Pomocník na míchání, vážení, hnětení i ohřívání! To je Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.124SI  z řady Titanium Chef Patissier XL. Otestujte ho společně s námi

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
6
konec testování
31. 1. 2022

Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.124SI  z řady Titanium Chef Patissier XL

Představujeme vám nový multifunkční přístroj Titanium Chef Patissier XL KWL90.124SI, díky kterému se každý vášnivý kuchař může stát expertem na pečení. Má nejen vkusný design, který bude vaší kuchyni slušet, ale s tímto inteligentním pomocníkem můžete doma vážit, míchat, hníst i ohřívat v jednom stroji. Tohle je víc než obyčejný mixér, tento kuchyňský robot vám pomůže vyniknout i v těch nejsložitějších receptech, a to vše po otočení jediného tlačítka.

Používání je pohodlné díky jednoduchému výklopnému rameni a inteligentnímu systému pro regulaci rychlosti otáček. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní snadno přizpůsobit pracovní tempo přístroje na míru vašim potřebám. Díky speciální funkci připravíte během několika okamžiků krémy a hmoty, které standardně vyžadují velmi pomalé míchání. Zatímco na nejvyšších otáčkách precizně vyšleháte tuhý sníh z bílků. Efektivní práci usnadňuje podsvícený regulátor.

Základem robotu je nerezová mísa o objemu 6,7 l, která umožňuje přípravu jídel pro celou rodinu. Provedení z nerezové oceli zaručuje efektivní distribuci tepla v míse. Má pohodlná a tepelně odolná pogumovaná držadla, která chrání před popálením. Maximální kapacita na vaření je až 3 litry a pojme 4,55 kg koláčového těsta, 16 vaječných bílků (560 gramů), 2,56 kg tuhého těsta nebo 910 gramů

 mouky na výrobu pečiva. Praktická odměrka uvnitř mísy usnadňuje odměření vybraného množství surovin.

Součástí příslušenství je skleněný mixér ThermoResist™. Skleněný mixér je vyrobený z borosilikátového skla, které je odolné vůči vysokým i nízkým teplotám. Objem nádoby je 1,6 l a dokonalé rozmixování zajistí 4 nože z nerezové oceli. Umožňuje přechod mezi mícháním horkých a zmrzlých surovin bez obav z prasknutí nebo poškození. Hravě si poradí s rozmixováním polévek nebo drcení ledu.


Více informací najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Hana L.
avatar
Terezka.zamilovana
avatar
simikl
avatar
Pavla K.
zobrazit všechny přihlášené