Jak dopadlo testování Kamistad® ústního sprej pro jemnou péči o dutinu ústní? Koukněte do recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
92
jak jste hodnotily
5
54x
4
25x
3
11x
2
1
2x
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 24. 11. 2022
do 22. 1. 2023

Kamistad® ústní sprej

Kosmetický přípravek 

Kamistad® ústní sprej k ochraně ústní sliznice a doplňkové péči při léčbě bolavých úst, ragád a mírných zánětů ústní sliznice.

Kamistad® ústní sprej je kosmetický přípravek, který obsahuje extrakt z heřmánku pro jemnou péči o ústní sliznici a dutinu ústní. Otočná tryska umožňuje aplikovat sprej cíleně na ústní sliznici a na těžko dosažitelná místa dutiny ústní.

  • Bez alkoholu
  • Bez cukru
  • Pro cílenou péči o těžko dosažitelná místa
  • Poskytuje ochranu ústní sliznice

 Jak použít?

1 až 2 cílené střiky aplikujte dle potřeby nebo ráno a večer po vyčištění zubů nebo kdykoli to bude třeba.

Pro koho je Kamistad® ústní sprej určen?

Vhodný pro dospělé a děti starší 6 let.

Slouží k ochraně ústní sliznice a doplňkové péči při léčbě bolavých úst, ragád a mírných zánětů ústní sliznice. 

Produkt zatím není dostupný v České republice.


Hodnocení
92
avatar
Petra
Už dlouho jsem se potýkala i partner s různými ránami v oblasti úst , které se kolikrát rozlezaly a byla nepříjemná jakákoliv konzumace jídla nebo pití. Často se mi v ústech objevovali afty jelikož po dětech člověk něco olizne jak dudlík či lahvička a afty byly na světě. Už jsme vyzkoušeli mnoho masticek , které bylo dosti drahé a stejně vůbec nepomohli nebo minimálně vyléčili danou věc a léčení trvalo i týdny . Po tomto přípravku byla úleva znát a do pár dní bylo po problémů . Nejvíce mě zaujalo praktické balení a hlavně snadná aplikace . Produkt se díky nastavitelné hubici dá opravdu krásné nanést na danou ranku v ústech a proto je rychlejší hojení .
klad Praktické balení
klad Účinnost
klad Poměr cena kvalita
příloha
avatar
Iveta
Dostala jsem možnost vyzkoušet ústní sprej Kamistad. Bohužel ,tedy pro mne naštěstí ,jsem celý prosinec a leden zvládla bez nemoci-tudíž jsem uvedený sprej neměla jak vyzkoušet.Zhruba před třemi týdny jsme s dcerkou onemocněly anginou -což u nás dost často provázejí afty a opary.Naštěstí byl Kamistad po ruce. Dříve jsme několikrát použily Kamistad gel. Sprej oceňuji mnohem více,protože díky aplikátoru dám léčebnou látku přímo na místo určení :-) Dále oceňuji velice příjemnou chut. Po cca druhé aplikaci byla zřetelně znát úleva. Jediné negativum vidím v malém množství informací v příbalovém letáku.Jako zdravotní sestra jsem zvyklá na obsáhlejší informace k danému produktu. Sprej Kamistad rozhodně doporučuji.
klad snadná aplikace
klad velikost-do kabelky
klad chuť
klad málo informací v příbalovém letáku
příloha
avatar
Renata
Skvělý ústní sprej Kamistad, mi velice pomohl při aftech, které se mi dělají dost často, rychle si za to hojí a znecitliví oblast. Kamistad je nejlepší pomocník který jsem kdy použila a opravdu mi pomohl . Mohu jen doporučit. Gel je velice příjemný, chladivý, neutrální chuti.
klad Konzistence
klad Nic
příloha
avatar
Nicole
Tento sprej je vhodný použít, pokud máte bolest v ústech, která může pramenit z různých příčin. Já po použití Kamistad spreje po přibližně 10 minutách cítila mírné umrtvení tkáně v místech, kde jsem sprej nastříkala. Z toho důvodu doporučuji sprej všem lidem, kteří trpí na ragády v ústech, bolestivé afty anebo bolest v krku, či zubů. Pozitivně hodnotím i jemnou, přírodní chuť po heřmánku, žádná chemická pachuť.
klad Silný účinek
klad Ruce působení
klad Jemná a příjemná chuť
klad Nenašla jsem žádná negativa
příloha
avatar
Daniel
Ústní spreje jsem nikdy nepoužíval a značku kamistad neznal. Šel jsem tedy do testování jako úplný “zelenáč”. Velmi jsem ocenil provedení ve formě spreje, takže jsem podrážděná místa nemusel více dráždit mechanickým aplikováním léku. Výhoda i nevýhoda je malé provedení. To je skladné, ovšem zase dlouho nevydrží. A za sebe nemám příliš chuť bylin, takže za mě tohle je -, ale to subjektivní pohled.
klad Provedení
klad Skladnost
klad Rychlá účinost
klad Chuť
klad Malá velikost
příloha
avatar
Nikola
Sprej je příjemný, chuť je svěží a pomáhá udržet ústní dutinu v klidu a pohodě. Je ideální do kabelky, na cesty. Skvělý na každodenní použití. Design flakonku jako takového je nijak nenásilný, takže nepotěší ani neurazí. Kravička je designově už zajímavější
klad Design
klad Chuť
klad Jednoduchost použití
klad Nic
příloha příloha
avatar
Michal
Tento sprej mě moc nezaujal, sice je při jeho použití hojení o něco rychlejší, ale má nevýhodu v podobě dlouhotrvající zvláštní pachuti v puse. Otočná tryska je fajn, lze s ní zacílit na správné místo, ale je potřeba ji silněji stisknout, aby obsah vytryskl a ne jen vytekl.
klad Otočná tryska
klad Rychlejší hojení
klad Dlouhotrvající pachuť
příloha
avatar
Michaela
Die Packungsgröße ist ausreichend. Orale Sprayanwendung ist gut. Die Pumpe hat während der Anwendung funktioniert. das mundspray schmeckt etwas süßlich und hat mich leicht abgekühlt, es ist nicht unangenehm. Brennt nicht im Mund. Ich empfehle es auch Kindern.
klad Příjemná chuť
klad Svěžest v ústech
klad aplikace spreje do úst
klad Po delší době používání mě v ústech štípal
příloha příloha
avatar
Helena
Heřmánkový sprej do úst nemá úplně nejlepší chuť, přestože např. heřmánkový čaj mám ráda. Nicméně jeho účinky mě překvapily. Osobně dost trpím na afty, pokud je veliká zima nebo mám náběh na nějakou nemoc a můžu říct, že tento ústní sprej je opravdu účinný, přestože jsem měla náběh na angínu, žádné afty a i nemoc se obešla bez antibiotik, dech je navíc po spreji svěží. Mohu doporučit.
klad Účinek
klad Chuť
klad Svěží dech
příloha
avatar
Kateřina
Sprej Kamistad jsem testovala jako pro mě neznámý výrobek. Znám jen mast, s tou jsem spokojená. Musím přiznat, že mě sprej mile potěšil. Oproti masti má příjmenou nedráždivou heřmánkovou příchuť. Znecitlivění postiženého místa trvá celkem dlouho, dost na to, aby se člověk např. v klidu a bez bolesti najedl. Taky je úžasný hojivý účinek - na odřené parto stačilo aplikovat večer před spaním, pak ráno při jídle a kolem oběda už nebylo třeba, místo bylo zahojené dost na to, aby už jídlo nebolelo. Možná tím, že je tekutější, nedrží se jen na konkretním místě, ale rozlije se díky slinám na větší oblast úst a částečně umrtví i krční mandle (dobré při angině, ale zas to trochu blokuje polykání). Osobně bych sprej určitě doporučila, ale spíše na větší oblast poranění v ústech, např. při výsevu aft, odřené dásně atd.
klad příjemná chuť po heřmánku
klad znecitlivuje
klad dlouhodobý účinek
klad místní aplikace
klad nedráždí
klad rychle hojí
klad nemění chuť jídla
klad znecitlivuje i tam kde to není třeba
příloha
avatar
Tereza
Ústní sprej Kamistad jsem měla možnost vyzkoušet poprvé. Zaujalo mne složení bez alkoholu a cukru. Také se mi líbila snadná aplikace. A rychlý účinek na aft v ústech. Sprej se dobře aplikuje na hur dostupná místa v ústech. Mohu určitě doporučit, já byla s výrobkem spokojená.
klad Bez cukru a alkoholu
klad S heřmánkem
klad Prijemna příchuť v ústech
klad Snadna aplikace
klad Nemam výhrady
příloha
avatar
Jitka
Das KAMISTAD-Mundspray war für mich sehr nützlich. Ich hatte nur ein wenig Schmerzen im Hals und eine laufende Nase. Ich hatte nur Kräutertee getrunken. Also habe ich sofort angefangen, dieses Spray zu benutzen, zweimal täglich nach der Anleitung. Die schwenkbare 360-Grad-Düse ist eine wichtige Sache, das Spray geht direkt auf die wunde Stelle, überall im Mund/Zahnfleisch/im wunden Zahn. Der Geschmack ist angenehm, ich mag Kräuter. Die Halsschmerzen sind in zwei Tagen besser geworden, was für eine Erleichterung. Ich glaube, dass das KAMISTAD-Mundspray eine gute Möglichkeit ist, kleine Unannehmlichkeiten in meinem Mund in Zukunft zu heilen.
klad einfach zu benutzen
klad der angenehmer Geschmack
klad -
příloha
avatar
Tereza
Kamistad ústní sprej, jsme používali celá rodina na bolest v krku. Chuť nic moc ale dá se to přežít hlavně že to funguje. Účinky byli ucházející po pár dnech bolest ustoupila. Kdyby to bylo možné určitě koupím zas. Jen ve větším množství. Balení bylo celkem malé.
klad Dávkovací pumpička
klad Chuť
příloha
avatar
Veronika
Se sprejem Kamistad jsem velmi spokojena. Trpim na afty, po aplikaci se jejich vyskyt zmirnil. Libi se mne jeho snadne pouziti, predtim jsem mela masticku, jeji pouziti bylo nehygienicke. Vitam, ze je bez cukru, alkoholu a navic obsahuje extrakt hermanku.
klad Ucinek
klad Baleni
příloha
avatar
Petr
Výrobek má pomoci na záněty, bolavá ústa a případně jako prevence v dutině ústní. Bohužel po prvním použití jsem jej už víckrát neaplikoval, protože se mi udělalo z vystříknuté tekutiny zle od žaludku, dostal jsem v ústech pachuť a vše chutnalo nějaký čas hnusně. Zdráhal bych se výrobek použít i při problémem v ústech, pokud by mi lékař nedoporučil opak. Krabička je z přední strany německy, z bohu česky. Jedná se o klasickou krabičku používanou pro produkty v lékárnách.
klad Český popis z boku krabičky
klad Německý nápis v předu krabičky
klad Hnusná pachuť v ústech
klad Na nějaký čas zničené chuťové buňky
klad Po aplikaci nevolnost
příloha příloha příloha
avatar
Hana
Kamistad má příjemnou svěží chuť. Také cítím v chuti heřmánek, který má hojivé účinky. Občas trpím na afty a myslím, že tento spej je výborný pro prevenci. Používala jsem ho po vyčištění zubů a to mi přijde nejvíc účinný. Celkově jsem měla pocit dokonale vyčištěných zubů dlouhou dobu. Zklidní a desinfikuje.
klad Jako prevence výborný prostředek.
příloha
avatar
Martina
Na afty jsem toho zkusila opravdu spoustu, ale tento sprej je rozhodně nejlepší. Znecitlivý bolavé místo, pomáhá rychlému hojení. Rychlá pomoc a úleva pro bolavá ústa. Balení ve spreji je super, působí hygienicky, nemusím použivat prst/štětičku pro aplikaci jako u gelu. Myslím si, že může být výborným pomocníkem na otlačené dásně při používání protézy a při prořezávání zubů u malinkých dětí.
klad Rychlý účinek
klad Rychlá úleva
klad Hygienické použití
příloha
avatar
Andrea
Kamistad jsem použila na afty a měla jsem pocit, že jejich hojení to urychlilo . A také jsme vyzkoušeli u babičky na bolavá místa pod protézou a i tam bych řekla, že to mělo kladný účinek . Dávám si i na mezizubni kartáček, když mám někde bolavou dáseň.
klad Dobře se nanáší
příloha
avatar
Lucia
Maximálna spokojnosť moje ďasna to pekne lieči a cítim sa oveľa lepšie moje ďasna sú zdravé a nekrvacuju netvoria sa mi ani afty a keď sa stalo te boli zárodky tak hneď som strekla a zmizlo to pouzivam zo každý deň a ufcite budem aj po skončení testovania
klad Rýchla aplikácia
klad Rýchly výsledok
příloha příloha příloha
avatar
Denisa
Tento sprej jsem testovala v době, kdy jsem byla po nedávné extrakci stoličky. Sprej mi skvěle dopomohl pomalu hojící se ránu lépe "zatáhnout" a zhojit. Tento sprej má intenzivní chuť heřmánku, je velmi silný, nicméně chuť není nepříjemná. Aplikace je velmi jednoduchá díky prodloužené tyčince pro nastříkání na požadované místo v dutině ústní. Sprej doporučuji především osobám s potížemi s krvácivostí dásní, po stomatologických zákrocích, které jeho aplikaci nevylučují.
klad Snadná aplikace
klad Hojivý účinek
příloha příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel