Testovaly jste JUWÍK doušek zdraví na podporu růstu a imunity u svých dětí

image
otestováno
Počet recenzí
94
jak jste hodnotily
5
33x
4
23x
3
19x
2
12x
1
7x
doporučuje
60 %
Testováno v období
od 5. 9. 2018
do 21. 10. 2018

Začátek školního roku klepe na dveře, nastává období podzimní nepohody a imunita dětí ve školních kolektivech je vystavena zvýšené zátěži. Některé děti jsou více náchylné, než jiné a problémy se jim pravidelně vrací. Vyzkoušejte Juwik® doušek zdraví s obsahem VITAMINU C a s vysokým obsahem JODU a podpořte jejich imunitu.

VITAMIN C přispívá k:

*enzo* normální funkci imunitního systému

*enzo* normální činnosti nervové soustavy

*enzo* snížení míry únavy a vyčerpání

*enzo* normální psychické činnosti

JOD přispívá k:

*enzo* normálnímu růstu dětí

*enzo*normálním rozpoznávacím funkcím

*enzo* normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy

*enzo* normální činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu pokožky 

Juwik® doušek zdraví byl oceněn již v roce 1995 THE BUSINESS LEADERS FORUM ČR „Cenou zdraví a životního prostředí za rok 95“,“Česným uznáním za rok 97“ za celoroční systematickou péči o zdraví školních a předškolních dětí „JUWIK ŠKOLÁKŮM“. 

 

Svou recenzi vložte nejpozději do 21.10. 2018. Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
94
avatar
Martina
Bohužel tenhle vyrobek dceru vubec nezaujal. Imunita dle mne nebyla vůbec povzbuzená. Chuť byla priserna a balení ještě horsi. Vzdy když sem chtěla dceři vítmin dát tak se s skoro celý obsah vylil. Tenhle výrobek opravdu nedoporučuji. Raději vymačkáme pomerančovou stavu
klad Žádné klady sem nenašla
avatar
Elizaveta
Vyzkoušel to můj bratr a byl strašně rád to konzumovat! Vyzkoušela to sama, ale pro mě to bylo velice sladké. Nějaké vlivy na zdraví bylo težké oceňovat, ale bratr behem měsice byl zdravý i když ho spolužací měli hřipku. Nevím jestli budu to dál kupovat, ale stojí to za vyzkoušení.
klad celkový nápad
klad docela špatné vičko, težké se otevira detmi a má ostré krajé
avatar
Martin
S juwíkama jsme s přítelkyní byl moc spokojeni. Ani jsem nečekal, že mě vyberete. Akorád se špatně otvírali a ani nám moc ze začátku nechutnali, ale co bychom pro své zdraví nevydrželi. Za mě určitě doporučuji hlavně dětem, které chtějí podpořit normální činnost imunity
klad Balení
avatar
Marcela
Naprostá spokojenost. Dávala jsem Juwík denně dcerce a musím řict,že opravdu funguje. Začnající kašel hned zmizel. A hlavně dcerce moc chutnal. I když na začátku mela dcerka problem Juwika vypit. Ale nakonec se to podarilo. Kdybych mela moznost znovu testovat,davala bych nyni Juwika synovi.
klad Chuť,ideální balení
avatar
Michaela
Jsme moc rádi že jsme mohli otestovat Juwík doušek zdraví s vitamínem C a s velkým obsahem jodu (to je velké +, nedávno jsme přešli s alpské soli na růžovou Himaláskou a já přemýšlele čím nahradím jod. Barevné kalíšky se dceři líbili, každá ráno se hlásila aby si mohla vzít Juwíka. Kyselost je tak akorát, menším dětem může připadat kyselejší. Můžu říct, že Juwík je určitě účinný, za dobu testování dcerka neměla rýmu ani kašel, jinak právě v třěchto podzimních dnes na to dost trpí. Nemůžu říct ze je Juwik to nejlepší pro děti (nejlepší je samozřejmě ovoce a zelenina) ale pokuď není zbytí, tak je Juwík dobrá volba.
klad Dávkování
klad Obsahuje Vitamin C
klad S obsahem jodu
klad Pestré kalíšky
klad Obsahující cukr, raději bych bez přidaného cukru
avatar
Nikola
S výrobkem byla moje dcera slokojena. Bohužel ale nevhodné baleni vyrobku. Kdyby byl vitamin jinak zabalej určitě bych kupovala dale ale takhle se budeme muset podivat po nrcrm vhodnějším. Jinak účinky bych povazovala za prumerme. Tudíž nejsem ani pro ani proti.
klad Chuť výrobku
klad Nevhodné balení vitamínů, při otvírání se pomalu celý obsah vyleje a já sem z toho celá ulepena
avatar
Martina
Juwík jsem nejprve chtěla dát k vyzkoušení svému čtyřletému synovci, pak jsem se ale rozhodla, že ho nejprve vyzkouším na sobě, jelikož je určen i dospělým. Balení je pěkné, barevné. Myslím, že děti určitě zaujme. Dávkování jednoduché, žádné odměřování, stačí denně vypít jeden kelímek. Víčko nejde dobře odtrhnout. Mi to ale nevadilo. Chuť je sladká, pomerančová, vcelku dobrá. Poctivě jsem konzumovala jednu dávku denně po dobu jednoho měsíce, nic zvláštního jsem na sobě ale nepozorovala. Bohužel nemůžu hodnotit vliv na zdraví, ale je pravda, že po dobu konzumace Juwíku jsem nemocná nebyla :-)
klad pěkné balení
klad jednoduché dávkování
avatar
Kateřina
JUWÍK doušek zdraví jsem testovala na svém čtyřletém synovi. JUWÍK mu moc chutnal a každý den se těšil na svůj doušek zdraví. Moc se mu líbilo barevné provedení a vždycky se těšil, že si může vybrat barvičku. Jestli vydržel zdravý díky JUWÍKu si úplně netroufám hodnotit, ale je pravda, že i když se nachladil, tak se mu to za dobu užívání JUWÍKu nerozjelo do žádné nemoci. Ale myslím si, že měsíc je moc krátká doba na nějaké větší hodnocení.
klad chuť, barevnost obalu
avatar
Michaela
Podpora imunity je důležitá pro každého a zvláště v dětských kolektivech je posilování nejdůležitější. Proto jsem byla ráda, že jsem byla, resp.můj 7 letý syn, vybrán pro testování. Bohužel už forma balení ho odrazovala, je nedůvěřivý k novým věcem. Jsem asi nešikovná, ale většinou se mi nepodařilo odtrhnout v 1 kuse celé víčko, aby mohl pít rovnou z kalíšku, většinou se odtrhl jen uprostřed malý proužek. Kámen úrazu byla příchuť. Domnívali jsme se, že bude mix příchutí, vzhledem k různobarevným víčkům. Příchuť byla ale jen 1, a to synovy neoblíbené citrusy, resp. pomeranč. Výsledek = obsahu jsem mu musela "skrýt" vlitím do jeho hotového nápoje. Jinak by ho bohužel nepozřel. Po dobu užívání nebyl nemocen, měl jen trochu rýmu, což je ale v tomto období skoro normální.
klad V malém doušku vitamínová bomba.
klad Obal - víčko se špatně odtrhává, k přírodě také není zrovna přívětivý.
klad Jen 1 příchuť, která nemusí chutnat každému.
avatar
Michal
Byl jsem vybran na testovani techto vitaminu a holky z nich byly nadsene. Moc dekuji za tu moznost. Jinak ze zacatku to bylo pro ne kyselejsi,ale rychle si zvykly a dopraly si kazdy den dávku pro jejich imunitu i rust. Ma to vyhodu, ze to muzou vypit s neolykat jako tablety.
klad Tekuta forma
avatar
Denisa
Dekuji za moznost testovat tyto chutove zajimave multivitaminky pro deti. Deti zprvu z toho prvniho testovani nebxli moc nadsene, zdalo se jim to kysele, moc jim to nechutnalo, ale delsim zkouseni si na to zvykli a uz jim to neprislo, ze je to kyselejsi. Ja to take zkusila, taky to neni to prave orechove pro me.
klad Nevim
avatar
Michaela
Juwik doušek zdraví je pro děti velmi chutný. Dcerka mu velice rychle přišla na chuť, každý den se o něj sama ochotně přihlásí :-) Působí pozitivně na její imunitu. Ve chvílích, kdy měli všichni okolo rýmu, dcerce se obloukem vyhla :-) Vrele doporučuji vyzkoušet.
klad Podporuje imunitu
klad Osahuje vitamíny
avatar
Petra
Určitě se jedná o dobrý nápad, jak "dostat" do dětí pravidelně každé ráno vitamin c a jod. Jednotlive kelimky mají veselý design, ale bohužel velmi nepraktické otevírání:(. Pokud zkoušely děti sami otevřít, obal od víčka se trhal a nešel odloupnout najednou. Pak jsme přišli na malý fígl - tam, kde je symbol pro otevírání, kousek plastu zlomit a pak už to jde mnohem lépe...Ale určitě by se měl výrobce nad tím zamyslet. I pro případné přinášení z obchodu se dá víčko lehce protrhnout. Dále k obsahu balení: chuť je velmi nedobrá, umělá, sladká. Museli jsme dávat do vody, čaje nebo džusu, samotné mi to děti odmítaly pít:(. Takže na závěr: dobře zvolená forma doplňku stravy s nevalnou chutí v nepraktickém balení.
klad velikost balení
klad design balení
klad chuť výrobku
klad nepraktické otevírání
avatar
Barbora
Testoval můj desetiletý syn, balení ve formě "smetanek do kávy" mu vyhovovalo, každé ráno si dal "panáčka" vitamínů. Chuť mu byla příjemná, chutnal jako džus. Jelikož zbytek rodiny v minulých dnech prodělal nachlazení a on jediný se mu vyhnul, tak zřejmě doušek zdraví něco do sebe má :-).
klad Chuť
klad Přesné dávkování
klad Nebezpečí protržení při cestování
avatar
Alena
Těšila jsem na tento výrobek, protože co dcerka nastoupila loni do školky, tak tam chodí 5 x do měsíce. Bohužel nemocná je pořád stejně. Vitamín v kelímku od smetany je zajímavý nápad, ale realizace je strašná. Chuť také není dobrá a přidaný cukr to už jen dorazil. Dítěti bych to určitě nekoupila, raději nějaké vitamínky v želé nebo tabletě. Bude jich tam více a nevylije se to. Dcerka si to sama neuměla otevřít. Je to dost kyselé, ještě že mám dítě, které miluje citróny, mě osobně to nechutnalo.
klad dcerce chutnala kyselá chuť, mě to přišlo trochu jako citronka
klad balení, je to nepraktické, tříleté dítě to samo neotevře a dávala jsem jí brčko, aby se jí to lépe pilo
klad přidaný cukr
klad opice na obalu vypadá jako z hororu
avatar
Michaela
Dcera užívala pravidelně každý den a během tohoto období měla dvakrát pocit, že se o ni pokouší viróza. Začalo ji škrábat v krku, byla unavená, měla ucpaný nos, čekali jsme, že se jí spustí rýma. Onemocnění však nepropuklo, což přičítáme účinkům Juwíku.
klad zajímavé balení
klad trochu chemická chuť
avatar
Magdalena
JUWíKa hodnotíme víceméně kladně, přijde mi fajn barevné provedení kapslí, děti mají rády barvy. Využívali jsme ráno do čaje, samostatně doplněk až takový ohlas neměl - byl i celkem dost sladký. Na zjištění, zda podporuje, celkovou imunitu, by bylo zapotřebí delšího pozorování.
klad Vzhled
klad Sladkost
avatar
Tomáš
Děkuju za super tetsovani měsíčního balení JUWÍK doušek zdraví, detem moc chutnalo, libilo se jim upijet vitaminky, libi se mi male baleni a prakticke, deti to zvadnou uplne sami a pripadaji si ,,dospele,, chutnalo jim, zmeny jsme zadne tedy nepozoroval,ale hlavne ze jim to chutanlo
klad baleni
avatar
Lydie
Juwík doušek zdraví dětem chutnal, ale očekávali jsme, že bude více příchutí, když mají jednotlivá balení různé barvy. Vadilo mi otevírání, někdy se víčko roztrhlo a otevíralo se to dost špatně. Nevím, jak by se otevíraní dařilo menším dětem. Je to dobrý způsob, jak dětem dávat vitamíny, lepší než tabletky.
klad chuť
klad balení, špatně se dětem otevírá
avatar
Markéta
Testování se mi hodilo, protože na podzim děti začínají být nastydlé. Juwík jim moc chutnal, budeme kupovat další balení. Jakmile začali kýchat a pokašlávat, nasadila jsem dva denně, rýmy tedy netrvala 7 dní, ale 4. Jestli to má svědomí Juwík, tak kloubouk dolů.
klad Chut, vůně.
klad Nejsou
Zobrazit více recenzí