Otestovaly jste s námi automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus! Jak vám káva chutnala a co říkáte na jeho funkce? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
3x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 9. 2021
do 19. 9. 2021

Automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus 

Prémiový automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus EA875E10 vás intuitivně provede procesem přípravy kávy od samého začátku až k dokonalému šálku espressa nebo cappuccina. Jeho světelné indikátory usnadňují použití: červené podsvícení vás provede nutnou údržbou, zatímco barevně nastavitelné podsvícení vás povede přípravou nápoje — pro rychlou a intuitivní navigaci.

Kávovar využívá technologii extrakce Quattro Force pro vynikající chuť kávy. Aktivní rychlé mletí zrn, hydraulické pěchování, optimalizovaná spařovací jednotka a samočisticí systém se postarají vždy o perfektní šálek.

Potěší vás i možnost vlastního nastavení: Krups Intuition Preference Plus nabízí možnost uložení dvou profilů se sedmi individuálně nastavitelnými recepty na každý profil pro snadnou a rychlou přípravu vašich oblíbených nápojů. Vyberte si barvu kontrolky, typ a jas displeje a nastavte si velikost nápoje či intenzitu chuti kávy. Vaše nápoje budou připraveny jediným stisknutí tlačítka.

Milujete cappuccino či caffe latte?

Tak to vás Intuition Preference Plus potěší! Na přípravu mléčné pěny je potřeba pouze hadička, která je součástí kávovaru. Hadička se zastrčí do hlavy kávovaru, druhý konec se ponoří do nádoby nebo přímo do kartonu s mlékem. Tím odpadá potřeba mléko přelévat přímo do mléčné části kávovaru, která se následně musí rozebírat a čistit. Hadičku je na závěr potřeba pouze propláchnout vodou - čištění mléčného okruhu kávovaru probíhá automaticky. Výsledkem je krémově hustá pěna a minimální požadavek na údržbu. Tento model obsahuje 600ml nádobu na mléko.    


Nejdůležitější parametry

 • Displej s technologií Smart Slide, který najdete i na chytrých telefonech
 • Barevná intuitivní navigace přípravy kávy i údržby
 • Tlak 15 bar
 • Příkon 1450 W
 • Objem zásobníku na vodu: 3 l
 • Objem zásobníku na kávová zrna: 250 g
 • Kovový mlýnek
 • Pět stupňů hrubosti mleté kávy
 • Tryska na horkou vodu
 • Nastavitelná teplota kávy
 • Qattro Force systém
 • Systém automatického čištění Krups
 • 600ml nádoba na mléko součástí balení
 • Záruka 10 let


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
5
avatar
Kateřina
Kávovar je bohatě vybavený, umí připravit 15 druhů nápojů a dva stejné nápoje současně. Design kavovaru je moderní a zároveň nadčasový, ovládání je jednoduché, intuitivní. Velmi oceňuji, že jednotlivé druhy nápojů jsou vyzobrazeny na displeji a člověk má hned přehled, jakou kávu si připravuje. Jako velké plus hodnotím i volbu velikosti a intenzity zvoleného nápoje. Volba světelných indikátorů je pro nás zbytečný nadstandard, avšak oceňuji vytvoření vlastního profilu oblíbených nápojů. Kávovar je téměř bezúdržbový, stačí pouze po mléčném nápoji či na konci dne propláchnout mléčný okruh. Co nás na kavovaru zklamalo je mléčná pěna, která je jen z 1/3 pěnou a ze 2/3 ohřátým mlékem. Tento nedostatek se projeví i v přípravě mléčné kávy, kdy pěna není nic extra.
klad Moderní design a jednoduché intuitivní ovládání
klad Možnost vytvořit vlastní profil oblíbených nápojů
klad Téměř bezúdržbový
klad Nedostatečná mléčná pěna (z 1/3 pěna, ze 2/3 ohřáté mléko)
příloha příloha
avatar
Martina
Kávovar KRUPS Intuition Preference Plus je opravdu skvělý. Velmi dobře se s ním pracuje a to nejsem vůbec technický typ?. Káva z kávovaru je opravdu vynikající a to mohou potvrdit i kolegyně z mé kanceláře. Jediné mínus je vyšší cena tohoto přístroje.
klad kvalita kávy
klad ovládání
klad manipulace
klad vyšší cena
příloha
avatar
Josef
Automatický kávovar mám poprvé, dříve jsem používal pouze kapslové kávovary. Obrovská výhoda je, že máte pod kontrolou kvalitu kávy. Vy sami si určujete, jak kvalitní kávová zrnka si namelete. U kapslí vlastně nevíte, co je tam vše namleto. Oproti kapslím je také příprava rychlejší a snadnější. Kdo má na zahradě skleník, tak může kávovou sedlinu použít i jako hnojivo. Velmi hezky vypadá display, na kterém si volíte velké množství druhů káv. Působí to velmi moderně a příjemně. Velkým bonusem je příprava káv s mlékem. Kávovar je trošku větší než jsem čekal, ale pořád nic hrozného. Největším negativem je pro mě trošku větší hlučnost a větší pracnost čištění po použití mléka.
klad design, display
klad rychlost a příprava kávy
klad kontrola kvality kávy
klad připraví snad každý druh kávy
klad rozměry
klad hlučnost
klad čištění po mléku
avatar
Milena
Naprosto dokonalý kávovar, který uspokojil chuťové buňky všech členů mé rodiny od dospělých až po děti, kterým jsem připravovala mléčnou pěnu. Přitom ovládání na displeji je velmi jednoduché. Oceňuji velký výběr káv, včetně mléčných a hlavně to, že hadičku pro přívod mléka mohu zastrčit i do láhve či krabice s mlékem. Odpadá zde složitější čištění jako u jiných kávovarů, pouze se propláchne hadička. Výhodou je možnost individuálního nastavení oblíbené kávy i přípravy dvou káv zároveň, což je fajn při přípravě kávy pro více hostů. Kávy jsou chuťově velmi dobré a design kávovaru se hodí do každé kuchyně či zařízení
klad Velký výběr přípravy různých druhů káv
klad Možnost připravit 2 kávy zároveň
klad Žádná složitá údržba
klad Hadičku pro přípravu kávy s mlékem mohu zastrčit i do sklenice či krabice s mlékem
klad Snadné ovládání na displeji
klad Design
klad možnost individuálního nastavení oblíbené kávy
klad snad jen to, že jsem nemohla použít vyšší sklenice
klad vyšší pořizovací cena
příloha příloha příloha
avatar
Marta Bartošová
Kávovar dorazil až po týdnu od objednávky,a to ještě po urgenci.Jinak opravdu kvalitně zabalený.Veškeré manuály v praktickém pouzdru,tudíž pohromadě.K příslušenství náležela externí nádoba na mléko,dekalcifikační tablety,filtr na vodní kámen a čistící štěteček.5 stupňová možnost nastavení mletí kávy.Dobře přístupný zásobník na kávu a sedlinu.I odkapávač.Pouze samotná nádoba na vodu mi přijde nešťastně umístěna vzadu.Opravdu velké spektrum výběru druhu přípravy kávy.Jinak velmi praktické je,že si každý člen domácnosti může nastavit své menu s preferencí druhu kávy a jejích vlastností co se síly a objemu týče.Externí nádoba na mléko je také velmi praktická.Po přípravě kávy se dá uložit do lednice.Pouze mléčná pěna na můj vkus neměla dostatečnou hustotu,jak bych si představovala.Tudíž bych uvítala možnost varianty s tryskou na páru.Ale v konečném důsledku pro lidi co chtějí slušnou kávu,jednoduchou obsluhu a údržbu,bych tento výrobek doporučila jako první volbu.
klad velmi pečlivé zabalení zásilky
klad design
klad 5 stupňová možnost výběru mletí kávy
klad externí nádoba na mléko
klad možnost vlastního menu s preferencemi
klad možnost volby síly kávy a objemu v ml
klad dodané příslušenství
klad jednoduchá manipulace s nádobou na sedlinu a odkapávačem
klad široké spektrum výběru druhů přípravy kávy
klad automatické upozornění na čištění,vysypání a vylití odpadu
klad jednoduchá údržba a čištění
klad Dodací lhůta
klad Zásobník na vodu nešťastně umístěný vzadu
klad Mléčná pěna neměla hustotu jakou bych si představovala
příloha

Přílohy

1622325189381.mp4