Pomocník na míchání, vážení, hnětení i ohřívání! To je Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.124SI  z řady Titanium Chef Patissier XL. Otestujte ho společně s námi

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
6
Přihlásit se můžete do
26. 9.
23:00
konec testování
7. 10. 2021

Koho hledáme

Hledáme 6 testerek z České republiky, které si zakoupí a otestují Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.124SI se slevou 30 %.

  • Finální cenu po slevě najdete v přihlašovacím dotazníku skrz tlačítko "PŘIHLÁSIT SE K TESTOVÁNÍ PRODUKTU". 

Kuchyňský robot řady Patissier doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a na Mall.cz  

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování, prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup Kuchyňského robota Kenwood KWL 90.124SI.

Redakce ze všech odpovědí vybere 6 testerek, kteří získají slevu 30 % na nákup produktu.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením Kuchyňského robota Kenwood KWL 90.124SI !

Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.124SI  z řady Titanium Chef Patissier XL

Představujeme vám nový multifunkční přístroj Titanium Chef Patissier XL KWL90.124SI, díky kterému se každý vášnivý kuchař může stát expertem na pečení. Má nejen vkusný design, který bude vaší kuchyni slušet, ale s tímto inteligentním pomocníkem můžete doma vážit, míchat, hníst i ohřívat v jednom stroji. Tohle je víc než obyčejný mixér, tento kuchyňský robot vám pomůže vyniknout i v těch nejsložitějších receptech, a to vše po otočení jediného tlačítka.

Používání je pohodlné díky jednoduchému výklopnému rameni a inteligentnímu systému pro regulaci rychlosti otáček. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní snadno přizpůsobit pracovní tempo přístroje na míru vašim potřebám. Díky speciální funkci připravíte během několika okamžiků krémy a hmoty, které standardně vyžadují velmi pomalé míchání. Zatímco na nejvyšších otáčkách precizně vyšleháte tuhý sníh z bílků. Efektivní práci usnadňuje podsvícený regulátor.

Základem robotu je nerezová mísa o objemu 6,7 l, která umožňuje přípravu jídel pro celou rodinu. Provedení z nerezové oceli zaručuje efektivní distribuci tepla v míse. Má pohodlná a tepelně odolná pogumovaná držadla, která chrání před popálením. Maximální kapacita na vaření je až 3 litry a pojme 4,55 kg koláčového těsta, 16 vaječných bílků (560 gramů), 2,56 kg tuhého těsta nebo 910 gramů

 mouky na výrobu pečiva. Praktická odměrka uvnitř mísy usnadňuje odměření vybraného množství surovin.

Součástí příslušenství je skleněný mixér ThermoResist™. Skleněný mixér je vyrobený z borosilikátového skla, které je odolné vůči vysokým i nízkým teplotám. Objem nádoby je 1,6 l a dokonalé rozmixování zajistí 4 nože z nerezové oceli. Umožňuje přechod mezi mícháním horkých a zmrzlých surovin bez obav z prasknutí nebo poškození. Hravě si poradí s rozmixováním polévek nebo drcení ledu.


Více informací najdete TADY.