Jsi Čarodej/ka? Je kniha, která vám řekne vše o magii a mimořádných schopnostech

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
5x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 15. 12. 2017
do 22. 1. 2018

Kniha Jsi Čaroděj/ka? je převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti.

Čím může být tahle knížka zajímavá pro Tebe?

Zabývá se magií novým neotřelým způsobem, bere ji totiž jako součást běžného každodenního života a uvádí na pravou míru mnoho zdánlivě nepochopitelných jevů.

Můžu se opravdu telepaticky s někým spojit, léčit, programovat budoucnost, vědět, co se stane? 

Jak vím, co je představa a co je realita?

A čím se mám  řídit?

Mám poslechnout rozum nebo to, co cítím, svoji intuici, svůj vnitřní hlas? 

Díky téhle knížce budeš mít možnost zjistit a vyzkoušet si, co všechno máš za schopnosti a rozvinout je, pokud budeš mít zájem.

 Autorka knihy Inelia Benz  je lektorka osobního rozvoje, indiánka, šamanka a taky praktická matka čtyř dětí. Při psaní knihy vycházela ze své osobní zkušenosti a všechno, co popisuje, poctivě prozkoumala. Spojuje esoterický a racionální přístup. A v tom je unikátní.

Jsi Čaroděj/ka? vznikla díky společnému financování, tzv. crowdfundingu. Již během prvního týdne bylo vybráno 100% cílové částky. 

 

 

 Své hodnocení vkládejte nejpozději do 22. 1. 2018.

 

Hodnocení
10
avatar
Hana
klad Takové knihy mám ráda, je to odpočinek a super relax je číst. Odpočinu si od všedních starostí a navíc získám i nový pohled na svět. Jsem knihomol a proto mám doma plnou knihovničku a i těchto pár podobných knih. Mám ráda všechny žánry a tohle jsem přečetla během týdně. Je pěkná a líbí se mi
avatar
Lucie
klad Takové knihy mám ráda, je to odpočinek a super relax je číst. Odpočinu si od všedních starostí a navíc získám i nový pohled na svět. Jsem knihomol a proto mám doma plnou knihovničku a i těchto pár podobných knih. Mám ráda všechny žánry a tohle jsem přečetla během týdně. Je pěkná a líbí se mi
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testovat knihu Čarodějka. Kniha je zajímavá a dobře se čte, přečetla jsem ji za dva dny. Vyhovuje mi, že je psaná po kapitolách a není nudná. Vyhovuje mi také, že je brožovaná a formát tak akorát :-) Jediné co mi v knize chybí jsou obrázky. S obrázky by byla ještě lepší.
avatar
Ivana
klad Knihu Jsi čarodějka? od Inelie Benz ocení každý, kdo má jakýkoliv blízký vztah k magii a všemu nadpřirozenému :-). Jsem moc ráda za příležitost otestovat tuto velmi čtivě napsanou knihu a zároveň se tím dozvědět mnoho nového a zajímavého z oblasti čar a tajemna. Autorka v knize přibližuje neobvyklé jevy, s nimiž má sama zkušenosti. Určitě doporučuji každému, kdo je pohlcen magií, ale i tomu, kdo není, neboť po přečtení sám s velkou pravděpodobností zjistí, že má nadpřirozené schopnosti :-).
klad Je škoda, že kniha neobsahuje žádné ilustrace, které by jí dodaly větší "šmrnc".
příloha
avatar
Kristýna
klad Předem chci poděkovat, že jsem měla možnost otestovat tuto zajímavou knihu. Téma na které je kniha zaměřena, me zajímá již řadu let. Tak jsem si zopakovala předešlé poznatky a informace, což není nikdy na škodu. Doporučila bych ji tedy ,,nováčkům v tomto oboru,,. Kniha je dobře čitelná, má 238 stran. Velmi me zaujalo cvičení na zpracování strachu.
klad Nic
avatar
jarmila
klad knihu od autorky Inelia Benz Jsi Čaroděj/ka? jsem četla na základě testování a děkuji za vybrání. Přečetla jsem jedním dechem. Souhlasím s ostatními uživatelkami, že je kniha přehledná a lehce čtivá i to, že jejím mínusem je měkká vazba, která se poměrně lehce může poškodit, pokud jí nosíte všude s sebou, kamkoliv jdete, jako jsem to tak dělal já. Četla jsem ji kdykoliv, kdy jsem měla trochu volné chvilky. Knihu přes malý nedostatek s vazbou doporučuji.
příloha
avatar
marie
klad Kniha Jsi Čarodej/ka, má zajímavý název a také se výborně čte. Velikostí se pohodlně vejde do kabelky, plusem ji i přehledné rozdělení do jednotlivých kapitol. Je brožování, já mám ráda osobně pevné desky, které se nedají pokrčit.Jsem ráda za testování, knihu mohu doporučit, každý si tam pro sebe najde něco zajímavého.
klad měkká vazba
avatar
Alena
klad Kniha mně hodně sedla, dobře se čte, je tam vše potřebné pro začátečníky. Je dobře rozdělená do kapitol a je přehledná. Je malá, takže se vejde kamkoliv. A hlavně se mně líbí, že autorka vycházela ze své vlastní zkušenosti. Jsem ráda, že jsem mohla otestovat tak skvělou knížku.
avatar
Denisa
klad I když ještě nemám knihu stále celou přečtenou, překvapila mě úžasným výsledkem, před kterým smekám svůj imaginární čarodějnický klobouk. Pochvalu si zaslouží srozumitelný překlad i zpracování knihy po grafické stránce. Kniha nemá žádné překlepy a není nudná.
klad nic
avatar
Lucie
klad Děkuji za možnost testovat. Líbí se mi příběh, jakým kniha vůbec byla vydána.Pochvalu si zaslouží srozumitelný a čtivý překlad, který vzhledem k zachování významu jistě nebyl jednoduchý.
klad Co se týče obsahu, je kniha určena spíše začátečníkům na poli magie, dozvíte se zde základní přehled technik a pojmů. Přesto je kniha příjemně čtivá a informace shrnuty pěkně srozumitelně. Pokud již něco načteno máte, moc nových informací se nedozvíte. I tak doporučuji dále a určitě se k ní ráda vrátím znovu...
klad Měkká vazba
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel