Testovaly jste JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u svých dětí

image
otestováno
Počet recenzí
94
jak jste hodnotily
5
33x
4
23x
3
19x
2
12x
1
7x
doporučuje
60 %
Testováno v období
od 5. 9. 2018
do 21. 10. 2018

Začátek školního roku klepe na dveře, nastává období podzimní nepohody a imunita dětí ve školních kolektivech je vystavena zvýšené zátěži. Některé děti jsou více náchylné, než jiné a problémy se jim pravidelně vrací. Vyzkoušejte Juwik® doušek zdraví s obsahem VITAMINU C a s vysokým obsahem JODU a podpořte jejich imunitu.

VITAMIN C přispívá k:

*enzo* normální funkci imunitního systému

*enzo* normální činnosti nervové soustavy

*enzo* snížení míry únavy a vyčerpání

*enzo* normální psychické činnosti

JOD přispívá k:

*enzo* normálnímu růstu dětí

*enzo*normálním rozpoznávacím funkcím

*enzo* normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy

*enzo* normální činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu pokožky 

Juwik® doušek zdraví byl oceněn již v roce 1995 THE BUSINESS LEADERS FORUM ČR „Cenou zdraví a životního prostředí za rok 95“,“Česným uznáním za rok 97“ za celoroční systematickou péči o zdraví školních a předškolních dětí „JUWIK ŠKOLÁKŮM“. 

 

Svou recenzi vložte nejpozději do 21.10. 2018. Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
94
avatar
Anička
příloha
klad Jen bych chtěla uvést na pravou míru, jak uvádí Cherrynka, tak je sladký a chutný, ale pozor není to svačinka je to doplněk(vitamín) stejný jako když dáváte například Marťanky apod. V tekuté formě pro děti přijatelnější. My měli pro syna objednávány v lékárně přímo krásné balení v minilahvičkách, takže pro něj hravá forma????. Doporučuji.
klad Nic
avatar
hela
klad JUWÍK doušek zdraví jsme dětem "naordinovali" každé ráno před snídaní. Na výrobku se mně jeví nepříjemná jeho sladkost. Snažíme se dětem sladké nápoje nedávat. Nelze dávat do aktovky, hrozí proražení, např. tužkou nebo pravítkem vrchní hliníkové víčko.
avatar
Jita
klad Dobry den,hlásím první poznatky. Dceři se moc do prvního doušku nechtělo. Nevím,zda ji odrazoval obrázek opice,která moc roztomilá není *smile*, nebo to, že takováto balení nezná. Při prvním vypití doušku, řekla,že jí nechutná,že je to moc sladké. I mně se zdálo pitíčko přeslazené.
avatar
Karin
klad Juwik® doušek zdraví začali oba synové testovat a moc jim nechutná . Chuťově je kyselejší / sama jsem vyzkoušela / a souhlasím , jako po kápnutí citronky . Dávám jim Juwík ráno před odchodem do školy .Kdo má rád sladko kyselejší chuť přijde si určitě na své , nám teda moc nechutná .
klad Nelíbí se mi to , že nejde dám dítěti do aktovky - hrozí proražení víčka a vylití
avatar
luci
klad Bohužel dětem vůbec nechutná. Musím je do Juwik® doušek zdraví nutit, jako kdyby měly po ránu zapíjet nějaký prášek. 8-)
avatar
Nina
klad Barevné provedení je veselé. Důležité vitamíny na jednom místě - v jednom doušku.
klad Juwík nás bohužel moc svou chutí nenadchl. Kvůli jódu je chuť opravdu nedobrá. Balení s opicí také není nijak hezké. Plno zbytečného plastu a navíc hrozí protrhnutí víčka. Nejlepší je tedy vypít Juwíka rovnou doma.
avatar
Kateřina
klad Vzhledem k tomu ze jsem nestihla vyzvednout vyhru a to me fakt mrzi v tom shonu dnesnim se to nrkdy fakt neda, prace jen prace ale vyzkousela jsem stesti i v soutezi juwik tak treba pak pisnu jak ucinkovalo ale rada si prectu jine recenze z testovani zany nezlobte se na me ;-)
avatar
Kája
klad tak jsem synovi musela vytisknout z internetu klady a důležitosti Juwiku. že opravdu doušek zdraví, je zdravý a pln vitamínů. Doufám,že jsem ho tím přesvědčila a nebude mně už říkat,že to pít nebude,že v tom je hodně cukru *psss*. Jinak balení není vůbec ideální do batohu.
avatar
Lukáš
klad Pěkný obal se zvířátky, chuťově sladký mohl by být o něco kyselejší.
klad Hrozí protrhnutí víčka - není vhodné brát jako vitamín do školy. Chuťově by mohl být o něco kyselejší - přijde mi moc sladký. Některé obrázky na obalu by mohly být pěknější
avatar
Jana
klad Syn měl hroznou chuť nápoj ochutnat, ale příliš ho neoslovil, říká, že je lepší si dát trochu pomerančového džusu. Vadí mi, že v informacích na obalu se nedočtu, kolik % ovoce obsahuje. Nebo se jedná jen o umělé přísady? Děkuji za možnost testovat, ale zůstaneme u ovoce a zeleniny :-).
avatar
Katka
příloha
klad Juwíka zkoušíme poprvé, u čtyřletého syna. On sní a vypije skoro vše, tak mu i tenhle "doušek zdraví" chutná a každé ráno se o něj hlásí *smile* Za mě má jedinečné složení a zatím nás žádná školková rýmička nepotkala.
klad Je dost sladký, je celkem cítit po jódu a zapracovala bych na obalu. Už bych asi raději odměřovala do kalíšku nebo na lžičku než se každé ráno zlobit s trháním víčka, jde to opravdu špatně. Barevná víčka jsou hezká, ale potisk na nich už ne.
avatar
Petra
klad Juwík není špatný, má zajímavou chut ale ne takovou která by náš nadchla. Za nás mírně nakyslí, barva taková nevýrazná. Malej to vypil ale nějak extra se na to netvářil. Balení je hezký, barevný s obrázkem opičky, která není až tak moc hezká. Vyzkoušíme, ale asi by jsme dále už nepořizovali.
klad Negativní byla pro nas jemne nakysla chut, obrazek opicky která není až tak moc hezká. A nejvetší minus bylo otvírání kelímku, cpž moc dobře nejde a víčko se nam pokažné roztrhlo.
avatar
Milan
klad po používání Juwíku bylo naše dítě mnohem odolnější vůči nemocem a nebylo tak unavené jako vždy,takže mu tento doušek zdraví opravdu pomohl posílit jeho imunitní systém a moc rádi mu budeme tento produkt nadále kupovat.Děkujeme mnohokrát za možnost otestování
avatar
Kristina
klad Ani nevím co bych měla jako pozitivum napsat, možná pro děti lákavé barevné balení, co se týče účinnosti to bych chtělo vyzkoušet brát delší dobu, malému chutná, těší se ráno že si juwika vypije než půjde do skolky
klad Jako hlavní negativim beru tu chuť je to na můj vkus hrozně sladké. Taky to balení je hodně nešťastné, sama mám co dělat to otevřít, pokaždé se mi víčko roztrhne pak mám strach aby se malej neškráb do pusy, je to prakticky stejné balení jako ty malinké smetany do kávy. Menší dítě si to samo neotevře, zároveň bych se bála si to strčit někam do kabelky nebo školní tašky, aby se to neprothlo. Sama od sebe bych zvolila jiný druh vitamínů.
avatar
Kvetoslava
klad Chuť Juwiku je dobrá. Dětem chutná. Dostávají Juwik ráno před odchodem do školy. Je osvěžující a nyní na podzim je vhodné, že zmírňují únavu a podporují imunitu. Také jsem uvítala jód v doušku zdraví. Juwik doporučuji.
klad Nevyhovuje nám obal. Není možné dát dětem do školní aktovky. Otevírání je taky nešťastné. Alobal se někdy protrhne a hrozí poškrábaní úst.
avatar
Šárka
klad Juwik jsem chtěla vyzkoušet hlavně pro mou dceru autistku. Ona má nejraději léky v tekuté formě a tyto vitaminy pro ni jsou i lákavé na pohled, což je pro děti dost důležité. Protože nemluví, nechala jsem otestovat chuť mou starší dcerou, ta nadšená nebyla, prý to není dobré, ale ona už nepatří do kategorie dětí, pro které je Juwik určený. Mladší autistka neprotestuje a s chutí si dá denní dávku vždy ráda. Takže asi je to pro děti dobré. Hlavně, když pomůže na imunitu. V podzimním období super.
avatar
Petra
klad Výborný způsob, jak s nadcházejícími chladnými dny podpořit imunitu u dětí. Lákavé, barevné provedení jednotlivých druhů, snadné dávkování, ale hlavně přísun vitamínu C, jodu a dalších důležitých látek. Tekutá forma je přínosem pro malé děti. Ocenění, které výrobek získal také motivuje ke koupi.
avatar
Jana
klad Na první pohled mě zaujalo balení, je to zase pro děti něco nového, většinu dětí asi zaujme. Odpadá dávkování na lžičku, které je někdy nepraktické. Bohužel musím konstatovat, že vnukoví Juwik příliš nechutná. Přišel mu prý moc sladký, má radši kyselejší příchuť. Nicméně pokusíme se spotřebovat, přidáme např. do vody.
avatar
Blanka
příloha
klad Testujeme JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u dětí. Balení je zajímavé. Barevné provedení jednotlivých druhů je velmi lákavé. Barevně hezké a obrázek malé opičky na víčku vypadá vesele a líbivě. Chuťove je Juwík dobrý. Sladký i kyselý tak akorát. Chutná. Je osvěžující a na podporu imunity je to malý doušek zdraví na každý den. Líbí se mi snadné dávkování, ale hlavně přísun vitamínu C, jodu a dalších důležitých látek. Tekutá forma je výborným přínosem pro malé děti. Ocenění výrobku i nás motivuje ke koupi. Juwiky doporučuji. U nás bodují.
klad Vždy se snažím dávat pozor při otevírání , aby se víčko neprotrhlo. Ve spěchu Juwík otevírat bohužel nejde.
avatar
Eva
příloha příloha
klad JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u dětí, aby byly odolnější proti nemocem je hezky promyšlený. Juwíka zkoušíme poprvé a s nadšením. Veselé barvy na obalu a dětský motiv děti láká k vyzkoušení hned od začátku, takže se o vitamíny ráno hned hlásí. Juwík má jedinečné složení a především jeho ocenění mne posvědčilo o nutnosti používání. Důležité vitamíny na jednom místě - v jednom doušku. Lahodná chut je dobrá nejen pro děti. Je taková sladko kyselá. Ani moc ani málo. Juwíka doporučuji.
Zobrazit více recenzí