Vyrazte s dětmi na muzikál Kapka medu pro Verunku. Vytestujte si vstupenky

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
25x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2017
do 30. 4. 2017

Nenechte si ujít krásný pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku, ve kterém si královští princové Honza a Mirek, spolu s myslivcem Jirkou, vydají za Kapeskou, královnou přírodních sil, aby od ní vyprosili kapku medu, která jediná může probudit spící princeznu Verunku.

Představení proběhne 9. dubna od 15 hodin v Divadle Hybernia v Praze.

V pohádce nebude chybět oblíbený skřítek Maxižvýk, vodnická rodinka, smyslné víly, čarodějnice ani peklo s popletenými čerty. V hlavních rolích se představí Martina Pártlová, Anna Slováčková, Michaela Sejnová, Ivana Korolová, Kamil Střihavka, David Gránský, Michaela Nosková, Felix Slováček jr., Peter Strenáčik a další.

 

(foto Facebook Muzikály pro děti)

Více se dozvíte ZDE a na Facebooku.

Na představení vyrážíme i my, přidáte se? 

Představení Kapka medu pro Verunku nebo Alenka v kraji zázraků s možností využití 30% slevy bude ve speciální „edici“ se ŽENAMI s.r.o. Pokud se vám tedy nepoštěstilo vstupenky získat v testování, nesmutněte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Vstupenky s použitím slevového kódu můžete zakoupit online následujícím způsobem:

  1. Klikněte na vstupenky https://muzikalyprodeti.cz/vstupenky/
  2. Vyberte představení 9. 4. v 15h Kapka medu pro Verunku nebo 4. 6. v 11 h Alenka v kraji zázraků a klikněte na symbol „košíku“
  3. Zvolte požadovaný počet míst v hledišti v jakékoliv kategorii, po zazelenění vybraných míst klikněte na „objednat
  4. V poli "Slevové poukázky" zadejte kód ZENYSRO a potvrďte znaménkem +. Sleva 30% se odečte z celé objednávky 

 

Milé testerky, jsou vás tady už tisíce a za to moc děkujeme! :-) A protože nám záleží na tom, abyste každá dostala odpověď na svůj dotaz, pište nám prosím na email testovani@zenysro.cz, kde na maily pravidelně reagujeme a nic nám tak neuteče. Děkujeme za pochopení.

Vaše Markéta, Pavlína, Jana a celý náš tým, který se i díky vám stále rozrůstá *heart*

Hodnocení
26
avatar
Sylva
klad Na tomto muzikálu jsem již v Hybernii byla. Jako třída na střední jsme celá třída vyhráli vstup a jeli jsme. Představení si už úplně nepamatuji o čem bylo. Samo o sobě to bylo moc hezké. Kostýmy, herci, moc pěkně udělané a hrané. Muzikál mě zaujal. Klidně bych i jela znovu.
avatar
Jana
klad Před chvílí jsem se vrátila z muzikálu a jsem ještě plná dojmů, bylo to opravdu nádherné, přímo okouzlující. Byla jsem s vnukem a oba jsme si to moc užili. Zpěváci, herci, tanečníci, všichni super, strašně šikovní, nádherné kostýmy, výprava, prostě všechno :-)Děkuji moc a muzikál všem, kdo mají rádi pohádky, tak jako já, doporučuji, stojí opravdu za to zajet se na něj do Hybernie podívat :-D
avatar
Věra
klad Dnes jsme byli na tomto muzikálu. Musím říct, že tak krásný dětský muzikál jsem snad ještě neviděla. Děti byli nadšené a vydrželi shlédnout celý děj bez žádných řečí, či obíhání na záchod atd. Herci byli opravdu úžasný, nádherně to odspívali i kostýmy dokonalé. Určitě všem doporučuji co mají děti, aby se šli podívat. Stojí to za to!!!
klad Bohužel dost hlasité. Děti co mají citlivější sluch trošku trpí. Ale s tím se musí počítat.
avatar
Gabriela
klad Děkujeme za možnost testovat muzikálové představení Kapka medu pro Verunku v divadle Hybernia. Představení je pohádkové a je doplněno tématem novodobým a to znečišťění přírody. Je určeno pro děti,ale ani dospělí se určitě nenudí. Zpěváci a tanečníci byli šikovní a nesmím opomenout také nádherné kostýmy a celou výpravu. Určitě za nás doporučuji.
avatar
Naděžda
klad Velmi děkuji za možnost testování muzikálu Kapka medu pro Verunku. Vystoupení je vhodné jak pro děti i pro dospělé. Překvapily nás výkony herců, zpěváků i tanečníků. Když se k tomu přidá krásná výprava i kulisy a zajímavé efekty, tak jsme byli spokojeni a měli jsme krásný zážitek. Všem vřele doporučuji toto vystoupení shlédnout.
avatar
Iveta
příloha
klad Rodinný muzikál Kapka medu pro Verunku je nádherný kulturní zážitek pro celou rodinu. V muzikálu jsou 3 království. Popelkov, které znečisťuje svými výpary ovzduší. Zlatovláskov, které nad limit těží dřevo a Honzovsko, které znečisťuje přírodu svými hnojivy. I přes veškeré peripetie, to naštěstí dobře dopadne a každý si během představení uvědomí, jak je nutné přírodu chránit a pečovat o ni. Velmi se nám líbilo, že muzikál není jen představením pro děti, ale svými vtipnými narážkami rozesměje i rodiče. Herci byli výborní a skvěle zpívali i tančili. Kostýmy jsou úchvatné a divadelní kulisy skvěle propracované. Toto představení je velmi vydařené.
avatar
Bohumila
klad Ještě jednou moc děkujeme za možnost testování. Byl to skvělý zážitek. A rozhodně doporučujeme. Pro menší děti se představení může zdáti malinko strašidelné :-))) Bylo to v sále vidět a slyšet, ale u nás (4 roky) nebyl problém a z muzikálu bylo nadšení :-). Když začala zpívat KPSka Pártlová, tak vyvstávala husí kůže. Je to báječná zpěvačka, ale výkony všech byly excelentní :-).
avatar
Katka
klad Děkuji za tyto lístky na tak výborný muzikál - jel tam syn s kamarádkou a recenzi od syna zde vkládám:
klad „U nás se nám dobře daří, u nás se nám dobře žije,“ těmito slovy začíná první písnička tohoto muzikálu. A že se tedy ty dvě hodiny na pódiu opravdu dařilo i žilo. Příběh byl originálně známý a i, jak to u pohádek bývá, velmi pozitivně laděný. Už od začátku jsme věděli, jaké budou na konci páry a že vše dobře dopadne, ale nevěděli jsme jak se tomu stane, v čemž spočívá krása všech pohádek. Výkony herců byly dechberoucí a stejně tak i jejich zpěv, který bohužel občas nešel slyšet přes povyk nejmenších diváků. Velmi se mi líbil i výběr jmen pro prince: syn popelky a prince Miroslava se příhodně jmenoval Mirek a syn ,,Hloupého Honzy“ a jeho princezny nese hrdě jméno Honza. Tak proč Verunka nemá jméno po své matce? Asi to bude tím že to je dívka. Pěkná podívaná byla i na efekty používané v Království Královny Přírodních Sil, Kapesky (pro tak mocnou postavu bych čekal jméno které vzbuzuje úctu, než jméno při kterém se mi vybaví KPZka), i když povětšinou spočívaly v spuštění průhledného plátna a projekce obrazu na něj. Jako většina pohádek nám muzikál představoval důležitost přátelství, upřímnosti, statečnosti a lásky, avšak poukazoval i na moderní problémy a jejich řešeni, například na postupné znečisťování ovzduší a vod. Z tohoto důvodu to není představení jen pro malé děti, ale klidně si na něj můžou zajít i ty děti velké a jejich rodiče, a všichni se alespoň jednou zasmějou, protože muzikál je vtipnými scénami nabitý. Na závěr tedy lze říct že tvůrci si opravdu mákli a výsledkem je skvělá, neotřelá a klasická pohádka, kterých poslední dobou v naších zemích ubývá. A kdybych to měl ohodnotit známkou od 1 do 5? Dal bych jedničku podtrženou s hvězdičkou a i to by bylo málo.
avatar
Tereza
klad Bylo to naprosto úžasný. Děti byli nadšené, koukali s napětím a těšili se co dalšího přijde.Krásní herci, výborné herecké výkony, krásné pohádky, zážitek od začátku až do konce. Mockrát vám děkujeme za lístky a že jsme se mohli zúčastnit. Super. Doporučujeme všem.
avatar
Michaela
klad Děkuji moc za možnost testování muzikálu Kapka medu pro Verunku. Byla jsem tam s manželem a 3letým synem, který se trochu bál a chtěl jít pryč, vždy když byla hudba moc hlasitá a efekty strašidelné, ale nakonec vydržel až do konce :-) Muzikál je pěkně zpracovaný, tématicky zasazený do současné doby, herci byli úžasní, kostýmy nádherné. Určitě doporučuji shlédnout :-)
avatar
Vlasta
klad Moc děkuji za možnost testování muzikálu Kapka medu pro Verunku.Vzala jsem na něj 10ti letou vnučku, která ho už vloni viděla (což já jsem nevěděla) byla na něm se školou, ale líbil se jí tak, že na něj jela ráda znovu. Ze začátku mě to přiznám se moc nebavilo, ale opravdu jen chvilinku, pak to skvělí herci a zpěváci rozparádili v nádherných kostýmech a bylo to úžasné. Muzikál je vlastně i poučný, děti se tam dozvědí, že se má příroda chránit. Moc doporučuji
avatar
Petra
klad Muzikál jsem navštívila s dcerou, s kamarádkami a jejich dětmi a také dvě babičky s námi byly. Zážitek pro všechny. Měli jsme štěstí na vynikající obsazení. Výkony účinkujících byly skvělé. Krásná hudba, příběh a děj srozumitelný pro všechny děti. Překrásné kostýmy a výprava. I když jsem si vstupenky museli koupit, byly to dobře utracené peníze. Doporučuji.
avatar
Iva
klad Pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku je pro děti i jejich rodiče krásná, pohodová, úsměvná pohádka. Nechybí tu vodníci, čerti, čarodějnice ani víly. Skvělé obsazení velmi příjemné dojmy z pohádkového muzikálu ještě umocňuje. Moc příjemné představení.
avatar
Daniela
klad Jezdíme strašně rádi na všechny muzikály a ani muzikál Kapka medu pro Verunku jsme nevynechali. Moc se nám líbil. Byl to nádherně zazpívaný a zahraný krásný pohádkový příběh. Herci byli výborní a skvěle zpívali i tančili. Kostýmy byly úchvatné a divadelní kulisy skvěle propracované. Určitě stojí za to na muzikál jít.
avatar
Marcela
klad Osobně muzikály miluji. Na tento muzikál jsem vzala mou malou neteřinku:) Kapka medu pro Verunku byl její první muzikál. Muzikál byl velice pěkně obsazen - Kamil Střihavka -Král Jiřík, Michaela Sejnová Verunka, dcera Zlatovlásky a Jiříka, David Gránský
klad Myslivec Jirka, Jiří Zonyga -Král Honza,Jiří Štědroň- Král Miroslav,Martina Pártlová
klad Kapeska, Michaela Nosková -Víla Lesanka atd. Mimořádně poutavý pohádkový příběh s kouzelnými kostýmy, dokonalé líčení, vtipné dialogy, krásné pěvecké i taneční výkony ,choreografie. Neteřinka byla nadšená a fascinovaná po celou dobu představení. Nejvíce se jí líbila představitelka Verunky, dále pak víla Lesanka a Martina Pártlová jako Kapeska:) Všem vřele doporučuji , protože tento výpravný příběh o lásce, přátelství, o modré planetě Vám vykouzlí úsměv i dojetí na tváři Vašich dětí i Vám.
avatar
Bohumila
klad Také jsme na muzikálu byly a byly jsme velmi spokojeni. Skvělé obsazení. A martina Pártlová byla tedy opravdu užasná. Skvělý zpěv. Paradání kulisy. Pro děti dokonce poučné. I když muzikály moc nemusím, tak tento byl velmi pěkný a určitě ho doporučuji :-).
avatar
Martina
klad Muzikál Kapka medu pro Verunku se mi moc líbíl, Líbilo se mi profesionalni herecke obsazeni muzikalu, pohádkový pribeh velmi rychle divaka upoutal a vtahnul jej do deje, libili se mi kostymy i liceni, doporucuju spise pro vetsi deti, spis po 4-5 roce, mrnata moc nebavi..
avatar
Kamila
klad Sama mám muzikály ráda a učím na ně i své děti. Muzikál Kapka medu pro Verunku jsme zhlédli a musím říct, že se líbil. Byl dobře zazpívaný, herci byli skvělí. Byla to moc hezká pohádka!!!! Určitě neprohloupíte, když si uděláte čas a na muzikál zajdete!!!!
avatar
Lenka
klad Mela jsem moznost videt tento vtipny, poucny a skvele pripraveny muzikal Kapka medu pro Verunku. Obsazeni skvele a mohu doporucit maminkam s detmi cca od 4 let. Na predstaveni jsem byla se synovci ve vku 7 a 8 a I tak se jim to velice libilo a jeste nejakou dobu si doma zpivali pisnicky z muzikalu. Jako velke plus beru hlavne to, ze je poucny :-D
avatar
Eva
klad Jednoznačně anoooo! Nádherně zpracované, s krásnou myšlenkou, kterou je dobré si pravidelně opakovat bez ohledu na to, zda je to jenom pro děti či dospělé. My si museli na místě koupit CD, protože pětiletý František po zkušenosti z muzikálu Alenka v krají zázraků prostě hned chtěl písníčky a už to doma jedeme pořád dokola. Verunka splnila očekávání a určitě v budoucnu zase půjdeme. Krásné zpracování, kostými, obsazení, atmosféra. Jen tak dále PIXA PRO s.r.o.!
Zobrazit více recenzí