Ochutnaly jste Eilles Gourmet Café, kávu, která se pyšní královskou tradicí

image
otestováno
Počet recenzí
78
jak jste hodnotily
5
67x
4
11x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 10. 2017
do 30. 11. 2017

Eilles Gourmet Café se pyšní více než 140letou tradicí.

Speciální zpracování propůjčuje této kávě nezaměnitelné aroma a zajistí opravdu královský požitek!

Tato káva od vás dostala krásné hodnocení 95%|

"Instantní káva je jemná má nezaměnitelnou chuť a také silné aroma, které bylo cítit po celé místnosti."

Jedním z nejznámějších milovníků Eilles Gourmet Café byl bavorský král Ludwig II., který povýšil Eilles Gourmet Café na upřednostňovanou dvorní kávu.

Nezaměnitelná chuť této výjimečné směsi je postavena na pečlivém výběru vysoce kvalitních kávových zrnek.

Eilles Gourmet Café je výjimečná kávová směs, která je pěstována ve vysokohorských oblastech. Právě to jí dává její nezaměnitelnou chuť, která uspokojí i náročné konzumenty, kteří v chuti kávy hledají především plné aroma.

Tato káva je experty ceněna především pro své „plné tělo“ a neopakovatelnou aromatickou chuť.

Firma Darboven, která je producentem této skvělé kávy má sama o sobě pověst dlouholetého tradičního podniku, který vznikl v hamburském Starém Městě v roce 1866 díky institutu zakladatele Johanna Joachima Darbovena.

Nyní je firma pod vedením Alberta Darbovena již čtvrtou generací v rodinných rukou.

Eilles Gourmet Café můžete koupit v řetězcích Globus, Billa či Albert.

 

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 30.11. 2017.

Hodnocení
78
avatar
Hana
klad Eilles Gourmet Café mě opravdu potěšila překvapila. Káva opravdu dobře chutná a moc ráda si ji několikrát denně vychutnávám. Když jsem ji zkusila poprvé, tak jsme hned už věděla, že ji doma budu mít už stále. Navíc chutná i návštěvě, za což jsme ráda, krásně voní
avatar
Zuzka
klad Super lahodná káva, dobre chutí a krásne vonia. Odporúčam
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Eilles Gourmet Café mě opravdu potěšila překvapila. Káva opravdu dobře chutná a moc ráda si ji několikrát denně vychutnávám. Když jsem ji zkusila poprvé, tak jsme hned už věděla, že ji doma budu mít už stále. Navíc chutná i návštěvě, za což jsme ráda, krásně voní
avatar
Alena
klad Tuto kávu si moc často nekupuji, protože mám ráda rozmanitost a proto je střídám. Nicméně už jsem s ní několikrát měla tu čest. V prvé řadě mě nadchlo to, že je k dostání v supermarketu, který mám 500 metrů od domu, dalším potěšením byla příznivá cena. A to úplně nejdůležitější je samozřejmě chuť,i tu musím pochválit. Kupuji zrnkovou a melu denně čerstvou dávku. *heart*
avatar
Věra
klad Eilles Gourmet Café je káva, která je luxusní v každém doušku. My si kávu meleme na ručním mlýnku, aby se teplem káva nezahřívala a zachovala se její prvotřídní chuť. Tato káva je opravdu moc dobrá a vyjímečná. Mohu doporučit s radostí všem milovníkům káv!
avatar
Kamila
klad Miluji kávičku. Ta Eilles Gourmet Café, kávu, která se pyšní královskou tradicí . Se pyšní právem. Zvláště když se dočítám, že ji pil již bavorský král Ludwig II., který povýšil Eilles Gourmet Café na upřednostňovanou dvorní kávu. Voní. Je kvalitní. Žádná rozpustná. Při jejím pití cítíte mletí jednotlivých kávových zrn. I já z ní cítím to její "plné tělo".
avatar
Šárka
klad měla jsem štěsti a mohla jsem tuto kávu vyzkoušet u znamé :-):-) a jak my kavů zalivala tak krasné voněla a chut byla moc dobrá a lahodná určitě bych tuto kávu doporučila kazdému :-):-):-):-) je skvěla :-) *enzo**sleep*:-);-)*heart**heart**heart*
avatar
Tereza
klad Eilles Gourmet Café má krásný elegantní obal.Jsem milovníkem kávy ale klasického turka nemusím a tak jsem v obchodě sáhla po této kávičce :-) rozhodně mě nezklamala.Má příjemnou silnou vůni a stejně tak chut- a se smetánkou a zákuskem není čemu odolat :-)
avatar
Marta
klad Jelikož nejsem milovnice kávy, měla jsem možnost u mamky vyzkoušet "její nový kousek", je vašnivá kávovnice :D. Instantní káva je jemná má nezaměnitelnou chuť a také silné aroma, které bylo cítit po celé místnosti. Za mne doporučuji všem milovníkům kávy a těm, kteřří moc kávu nemusí, nevíte o co přicházíte.
avatar
Jana
klad Měla jsem možnost testovat kávu Gourmet café instantní-rozpustnou,první mě zaujal a líbí se mi modrý obal.Kava se supr rozpouští a ma výraznou vůni i chuť. Kávu jsem nabídla několika kamarádům a byli spokojeni.Urcite si kávu příště koupím a doporučím dále. Diky za možnost ochutnat
avatar
Jarmila
klad Popravdě řečeno můj první dojem z kávy byl velké zklamání. Příliš kyselá, prostě nic moc. Pak jsem ale použila balenou vodu a výsledek byl zcela jiný. Kyselost minimální, hořkost a vůně plně vyvážená, prostě jiná káva. Tvrdá voda se prostě s touto kávou vysloveně nesnáší
avatar
Jiřina
klad Už při otevření sáčku s kávou " Eilles Gourmet Café " , jsem měla pocit, že mám v rukou něco vyjímečného. Tato silná vůně mě úplně omámila a překvapila. Kávička je chutná a příjemná. Mám ráda kávu vyrovnanou a ne nakyslou. Je moc dobrá a určité stojí za vyzkoušení.
klad není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Jirina
klad Výborná kávička , byla jjsem mile překvapena vůní a chutí kávy " Eilles Gourmet Café ". Už při otevření tohoto půl kilového balení vás zahltí příjemná a velmi silná vůně. Káva je řekla bych až návyková. Po vypití kávičky máte potřebu si dát ještě jeden šálek.
klad nemám co této výborné kávě vytknout
avatar
Eva
klad testování kávy Eilles Gourmet Café nemělo chybu,super ,v pěkném balení-mám ráda modrou,jedinečné chvilky s pravým intenzivním požitkem ,nádherná vůně ,v obchodě jsem ji dosud nezaregistrovala neb jsem kupovala jinou značku,od nynějška budu kupovat jen tuhle a žádnou jinou
avatar
Radka
klad Děkuji za možnost testovat rozpustnou kávu Eilles Gourmet Café. Káva je luxusně zabalena. Po otevření krásně voní. Po zalití se line silná vůně. Má vynikající chuť. Káva mně, dceři i manželovi chutnala a doporučili bychom ji ochutnat i dalším. U nás ji budeme kupovat nadále.
avatar
Vlasta
klad testování s kávou Eilles Gourmet Café byl opravdový zážitek,který jsme si užili s manželem,který je opravdový gurmán,co se týká kávy,intenzivní vůně se snoubí s luxusním požitkem,nedivím se vyhrála ve volbě spotřebitelů,ráda doporučím i svým známým,kteří ještě u nás neochutnali
avatar
Barbora
klad děkuji za možnost testování vynikající kávy Eilles Gourmet Café,káva je lahodná s intenzivní vůní,chutnala nám celé rodině ,určitě doporučuji,nemá chybu ,má i krásný obal ,určitě budu kupovat nadále ,vhodná jako dárek pro někoho na kom Vám záleží :-)))
avatar
Libuše
klad Měla jsem tu možnost testovat rozpustnou kávu Eilles Gourmet Café. Už na první se mi líbilo jak je krásně až luxusně zabalena. Po otevření krásně zavoněla. Moc hezky se rozpouští a neposlední řadě i dobře chutná. Řekla bych že se dá klidně srovnávat i s klasickým espressem z kávovaru. Během testování jsem nabídla kávu dalším třem lidem (2 ženy a 1 muž) a také byli spokojeni. Za mě doporučuji.
avatar
Jana
klad Nikdy jsem tuto kávu na regálech obchodů nezaregistrovala, ani jsem o ní nevěděla, nyní si ji všímám daleko více.... chuť mě překvapila, je taková jakoby daleko kvalitnější, daleko intenzivnější než ostatní značky. Testovala jsem mletou kávu, hlavně pro manžela, který pije "turka" a také byl velice spokojen :-)
avatar
Věra
klad K otestování jsem si vybrala Eilles Gourmet Café ve verzi zrnková káva a udělala jsem dobře :) Po otevření balíčku se linula tak krásná vůně, že mne hned nalákala k vyzkoušení. Doma mám kávovar, který mi zrnka krásně a hlavně čerstvě namele. Kávu mám moc ráda a tahle je vynikající. Má skvělou chuť i aroma, hodí se na přípravu klasického espressa nebo dalších kávových nápojů. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost otestovat a rozhodně doporučuji k vyzkoušení.
Zobrazit více recenzí