Jogurtovač EasiYo

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
41x
4
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 1. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá osmá, která se přihlásí po testovací výzvě. Připraveno je 6 jogurtovačů včetně návodu, receptů a směsi na výrobu domácího jogurtu.  [*] [*] [*]

...

Testovaným produktem je jedinečný a hlavně jednoduchý způsob domácí výroby jogurtu – EasiYo.

Tento systém vynalezl novozélandský učitel a dnes se těší oblibě lidí z celého světa s více než 15ti letou tradicí. K výrobě je zapotřebí jogurtovač a jogurtová směs EasiYo. Jogurtovač je ve skutečnosti lázní s horkou vodou, do které se ponoří nádoba s jogurtovou směsí EasiYo smíchanou s vodou. Jogurt je vyroben za cca 10h (přes noc), z jednoho sáčku EasiYo se vyrobí 1kg jogurtu.

Sáček EasiYo obsahuje směs sušeného mléka v požadovaném poměru – od nízkotučných až po smetanové a řecké varianty. Směs je zpracována sušením mrazem tzv. lyofilizací, což je nejšetrnější způsob uchování potravin včetně zachování všech živin, bakterií a vitamínů. Všechny varianty jogurtu EasiYo jsou bez chemických látek, GMO, konzervantů, škrobu, "éček" a jsou bezlepkové.

Mohou být neslazené, bez příchutí, anebo VÝHRADNĚ! s příchutěmi na přírodní bázi + sladidla (cukr nebo stévie).

Ovšem nejdůležitější složkou, která činí jogurt zdravou a potřebnou potravinou, jsou živé jogurtové kultury. V každém balení jsou jich miliardy (obsahující bakterie Acidophilus, L.bulgaricus, S.thermophilus), výrobou jogurtu se aktivují a vy máte jistotu, že máte doma tak čerstvý jogurt jak je to jen možné. Kvalita jogurtových kultur se snižuje právě v závislosti na jejich stáří.

EasiYo připravíte dřív, než se vám ohřeje voda v konvici a výsledek je plný života a výborně chutná!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
44
avatar
Zuzka
klad U nás v domácnosti idú jogurty ako na dračku, preto som sa rozhodla že si do domácnosti zakúpime jogurtovač Easiyo. Sú oveľa lepšie a zdravšie lebo viete čo si do jogurtu dávate. Žiadne zbytočné cukry a radšej viacej ovocia. Som spokojná a odporúčam vyskúšať taktiež :-D
avatar
Věra
klad Jogurtovač EasiYo je rychlou variantou jak si vyrobit domácí jogurt v mnoha příchutích. Jogurty jsou přírodní bez přidaných cukrů a tak jsou vhodné pro každého. Navíc obsahuje živé jogurtové kultury, které jsou blahodárné pro lidske traveni a celkove pro nas organismus!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Jogurtovač EasiYo je jednoduchý způsob domácí výroby jogurtu. S jogurtovačem je velmi jednoduché si jogurt udělat, stačí smíchat prášek s vodou a po cca 12 hodinách je hotovo. Jogurt je hustý a skvěle chutná, je jiný než jogurty z obchodů. Návod je hezky přehledný. Bezvadná vychytávka, kterou všem doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Tomáš
avatar
Anna
avatar
Dorota
avatar
Jaroslav
avatar
Ludmila
avatar
Dagmar
avatar
Jarmila
klad S hodnocením tohoto výrobku jsem čekala 10 dní. Oddělala jsem si malé množství hotového broskvového jogurtu a čekala těch 10 dní, zda opravdu vydrží v lednici. A vydržel. Chutnal a vypadal pořád stejně jako první den. Vlastní výroba jogurtu je velmi jednoduchá. Neni potřeba žádné připojení do zásuvky.Příchutí je velké množství, vybere si každý. Chut neni umělá, je přirozená.
klad Jako mínus hodnotím větší pořizovací cenu a i směs na jogurty neni nejlevnější. Ne každá maminka na mateřské si ho může dovolit koupit. Chtělo by to větší propagaci, aby se o jogurtovači více vědělo.
avatar
Veronika
klad Musím říct, že na toto testování jsem byla velmi zvědavá, bála jsem se, že chuť jogurtu bude divná, když je v prášku, ale to jsem se moc spletla. Rodina si vybrala řecký jogurt s medem a ta medová chuť byla skvělá. S jogurtovačem je velmi jednoduché si jogurt udělat, stačí smíchat prášek s vodou a po cca 12 hodinách je hotovo. Jogurt je hustý, nám moc chutnal, je jiný než jogurty z obchodů, řekla bych jako puding s jogurtem, nevím jak to přesně popsat, ale je skvělý a obsahuje jenom přírodní složky. Nikdy jsem o tomto výrobku neslyšela, zasloužil by si větší reklamu, je to super věc. Bylo by dobré , kdyby se směs na jogurt dala koupit třeba v prodejnách se zdravou výživou, zatím musíme nakupovat přes e-shop.
avatar
Marta
klad Za toto testování jogurtovače Easiyo moc děkuji. Byla jsem moc zvědavá, jakou příchuť dostanu. A jaké to bylo milé překvapení, že mne firma kontaktovala a mohla si vybrat příchuť dle mého rozhodnutí. No, pán byl velice milí. Jelikož když test tak pořádný, tak jsem si doobjednala ještě další 2 příchutě. Ihned po obdržení přítel rozhodl udělat malinový prémium – příprava byla velmi jednoduchá. Bylo to raz dva. Ale to čekání na výsledek :D to bylo dlouhé. Hned ráno jsme si dali jogurt k snídani. Musím říct, že dlouho jsem nejedla tak lahodný jogurt. Chuť malin byla v každé lžičce a konzistence ideální (ani řídký, ani hustý). Nikdy bych nevěřila, že z prášku může být tak lahodný jogurt. V sobotu jsme čekali návštěvu, takže další příchuť – řecký prémium s brusinkami – testovala tchýně se švagrovou s námi. Mlaskali si a studovali složení. V jogurtu byli kousky brusinek, viz.foto. No a třetí příchuť vanilka – broskev prémium? Tu testovali dneska děti. Pozvala jsem kamarádky s dětmi. Ještě, že jsem schovala trošku v lednici pro přítele. Vše co jsem nandala na misky se snědlo. Myslím, že tenhle test u nás má 100% úspěch a jdu objednávat další příchutě. Další posedlostí po testování, se u nás stala výroba jogurtů.
avatar
Zuzana
klad Pár dnů po testování mě kontaktoval velmi příjemný pán (zástupce firmy), aby jsem si vybrala příchuť jogurtu, který chci otestovat. Vybrala jsem si jahodový premium. Další směsy je možné si zakoupit buď přes e-shop, nebo v dvou prodejnách na Moravě. Po několika dnech dorazil jogurtovač, vše naprosto bez problémů :). Pak jsem se vrhla na přípravu jogurtu. Na chuť jsem byla zvědavá (přidáva se pouze voda). Návod byl přehledný a výsledek? Úžasná jahodová chuť hustého jogurtu. Rozdělila jsem jogurt do skleniček a dala ho ochutnat i v práci a všem moc chutnal. Určitě všem můžu jen doporučit :)
Zobrazit více recenzí