Kávový peeling Mr. Bean

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
40x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 20. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá sedmá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 19. února mezi 16 a 17 hodin. K testování jsou připraveny 4 kávové peelingy.  [*] [*] [*]

Mr. Bean kávový peeling je odhodlán napravit nedokonalosti Vaší pokožky a zanechat pocit nejjemnějšího dotyku, jaký jste kdy zažily. Vaše pokožka bude neuvěřitelně jemná. Organický kávový peeling s Robusta kávovými zrny, za studena lisovaným organickým kokosovým olejem, himálajskou růžově kámenou solí, Demerara cukrem, Bio Kakaem a olejem s vitamínem E.


•    Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémy,
     strie, stařecké skvrny, křečové žíly a lupínky
•    Demerara cukr a Himalájská růžovo kamennou sůl očistí pokožku a
     odstraní její odumřelé části, akné, černé tečky a jiné kožní projevy
•    Kokosový olej hydratuje pokožku a zanechává příjemnou vůni
•    Kakao a vitamin E mají vysoký obsah antioxidantů, které vyživují
     a chrání pokožku. Podporují obnovu tkáně a regeneraci buněk.

Kávový peeling je výhradně pro venkovní použití. Produkt se nesmí pít ani jinak vnitřně užívat. Neaplikujte na otevřené rány, hnisavé ekzémy a pod.

Více se dozvíte ZDE, na facebooku nebo na istagramu.

Hodnocení
45
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Karolína
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Alena
avatar
Renáta
klad Velmi mě potěšilo testování tohoto kávového peelingu Mr. Bean. Nejdřív mě překvapilo balení, byla jsem zvyklá spíše na ty s víčkem, ale nakonec se ukázalo, že to ničemu nevadí. Tento scrub otestovala celá dámská část rodiny a všechny byly nadmíru spokojené. Pokožka je po použití opravdu jemnější a prokrvenější, přesně tak, jak výrobce slibuje. Vůně je velmi příjemná a nevtíravá. Tento peeling je sice dražší záležitost, ale v tomto případě 100% platí, že cena odpovídá kvalitě. Mohu jen doporučit!
avatar
Kateřina
klad V první řadě by jsem chtěla strašně moc poděkovat že sem mohla tento kávový peeling MR. BEAN testovat.Ještě chválím jeho velmi brzké doručení.S testování jsem doslova nadšená znám klasické peelingy , ale s něčím takovým sem se setkala poprvé.Nečekala jsem jeho učinky hned po prvním použití ale bylo to tak.Peeling nádherně vonní po kávě a kokosu . Použila jsem ho na obličej a stehna a musím opravdu velice pochválit pokožka je po použití krásně jemná a voňavá a opravdu se člověk nemusí mazat ani krémem pokožka je po kávovém peelingu krásně jemná a vláčná.Takže tento produkt bych všem doporučila i přes jeho vyšší cenu.
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Petr
klad Mockrát děkuji za možnost testování tohoto skvělého produktu. Tento peeling vyzkoušela celá rodina a jsme z něj nadšení. Pokožka je mnohem jemnější než po použití jakéhokoliv peelingu, který jsem doposud vyzkoušela. Díky kokosovému oleji je pokožka vyživená a odpadá tedy nutnost namazat se tělovým mlékem. Jelikož jsou kávová zrna mnohem hrubší než běžné peelingy, nedoporučuji používat na obličej, pokud máte citlivější pleť. Nádherná vůně je jen plus a cena se v tomto případě opravdu rovná kvalitě. Mohu jen doporučit.
Zobrazit více recenzí