Otestovaly jste Kavárnu Štěstí! Káva s kapkou hráčské vášně se vám líbí!

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
13x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 1. 2018
do 31. 1. 2018

V Kavárně Štěstí na vás čeká voňavá káva, báječné jídlo a pití, to vše okořeněné kapkou hráčské vášně. Známé i nové hry a losy sazky ti jistě přinesou štěstí.

Posezení u kávy se vám opravdu zamlouvalo :) 96% hodnocení je toho důkazem!

 

Co káva to překvapení!

Šťastná káva je jakákoliv káva z naší nabídky se stíracím losem nebo vyplněnou sázenkou Kena v ceně. Záleží na tobě a tvé hráčské chuti, čemu dáš přednost. Ať tak či tak, můžeš na místě vyhrát až 100 000 kč.

Pokud zrovna nejsi „kafař“, dej si třeba Šťastný čaj nebo Šťastný fresh. A jestli ti ještě nebylo 18 let, dostaneš místo losu nebo Kena bombastickou štístkařskou placku! Při online objednávce šťastné kávy či jiného nápoje obdržíš voucher, který při vyzvednutí objednávky v kavárně vyměníš za los, Keno sázenku nebo placku.

A jestli ti ještě nebylo 18 let, dostaneš místo losu nebo Kena bombastickou štístkařskou placku!

Hodnocení
16
avatar
Markéta
klad Ač jsem nepatřila mezi vybrané testerku, tuto kavárnu jsme s manželem a dcerkou nedávno v Praze navšívili. Potřebovali jsme zabít čas mezi baletní soutěží.No a tady to bylo tak skvělé, že jsme pak nakonec museli spěchat,abych soutěž stihly. Nejen,že jsme si užili výborné pití i svačinku, ale hlavně jsme byli úspěšní ve výhrách na losech,které jsou součástí některých menu. Je mi úplně jasné, kam MUSÍME zajít při příští návštěvě Prahy.
avatar
Kristýna
klad Náhodou jsem Kavárnu štěstí navštívila s kamarádkou při akci ,,Den kdy se budu mít ráda". Při placení jsme tedy obdržely los a byla jsem opravdu mile překvapená, že jsem vyhrála. Můj los byl tedy výherní a vyhrála jsem krásných 200,- Kč a opravdu mi to zvedlo náladu a vykouzlilo úsměv na tváří. Mohu tedy jen doporučit tento zajímavý nápad.
avatar
MVDr. Lucie
klad V Kavárně Štěstí jsem měla možnost posedět a strávit příjemné odpoledne s kamarádkou na akci Den kdy se budu mít ráda. Obě jsme si velmi pochvalovaly jak výbornou kávu, tak i skvělé zákusky. doporučuji navštívit. a na sázenku jsme nic nevyhrály :-)))
avatar
Ivana
klad Tohle je úžasná kavárna levné kafíčko, ketré je naprosto úžasné , levné a ještě můžeme něco pěkného vyhrát. Jedině doporučuji nejlepší kavaárna která je je jhlavně dostupná v *gift**gift**gift**gift**gift**gift**gift**gift*Praze.♣♥☻*heart**heart**heart**heart**heart**heart*
avatar
Klára
klad Kavárna s milou a usměvavou obsluhou, která disponuje čistým a svěžím prostředím. Ideální kavárna pro přátelské posezení s možností výhry. Po příchodu do kavárny jsem dostala prostpr k výběru kávy, přičemž me obsluhovala usměvavá slečna, která mi následně nabídla i stírací los. Celkově bych kavárnu doporučila svým známým!
klad Nic
avatar
Dana
klad Protože jsem nestíhala, dala jsem si při první návštěvě kávu sebou do kelímku, konkrétně capuccino. Ke kávě jsem si mohla vybrat los. Vyhrála jsem 20Kč, které jsem otočila za los nový, nevýherní. Kavárna vypadá útulně, v nabídce má i zákusky nebo sendviče.
klad Vůbec mi nebyla nabídnuta sázenka Kena. Mám ještě kredit na jednu návštevu, tak si ji vyžádám.
příloha
avatar
Vladimíra
klad Měla jsem domluveno s dcerou, že v pondělí vyrazíme společně do Kavárny štěstí na Floře a společně si to užijem. Bohužel ji do toho něco vlezlo a že mám vzít kávy k ní domů. Tak jsem do Kavárny dorazila sama. V Kavárně je příjemné a klidné prostředí.Ten den obsluhovala mladá slečna, která se mě ujala a poradila s výběrem kávy .Ke každé kávě jsem si mohla vybrat los, jeden z nich byl výherní s obnosem 20,-Kč, který jsem si nechala vyplatit a měla z toho radost. Kávy nám chutnaly. A příště kávy jen v Kavárně a už mám pro příště i vyhlédnutý dortík.
klad S odnosem jsem však měla problém, byly v kelímku s víčkem v kterém je otvor a ikdyž mi je dali do papírového stojánku, ale pro 4 kávy a neměli k tomu odpovídající papírovou taštičku jakou dostávám jinde, tak se mi je podařilo v mé tašce vycmrndat.Tak doporučuji udělat si stop pauzu v hektickém způsobu života a neodnášet víc jak jednu kávu, tu ale v ruce a vychutnat si je v klidu Kavárny.
avatar
Eva
klad toto bylo super testování, jen mě mrzelo, že jsem nemohla uplatnit jeste týž den na "akci" dala jsem si kafíčko a dortík - klasika, byl opravdu výborný. Je pravda, že díky kuponku jsem vubec neřešila cenu. Pokud budu opět v blízkosti kavárny štěstí, tak si opět kafíčko a zákusek dám.
klad jen jsem tedy na los nic nevyhrala :(
avatar
Kateřina
klad Moc doporučujeme, moc jsme si pochutnali. Výborný zákusky. Nemohli jsme si ani vybrat. Kafíčko také bez chyby. Jen Mé mrzí, že jsme nevyhráli na přiloženy los. Tak snad priste. Jsem hrac, takze kdyz muzu vyhrat, tak budu opet volit kavarnu stesti. Ceny byly dobře. Za vyhraný voucher jsme si pochutnali dva.
avatar
Jana Kuprova
klad Dnes jsem navštívila kavárnu v OC Flora a byla jsem mile překvapena. Příjemné prostředí se dá využít k práci, schůzce, najít se dá i pohodlné sezení stranou na pokec s kamarádkou. Obsluha se stará, ptá a nabízí, což oceňuji. Vybrala jsem si kávu lungo a sladkou vafli. Káva byla dobrá a vafle přímo výborná, čerstvá, přes celý talíř. Na Šťastný los jsem nevyhrála, ale nevadí, beru to jako příjemné zpestření celého posezení. Čisto bylo všude, nebylo vydychano. Určitě se vrátím, abych ochutnala slanou variantu vafli.
klad Jediný detail k dokonalosti - uvítala bych ke kávě skleničku vody. A mám ráda drobné detaily, jako drobná sladkost nebo žvýkačka ke kávě, ale to už je opravdu jen drobnosti.
avatar
Zuzana
klad Celkem příjemné prostředí kavárny, lze si zde zahrát v obřím kelímku hry (založené na xbox kinect), což potěší určitě děti. Obsluha je také velmi příjemná. Asi jsem ale úplně nepochopila "Šťastný nápoj - stírací los/ sázenka Kena". Mohla jsem si vybrat stírací los, Keno mi nabídnuto nebylo. A jelikož jsem byla s malou dcerou, tak jsem předpokládala, že obdrží placku, jak je psáno v popisu, místo toho, jsem si mohla vybrat stírací los. Ale jinak zajímavě designově řešená kavárna.
klad Voucher, který jsem vyhrála (vyzvedla jsem si ho 20.1.2018) a bylo mi řečeno, že platí do konce ledna (kavárnu jsem navštívila 28.1.2018), neplatil, resp. obsluha si nevěděla rady s jeho uplatněním, takže jsem platila plnou sumu.
avatar
Marta
klad Mela jsem cestu okolo Narodni tridy, tak jsem se zastavila s pritelem v kavarne Stesti. Prvni dojem z prostredi velive klidne a pekne misto, usnevavy a pratelsky personal. V kavarne cisi pratelska atmosfera. Dospele i decka si tu najdou svou sladkustku. Pri objednani kavy jsme dostali stiraci los, ktery nas velmi pobavil.
avatar
Hanka
klad navstivila jsem tuto kavarnu s rodinkou, a byli jsme mile prekvapene. Ceny jsou prijatelne, nabizene produkty jako je kava ci dezertik jdou opravdu vkusne. Objednala jsem s latte a cokoadovy dortik, a to byla opravdu parada. Ke kazde kabve jsme dostali losik,, ve kterem jsme bohuzel nevvyhrali.
avatar
Zdena
klad Navštívila jsem Kavárnu štěstí na Národní třídě. Káva byl opravdu velmi chutná, čokoládový dort také. Nebyl přeslazený, nebyl oschlý, prostě super. Kavárna je nová, všude čisto. Obsluha velmi vstřícná. Cítila jsem se tam velmi příjemně. Rozhodně se tam zase vrátím.
avatar
Klára
klad Chci vložit hodnocení za celé ŽENY s.r.o.! Kavárna Štěstí nám poskytla své zázemí na Dnu, kdy se budu mít ráda pro pořádání workshopů i konzultace s lékaři. Chovali se ke všem, a především k nám organizátorům, velmi vstřícně, ochotně a mile. Věřím, že se do Kavárny Štěstí vrátí nejedna účastnice workshopu. Za mě dávám celému personálu palec nahoru a velký dík. Káva výborná, víno ještě víc a ty dortíky! :) Děkujeme moc za spolupráci a těšíme se na další akci! Takhle se to má dělat! <3
příloha příloha
avatar
Michaela
klad Dneska jsme hned 2x s kamarádkou na akci Den kdy se budu mít ráda vyzkoušely Kavárnu štěstí. Oceňuji chutnou kávu i velký výběr, milý personál, v kavárně jsme mohly beztrestně nakojit potomky bez pitomých poznámek všech přítomných, nikomu nevadilo, když dítě začalo plakat (v dnešní době jsou tyto dvě věci ve spoustě podniků problém). V kavárně funguje obsluha, nemusíte stát frontu na kávu. Po přinesení nápoje následuje okamžitá platba a výběr herního losu. My měly nejdřív štěstí, pak (vyhrály jsme dohromady 140 Kč) pak už ne, ale to nevadí. Určitě se zase někdy rády vrátíme :-) ceny nápojů běžné na Prahu a cena losu je 20 Kč, což je taky odpovídající. Los se dá koupit i zvlášť bez kávy
klad Snad jen hráčská závislost, ale u mě lepší vrabec v hrsti :-D pokušení vybrat místo vyhraných peněz losy jsem odolala :-)