Testovaly jsme superprémiové hypoalergenní krmivo pro kočičí mazlíčky!

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
34x
4
3x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 23. 11. 2017
do 23. 12. 2017

Superperémiová krmiva Brit Care Cat pro kočičí osobnosti a jejich životní příběhy

Každý mazlíček je originál a potřebuje individuální přístup, a to nejen ve výživě. Nejinak je tomu u koček, které mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo vzhledem k dalším specifickým vlastnostem. A právě denní rytmus koček i jejich potřeby jsou klíčem pro nejkvalitnější výživu. Superprémiová řada krmiv pro kočky Brit Care Cat si všímá společných potřeb koček, ale i jejich individuálních nároků. Krmiva Brit Care Cat jsou vyvinuta na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

Právě díky vysoké kvalitě a velké kočičí snášenlivosti od vás získaly tyto prémiové produkty krásných 93% z celkového hodnocení.
Testování proběhlo na 2,4 kg balení pro každou kočičí zákaznici.

Brit Care Cat plně vychází vstříc požadavkům koček nejen v závislosti na obecných principech (například rozdílné nároky kotěte a dospělé kočky), ale i vzhledem k jejich dalším potřebám, které třeba plynou z rozdílů mezi kočkou žijící venku nebo v bytě. Zároveň však respektuje jejich základní potřeby. Všechny kočičí individuality mají společného jmenovatele: kočky jsou masožravci nároční na chutnost stravy a případ od případu mohou mít tendence k určitým zdravotním problémům.

Navrženo pro masožravce

Receptury jsou řešením pro všechny milovníky koček, kteří dávají přednost prevenci výživou a zároveň chtějí svým mazlíčkům dopřát kvalitní a chutné krmivo. Maso je pro kočky nenahraditelným zdrojem živin, a proto krmiva Brit Care Cat obsahují vysoké procento masa (55 %) a současně jsou bez  kukuřice, sóji a pšenice.

Blahodárný rakytník

Krmiva Brit Care Cat představují celoživotní podporu zdraví tří nejdůležitějších orgánů v těle kočky: kůže potažmo srsti, zubů a močového aparátu.Plody rakytníku jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů, které účinně chrání organismus, posilují imunitu, a „umí“ omezovat záněty v těle. Močový aparát koček je hodně citlivý a jeho záněty jsou příčinou vzniku močových kamenů. Rakytník je tedy jejich skvělou prevencí.  Pro zdravé močové ústrojí je pak důležitý i správný obsah vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku. Tyto prvky zajištují správnou mineralizaci organismu. 

Filozofie kočičí individuality

Brit Care Cat splňuje parametry krmiva pro zdraví každé kočky, ať už jde o kotě nebo dospěláka, ať žije v bytě nebo u domu, ať už jde o dlouhosrstou nebo kastrovanou kočku. Odtud je ale nutné otevřít dveře individuálním potřebám kočičích osobností a přizpůsobit měřítko jejich potřebám. Proto řada krmiv Brit Care Cat nabízí hned jedenáct variant, aby dokázala odpovědět na každý kočičí příběh.

Hodnocení
40
avatar
Mahulena
příloha
klad Používáme BRIT COCCO, náš kocourek maximálně spokojený a moc mu chutná. Má úžasnou strst úplně hebkou. Za nás s kočičím Brit jsme spokojeni.
klad Nemám žádné negativní hodnocení. Kocour je spokojený a není nic co bych vytkla!
avatar
Alena
příloha
klad Máme doma mainského kocoura Alfa,na Brit care jsem přešla před necelím rokem.S krmivem jsem spokojená a chutná a má po to krásnou lesklou srst a to mám mlsouna doma
avatar
Halina
příloha
klad S tímto krmivem mám velmi dobré zkušenosti. Mám 11 letého, kastrovaného kocoura, plemene kartouzská modrá a střídám mu Monty (living indoor) a Missy (sterilised). Na oboje si zvykl velice rychle a moc mu chutnají, střídám je, protože chci aby měl změnu.
klad Jedinou nevýhodu vidím v tom, že u Missy jsou granulky dost malé a při jídle mu vypadávají z tlamičky. Jinak za mě velká spokojenost
avatar
Lucie
příloha příloha
klad Našim kočkám velmi chutná. Máme zatim zkušenost s granulemi pro koťata, ale už budeme přecházet na krmivo pro dospělé kočičky pro kastraty.
avatar
Anna
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat používáme rádi pro kočičí mazlíčky..z hodně variant si asi vybere každý..respektive každá kočka či kocour..dobrá jsou krmiva pro starší či pro sterilizované kočky,které potřebují větší péči..kvalitnější a propracovanější..
avatar
Iveta
klad Měli jsme toto krmivo pro koťata. Nejdříve to nechtěla vubec jíst. Nakonec jí hlad donutil, ale moc jí to nechutnalo. Dali jsme to venkovním kočkám a ty se mohli zbláznit jak jim to chutnalo. Tak to aspoň měl kdo sníst. Ani u rodičů to kočka nechtěla jíst.
klad Nechutnalo jí to. Měla řitší bobek.
avatar
Jana
příloha příloha
klad Dnes granulky přišli, tak jsme je hned museli ozkoušet, vypadá že chutnají. Tastujeme pro kočky žijící uvnitř, přišlo větší a menší balení. Složení je perfektní, takže za nás super. Kočičce moc chutnají, vrhla se na ně jak když jsme jí týden nedali najíst, ale my jí vážně krmíme
avatar
Katka
příloha příloha
klad Určitě kvalitní krmivo, pestrá škála chutí a druhů, pěkné balení.
klad U nás bez úspěchu... kočička se mohla zbláznit radostí, když přišel balík, tulila se a lísala, tak hned dostala z ruky a chutnalo jí. Pak začala dostávat na misku a nejí :-) mňouká a nechce. Když je hlad silnější, dá si, ale holt kočičky mají svou hlavu. Venkovní toulavé kočce přijdou určitě k chuti, ta nebude rozmazlená :-) a někdo už psal - naše kočka má po těchto granulích též řidší bobek. A když si vzpomínám, nebyla vlastně ani nadšená z kapsiček od Brit, mlsalka...
avatar
Petra
klad Mám dva kocourky a jednu kočičku (všichni kastrovaní žíjící venku). Testovala jsem krmivo BRIT CARE MISSY - pro sterilky. Nemůžu ani zašustit pytlíkem. Kočičky si granule zamilovaly. Zkusila jsem jim dát obyč. granule z marketu a to jíst opravdu už nebudou. Posílám foto po krmení.:-)
avatar
Antonie
klad Superpremiové krmivo Brit care cat, jsem dostala jako dárek pro svoje dvě kočičky. Musím opravdu říct, že mělo u nich veliký úspěch. Velmi jim chutná, a jiné krmivo už nechtějí..... asi se moc rozmlsaly... vřele doporučuji vyzkoušet všem kočičkám i kocourkům, určitě jim zachutnajií. Cenově se dají koupit také velmi výhodně....
avatar
Tomáš
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat je naprosto super, krom ceny nemam co bych mu vytknul, nase kocka kazdy den nekolikrat skrabe na dvere a chce pridat tyhle granulky, a to je co rict u toho naseho rozmazlence :) moc mu chutna, az se mu delaji boule za usima a pupek se mu zakulacuje :)
avatar
Lada
příloha příloha
klad Naše číča testovala Brit care Missy for sterilised. Jak je z přiložených fotek vidět, byla nadšená už když balíček přišel a granulky voněly jen přes obal. Ochutnávka dopadla také dobře, granulky mají dobrou velikost, nepadají jí z tlamky jako jiné větší granule. Chuť je asi taky dobrá, protože je baští s nadšením. Oceňuji přidaný rakytník, který má protizánětlivé účinky a to je užitečné zvlášť u vykastrovaných koček. Naše číča doporučuje a má přání ochutnat i další varianty.
avatar
Dana
klad Náš kocourek spokojeně baští granulky.Už jsem ho jednou koupila, jako důchodce si to nemohu příliš často dovolit,ale pokud to jde, ráda mu to dopřeji! Vždy si na tom velmi pochutná i já si to také pochvaluji. Záchůdek není tolik cítit!Náš Ortík na první pohled může hrát v reklamě! Určitě zase koupím!
avatar
Petra
klad k vyzkoušení jsme zakoupili řadu Brit Care Cocco pro mlsné kočky a naše kočka o ně nijak zvlášť neprojevila zájem. sežere je tak na dvakrát či třikrát, ale že by je vyloženě vyžadovala, to ne. nadále zůstaneme u jiné značky pro mlsné kočky, po jejich granulích se může utlouct.
avatar
Marcela
příloha
klad Měli jsme možnost otestovat krmivo Brit Care Cocco. Tyto granule jsou podle mě výborným složením pro našeho kocourka. Kachna a losos je neodolatelná kombinace. Přesto jsme z počátku míchali toto nové krmení s tím starým. Krmivo také obsahuje Šantu kočičí která je lákadlem pro všechny kočky.
avatar
Jaroslava
klad Superperémiová krmiva Brit Care Cat pro kočičí osobnosti a jejich životní příběhy slavilo v nasi domactnosti u nasich kocek megaveliky uspech, kocky se po nem olizovaly a moc jich chutnalo, granulky s ejim dobre rozkousavaly byly akoratni velikosti, prichut byla krasne vonava a jen co jsme zasustila uz ke me bezely a dorazadovaly se granulek
avatar
Dana
klad jsem nadšená a nejen já, ale určitě i náš Ortík, který granule miluje. Vidím i zlepšení na srsti a i na vylučování. Máme již druhého kocoura a opakovaně jsem vždy krmila BRITem, Občas na doporučení změním krmivo, ale ne! Už to dělat nebudu. Kvalita se pozná a já to vidím na Ortíkovi a on ty Britaky miluje :) Díky za mě 100 bodů
avatar
Pavla
klad Tak toto krmivo u nás sklidilo obrovský úspěch! Obě naše kočky se olizují! :-) Na předchozí krmivo dost ohrnovaly nos, občas měly i nějaké střevní problémy, ale tohle nám opravdu sedí! Děkuji za možnost vyzkoušení, od teď už budeme kupovat jen Brit! :-))
avatar
Blanka
klad Obě naše kočky domácí-venkovní se po této mňamce můžou utlouct. Kupuji jim různé variace, aby si pořádně smlsly a pokaždé div nepřeskakují jedna druhou, když vyjídají své misky vedle sebe. Ještě se nestalo, že by některá z nich touto pochoutkou pohrdla :) Kvalita je pak i hezky vidět na jejich kožíšku i vitálnosti.
avatar
Lucie
klad Vybrala jsem granulky pro kočky v domácnosti a jsem naprosto spokojena. Máme kocourka a kočičku a oba dva jsou dot vybíraví. Tyto granule jim velmi chutnali, takže jsou schváleny odbornou porotou :) Kvalita se promítá i do jejich kožíšku, je násherně hebký a lesklý. Sama jsem chuť granulí bohužel netestovala.
Zobrazit více recenzí