebo v bytě. Zároveň však respektuje jejich základní potřeby. Všechny kočičí individuality mají společného jmenovatele: kočky jsou masožravci nároční na chutnost stravy a případ od případu mohou mít tendence k určitým zdravotním problémům.

Navrženo pro masožravce

Receptury jsou řešením pro všechny milovníky koček, kteří dávají přednost prevenci výživou a zároveň chtějí svým mazlíčkům dopřát kvalitní a chutné krmivo. Maso je pro kočky nenahraditelným zdrojem živin, a proto krmiva Brit Care Cat obsahují vysoké procento masa (55 %) a současně jsou bez  kukuřice, sóji a pšenice.

Blahodárný rakytník

Krmiva Brit Care Cat představují celoživotní podporu zdraví tří nejdůležitějších orgánů v těle kočky: kůže potažmo srsti, zubů a močového aparátu.Plody rakytníku jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů, které účinně chrání organismus, posilují imunitu, a „umí“ omezovat záněty v těle. Močový aparát koček je hodně citlivý a jeho záněty jsou příčinou vzniku močových kamenů. Rakytník je tedy jejich skvělou prevencí.  Pro zdravé močové ústrojí je pak důležitý i správný obsah vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku. Tyto prvky zajištují správnou mineralizaci organismu. 

Filozofie kočičí individuality

Brit Care Cat splňuje parametry krmiva pro zdraví každé kočky, ať už jde o kotě nebo dospěláka, ať žije v bytě nebo u domu, ať už jde o dlouhosrstou nebo kastrovanou kočku. Odtud je ale nutné otevřít dveře individuálním potřebám kočičích osobností a přizpůsobit měřítko jejich potřebám. Proto řada krmiv Brit Care Cat nabízí hned jedenáct variant, aby dokázala odpovědět na každý kočičí příběh.

Hodnocení
40
avatar
Mahulena
příloha
klad Používáme BRIT COCCO, náš kocourek maximálně spokojený a moc mu chutná. Má úžasnou strst úplně hebkou. Za nás s kočičím Brit jsme spokojeni.
klad Nemám žádné negativní hodnocení. Kocour je spokojený a není nic co bych vytkla!
avatar
Alena
příloha
klad Máme doma mainského kocoura Alfa,na Brit care jsem přešla před necelím rokem.S krmivem jsem spokojená a chutná a má po to krásnou lesklou srst a to mám mlsouna doma
avatar
Halina
příloha
klad S tímto krmivem mám velmi dobré zkušenosti. Mám 11 letého, kastrovaného kocoura, plemene kartouzská modrá a střídám mu Monty (living indoor) a Missy (sterilised). Na oboje si zvykl velice rychle a moc mu chutnají, střídám je, protože chci aby měl změnu.
klad Jedinou nevýhodu vidím v tom, že u Missy jsou granulky dost malé a při jídle mu vypadávají z tlamičky. Jinak za mě velká spokojenost
avatar
Lucie
příloha příloha
klad Našim kočkám velmi chutná. Máme zatim zkušenost s granulemi pro koťata, ale už budeme přecházet na krmivo pro dospělé kočičky pro kastraty.
avatar
Anna
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat používáme rádi pro kočičí mazlíčky..z hodně variant si asi vybere každý..respektive každá kočka či kocour..dobrá jsou krmiva pro starší či pro sterilizované kočky,které potřebují větší péči..kvalitnější a propracovanější..
avatar
Iveta
klad Měli jsme toto krmivo pro koťata. Nejdříve to nechtěla vubec jíst. Nakonec jí hlad donutil, ale moc jí to nechutnalo. Dali jsme to venkovním kočkám a ty se mohli zbláznit jak jim to chutnalo. Tak to aspoň měl kdo sníst. Ani u rodičů to kočka nechtěla jíst.
klad Nechutnalo jí to. Měla řitší bobek.
avatar
Jana
příloha příloha
klad Dnes granulky přišli, tak jsme je hned museli ozkoušet, vypadá že chutnají. Tastujeme pro kočky žijící uvnitř, přišlo větší a menší balení. Složení je perfektní, takže za nás super. Kočičce moc chutnají, vrhla se na ně jak když jsme jí týden nedali najíst, ale my jí vážně krmíme
avatar
Katka
příloha příloha
klad Určitě kvalitní krmivo, pestrá škála chutí a druhů, pěkné balení.
klad U nás bez úspěchu... kočička se mohla zbláznit radostí, když přišel balík, tulila se a lísala, tak hned dostala z ruky a chutnalo jí. Pak začala dostávat na misku a nejí :-) mňouká a nechce. Když je hlad silnější, dá si, ale holt kočičky mají svou hlavu. Venkovní toulavé kočce přijdou určitě k chuti, ta nebude rozmazlená :-) a někdo už psal - naše kočka má po těchto granulích též řidší bobek. A když si vzpomínám, nebyla vlastně ani nadšená z kapsiček od Brit, mlsalka...
avatar
Petra
klad Mám dva kocourky a jednu kočičku (všichni kastrovaní žíjící venku). Testovala jsem krmivo BRIT CARE MISSY - pro sterilky. Nemůžu ani zašustit pytlíkem. Kočičky si granule zamilovaly. Zkusila jsem jim dát obyč. granule z marketu a to jíst opravdu už nebudou. Posílám foto po krmení.:-)
avatar
Antonie
klad Superpremiové krmivo Brit care cat, jsem dostala jako dárek pro svoje dvě kočičky. Musím opravdu říct, že mělo u nich veliký úspěch. Velmi jim chutná, a jiné krmivo už nechtějí..... asi se moc rozmlsaly... vřele doporučuji vyzkoušet všem kočičkám i kocourkům, určitě jim zachutnajií. Cenově se dají koupit také velmi výhodně....
avatar
Tomáš
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat je naprosto super, krom ceny nemam co bych mu vytknul, nase kocka kazdy den nekolikrat skrabe na dvere a chce pridat tyhle granulky, a to je co rict u toho naseho rozmazlence :) moc mu chutna, az se mu delaji boule za usima a pupek se mu zakulacuje :)
avatar
Lada
příloha příloha
klad Naše číča testovala Brit care Missy for sterilised. Jak je z přiložených fotek vidět, byla nadšená už když balíček přišel a granulky voněly jen přes obal. Ochutnávka dopadla také dobře, granulky mají dobrou velikost, nepadají jí z tlamky jako jiné větší granule. Chuť je asi taky dobrá, protože je baští s nadšením. Oceňuji přidaný rakytník, který má protizánětlivé účinky a to je užitečné zvlášť u vykastrovaných koček. Naše číča doporučuje a má přání ochutnat i další varianty.
avatar
Dana
klad Náš kocourek spokojeně baští granulky.Už jsem ho jednou koupila, jako důchodce si to nemohu příliš často dovolit,ale pokud to jde, ráda mu to dopřeji! Vždy si na tom velmi pochutná i já si to také pochvaluji. Záchůdek není tolik cítit!Náš Ortík na první pohled může hrát v reklamě! Určitě zase koupím!
avatar
Petra
klad k vyzkoušení jsme zakoupili řadu Brit Care Cocco pro mlsné kočky a naše kočka o ně nijak zvlášť neprojevila zájem. sežere je tak na dvakrát či třikrát, ale že by je vyloženě vyžadovala, to ne. nadále zůstaneme u jiné značky pro mlsné kočky, po jejich granulích se může utlouct.
avatar
Marcela
příloha
klad Měli jsme možnost otestovat krmivo Brit Care Cocco. Tyto granule jsou podle mě výborným složením pro našeho kocourka. Kachna a losos je neodolatelná kombinace. Přesto jsme z počátku míchali toto nové krmení s tím starým. Krmivo také obsahuje Šantu kočičí která je lákadlem pro všechny kočky.
avatar
Jaroslava
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat pro kočičí osobnosti a jejich životní příběhy slavilo v nasi domactnosti u nasich kocek megaveliky uspech, kocky se po nem olizovaly a moc jich chutnalo, granulky s ejim dobre rozkousavaly byly akoratni velikosti, prichut byla krasne vonava a jen co jsme zasustila uz ke me bezely a dorazadovaly se granulek
avatar
Dana
klad jsem nadšená a nejen já, ale určitě i náš Ortík, který granule miluje. Vidím i zlepšení na srsti a i na vylučování. Máme již druhého kocoura a opakovaně jsem vždy krmila BRITem, Občas na doporučení změním krmivo, ale ne! Už to dělat nebudu. Kvalita se pozná a já to vidím na Ortíkovi a on ty Britaky miluje :) Díky za mě 100 bodů
avatar
Pavla
klad Tak toto krmivo u nás sklidilo obrovský úspěch! Obě naše kočky se olizují! :-) Na předchozí krmivo dost ohrnovaly nos, občas měly i nějaké střevní problémy, ale tohle nám opravdu sedí! Děkuji za možnost vyzkoušení, od teď už budeme kupovat jen Brit! :-))
avatar
Blanka
klad Obě naše kočky domácí-venkovní se po této mňamce můžou utlouct. Kupuji jim různé variace, aby si pořádně smlsly a pokaždé div nepřeskakují jedna druhou, když vyjídají své misky vedle sebe. Ještě se nestalo, že by některá z nich touto pochoutkou pohrdla :) Kvalita je pak i hezky vidět na jejich kožíšku i vitálnosti.
avatar
Lucie
klad Vybrala jsem granulky pro kočky v domácnosti a jsem naprosto spokojena. Máme kocourka a kočičku a oba dva jsou dot vybíraví. Tyto granule jim velmi chutnali, takže jsou schváleny odbornou porotou :) Kvalita se promítá i do jejich kožíšku, je násherně hebký a lesklý. Sama jsem chuť granulí bohužel netestovala.
avatar
Věra
příloha
klad Měla jsem možnost vyzkoušet krmivo pro dospělé kočky s citlivým žaludkem a trávením Brit Care Cat Lilly s jehněčím a lososem. Gruanule mají velikost tak akorát do tlamičky. Oceňuji, že je z hypoalergenních surovin a nedráždí žaludek. Zdá se mi po 14 dnech užívání má kocourek i lepší a lesklejší srst. Ze začátku granule mu moc nechutnali, musela jsem je kombinovat s dřívejšími granulemi od jiné značky. Teď už je žere samotné a pokaždé má misku úplně prázdnou. Mohu všem doporučit. Krmivo Brit Care má vícero druhů granulí, takže si každá kočička příjde na své. Určitě znovu zakoupím a vyzkouším i další druhy,
avatar
petra
klad Granulky od Britu kupujeme pravidelně a jsme s nimi opravdu moc spokojeni. Naší kočičce velmi chutnají, už jsme vystřídali poměrně dost druhů a nikdy jsme neměli žádný problém. Vždycky tu misku vymete a nezbude jediná granulka. Má po nich krásný ,lesklý kožíšek a nikdy po těchto granulích neměla žaludeční problémy. Určitě doporučuji Brit vyzkoušet, budete určitě stejně spokojeni jako my. :)
avatar
Blanka
klad Tak tyhle granule nám moc chutnají! Neodolala jsem reklamě a vašemu testování, tak jsem se rozhodla pro zakoupení. A neudělala jsem vůbec chybu, naše malá je zbožňuje, když jí nasypu do mističky tak je jedním dechem zhltne. Je super, že jsou hypoalergenní a se spoustou vitaminu. Určitě budeme kupovat i nadále.
avatar
Viktorie
klad Velmi děkuji zamožnost testování granulek pro kočičku. Již při otevření krásně voní, číča se na ně doslova vrhla, takže bych řekla že velká spokojenost. Já jsem zase moc spokojená se složením, takže asi skončíme na této značce. Velmi mně i potěšilo, že ke klasickému balení přišly i dva vzorkové sáčky, ty většinou beru když někam jedeme, abych netahala nic velkého.
avatar
zdenka
klad Děkuji za testování pro naší kočičku náš miláček se jen olizoval složení je vynikající již jsem zakoupila další balení.Náš mourek na těchto granulých začíná ujíždět děkujeme :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
avatar
Marta
klad Toto krmivo pro kočky znám, značku Brit používáme několik měsíců a jsme s ní velice spokojeni. S tímto výrobkem mám velmi dobré zkušenosti, naše kočka se po krmivu olizuje, zdá je sytá, nevyhledává jinou potravu, a hlavně má krásnou srst, která vypadá velice zdravě. Za nás nejlepší značka krmiva.
avatar
Andrea
příloha
klad K otestování jsem dostala granule Brit Care Cocco pro mlsné jazýčky, Jelikož máme doma opravdu kočičího mlsouna co se hlavně granulí týče, s napětím jsem sledovala jak kočka na granule zareaguje. K mému překvapení,opravdu granule s chutí jí, ani jsem nemusela nejdříve míchat s původním krmivem. Náš mlsoun se olizoval snad 5 minut v kuse z nadšení jsem zkusila zakoupit i kapsičky této značky a také je kočka přijala naprosto bez problému!
klad Vyzdvihla bych hlavně naprosto ideální malý tvar granulek a to že nejsou nijak výrazně cítit. Určitě od této značky vyzkoušíme i další produkty, vřele doporučuji všem majitelům mlsounů tyto granule vyzkoušet! :)
avatar
Dana
klad .
klad K testování jsem vybrala krmivo Brit Care Cat Missy for Sterilised a jsem ráda, že jsem se mohla zapojit do tohoto testování, protože jsem se při výběru krmiva dočetla, že kastrovaným kočkám se mění pH moči a dochází k vyššímu riziku vzniku močových a ledvinových kamenů, to se potvrdilo, naše kočka, 10 let stará, měla v červnu potíže s močením a musela být léčena, takže toto krmivo by ji těchto problémů mělo zbavit. Testované krmivo má podobu drobných granulek, které se ji dobře jí, má i příjemnou vůni a kočce chutná.
avatar
Michaela
příloha příloha
klad Nejprve chci moc poděkovat za možnost testování skvělých granulí. Pro moji kočičku jsem vybrala Brit Care Monty pro kočky žijící uvnitř. Hned po rozbalení balíčku musela být u nich, asi věděla že se uvnitř skrývá pochoutka. Granule jsem ji nasypala do misky a hned začala žrát, není den aby ji nějaké v misce zůstali. Kočka je masožravec a tyta Premium řada je má v sobě nejen kvalitní maso ale i cenné látky které kočka ke svému životu patří. Ne ty granule co se prodávají v supermarketu, to je jen šrot a kočka není prase, ani králík. Granule mohu doporučit. Oceňuji také velké balení které nám dlouho vydrží, rozhodně vyzkoušíme i granule pro mlsné kočky, protože naše kočka musí ochutnat snad všechno i jmelí :-D
avatar
Kristýna
klad Děkuji za možnost testovat Brit care Lilly. Mám dvě kočičky z útulku, z nichž jedna má problém právě s citlivým zažíváním - často tak po jídle zvrací. Po přechodu na Brit care Lilly (samozřejmě to chvíli trvá), problém zmizel a zatím, ťuk ťuk, je to v pohodě. :-) Jinak jsou čičiny vybíravé a chutná jim máloco, ale tohohle se zatím nemůžou nabažit. Takže absolutní spokojenost :-)
avatar
Alice
klad Opravdu poctivé krmivo! Vyvážená a chutná strava.Náš kocourek byl nadšený a žral opravdu s chutí. Musím uznat, že i balení bylo velice praktické. Už jsem si koupila i další balení, protože kocourek odmítal zbytek žrádla co měl přetím. Takže u Brit care opravdu zůstanu:)
avatar
Marika
klad Brit vždy bylo synonymem pro nejkvalitnější krmivo pro zvířátka. Mají po něm krásnou srst, neboť opravdu obsahují jen to nejvýživnější pro zdravý růst domácích mazlíčků. Cena je vyšší, ale opravdu se to za tu kvalitu vyplatí. Mnoho variant k výběru. :-)
avatar
Kamila
klad Naše sousedka od naproti má kočiček plný dům - tedy asi dvě nebo tři - ale i to je na mě hodně. Kupuje jim různá krmení. Brit Care Cat také občas koupí. Kočičky jen vrní, jak jim chutná - mají po krmivu hebounký kožíšek!!! Sousedka tedy na toto krmivo nedá dopustit.
avatar
Klára
příloha
klad Vyzkoušeli jsme po jiné značce, kterou nám kočka začala odmítat. tyto Brit granule. Máme velkou kočku, takže musíme dokrmovat sušeným masem a granule máme jako doplněk. Teď je to cca měsíc a půl a jsme spokojeni. Stále jí chutnají, srst má lesklou a méně cuckovatí. Také vyprazdňování má lepší a méně zapáchá.
klad Mohl by být vyšší podíl bílkovin. Jinak neshledávám problém. Vyzkoušeli jsme řadu dražších granulí a tohle je určitě lepší než průměr.
avatar
Daniela
klad Superprémiová krmiva Brit Care Cat používáme často a rádi pro naše kočičí mazlíčky. Z hodně variant si vybere každý, respektive každá kočka či kocour. Dobrá jsou krmiva pro starší či pro sterilizované kočky. Doporučuji vyzkoušet. Myslím si, že kočičkám přijde k chuti.
avatar
Hanka
klad Krmím normálním Britem a velká spokojenost. Máme doma kočičky i pejsky. Brit Care jsme také zkusili, ale kočičkám tolik chutnal, takže zůstáváme u staré řady Brit Lamb & rice. Jinak složení u Brita mi přijde o dost lepší než u drahých krmiv nehledě pro kočičky či pejsky.
avatar
Renata
klad Oblíbená značka všech našich koček, rozlišujeme pouze to, zda je krmení pro mladé, nemocné či kastrované jedince. Praktické balení, ideální složení vyhovující i citlivému trávení a nejspíš i báječná chuť, protože misky jsou pokaždé hned prázdné. Kočky jsou zdravé, mají pěknou srst, spoustu energie a my jsem rádi, že se našim zvířátkům daří.
avatar
Věra
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat jsou jediná krmiva, které své kočičce kupuji. Jde mi zejména o to, aby nebyla nemocná. Superperémiová krmiva Brit Care Cat obsahuje velké procento masa, vitamínů a dalších prospěšných látek podle zvoleného druhu. Za nás velká spokojenost
avatar
Lucie
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat pro naše milované kočičky je opravdu skvělé. Mým kočkám velice chutnalo a já nelituji investovaných peněz, spíše naopak. Chci svým mazlíkům dopřát jen to nejlepší a to v tomhle krmivu je. Doporučuji všem kočkám, je super
avatar
Iveta
příloha
klad Ráda bych připojila recenzi na Brit Care Missy – pro sterilky. Máme doma britského krátkosrstého kocourka. Tento druh granulí náš kocourek miluje a díky jejím složení a kvalitě já mohu být v klidu, že je o ní dobře postaráno. Na rozdíl od jiných levných značek se vyplatí si připlatit. Určitě doporučujeme dalším zákazníkům.