Testování elektrického zubního kartáčku Oral-B Genius X dopadlo naprosto skvěle! Kartáček získal neuvěřitelných 100 % doporučení

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
20x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 1. 10. 2019
do 10. 11. 2019


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se ve čtvrtek 3. října konalo testování nového elektického zubního kartáčku Oral-B Genius X.

Přišlo 18 žen a 2 muži, kteří si poslechli veškeré informace o novém kartáčku z řady Genius. Všichni testeři si elektrický zubní karátček Oral-B Genius X odnesli na testování domů a budou na něj psát 4 recenze. Na zážitkovém testování byla skvělá nálada, všem zúčastněným moc děkujeme a těšíme se na receze! :-)


Inteligentní zubní kartáček

Genius X je nejlepší zubní kartáček Oral-B s inovativní umělou inteligencí. Kartáček kombinuje poznatky z tisíců způsobů, jakými si lidé čistí zuby, dokáže rozpoznat individuální styl čištění daného uživatele a vest. Senzory pohybu řízené algoritmem Oral-B AI vidí, kde čistíte, rozpoznají váš osobní styl čištění a povedou vás ke zlepšení.

oralb

Dokonalé čištění 

3D technologie kombinuje 3 druhy pohybů: pulzace, oscilace a rotace, čímž se narušuje a následně stírá zubní plak i z těžko přístupných míst. Design inspirovaný nástroji zubních lékařů obklopí každý zub, takže jsou zuby čistější a dásně zdravější. Trojitý senzor tlaku vizuálně upozorňuje a automaticky snižuje rychlost, pokud na kartáček příliš tlačíte.

Hodnocení
20
avatar
Nikola
#genialniusmev chce mít každý z nás. Já přechodem z manuálního kartáčku na elektrický jsem k tomu udělala malý krok. Mé zuby jsou belejší, mají méně plaku za celý den a já se tak cítím o mnoho lépe. Elektrický kartáček Oral-B Genius X White je jedna z variací,ja mám tuto. Pak je ještě rosegold (za mě Krásný design) ale také Black pro pány i pro děti mají, se skvělou aplikací aby si je opravdu čistili jak mají.Mají verzi pro kluky i holky. Prostě super. . Oral-B Genius X 20000N je vybaven pohybovými senzory a umělou inteligencí, která rozpozná váš styl čištění. regulace tlaku kartáček snižuje rychlost a upozorňuje, když příliš tlačíte, abyste si čistili zuby šetrněji. V neposlední řadě má lithium-iontovou baterii, která na 1 nabití vydrží více než 2 týdny. 6 režimů čištění včetně režimu péče o dásně, jemného a bělicího režimu a režimu čištění jazyka. Prémiové cestovní pouzdro nabíjí současně zubní kartáček i telefon. . Pokud váháte s koupí, neváhejte. Doporučuji.
klad Design
klad Cestovní nabíjecí pouzdro
klad 6 režimů čištění zubů
klad Žádný problém
příloha
avatar
Jana
Je to muj první elektrický kartaček! Ten užasný pocit ze skvěle vyčistených zubu u manualniho kartáčku neznám.Velké plus za mě,že přes aplikaci na svém mobilu,mohu videt jak efektivně si zuby čistím.Čištění zubu mě ted baví a vydržím si zuby čistit mnohem déle.A jako další se mi líbí funkce bělení a mužu říct že po čtyrech týdnech jsou mé zuby opravdu o poznaní bělejsí.Kartáček rozhodně doporučuji a věřím že všichni budou 100% spokojení !
klad výběr z mnoha funkci
klad cestovní pouzdro
klad vydrž baterie
klad trošku hlučný,ale nato se dá zvyknout
avatar
Kamila
Tento kartaček je skvely, nadherne vycisti zuby a ma spoustu dobrych funkcí. Muzete sledovat v aplikaci jak dobre mate vycistene zuby. Za me doporučuji a nevim jak jsem bez nej mohla existovat:-) jsem z nej nadsena a už nebudu použvat žadný jiný! Je krasne skladný, proste super.
klad 100% čistění
klad Krasny design
klad Praktické baleni na cesty
klad Výdrž baterie
klad Žadný problem
avatar
Gabi
Líbí se mi aplikace přes smartphone, která mě upozorní, jak si čistím zuby, jestli moc netlačím a hlídá mi čas, abych dodržela doporučované 2min. Mám citlivé dásně a kartáček hlídá a upozorňuje, pokud příliš tlačím. Po měsíci používání mám výrazně méně citlivé dásně. Díky hlavici, která spojuje jak rotační tak pulsační pohyb, mám po vyčištění opravdu pocit dokonalé čistoty v ústech.
klad Oral-B aplikace přes telefon
klad 6 režimů čištění
klad hlavice - rotační i pulsační pohyb
klad vyšší pořizovací cena
avatar
Laura
Kartáček mám asi měsíc a půl. Má nádherný design,v koupělně má svoje místo.Balení také obsahuje cestovní balení,což hodně oceňuji protože často nespím doma tak jen kartáček vezmu cvaknu do krásné krabičky a můžu jít. Cestovní balení je i také zároveň nabiječka.Nefunguje ale bez el.přípojky. Co mě ale opravdu přimělo a přesvědčilo je jeho ,,umělá inteligence''. Stáhnete si aplikaci ORALB,kde je náhled zubů a Vy když si čistíte zuby tak Vám to snímá kde jste už čistili nebo kde naopak vynecháváte a tak Vás kartáček učí správné zubní hygieně.Také má tlakový sensor ,takže červeně zasvítí když při čištění příliš tlačíte. Ze začátku to byl nezvyk a musela jsem čistit na jemný program,protože jsem měla pocit že by to doslova vyčistí ven i plombu :-)) Ale hned po prvním čištění jsem cítila jak jsou zuby hladké,čisté a dokonce mi přijdou i světlejší. Neumím si už představit čištění klasickým kartáčkem, ten rozdíl ve vyčištění je opravdu obrovský.
klad programy
klad design
klad umělá inteligence
klad aplikace
klad perfektní čištění
klad dlouhá výdrž baterie
klad cestovní balení
klad Hlučnost
avatar
Tereza
Kartáček jsem si okamžitě zamilovala. Stal se pro mě nepostradatelnou součástí. Čištění zubů s nim je zábavné, rychlé, precizní a díky jeho tvaru, materiálu a lehkosti je manipulace komfortní. Čistí se s ním zuby “samy,,. Když si to tak celé uvědomím, díky kartáčku Oral-B Genius X se na čištění zubů vyloženě těším.
klad Rychlost
klad Preciznost
klad Snadné čištění
klad Hlasitost
avatar
Michaela
Zubní kartáček Oral-B je naprosto úžasný. Velmi jsem si oblíbila mobilní aplikaci , kde každý den sleduji průběh svého čištění . Úžasná výdrž baterie, což vzhledem k mému cestování velmi oceňuji. Krásné cestovní pouzdro :-) S kartáčkem jsem na míru spokojená a mé čištění je teď 100% . Díky :-)
klad Mobilní aplikace
klad Výdrž baterie
klad Malinko hlučnější
avatar
Anička
Od prvního použití jsem poznala, že mám v rukou zařízení, které oplývá nejmodernějšími technologiemi za účelem efektivního čištění zubů. Výkon samotného kartáčku z hlediska 3D čištění je tak intenzivní, že i za použití minimálního množství zubní pasty vytvoří v ústech příjemnou pěnu, která se dostane do všech mezizubních prostor a zároveň zajistí, že mám krásně čerství dech. Jemnost štětin byla od výrobců navržena tak dokonale, že nedochází ke krvácení dásní. K dispozici je také hned 6 čistících režimů. Citlivě navržený tlakový senzor jen podtrhuje dokonalé vlastnosti tohoto kartáčku. Krásný design a originální balení, které mi umožní nabíjet kartáček a mobilní zařízení. Ke kartáčku je dostupná aplikace pro Android a iOS. Po prvním čištění mi kartáček naskenoval zuby a při dalším čištění mi aplikace ukazuje pozici kde se právě nachází hlavice kartáčku a jestli jsem na daném místě čistila dostatečně. Kartáček mohu jedině doporučit, jsem ráda, že jsem si jej pořídila.
klad Efektivní čištění zubů, dásní, jazyka a v neposlední řadě mezizubních prostor
klad Výkon kartáčku
klad 3D čištění (rotace a pulsace)
klad Vytvoří v ústech příjemnou pěnu ze zubní pasty
klad Krásně čerství dech po použití kartáčku
klad Citlivý k dásním (bez krvácení)
klad 6 čistících režimů
klad Citlivě navržený tlakový senzor
klad Krásný design kartáčku a obalu
klad Originální balení dokáže nabíjet jak kartáček tak mobilní zařízení
klad Výdrž kartáčku na jedno nabití
klad Aplikace pro paltformy OS Android i iOS
klad Aplikace ne vždy zobrazuje přesnou pozici čistící hlavice kartáčku na zubech
příloha
avatar
Kristýna
Z kartáčku Oral-B Genius X jsem opravdu nadšená a unešená zároveň. Vzhled kartáčku je velmi povedený a líbí se mi i samotná možnost personalizace kartáčku. Velmi ráda bych vyzdvihla aplikaci, která je zdarma ke stažení – tady se vývojáři a odborníci opravdu vyznamenali. Rovněž mohu srovnat tento elektrický kartáček se sonickým (od jiné značky) – kdy tento produkt je daleko vhodnější pro citlivé zuby a dásně, neboť není tak „drsný a hrubý“. Celkově i samotný design kartáčku je hezčí. Jedná se tak o opravdu povedený produkt, nikoliv pouze vzhledem, ale především funkcemi, které kartáček nabízí. Nabitý kartáček mi zhruba vydrží 2 týdny, což je optimální. Oblíbila jsem si především čištění pro citlivé zuby, ale i jiné formy jsou super. Ovládání kartáčku je velmi jednoduché. Kulatá hlavice je výborná, neboť pokryje celou plochu zubu. Dávám 1*
klad vzhled
klad boží aplikace
klad výdrž baterie
klad kulatá hlavice
klad možnost personalizace
klad umělá inteligence
klad kartáček je vhodný pro citlivé zuby a dásně
klad dokonalý pocit čistoty v ústech
klad hlasitost kartáčku, ale není to nic tak hrozného
avatar
Marie
Kartáček jsem si od první chvíle oblíbila, asi bych už nepřešla ni jiný, pokud by to nebylo nutné. Hodně si na něm cením velkou výdrž baterie, a tak nemusí být pořád napojený ve šťávě :). Na začátku jsem si vystačila s programem sensitive, který je opravdu vhodný pro "nováčky", teď už snesu i "drsnější" programy :)). Mám fakt hezky a pořádně vyčištěný zuby, a nedrhnu to obyč kartáčkem, u kterého je nejtěžší držet se toho správného způsobu, aby se štětinky nerozjížděly, a bylo to efektivní. Tady to jde úplně samo. Na začátku jsem hodně používala appku, teď už to beru trošku jako zdržování.. ale to už je postoj těch "zkušenějších" ;) :D. Doporučuji všem, kdo jsou perfekcionalisté, mistři hygieny a nedají na důkladnou čistotu dopustit! :). Děkuji za možnost testování!
klad senzor tlaku
klad velká výdrž baterie
klad program sensitive
klad výběr programů
klad cestovní pouzdro
klad design
klad perfektní vyčištění
klad možná trošičku hlasitost - ten kdo neví, že si čistíte zuby, tak si může myslet na něco úplně jiného :)))
avatar
Lucie
Jelikož jsem používala předchozí verzi tohoto kartáčku Oral-B 10000N, tak můžu porovnávat :) Letošní novinkou je uměla inteligence kartáčku, nastuduje Váš styl čištění zubů a pokud je zde prostor pro zlepšení, tak Vás k němu sám vede. Třeba já jsem díky aplikaci Oral-B zjistila, že jednu stranu docela flákám. Tento můj nový kámoš má samozřejmě spoustu různých programů, se kterými si můžete čistit chrup. Já osobně nejvíc používám program Sensitive pro citlivé zuby. Jelikož od těhotenství bojuji se zánětem dásní, tak využívám i program Gum Care, který je určený k masáži dásní. S tím souvisí i tlakový senzor kartáčku, který při přílišném tlaku na zub zastaví pohyb hlavice. Čištění s Oral B je hračka také díky jeho kulaté hlavici, která dělá přes padesát pět tisíc oscilačních-rotačních pohybů za minutu, oproti sonickému kartáčku, který provádí jen třicet tisíc stěrů za minutu. Proto tento kartáček stačí jen k zubu přiložit a on už všechnu práci odvede sám.
klad Kulatá hlavice
klad Dvojí využití cestovního pouzdra
klad Učí jak správně čistit zuby
klad Nedrhne zuby
klad Nic jsem nenašla
příloha příloha příloha příloha
avatar
Ludmila
Doporučuji, skvělá investice. Opravdu vyčistí každý jednotlivý zub a díky aplikaci vidím, zda jsem si všechny zuby vyčistila správně. Dále se mi prodloužila doba čistění zubů a čistím opravdu minimálně 2 minuty a díky tlakovému senzoru na kartáček netlačím. Výhoda aplikace je, že je intuitivní a přehledná. Po měsíci používání režimu bělení jsou zuby viditelně bělejší. Doporučuji kombinovat s bělí pastou Oral B. Často využívám i režimy masáž dásní a čištění jazyka. Výhodou je také praktické cestovní pouzdro.
klad 6 režimů čištění
klad jednoduchá a intuitivní aplikace
klad rotace a pulzace
klad praktické pouzdro
klad senzor tlaku
klad vyšší pořizovací cena
avatar
Eva
Elektrický zubní kartáček oral-B genius x je v dnešní době nejlepší na trhu. Je to moje první zkušenost s el. kartáčkem a jsem nadšená. Je sice hlučnější, ale díky aplikaci (i přes to, že mi nefunguje jak by měla, místo toho abych viděla jak zuby čistím, mám jen časovač), tak je čistím zub po zubu 4 až 5 minut, což jsem klasickým kartáčkem určitě nečistila. Také to baví mého syna a vidíme výsledky. Zuby jsou hladké bez plaku. Úžasná věc je tlakový senzor, díky kterému netlačím na zuby a přestali krvácet dásně. Super je cestovní krabička, kde se dá nabíjet kartáček zároveň s telefonem. Mohu ho všem doporučit.
klad Design kartáčku
klad Tlakový senzor
klad Hlučný
klad Aplikace oral-B bohužel nefunguje jak by měla s mým telefonem
avatar
Lucie
Kartáček byl pro mne velmi příjemným překvapením. Až dosud jsem elektrické zubní kartáčky nikdy nepoužívala, protože jsem jim moc nevěřila. Názor na ně jsem změnila až teď, po několika týdenním používáním tohoto kartáčku. Po vyčištění se vám nestane, že by na zubech zůstal nepříjemný plak po jídle, tak jak se to občas stane s obyčejnými kartáčky. Chytře vymyšlený časovač zajistí, že své zuby s čistěním jen tak neošidíte. Výdrž baterie souhlasí s tím, co udává výrobce a na plné nabití vám 2 týdny určitě vydrží. Kartáček je plně omyvatelný a vhod přijde i šikovné cestovní pouzdro. Za mě mohu jen doporučit.
klad 6 režimů čištění
klad senzor tlaku
klad výdrž baterie
klad mobilní aplikace
klad žádné
avatar
Adéla
Pro přechod z manuálního kartáčku na elektrický jsem zvolila Oral B Genius X Rose Gold. Původně mě hlavně zaujal svým krásným designem, po prvním použití jsem ale věděla, že to je pouze jedna z jeho mnoha předností. Za tu největší považuji možnost si kartáček propojit s chytrým telefonem a sledovat tak, jak si při čištění vedete a díky tomu pak zlepšovat své návyky. Jeho další výhodou je senzor tlaku, který vás upozorní, pokud na zuby a dásně příliš tlačíte, což ocení zejména ti, kteří přecházi na elektrický kartáček a tlak na zuby nemají zatím nacvičený. Díky několika režimům také zajistíte, že vaše zuby a dásně získavají tu nejlepší, ale zároveň nejšetrnější péči. Je cenově sice hůř dostupný ve srovnání s jinými elektrickými kartáčky, ale svými funkcemi a propracovaností ceně rozhodně odpovídá a věřím, že každý, kdo se rozhodne do něj investovat, rozhodně neprohloupí.
klad Design
klad Mobilní aplikace
klad Senzor tlaku
klad Cena
příloha příloha příloha
avatar
Lucija
Z kartáčku Oral-B Genius X jsem opravdu nadšená, zaujme Vás hned na první pohled díky luxusnímu designu, bude skvěle vypadat v každé koupelně, a díky praktickému balení, si ho můžete pohodlně přibalit na cesty. Pro nejsnažší používání (a využití kartáčku na maximum) doporučuji propojit a aplikací, díky které vidíte jestli správně čistíte. Snadno se používá a na výběr máte hned z několika intenzit (druhů) čištění, včetně možnosti čištění jazyka. Pocit dokonale čistých zubů hned po prvním použití. Pro mě to byla první zkušenost s elektrickým kartáčkem, takže byl ten rozdíl ihned znatelný. Všem vřele doporučuji kartáček vyzkoušet.
klad Snadné použití
klad Luxusní design
klad Možnost propojení s aplikací
klad Snadné nabíjení
klad Praktické provedení vhodné i na cesty
klad Nic mi nevadilo
avatar
Veronika
Pro mě je tento kartáček naprostý génius. Už od malička trpím na citlivé dásně, takže zabudovaný senzor tlaku je pro mě záchrana. Neuměla jsem si představit co znamená umělá inteligence u kartáčku na zuby. Teď jsem nadšená. Díky aplikaci, kterou jsem si stáhla, mě postupně učí lépe si čistit zuby. Nikde nemusím dělat nesmyslné pohyby nahoru, dolů, doleva doprava. Všude pěkně souměrně a práci za mě udělá sám kartáček a jeho hlavice. Po použití mám pocit perfektní čistoty. Navíc má úžasný design a krásné cestovní pouzdro, které zároveň slouží i jako nabíječka kartáčku a zároveň telefonu. Vřele všem doporučuji.
klad design
klad cestovní nabíjecí pouzdro
klad mobilní aplikace
klad jednoduchost použití
klad perfektní vyčištění
klad senzor tlaku
klad žádný
příloha příloha
avatar
Petr
Tento produkt je plný inovativních technologií, které spolu s interaktivní aplikací v telefonu vytváří dokonalý obraz čistění zubů za pomoci elektrikého kartáčku Oral-B Genius X. Má velmi zajímavý design, dlouhou výdrž baterie, možnost personalizace , snímač tlaku v kartáčku, který impulsem ochrání před nežádoucím tlakem dásně při čistění zubů, možnost nabíjet telefonu z pouzdra kartáčku. Výrobek doporučuji.
klad nové technologie
klad možnosti nastavení čistění zubů
klad personalizace
klad výdrž baterie
klad aplikace
klad vyšší cena
klad vyšší hlučnost
avatar
Marie
Po prvním čištění jsem zažila skvělý pocit vyleštěných zubů! Následně jsem si oblíbila z 6 režimů čištění bělení zubů a čištění jazyka. Oceňuji i režim pro citlivé zuby. Líbí se mi, že mě kartáček upozorní, pokud příliš tlačím na zuby a že hlídá čištění po dobu 2 minut tak, že po 30 sekundách dává impulz, že se mohu přesunout s čištěním dále. Vydrží dlouho nabitý. Hodí se na cestování díky praktickému pouzdru, kde se může současně nabíjet i mobil. Mimochodem, kdo má rád mobilní aplikace, určitě využije aplikaci Oral-B, která mu ukáže, jestli si čistí všechny zuby důkladně. Mohu velice doporučit.
klad leští
klad bělí
klad je šetrný
klad precizní
klad na cesty
klad dlouho vydrží nabitý
klad je potřeba dále používat mezizubní kartáčky
avatar
Janča
Dlouho jsem přemýšlela zda si pořídit elektrický zubní kartáček... Jelikož jsem člověk, který miluje technologii a vše nové tak jsem zvolila právě nový elektrický zubní kartáček Oral-B GENIUS X @oralb_czsk s umělou inteligencí.. Jestli se ptáte jak může mít kartáček umělou inteligenci, tak je to tím, že si umí zapamatovat vaše návyky při čištění zubů. Co mě hodně baví je aplikace v ? mobilním telefonu, která je jak na Google Play tak na App Store. V aplikaci můžete měnit i osobitý styl vašeho kartáčků pomocí barevných efektů. Poprvé, když jsem si vyčistila zuby tímto kartáčkem nemohla jsem uvěřit tomu jak jsou mé zuby hladké a o 100% lépe vyčištěné. Ten pocit si musí každý zažít sám. Další super funkce kartáčku je světelná signalizace, pokud na zuby kartáčkem moc tlačíš. Pokrok prostě nelze zastavit ?. Oral-B GENIUS X @oralb_czsk můžete zakoupit ve 3 barevných provedeních a to v bílé, rose gold, který mám já a pak pánský černý.
klad Design, funkční 6 režimů, rychlé nabíjení
klad Nic jsem nenašla
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel