Testovaly jste JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u svých dětí

image
otestováno
Počet recenzí
94
jak jste hodnotily
5
33x
4
23x
3
19x
2
12x
1
7x
doporučuje
60 %
Testováno v období
od 5. 9. 2018
do 21. 10. 2018

Začátek školního roku klepe na dveře, nastává období podzimní nepohody a imunita dětí ve školních kolektivech je vystavena zvýšené zátěži. Některé děti jsou více náchylné, než jiné a problémy se jim pravidelně vrací. Vyzkoušejte Juwik® doušek zdraví s obsahem VITAMINU C a s vysokým obsahem JODU a podpořte jejich imunitu.

VITAMIN C přispívá k:

*enzo* normální funkci imunitního systému

*enzo* normální činnosti nervové soustavy

*enzo* snížení míry únavy a vyčerpání

*enzo* normální psychické činnosti

JOD přispívá k:

*enzo* normálnímu růstu dětí

*enzo*normálním rozpoznávacím funkcím

*enzo* normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy

*enzo* normální činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu pokožky 

Juwik® doušek zdraví byl oceněn již v roce 1995 THE BUSINESS LEADERS FORUM ČR „Cenou zdraví a životního prostředí za rok 95“,“Česným uznáním za rok 97“ za celoroční systematickou péči o zdraví školních a předškolních dětí „JUWIK ŠKOLÁKŮM“. 

 

Svou recenzi vložte nejpozději do 21.10. 2018. Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
94
avatar
Anička
příloha
klad Jen bych chtěla uvést na pravou míru, jak uvádí Cherrynka, tak je sladký a chutný, ale pozor není to svačinka je to doplněk(vitamín) stejný jako když dáváte například Marťanky apod. V tekuté formě pro děti přijatelnější. My měli pro syna objednávány v lékárně přímo krásné balení v minilahvičkách, takže pro něj hravá forma????. Doporučuji.
klad Nic
avatar
hela
klad JUWÍK doušek zdraví jsme dětem "naordinovali" každé ráno před snídaní. Na výrobku se mně jeví nepříjemná jeho sladkost. Snažíme se dětem sladké nápoje nedávat. Nelze dávat do aktovky, hrozí proražení, např. tužkou nebo pravítkem vrchní hliníkové víčko.
avatar
Jita
klad Dobry den,hlásím první poznatky. Dceři se moc do prvního doušku nechtělo. Nevím,zda ji odrazoval obrázek opice,která moc roztomilá není *smile*, nebo to, že takováto balení nezná. Při prvním vypití doušku, řekla,že jí nechutná,že je to moc sladké. I mně se zdálo pitíčko přeslazené.
avatar
Karin
klad Juwik® doušek zdraví začali oba synové testovat a moc jim nechutná . Chuťově je kyselejší / sama jsem vyzkoušela / a souhlasím , jako po kápnutí citronky . Dávám jim Juwík ráno před odchodem do školy .Kdo má rád sladko kyselejší chuť přijde si určitě na své , nám teda moc nechutná .
klad Nelíbí se mi to , že nejde dám dítěti do aktovky - hrozí proražení víčka a vylití
avatar
luci
klad Bohužel dětem vůbec nechutná. Musím je do Juwik® doušek zdraví nutit, jako kdyby měly po ránu zapíjet nějaký prášek. 8-)
avatar
Nina
klad Barevné provedení je veselé. Důležité vitamíny na jednom místě - v jednom doušku.
klad Juwík nás bohužel moc svou chutí nenadchl. Kvůli jódu je chuť opravdu nedobrá. Balení s opicí také není nijak hezké. Plno zbytečného plastu a navíc hrozí protrhnutí víčka. Nejlepší je tedy vypít Juwíka rovnou doma.
avatar
Kateřina
klad Vzhledem k tomu ze jsem nestihla vyzvednout vyhru a to me fakt mrzi v tom shonu dnesnim se to nrkdy fakt neda, prace jen prace ale vyzkousela jsem stesti i v soutezi juwik tak treba pak pisnu jak ucinkovalo ale rada si prectu jine recenze z testovani zany nezlobte se na me ;-)
avatar
Kája
klad tak jsem synovi musela vytisknout z internetu klady a důležitosti Juwiku. že opravdu doušek zdraví, je zdravý a pln vitamínů. Doufám,že jsem ho tím přesvědčila a nebude mně už říkat,že to pít nebude,že v tom je hodně cukru *psss*. Jinak balení není vůbec ideální do batohu.
avatar
Lukáš
klad Pěkný obal se zvířátky, chuťově sladký mohl by být o něco kyselejší.
klad Hrozí protrhnutí víčka - není vhodné brát jako vitamín do školy. Chuťově by mohl být o něco kyselejší - přijde mi moc sladký. Některé obrázky na obalu by mohly být pěknější
avatar
Jana
klad Syn měl hroznou chuť nápoj ochutnat, ale příliš ho neoslovil, říká, že je lepší si dát trochu pomerančového džusu. Vadí mi, že v informacích na obalu se nedočtu, kolik % ovoce obsahuje. Nebo se jedná jen o umělé přísady? Děkuji za možnost testovat, ale zůstaneme u ovoce a zeleniny :-).
avatar
Katka
příloha
klad Juwíka zkoušíme poprvé, u čtyřletého syna. On sní a vypije skoro vše, tak mu i tenhle "doušek zdraví" chutná a každé ráno se o něj hlásí *smile* Za mě má jedinečné složení a zatím nás žádná školková rýmička nepotkala.
klad Je dost sladký, je celkem cítit po jódu a zapracovala bych na obalu. Už bych asi raději odměřovala do kalíšku nebo na lžičku než se každé ráno zlobit s trháním víčka, jde to opravdu špatně. Barevná víčka jsou hezká, ale potisk na nich už ne.
avatar
Petra
klad Juwík není špatný, má zajímavou chut ale ne takovou která by náš nadchla. Za nás mírně nakyslí, barva taková nevýrazná. Malej to vypil ale nějak extra se na to netvářil. Balení je hezký, barevný s obrázkem opičky, která není až tak moc hezká. Vyzkoušíme, ale asi by jsme dále už nepořizovali.
klad Negativní byla pro nas jemne nakysla chut, obrazek opicky která není až tak moc hezká. A nejvetší minus bylo otvírání kelímku, cpž moc dobře nejde a víčko se nam pokažné roztrhlo.
avatar
Milan
klad po používání Juwíku bylo naše dítě mnohem odolnější vůči nemocem a nebylo tak unavené jako vždy,takže mu tento doušek zdraví opravdu pomohl posílit jeho imunitní systém a moc rádi mu budeme tento produkt nadále kupovat.Děkujeme mnohokrát za možnost otestování
avatar
Kristina
klad Ani nevím co bych měla jako pozitivum napsat, možná pro děti lákavé barevné balení, co se týče účinnosti to bych chtělo vyzkoušet brát delší dobu, malému chutná, těší se ráno že si juwika vypije než půjde do skolky
klad Jako hlavní negativim beru tu chuť je to na můj vkus hrozně sladké. Taky to balení je hodně nešťastné, sama mám co dělat to otevřít, pokaždé se mi víčko roztrhne pak mám strach aby se malej neškráb do pusy, je to prakticky stejné balení jako ty malinké smetany do kávy. Menší dítě si to samo neotevře, zároveň bych se bála si to strčit někam do kabelky nebo školní tašky, aby se to neprothlo. Sama od sebe bych zvolila jiný druh vitamínů.
avatar
Kvetoslava
klad Chuť Juwiku je dobrá. Dětem chutná. Dostávají Juwik ráno před odchodem do školy. Je osvěžující a nyní na podzim je vhodné, že zmírňují únavu a podporují imunitu. Také jsem uvítala jód v doušku zdraví. Juwik doporučuji.
klad Nevyhovuje nám obal. Není možné dát dětem do školní aktovky. Otevírání je taky nešťastné. Alobal se někdy protrhne a hrozí poškrábaní úst.
avatar
Šárka
klad Juwik jsem chtěla vyzkoušet hlavně pro mou dceru autistku. Ona má nejraději léky v tekuté formě a tyto vitaminy pro ni jsou i lákavé na pohled, což je pro děti dost důležité. Protože nemluví, nechala jsem otestovat chuť mou starší dcerou, ta nadšená nebyla, prý to není dobré, ale ona už nepatří do kategorie dětí, pro které je Juwik určený. Mladší autistka neprotestuje a s chutí si dá denní dávku vždy ráda. Takže asi je to pro děti dobré. Hlavně, když pomůže na imunitu. V podzimním období super.
avatar
Petra
klad Výborný způsob, jak s nadcházejícími chladnými dny podpořit imunitu u dětí. Lákavé, barevné provedení jednotlivých druhů, snadné dávkování, ale hlavně přísun vitamínu C, jodu a dalších důležitých látek. Tekutá forma je přínosem pro malé děti. Ocenění, které výrobek získal také motivuje ke koupi.
avatar
Jana
klad Na první pohled mě zaujalo balení, je to zase pro děti něco nového, většinu dětí asi zaujme. Odpadá dávkování na lžičku, které je někdy nepraktické. Bohužel musím konstatovat, že vnukoví Juwik příliš nechutná. Přišel mu prý moc sladký, má radši kyselejší příchuť. Nicméně pokusíme se spotřebovat, přidáme např. do vody.
avatar
Blanka
příloha
klad Testujeme JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u dětí. Balení je zajímavé. Barevné provedení jednotlivých druhů je velmi lákavé. Barevně hezké a obrázek malé opičky na víčku vypadá vesele a líbivě. Chuťove je Juwík dobrý. Sladký i kyselý tak akorát. Chutná. Je osvěžující a na podporu imunity je to malý doušek zdraví na každý den. Líbí se mi snadné dávkování, ale hlavně přísun vitamínu C, jodu a dalších důležitých látek. Tekutá forma je výborným přínosem pro malé děti. Ocenění výrobku i nás motivuje ke koupi. Juwiky doporučuji. U nás bodují.
klad Vždy se snažím dávat pozor při otevírání , aby se víčko neprotrhlo. Ve spěchu Juwík otevírat bohužel nejde.
avatar
Eva
příloha příloha
klad JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u dětí, aby byly odolnější proti nemocem je hezky promyšlený. Juwíka zkoušíme poprvé a s nadšením. Veselé barvy na obalu a dětský motiv děti láká k vyzkoušení hned od začátku, takže se o vitamíny ráno hned hlásí. Juwík má jedinečné složení a především jeho ocenění mne posvědčilo o nutnosti používání. Důležité vitamíny na jednom místě - v jednom doušku. Lahodná chut je dobrá nejen pro děti. Je taková sladko kyselá. Ani moc ani málo. Juwíka doporučuji.
avatar
Kristýna
klad Při rozbalení obalu vidíte 30 ks plastových vaniček připomínajících mlíčka do kávy. Při odlomení jedné dávky zjistíte, jak snadno se plastová vanička deformuje. Naproti tomu hliníková fólie se velmi špatně odstraňuje. Pro děti od 3 let mohou být nebezpečné poměrně ostré hrany vznikající po odlomení vaničky. Může si snadno poranit rty. Vůbec nevím, proč je na svrchní fólii vyobrazený šimpanz s čepicí. Co to má symbolizovat? Navíc ta hlava šimpanze je spíše děsivá, připomíná staré plyšové, mechanizované opice na klíček.
klad Člověka na první pohled může zmást barvené rozlišení jednotlivých dávek a může nabýt dojmu, že každá dávka chutná jinak. Není tomu tak. Proto značné zklamání. Chuť dávky je výrazně sladko-kyselá a zanechává po polknutí pro mě nepříjemnou hořkost na krajích jazyku. Chuť bych přirovnala k velmi laciné, ředěné asi pomerančové šťávě do vody. Navíc je z toho cítit pachuť plastu. Bůh ví, co je to za druh plastu. Nedočtete se. Ta pachuť plastu mi hrozně vadí. Ráda bych viděla složení šťávy po x měsících skladování v tomto plastu.
klad Podíváme-li se na složení, tak je to kyselina, emulze, stabilizátory, guma, barviva, konzervanty atd. Dále proč do doušku zdraví dáváte cukr („bílý jed“). Dnes jsou dostupné již alternativy např. Stevie. Kouknete-li se co obsahuje jedna dávka, pak zjistíte, že nepřijmete ani doporučenou denní dávku dle doporučení vyhlášky. Koupě tohoto produktu pak pro mě postrádá smysl. Dáte si jablko a máte z něj více.
klad Tento produkt bych rozhodně nikdy nedala své dceři. A ani žádným jiným maminkám jej nemohu doporučit.
avatar
Eva
klad Juwík po stránce složení myslím nenadchne ani nezklame. Prostě mám pocit, že děti dostávají něco zdravého. Nemohu však napsat, že bych na nich viděla něco jiného než vidím každý den, ať už bez Juwíka nebo s ním. Děkuji za možnost vyzkoušení.
klad Zklamalo mě balení. Ani jeden kelímek se mi nepodařilo otevřít jedním tahem, víčko se trhá. Dost nešťastné i vzhledem k tomu, že bych se kelímek bála dát do aktovky, aby se někde neprotrhl.
avatar
Markéta
klad Děkuji za možnost vyzkoušení. Testujeme již nějakou dobu a synovi tedy chutna.Líbil se mu obal,ze jsou vicka barevne odlisena-myslel si,ze je obsah pokaždé jiny-s jinou příchutí. Co se tyka zdravi-syn zatím od září od začátku školky nemarodil, i když tam řádily rámy, kašle a teploty.ale on celkove není nemocen,tak to nemohu 100 procent potvrdit,ze to bylo z toho.Ji stavu z citronu,takže kyselost mu nevadila.:-)
klad Bohužel jsme též byli málo úspěšni v rozdělování, používá jsem nůž, abych vícko rozdělala. Můj syn se o to několikrát snažil sám a nešlo to.
avatar
Jarmila
klad Nápoj je chutově sladkokyselý, zůstává zvláštní chuť na jazyku, není moc vábivé pro děti od 3 let. Složení nenadchne ani neurazí, jen mám pocit, že dávám dětem něco zdravého. Snad pomůže v chladných dnech na imunitu a posílí ji.
klad Když jsem to donesla domů, zjistila jsem ,že mi nějaká vanička vytekla di tašky. Hrozí protrhnutí víčka, špatné otevírání , není vhodné na cestu ani výlet. Obrázek se mi moc nelíbí. není složení, kolik % obsahuje ovoce a zeleniny.
avatar
Jarka
klad Díky za testování, je to možná dobrý nápad a způsob jak dát dětem v chladných dnech něco zdravého a povzbuzujícího na imunitu. Nenadchne ani nezklame. Raději zůstanu u ovoce a zeleniny, Juwik bych určitě za každou cenu nevyhledávala.
klad Nápoj má chuť sladkokyselou, zvláštní pocit na jazyku, není moc lákavé a povzbuzující k vypití. Tak i obrázek není motivující. Hrozí protržení víčka. nezjistila jsem podíl v % ovoce a zeleniny.
avatar
Kamila
příloha příloha
klad Juwik® doušek zdraví dětičkám chutná - je plný vitamínů. Obsahuje vitamín C, tak je prospěšný. Posílí si imunitu i jód jim prospěje. Zaujala nás barevnost balení. Ale vitamíny se nemohou dostat jen z Juxík, ovoce se jíst musí. A ještě lepší je to kombinovat.
avatar
Kateřina
klad Tak jsem otestovala Juřík a mám z něj takové smíšené pocity. Otevírání nic moc... Otevírala jsem snad na třikrát. Zůstávaly mi kousky víčka v ruce. Chuť je pomerančová, což je fajn. Je to taková sladká stava. Na konci cítím takový umělý ocásek.... Vzhledem k formě užívání musím dávat dětem do pití. Samotné mi to jíst nechtějí. V pití to není poznat.
klad Děti tuto formu neprijaly, myslí si, že dostávají medicínu. Mnohem více se u nás osvědčily doplňky stravy ve formě bonbónů.
avatar
Eva
klad Testovali jsme JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u dětí. jsem ráda, že jsem mohla otestovat. pomarančová příchuť je fajn, ale...
klad dle meho nevhodne baleni, zabere hrozne moc místa ve skříni. Nevhodné otevírání - nepodarilo se mi sloupnout vičko najednou a vzniklo tím velmi nebezné ostré hrany. Přeprava jednotlivych davek je prakticky nemožná, neboť zase hrozí prothnutí víčka. Chuť hodně umělá.
avatar
Lída
příloha příloha
klad Bohužel musím říct, že Juwík vnoučatům nechutnal. Zkonzumovat ho budu muset sama. Nápad dobrý, ale víčka se snadno protrhnout, což se projevilo již při transportu z Karlínského náměstí v Praze, takže je balení třeba trošku zodolnit. Tedy momentálně nekoupíme a ani nyní nedoporučujeme.
avatar
Lenka
klad JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u mého 2,5 letého dítěte neuspěl, i když se jedná o zdraví prospěšný produkt, což je plusem.
klad Chuť nám moc nechutná. Balení je nešťastné, snadno se protrhne obal, když s celkovým balením manipuluji, měl by být pevnější. A špatně se konzumuje malým dítětem - lze vypít tak brčkem, aby "nápoj zdraví" nevylil, chtělo by to celkově změnit balení - formu i chuť. Já určitě kupovat nebudu.
avatar
Daniela
klad Výhodou je balení, velikosti malé smetánky do kávy. Nemusím hledat odměrku, stačí otevřít a denní dávka je připravena k užití. Jelikož není nutno uchovávat v lednici, můžeme přibalit kdykoli na cestu.
klad Nevýhodou je jeho chuť - velmi zředěný džus. Není domyšleno otevírání, pro malé dítě je toto neřešitelný problém.
avatar
Lucie
klad Juwik jsem na testování dala svému synovci, který navštěvuje první stupeň ZŠ. Překvapivě mu chutná i když je docela vybíravý co se týká jídla a pití. Já zkoušela jeden kelímek a je to na mě extrémně kyselé.
klad Nemůžu posoudit, zda Juwik funguje, ale od začátku školy nebyl synovec ještě nemocný ( ťuk, ťuk, ťuk).
klad Určitě balení. Já osobně nemám v tomhle provedení ráda ani mlíčka do kávy. Špatně se to otevírá a už se několikrát stalo, že se víčko špatně roztrhlo.
avatar
Lucie
klad Tyto detske vitaminy jsou super. Muj mladsi braska je vyuziva a ja uprimne s nim. Od te chvilky,co je uziva,nebyl jeste nemocny,coz je v jeho pripade velký uspech,jindy je nemocny kazdou chvilicku. Juwik maji i skvelou chut a jsou krasne barevne,coz deticky zaujme ihned. Nemame jediny problem s jejich uzivanim.
avatar
Petra
klad Přijde mi dost těžké po kůře na jeden měsíc dělat velké závěry. Nevím, zdali Juwík ochrání děti před podzimním nachlazením, kéž by. Juwík neteř bavil, hlavně balení, mi se teda zpracování taky líbilo. Aby nedošlo k porušení kelímků, tak si malá vždy lupla jeden u snídaně, do školky jej nenosila. Na chuť si nestěžovala a vše vypila. Děkujeme za možnost testovat.
avatar
Olivie
klad Tak tento pomerančový Juwík na posílení imunity zkoušel můj milovaný synovec. No ... je to ještě malý kluk, tak je občas trochu nemotorný, kalíšek poprvé omylem převrátil a gauč si pochutnal. Dala jsem mu tedy druhou, ale moc mu nechutnalo, tak mu to dávám do pití a teď už je spokojený. :-)
avatar
Jana
klad JUWÍK doušek zdraví jsem dala na vyzkoušení malému synovci a celkem mu to chutnalo, ze začátku to moc nechtěl, ale pak každý den vypil.Libilo se se mu baleni, že je takové pestré, tak se těšil na další lok :-):-) Možná mu je koupím k narozeninám v říjnu :-D
avatar
Karel
klad JUWÍK doušek zdraví vyzkušel můj vnuk. Na první pohled ho zaujalo balení, protože je krásně barevné. Chutnalo mu, protože bylo dostatečně sladké (na můj vkus až moc). Zatím nebyl nemocný, nevím, jestli to je tím, že ve školce neřádí chřipka nebo zásluhou Juwíku. Každopádně u nás padl na úrodnou půdu. :)
avatar
Jana
klad Pro nás se stalo užívání juwiku rannim ritualem, ditko jej dostává vzdy ke snidani a moc se na něj těší, samo si o juwika rekne, kdyz ja třeba zapomenu. Od zari, nástupu do skoly ani kasel, ani ryma. Zda se tedy, ze juwik efekt ma. Navic cena je prizniva.
avatar
Zlata
příloha
klad Nám Juwík chutnal bez problémů.Děti se radovaly,že je to hezky barevné a obrázek opičky taky zabodoval.Dávám pravidelně a zatím Juwík funguje,protože kolem nás už naplno řádí nachlazení a rýma a nám se zatím všechno vyhýbá.Nápad Juwíku se mně v jádru líbí,protože ho děti bez problémů přijaly oproti sirupu co dáváme na lžičku.
klad Bohužel velmi nešťastné je balení jednotlivých kelímečků.Když se oddělí,jsou hrany ostré a pro děti nebezpečné z důvodu pořezání.
avatar
Alexis
klad Jako někdo, kdo trpí sníženou činností štítné žlázy, si velice cením každé možnosti dodat svým dětem jód, aby jednou neměly problémy jako já. Společně s vitamínem C, který se v tomto období snažím do dětí dostat všemi možnými způsoby se zdá být Juwik ideálním přípravkem pro nás. Synovi velice chutnal a každý den dával najevo, jak by si nejraději přidal.
klad Osobně jsem moc nechápala, co na té chuti má... No, dobře, asi mu to připomíná horší pomerančový džus. Několikrát, když jsem se plastové krabičky snažila dostat od sebe, se roztrhlo i víko a obsah se vylil. Víko samo o sobě ale už tak snadno odstranitelné není, když se o to snažíte. Synek často pil sirup z malé dírky ve hliníkovém víčku.
avatar
Pavlína
klad Dětem chutnal. Mně osobně přišel příliš sladký. Vitaminy asi dodal, žádná nemoc nepřišla, na druhou stranu si myslím, že kupovat pravidelně pomerančový džus by vyšlo nastejno (nebo lépe). Takhle jsem ale aspoň děti donutila to do sebe dostat (asi díky barevnému, jednodávkovému balení?).
klad Velkým minusem je balení výrobku. Zaprvé se nám často stalo, že jsme "kapsli" otevřeli špatně a obsah vystříkl. Pak jsem měla strach, aby se děti nepořezaly o okraj... A nakonec mi vadí totální neekologičnost balení. Spousta plastu! Navíc zakrytého neplastovým víčkem, které jde jen těžko sundat, takže recyklovat to taky pořádně nešlo.
avatar
Mária
příloha
klad V textu bylo JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u svých dětí, protože je to vhodné od tří let, testoval synovec. Z chuti nebyl asi nijak extra nadšený, protěže svojí mámě řekl, "maminko taky si to můžeš brát" ???? Nicméně na zhodnocení toho, jestli je účinek opravdu dobrý na imunitu za tak krátkou asi nelze. Za dobu užívání synovec nemocný není a v užívání pokračuje dál. Mně se líbí balení JUWIKA, připomíná mlíčko do kávy ???? a tím je i dávkování fajn, prostě denně jedno "mlíčko". Obal je hezký barevný a děti zaujme.
avatar
Pavla
klad JUWÍK doušek zdraví testovaly obě moje děti. Dceři chutnal od první chvíle, syn nejdřív protestoval, ale zkoušení stejně neušel. :-) Chuť je hodně sladká, tudíž dětem chutná. Je to určitě lepší varianta než gumoví medvídci. Děti zatím nejsou nemocné, snad i přispěním JUWÍKu. Barevné provedení je povedené.
avatar
Pavla
klad Juwik našim dětem nehutnal, nechtěly ho, sladká chuť jim doslova nechutnala. Za mě nedobré zabalení, cestou z provozovny jsem dva kelímky protrhla v tašce. Zůstaneme pravděpodobně u našeho oblíbeného ovoce, to je skvělé na zdroj vitamínů.
avatar
Zdeňka
klad Vitaminová bomba Juwik mě velmi zklamal. Chuť nechutná dětem ani dospělým, kelímek se velmi nešikovně otevírá, víčka se při manipulaci protrhnou a nápoj vyteče, než se na něj dostaneme. Víčka jsou barevná a člověk by čekal různé příchutě a všude jsou jen pomerančové, tzn., že by víčka měla být dle mého názoru jen oranžová.
klad Vitaminová bomba Juwik mě velmi zklamal. Chuť nechutná dětem ani dospělým, kelímek se velmi nešikovně otevírá, víčka se při manipulaci protrhnou a nápoj vyteče, než se na něj dostaneme. Víčka jsou barevná a člověk by čekal různé příchutě a všude jsou jen pomerančové, tzn., že by víčka měla být dle mého názoru jen oranžová. Od oceněného výrobku jsem čekala víc.
avatar
Jana
klad Vitamin C a jód v nápoji oceňuju. Design balení je taktéž pěkný a děti upoutá, hlavně ta opička. Je pěkné, že výrobek byl oceněn a že je tedy zdraví.
klad Bohužel nám chuť nechutnala a víčka jsou slabá a trhají se při manipulaci, na těch by chtělo udělat vylepšení. Volila bych jiné balení.
avatar
Jana
klad Tyto vitamíny jsem vůbec neznala, na regálech lékáren jsem je nikdy neviděla. Dětem každopádně vitamín moc chutná, každé ráno jim ho dávám k snídani a samy si o něj řeknou, když zapomenu. Co začala škola, tak ani rýma, ani kašel. Vypadá to, že vitamíny mají efekt .... četla jem si o juwinu a vypadá, že je to fakt přínosná složka!!!
avatar
Zdeňka
klad Vitaminy juwik jsem testovala na mých pravnoučatech, někomu chytnal, ale prý žádná sláva chuť. Opice se jim líbila,ale prý by toho chtěly vypít víc, je to hodně malý obal. Na druhou stranu je jistota, že vypijou vše. Doporučovala bych změnit chuť a přidat i jiné chutě.
avatar
Mirka
příloha příloha
klad Juwík bohužel mým dětem nechutnal. Po ochutnání ani mě. To jsem obešla přidáváním do ovocného čaje po jeho zchládnutí. Nicméně nevím, jaké množství vitamínu juwík obsahuje a pak se musím nesouhlasně vyjádřit o balení, které se snadno protrhne, je fajn, že je malé, ale dávkování komplikované, hrozí vylití atd. Nekoupíme, ale děkuji za možnost testování.
avatar
Jana
klad Kupodivu vitamíny synovi chutnají a tak si je dopřává každý den. Zatím jsem o nich neslyšela, ale když je syn má rád, určitě se po nich poohlédnu. Teď co začal od září chodit do školky, je každou chvíli nemocný, takže vitamíny potřebuje víc než kdy jindy.
klad Mě osobně nechutnají a ani manželovi. Volila bych spíše jiné balení, při manipulaci se snadno poškodí.
avatar
Tereza
klad Vitamíny Juwík mému skoro čtyřletému synovi bohužel moc nechutnají a to má rád kyselé. takže je do něj každý den nedostanu. Ale snažíme se. Zatím nemocný nebyl, ale to on naštěstí nebývá.
klad Mě chutnají, myslím si, že jsou i prospěšné, ale tím že je syn nemá každý den, tak nemůžu hodnotit.
klad balení je pěkně barevné, nicméně nepraktické.
klad Synovi nechutnají a ještě mají nepraktické balení, které se vždy při otvírání špatně roztrhne a já se s tím pak babrám, abych to všechno pozlátko sundala a on se neříznul, když to pije.
avatar
Marcela
příloha
klad Juwik testoval můj pětiletý syn. Líbilo se mu balení, barevnost i obrázky. Každý den se na Juwik těšil, chutnal mu.
klad Syn začal teď chodit do školky, chytil hned rýmu a měl dvoudenní teplotu, a pak zas byl v pořádku. V té době bral Juwik, tak doufám, že to proběhlo tak hladce díky Juwiku. Po Juwiku se podivám , ale určitě po jiném balení.
klad Nelíbilo se mi nepraktické balení. Víčko se špatně oddělávalo, často se trhalo. Okraje kelímku byli ostré. Myslím, že balení po jednotlivých dávkách byl dobrý nápad, ale špatné provedení.
avatar
Petra
klad Balení JUWIku je velmi nepraktické. V případě použití jako doplňku svačiny hrozí protrhnutí víčka. Naopak při otvírání se víčko pokaždé trhalo a bylo obtížné jej od kelímku oddělit. Také okraje kelímku byly ostré a hrozilo poranění dítěte. Dceři ani mě JUWIK nechutnal. Jeho chuť je hodně umělá. Dceru také zpočátku odrazoval obrázek opice, který není moc umělecky zdařilý.
avatar
Tereza
klad Mojí 4-leté dceři Juwik chutná, resp. vždy ho vypila, ikdyž nejprve "házela" kyselé výrazy - nicméně potom si už zvykla. Oceňuji pěkné obrázky na víčkách, které děti zaujmou. Cena je také přijatelná.
klad Překvapilo mě balení Juwika. Jednak není moc praktické a pro děti může být i nebezpečné - mohou se pořezat o kelímek.
avatar
Kateřina
klad Jsem ráda, dětem moc chutnal. Samozřejmě nemohu hodnotit účinek zdravotní, imunitu se snažíme budovat pořád. Ale protože chutnala, koupíme je znovu. Jidealne přidat ke svačině do školy, nebo jako bonus k snídani. Děti se na ně moc těšily. Možná by bylo fajn zkusit i jiné příchutě.
avatar
Alena
klad Na JUWÍK doušek zdraví jsem byla opravdu zvědavá, protože nejsem zastáncem různých "zdravých" medvídků. Dětem Juwík chutnal, určitě proto, že je sladký. Zatím neonemocněl ani jeden, což může být i zásluhou Juwíku. Hezké obrázky na obalu zaujmou i malé děti, takže i to může maminkám pomoci.
klad Velmi nepraktické balení. Je sice hezké, ale dítě si samo "pitíčko" neotevře, a když se o to pokusí, určitě dobrou polovinu vylije.
avatar
Michaela
klad Děkuji za možnost testovat.Vyzkousely me dcery 6 a 4 roky. Dcerám chutnal.pravidelne ho chtěly každé ráno. Jen balení se nepovedlo vždy otevřít jednoduše. Co se týka složení.myslim.ze je to stavicka.zadny extra silny vitamín. Dcery toto obdobu strávily bez rymy a kašle.ale nemohu úplného jistě potvrdit.ze kvůli tomuto.
avatar
Kateřina
klad Výrobek se mi zdá nabitý vitamíny, je to cítit hned po otevření. Jedná s o zajímavé zpestření a řekla bych, že i dobrý vliv na imunitu. Dcera měla rýmu, ale během užívání Juwiku se jí rychle zbavila.
klad Dcera, 3 roky, napoprvé Juwik hned nevzala. Nemá ráda nakyslé chutě a i na specifický zápach se křenila. Přidávala jsem jí Juwik do šťáv a slazených čajů, kde to nebylo poznat. Balení je dost nepraktické. Těžko se otvírá a musí se s ním opatrně, jinak se obsah rozlije.
avatar
Zuzana
klad Na testování jsme se těšili. Před vyzvednutim výrobku jsem si o něm hodně četla na internetu .
klad Je fajn, že je to opět jiná forma podávání vitamínů dětem. I víčka jsou krásné barevná. Podle recenzí jsme se měli na co těšit.
klad Bohužel jsem zklamaná.
klad Chuť je umělá, vůbec není dobrá.
klad Balení hrozně nepraktické , dítě si samo není schopné otevřít.
klad Navíc je to i dost nebezpečné .
klad Určitě příště sáhnu po jiném druhů vitamínů.
klad Ale jsem ráda za zkušenost.
avatar
Andrea
klad Na testování jsem sice zapomněla, ale dostala jsem od kamarádky na vyzkoušení ???? Syn je z chuti nadšený a nejraději by vše vypil najednou. Takže za nás dáváme paleček nahoru a doporučujeme ostatním maminkám pro jejich děti. Dostal ochutnat i mladší syn a hladově se sápal po ruce staršího brášky kdykoliv si pil svou denní dávku*smile*:-D
avatar
Hana
klad JUWÍK doušek zdraví otestovala moje školou povinná dcera. Chuť byla pro ni až moc sladká, ale když si Juwík nalila do sklenice místo štávy a doplnila ho vodou, tak ji chutnal. Co se týče účinnosti, zatím dostala jen rýmu, což je běžné, takže vitamíny snad fungují.
klad Velmi nepraktické balení, o které se dítě snadno zraní. Chuť by mohla být méně sladká.
avatar
Jana
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat JUWÍK doušek zdraví, chtěla jsem dát na vyzkoušení vnoučkovi, který má moc rád takovéhle zvláštní dobrůtky, hlavně se mu líbilo balení a také mu moc chutnalo, každý den se těšil na další doušek, takže velká spokojenost :-D:-D
avatar
Zdeňka
příloha
klad JUWÍK doušek zdraví je příjemné sladkokyselé chuti a dětem chutná. Pro děti je zajímavý a milý obrázek s usměvavým opičákem, který zaujme a i díky němu jej o to ochotněji vypijí. Bohužel se doma nedá posoudit obsah vitamínu C a jódu a stejně tak účinek na imunitu. Ale věřím, že je těchto skvělých látek plný a imunitu doslova nabíjí ????
klad Negativem je otvírání. Víčko se vždycky potrhalo a nedalo se otevřít celé. Pamatuji, že dříve byl JUWÍK doušek zdraví v malých plastových lahvičkách s otvíracím plastovým víčkem. Navíc se pak tyto lahvičky se daly znovu použít na nějaké drobnosti. Doporučuji se k tomuto balení vrátit.
avatar
Marcela
příloha příloha
klad Juwika testovala má pětiletá dcera. Po celou dobu užívala dle návodu a nebyla nemocná. Chodí do školky kde o bacily není nouze. Juwik ji moc chutnal. Obal je pro děti velmi lákavý a vypadá jako smetanky do kávy. Určitě budeme i nadále pokračovat v jeho užívání
avatar
Jitka
příloha příloha
klad Ma dcera testuje Juwik Dousek zdravi s nadsenim, dokonce tvrdi, ze se ji zlepsila chut k jidlu :) Dzusik ji chutna, rano, kdyz zapomenu, tak mi urcite pripomene svuj kalisek s opickou. Ja schvaluji jednoznacne vliv na imunitu, zdravy vyvoj a rust a nesmim zapomenout na kladny vliv na stitnou zlazu, se kterou mame v rodine problemy. Urcite vyzkousime i dalsi formy - Juwik Forte 10 ml kapky a lahvicky 25 ks, if sezeneme :) Dcera jde za mesic na reoperaci, tak musi byt fit a zatim klepam, ani naznak nachlazeni apod., ikdyz chodi denne do skolky a na trenink 2x tydne. Dekuji moc za novy tip pro zdravi nasich deti :))
klad Otevirani hlinikove folie dostava ale jasne minus - ani jednou se mi to nepodarilo pekne otevrit, viz foto.
klad Uvedeni na plastovem obalu, ze vyrobek Juwik Dousek Zdravi byl ocenen Cenou zdravi a zivotniho prostredi za rok 1995 beru s nadhledem, ekologicke mi baleni vubec neprijde ;)
avatar
Marie
Dětem Juwik dousek zdraví na podporu rustu a imunity moc chutnal, chtěla jsem si je vyfotit, jak ho basti, ale vůbec jsem to nestihla, Juwik v nich okamzite zmizel. Děti byli zvysene odolné a vůbec je nezkolila žádná viróza nebo nachlazení ani rymicka. Vřele doporučuji a ráda koupím, aby děti celou zimu zvládli bez onemocnění. JuJuvik příjemné chutnachutná a vůbec jsem ho detem nemusela pripominat, sami se o nej postarali a smutné byli, když došel.
příloha
klad Vesele balení
klad Prehled, kolik si děti vzali
klad Nic
avatar
Olga
Tento nápoj pro podporu zdraví dětí jsem předtím neznala, takže to pro mě byla úplná novinky. Na testování s dětmi jsme se moc těšili, ale byli jsme trošku zklamaní. Dětem se líbili různé barvičky kelímků a zajímavé balení. Měli jsem ale dost problémy s otvíráním, takže museli na řadu přijít nůžky. Chuť byla taková zvláštní, cítila jsem pachuť plastu, mladšímu synkovi celkem chutnal, starší dceři ne. Čekali jsme od tohoto výrobku více.
klad barevné kelímky
klad způsob otvírání kelímků, který je velice nepraktický, hrany jsou ostré a víčko se vždy špatně roztrhne. Děti pili brčkem, aby si neublížili. Chemická chuť.
avatar
anna
Doušek zdraví pro děti Juwík jsem ještě neznala a toto byla moje první zkušenost s tímto doplňkem stravy. První co hodnotím pozitivně a zaujalo mě na první pohled byli různo-barevná provedení kalíšků a obrázek opičky, který se dětem líbil. S otevřením a konzumací už byl celkem problém. Vždy jsem musela opatrně otevírat já sama, dětem se to vylilo a i já s tím měla problémy. Navíc hrany byli po odtržení víčka dost ostré, takže jsme pili většinou pomocí brčka. Chuťově za mě nic moc, velice umělá vůně a příchuť. Dětem také moc nechutnalo. Zatím se drží se zdravím dobře, tak snad jim tento přípravek k tomu také pomohl.
klad barevné kelímky a design
klad umělá chuť a vůně
klad špatně zvolené balení
avatar
Kivanca
Lákalo mne podpořit imunitu u dětí. Jsem ráda, že je to pro děti vhodné a že pomáhá na podporu imunity a zmírní únavu. Dolňěk vitamínu C a také Jódu je dobrá volba v podobě malého nápoje. Chuť Juwiku vůbec není špatná. Dětem chutná. Těší se ráno na barevnou „opičku“. Mám dojem , že jsou díky Juwíku i odolnější ted v podzimním počasí. Vůbec jsem tento výrobek neznala a jsem za něj ráda. Děkuji i za možnost vyzkoušení. Doporučuji.
příloha
klad malý doušek
klad podporuje imunitu
klad dobrá chut
klad veselý obrázek
klad barevnost jednotlivých dávek
klad otvírání,
klad víčko se trhá
avatar
Ivana
Testoval syn Maotuš 10 let. V první řadě se nám líbil nápad Juwíka ve "smetánkových" piksličkách. Po prvním ochutnání následoval "výjimečně ještě jeden, protože je to hrozně dobrý". :) Sám si poctivě hlídal, aby si každé ráno Juwíka dal. Musím říct, že jsme já, manžel i dvouletý syn měli děsnou rýmu, prcek dokonce 2x, ale Matouš jen dvakrát kýchnul a nic z toho nebylo. Mohla to být i zásluha poctivé konzumace Juwíka. Určitě pořizuji další Juwíky na celou zimu :)
klad balení
klad chuť
klad účinek
klad nevím
avatar
Jana
Během 1 měsíce používání syn po 1 týdnu chytil od sourozence infekci, ale byla velmi mírná a po 1 týdnu toto ještě nelze zhodnotit. Po zbytek měsíce byl zdravý. Syn rád užíval každý den, vzpomněl si i sám. Za mě dobrá prevence v tomto podzimním období.
klad každé denní balení má odlišnou barvu
klad velmi sladké
klad víčko jde špatně otvírat
avatar
Olga
Tak nevím, asi jediné pozitivní na tomto výrobku je jeho zdravotní význam, ale jinak mě osobně naprosto nenadchl! Balení je naprosto nevyhovující, špatně se otvírá i dospělému, dítě to podle mne nezvládne vůbec! Chuť je sice slaďoučká, ale po polknutí zůstává v ústech jakýsi chemický "ocásek"! Určitě bych asi ho nekoupila...
klad snad jen obrázky
klad nechutná mi, špatné balení
avatar
Ivanka
Juwíka testoval můj 3,5letý syn. Moc mu chutnal a tak se každé ráno těšil na svojí dávku vitamínového kalíšku. Jen se nám špatně otevíral a tak se syn občas pokapal,myslím, že by byl lepší v malinkých lahvičkách. Jinak usuzuji, že je chutný a tak moc děkujeme za monost testovat.
příloha
klad Chuť
klad Balení
avatar
Pavlína
Barevné provedení JUWÍKA je veselé. Jako preventivní vitaminový doplněk je jednoduché Juwíka vypít bez větších problémů. S chutí jsme spokojeni. Je jemná, není nijak přehnaně aromatická. Doušek je také akorát na vypití. Veselý obrázek opičky je moc moc pěkný a chytlavý. Tento výrobek je pro mne novinkou, takže jsem moc ráda, za seznámení se s Juwíkem, který nejen chutná, ale v chladnějším počasí i pomáhá.
příloha příloha
klad Barevné provedení
klad Pití jako vitaminový doplněk
klad Doušek je také akorát na vypití
klad Chut není přehnaně aromatická
klad Chut je jemná
klad otevírání je nepraktické, víčko se trhá
avatar
Markéta
Testování se mi hodilo, protože na podzim děti začínají být nastydlé. Juwík jim moc chutnal, budeme kupovat další balení. Jakmile začali kýchat a pokašlávat, nasadila jsem dva denně, rýmy tedy netrvala 7 dní, ale 4. Jestli to má svědomí Juwík, tak kloubouk dolů.
klad Chut, vůně.
klad Nejsou
avatar
Lydie
Juwík doušek zdraví dětem chutnal, ale očekávali jsme, že bude více příchutí, když mají jednotlivá balení různé barvy. Vadilo mi otevírání, někdy se víčko roztrhlo a otevíralo se to dost špatně. Nevím, jak by se otevíraní dařilo menším dětem. Je to dobrý způsob, jak dětem dávat vitamíny, lepší než tabletky.
klad chuť
klad balení, špatně se dětem otevírá
avatar
Tomáš
Děkuju za super tetsovani měsíčního balení JUWÍK doušek zdraví, detem moc chutnalo, libilo se jim upijet vitaminky, libi se mi male baleni a prakticke, deti to zvadnou uplne sami a pripadaji si ,,dospele,, chutnalo jim, zmeny jsme zadne tedy nepozoroval,ale hlavne ze jim to chutanlo
klad baleni
avatar
Magdalena
JUWíKa hodnotíme víceméně kladně, přijde mi fajn barevné provedení kapslí, děti mají rády barvy. Využívali jsme ráno do čaje, samostatně doplněk až takový ohlas neměl - byl i celkem dost sladký. Na zjištění, zda podporuje, celkovou imunitu, by bylo zapotřebí delšího pozorování.
klad Vzhled
klad Sladkost
avatar
Michaela
Dcera užívala pravidelně každý den a během tohoto období měla dvakrát pocit, že se o ni pokouší viróza. Začalo ji škrábat v krku, byla unavená, měla ucpaný nos, čekali jsme, že se jí spustí rýma. Onemocnění však nepropuklo, což přičítáme účinkům Juwíku.
klad zajímavé balení
klad trochu chemická chuť
avatar
Alena
Těšila jsem na tento výrobek, protože co dcerka nastoupila loni do školky, tak tam chodí 5 x do měsíce. Bohužel nemocná je pořád stejně. Vitamín v kelímku od smetany je zajímavý nápad, ale realizace je strašná. Chuť také není dobrá a přidaný cukr to už jen dorazil. Dítěti bych to určitě nekoupila, raději nějaké vitamínky v želé nebo tabletě. Bude jich tam více a nevylije se to. Dcerka si to sama neuměla otevřít. Je to dost kyselé, ještě že mám dítě, které miluje citróny, mě osobně to nechutnalo.
klad dcerce chutnala kyselá chuť, mě to přišlo trochu jako citronka
klad balení, je to nepraktické, tříleté dítě to samo neotevře a dávala jsem jí brčko, aby se jí to lépe pilo
klad přidaný cukr
klad opice na obalu vypadá jako z hororu
avatar
Barbora
Testoval můj desetiletý syn, balení ve formě "smetanek do kávy" mu vyhovovalo, každé ráno si dal "panáčka" vitamínů. Chuť mu byla příjemná, chutnal jako džus. Jelikož zbytek rodiny v minulých dnech prodělal nachlazení a on jediný se mu vyhnul, tak zřejmě doušek zdraví něco do sebe má :-).
klad Chuť
klad Přesné dávkování
klad Nebezpečí protržení při cestování
avatar
Petra
Určitě se jedná o dobrý nápad, jak "dostat" do dětí pravidelně každé ráno vitamin c a jod. Jednotlive kelimky mají veselý design, ale bohužel velmi nepraktické otevírání:(. Pokud zkoušely děti sami otevřít, obal od víčka se trhal a nešel odloupnout najednou. Pak jsme přišli na malý fígl - tam, kde je symbol pro otevírání, kousek plastu zlomit a pak už to jde mnohem lépe...Ale určitě by se měl výrobce nad tím zamyslet. I pro případné přinášení z obchodu se dá víčko lehce protrhnout. Dále k obsahu balení: chuť je velmi nedobrá, umělá, sladká. Museli jsme dávat do vody, čaje nebo džusu, samotné mi to děti odmítaly pít:(. Takže na závěr: dobře zvolená forma doplňku stravy s nevalnou chutí v nepraktickém balení.
klad velikost balení
klad design balení
klad chuť výrobku
klad nepraktické otevírání
avatar
Michaela
Juwik doušek zdraví je pro děti velmi chutný. Dcerka mu velice rychle přišla na chuť, každý den se o něj sama ochotně přihlásí :-) Působí pozitivně na její imunitu. Ve chvílích, kdy měli všichni okolo rýmu, dcerce se obloukem vyhla :-) Vrele doporučuji vyzkoušet.
klad Podporuje imunitu
klad Osahuje vitamíny
avatar
Denisa
Dekuji za moznost testovat tyto chutove zajimave multivitaminky pro deti. Deti zprvu z toho prvniho testovani nebxli moc nadsene, zdalo se jim to kysele, moc jim to nechutnalo, ale delsim zkouseni si na to zvykli a uz jim to neprislo, ze je to kyselejsi. Ja to take zkusila, taky to neni to prave orechove pro me.
klad Nevim
avatar
Michal
Byl jsem vybran na testovani techto vitaminu a holky z nich byly nadsene. Moc dekuji za tu moznost. Jinak ze zacatku to bylo pro ne kyselejsi,ale rychle si zvykly a dopraly si kazdy den dávku pro jejich imunitu i rust. Ma to vyhodu, ze to muzou vypit s neolykat jako tablety.
klad Tekuta forma
avatar
Michaela
Podpora imunity je důležitá pro každého a zvláště v dětských kolektivech je posilování nejdůležitější. Proto jsem byla ráda, že jsem byla, resp.můj 7 letý syn, vybrán pro testování. Bohužel už forma balení ho odrazovala, je nedůvěřivý k novým věcem. Jsem asi nešikovná, ale většinou se mi nepodařilo odtrhnout v 1 kuse celé víčko, aby mohl pít rovnou z kalíšku, většinou se odtrhl jen uprostřed malý proužek. Kámen úrazu byla příchuť. Domnívali jsme se, že bude mix příchutí, vzhledem k různobarevným víčkům. Příchuť byla ale jen 1, a to synovy neoblíbené citrusy, resp. pomeranč. Výsledek = obsahu jsem mu musela "skrýt" vlitím do jeho hotového nápoje. Jinak by ho bohužel nepozřel. Po dobu užívání nebyl nemocen, měl jen trochu rýmu, což je ale v tomto období skoro normální.
klad V malém doušku vitamínová bomba.
klad Obal - víčko se špatně odtrhává, k přírodě také není zrovna přívětivý.
klad Jen 1 příchuť, která nemusí chutnat každému.
avatar
Kateřina
JUWÍK doušek zdraví jsem testovala na svém čtyřletém synovi. JUWÍK mu moc chutnal a každý den se těšil na svůj doušek zdraví. Moc se mu líbilo barevné provedení a vždycky se těšil, že si může vybrat barvičku. Jestli vydržel zdravý díky JUWÍKu si úplně netroufám hodnotit, ale je pravda, že i když se nachladil, tak se mu to za dobu užívání JUWÍKu nerozjelo do žádné nemoci. Ale myslím si, že měsíc je moc krátká doba na nějaké větší hodnocení.
klad chuť, barevnost obalu
avatar
Martina
Juwík jsem nejprve chtěla dát k vyzkoušení svému čtyřletému synovci, pak jsem se ale rozhodla, že ho nejprve vyzkouším na sobě, jelikož je určen i dospělým. Balení je pěkné, barevné. Myslím, že děti určitě zaujme. Dávkování jednoduché, žádné odměřování, stačí denně vypít jeden kelímek. Víčko nejde dobře odtrhnout. Mi to ale nevadilo. Chuť je sladká, pomerančová, vcelku dobrá. Poctivě jsem konzumovala jednu dávku denně po dobu jednoho měsíce, nic zvláštního jsem na sobě ale nepozorovala. Bohužel nemůžu hodnotit vliv na zdraví, ale je pravda, že po dobu konzumace Juwíku jsem nemocná nebyla :-)
klad pěkné balení
klad jednoduché dávkování
avatar
Nikola
S výrobkem byla moje dcera slokojena. Bohužel ale nevhodné baleni vyrobku. Kdyby byl vitamin jinak zabalej určitě bych kupovala dale ale takhle se budeme muset podivat po nrcrm vhodnějším. Jinak účinky bych povazovala za prumerme. Tudíž nejsem ani pro ani proti.
klad Chuť výrobku
klad Nevhodné balení vitamínů, při otvírání se pomalu celý obsah vyleje a já sem z toho celá ulepena
avatar
Michaela
Jsme moc rádi že jsme mohli otestovat Juwík doušek zdraví s vitamínem C a s velkým obsahem jodu (to je velké +, nedávno jsme přešli s alpské soli na růžovou Himaláskou a já přemýšlele čím nahradím jod. Barevné kalíšky se dceři líbili, každá ráno se hlásila aby si mohla vzít Juwíka. Kyselost je tak akorát, menším dětem může připadat kyselejší. Můžu říct, že Juwík je určitě účinný, za dobu testování dcerka neměla rýmu ani kašel, jinak právě v třěchto podzimních dnes na to dost trpí. Nemůžu říct ze je Juwik to nejlepší pro děti (nejlepší je samozřejmě ovoce a zelenina) ale pokuď není zbytí, tak je Juwík dobrá volba.
klad Dávkování
klad Obsahuje Vitamin C
klad S obsahem jodu
klad Pestré kalíšky
klad Obsahující cukr, raději bych bez přidaného cukru
avatar
Marcela
Naprostá spokojenost. Dávala jsem Juwík denně dcerce a musím řict,že opravdu funguje. Začnající kašel hned zmizel. A hlavně dcerce moc chutnal. I když na začátku mela dcerka problem Juwika vypit. Ale nakonec se to podarilo. Kdybych mela moznost znovu testovat,davala bych nyni Juwika synovi.
klad Chuť,ideální balení
avatar
Martin
S juwíkama jsme s přítelkyní byl moc spokojeni. Ani jsem nečekal, že mě vyberete. Akorád se špatně otvírali a ani nám moc ze začátku nechutnali, ale co bychom pro své zdraví nevydrželi. Za mě určitě doporučuji hlavně dětem, které chtějí podpořit normální činnost imunity
klad Balení
avatar
Elizaveta
Vyzkoušel to můj bratr a byl strašně rád to konzumovat! Vyzkoušela to sama, ale pro mě to bylo velice sladké. Nějaké vlivy na zdraví bylo težké oceňovat, ale bratr behem měsice byl zdravý i když ho spolužací měli hřipku. Nevím jestli budu to dál kupovat, ale stojí to za vyzkoušení.
klad celkový nápad
klad docela špatné vičko, težké se otevira detmi a má ostré krajé
avatar
Martina
Bohužel tenhle vyrobek dceru vubec nezaujal. Imunita dle mne nebyla vůbec povzbuzená. Chuť byla priserna a balení ještě horsi. Vzdy když sem chtěla dceři vítmin dát tak se s skoro celý obsah vylil. Tenhle výrobek opravdu nedoporučuji. Raději vymačkáme pomerančovou stavu
klad Žádné klady sem nenašla