Potřebujete své ráno začít pořádným šálkem lahodné kávy? Pořiďte si automatický kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
6
konec testování
13. 2. 2022

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB   

S kávovarem De'Longhi Magnifica Evo si vynikající kávu připravíte jedním stisknutím v pohodlí vašeho domova. Magnifica Evo není jen italské espresso s plnou chutí, ale na výběr máte 6 receptů včetně AMERICANO. Objevte intuitivní ovládání s barevnými tlačítky pro přímou volbu svého oblíbeného nápoje. Pomocí parní trysky vyšleháte krémovou mléčnou pěnu pro lahodné cappuccino, nebo ji můžete využít pro přípravu horké vody na čaj.

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De'Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou naprosto přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tzv. "Tubeless Systému" se snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

Objevte intuitivní ovládací panel s barevnými tlačítky pro přímou volbu svého oblíbeného nápoje. Aby však káva byla připravena vždy podle vaší chuti, je možné nastavit velikost a intenzitu kávy, a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje. 
Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Margita B.
avatar
Ivana S.
avatar
Gulička
avatar
Sabrina V.
avatar
VLADIMÍR K.
zobrazit všechny přihlášené