Zážitkové testování proběhlo se skvělou atmosférou a naše testerky již objevují všechny výhody elektrického zubního kartáčku Oral-B

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
31. 10. 2019


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se ve čtvrtek 3. října konalo testování nového elektického zubního kartáčku Oral-B Genius X.

Přišlo 18 žen a 2 muži, kteří si poslechli veškeré informace o novém kartáčku z řady Genius. Všichni testeři si elektrický zubní karátček Oral-B Genius X odnesli na testování domů a budou na něj psát 4 recenze. Na zážitkovém testování byla skvělá nálada, všem zúčastněným moc děkujeme a těšíme se na receze! :-)


Inteligentní zubní kartáček

Genius X je nejlepší zubní kartáček Oral-B s inovativní umělou inteligencí. Kartáček kombinuje poznatky z tisíců způsobů, jakými si lidé čistí zuby, dokáže rozpoznat individuální styl čištění daného uživatele a vest. Senzory pohybu řízené algoritmem Oral-B AI vidí, kde čistíte, rozpoznají váš osobní styl čištění a povedou vás ke zlepšení.

oralb

Dokonalé čištění 

3D technologie kombinuje 3 druhy pohybů: pulzace, oscilace a rotace, čímž se narušuje a následně stírá zubní plak i z těžko přístupných míst. Design inspirovaný nástroji zubních lékařů obklopí každý zub, takže jsou zuby čistější a dásně zdravější. Trojitý senzor tlaku vizuálně upozorňuje a automaticky snižuje rychlost, pokud na kartáček příliš tlačíte.

Vybrané testerky

avatar
Tereza U.
avatar
Michaela Z.
avatar
Kamila B.
avatar
Laura B.
avatar
Lucie O.
avatar
Janča B.
avatar
Markéta B.
avatar
Luu4
avatar
Adélka Z.
avatar
Marie P.
zobrazit všechny přihlášené