Hubnutí pomocí proteinové diety, otestovaly jste několik proteinových jídel a nápojů KetoDiet

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
7x
4
6x
3
6x
2
2x
1
doporučuje
62 %
Testováno v období
od 17. 1. 2018
do 28. 2. 2018

Hubnutí pomocí proteinové diety, otestovaly jste několik proteinových jídel a nápojů, které lze rychle připravit nejen doma, ale i v práci, nebo na cestách.

Hodnocení testování: 71%

 
4.5.2018
Českou značku Ketodiet mám osobně ráda a nikdy nechybí u mě doma v kuchyni. Oblíbila jsem si jejích hodně zdravých jídel po kterých navíc shodím, přesně tak jak chci. Navíc bude plavková sezona a já se těším, jak ukážu pěkné tělo. všem doporučuji, protože s ketodiet je to snadné.
 

Ochutnávkový balíček obsahuje proteinové nápoje, proteinové smoothie, omeletu, proteinové pudinky, proteinové palačinky a snídaňovou kaši, kuřecí polévku s proteinovými nudličkami a oblíbené proteinové tyčinky v několika příchutích. Celkem najdete v balíčku 12 produktů KetoDiet, na kterých si můžete bez výčitek smlsnout.

Všechna proteinová jídla a nápoje obsahují snížené množství cukrů, ale i dostatek vitamínů a minerálů, které vaše tělo potřebuje.

Aby se vám všechna jídla a nápoje snadno připravovaly, najdete v balíčku také praktický šejkr o objemu 500ml.

Jak hubnutí s KetoDiet funguje?

Hubnutí při proteinové dietě zajišťuje stav zvaný ketóza, ke kterému dochází tehdy, když ve svém jídelníčku omezíte příjem všech sacharidů na minimum. V tomto stavu se bude vaše tělo „živit“ z uložených zásob, tj. svým vlastním tukem. Ketóza nastupuje cca 2. – 4. den po zahájení diety, kdy tělo vyčerpá zásoby glykogenu a organismus si jako nový zdroj energie vybere tuky.

S Ochutnávkovým balíčkem zřejmě nijak zázračně nezhubnete, je přece jen na velmi krátkou dobu, ale můžete si vyzkoušet, zda vám jídla a nápoje budou sedět a chutnat.

 

Své hodnocení vkládejte nepojzději do 28. 2. 2018. *enzo*

Hodnocení
21
avatar
Zuzka
klad Super produkt ako zmeniť svoj životný štýl. :-D Odporúčam
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Českou značku Ketodiet mám osobně ráda a nikdy nechybí u mě doma v kuchyni. Oblíbila jsem si jejích hodně zdravých jídel po kterých navíc shodím, přesně tak jak chci. Navíc bude plavková sezona a já se těším, jak ukážu pěkné tělo. všem doporučuji, protože s ketodiet je to snadné
avatar
Lucie
klad Balíček obsahuje typově různý jídla. Nejvíce oceňuji jídla, která si mohu udělat i v práci bez použití sporáku - tedy jen při použití shakeru. Také mi přijde chuťově zajímavá "dodatečná" příchuť v tabletě. Celkově mi jídla a nápoje chutnaly a cením si jejich složení, které je z hlediska bílkovin velmi dobré. Do budoucna plánuji zařazovat do jídelníčku jako intenzivní zdroj bílkovin, a to zvláště proteinové tyčinky (ve srovnání s jinými proteinovými tyčinkami mi chutnaly více). Doporučuji.
klad V balíčku byl několikrát nápoj stejné příchutě - ve zkušebním balíčku bych očekávala vyzkoušení co nejvíce variant, aby zákazník zjistil, co mu chutná nejvíce, a to si teprve pak kupoval ve větším množství.
příloha
avatar
Veronika
klad Velmi kladnš hodnotím velikost balení včetně šejkru, který balíček také obsahoval, měly jsme možnost toho ochtnat opravdu hodně
klad Produkty mi bohužel tolik nechutnaly. Proteinové tyčinky mi přišly takové nijaké a všechno ostatní také. Fajn je rychlá příprava napřiklad u palačinek
avatar
Kateřina
klad Já dávám takové průměrné hodnocení. Nemůžu říct, že by to mělo nějaký účinek, co se týká váhy...ale byl to jen vzorek, takže se asi ani žádný zázrak konat nemohl. Jídla jsou, no jak to dobře popsat. Bez chuti a vůně :) což také nemůžu považovat vyloženě za minus, protože prostě různé proteinové nápoje atd.. taky nejsou žádná chuťová hitparáda. Jako jídla se dají sníst ( až na pudink, ten fakt nešel) ale žádný extra dobrý pocit z toho nemám.
avatar
Pavla
klad Na vyzkoušení Ketodietu jsem se moc těšila, protože všudypřítomná reklama udělala své.
klad Balíček byl poměrně velký, kromě jídla obsahoval i shaker. Nejvíce mi chutnaly tyčinky, které jsem si s sebou vzala do fitka. Palačinky byly také celkem dobré. Jako největší výhodu vidím snadnou a rychlou přípravu
klad Pudinky měly dost divnou chuť, nakonec jsem je snědla, rozhodně bych je ale nevyhledávala. Kuřecí polévka vypadala na obrázku velmi hezky, bohužel chuť nic moc.
avatar
Drahomíra
klad Jidla nektera chutna jina mene, sejrk super na michani,dezerty chutove skvele, polevk se neda jist ble, tycinky vsak super chotve,avsak ejdne kus pouze nezasyti, koktejly nektere dobre jine chutove spatne, jako celek prumerne, cenove mi vsak prijd edrahe kdybych chtela zkaoupit
avatar
Barbora
klad Ochutnávkový balíček KetoDieta obsahoval 12 produktů, šejkr a láhev na pití, ale chyběl mi vstupní popis nebo přehled, jak efetivně jednotlivé produkty vyzkoušet a kombinovat. Začala jsem palačinkou, která byla docela dobrá, jen s přidáním vody do směsy se mi okamžitě na pánev přilepila, nicméně tyčinky všech tří příchutí (čokoláda, jahoda, banán-kokos) byly pro mě asi nejvíce lákavé a cutné. Puding i polévku jsem snědla s myšlenkou, že je toto jídlo zdravé a prospěšné, ale jinak chuťovým pohárkům úplně nelahodí. Nápoje doporučuji po nějakém scvičení či aktivitě, kdy máte opravdu žízeň a berete vše:) Určitě super zážitek, nikdy jsem nic podobného nezkoušela. Balíčky jsou s českým popisem, návodem a velmi jednoduchou přípravou, avšak se musí počítat, že dieta není za odměnu, takže je to trošku chuťově slabší než klasická strava, ale když máte svůj cíl, všechno se dá vydržet, tak hlavu vzhůru.
příloha
avatar
Olga
klad Děkuji za možnost otestovat proteinová jídla a nápoje české značky KetoDiet. Chuť nabízených výrobků mě po pravdě neoslovila. Jako pozitivum je jejich rychlá příprava.Tyčinky jsou docela k jídlu,hlavně čokoládové. Míchaná vajíčka se dají jíst jenom z hladu. Vitaminový nápoj je možná zdravý, ale chutný fakt ne. Myslím, že se s takovou stravou určitě dá zhubnout( za cenu ztráty chuťových buněk ). Jsem ráda, že jsem mohla proteinová jídla vyzkoušet. Teď vím, že nejsou pro mě.
avatar
Eva
klad tak já jsem trošku na rozpacích co napsat. Nejdříve jsem zkusila tyčinky - no přišlo mi to že jím takové nemastné, neslané bláto. Je pravda, že jsem sněhla pulku tyčinky a již jsem neměla hlad.
klad Upřímně mě to vůbec nenadchlo - pudink naprostá katastrofa - nepoživatelné. Tyčinky bez chuti. Ve výsledku máme doma hezkou lahev a brčko, ale jinak mi to nechutnalo. Jsem ráda, že jsem dostala možnost vyzkoušet a nevyhodila jsem tak peníze oknem.
avatar
Alena
klad tyto přípravky si vytestovala tady moje kamarádka, je nadšená, já jsem měla možnos u ní některá jídla ochutnat. Oceňuji, že jsou rychlá na přípravu, nejvíce mi chutnaly tyčinky a nějaké nápoje. Uvidím, jestli se kamarádce podaří i zhubnout a pak bych možná do toho taky šla.
avatar
Marta
klad Rozhodně doporučuji, s proteinovou dietou mám zkušenosti, jelikož se snažím zhubnout. Výrobky od Keto Diet jsou celkem chutné. Nejlepší na tom je, že jsou výrobky od Keto Diet rychlé na přípravu. Nejčastěji konzumuji tyčinky a pijí různé nápoje. Co se týče polévek tak ty mi opravdu nejedou a kaše z pytlčku také ne.
avatar
Lenka
klad Z produktů , které jsem obdržela,mi nejvíce chutnaly tyčinky. Ty jsou ideální jako svačina do práce. Polévka a omeleta jsou vcelku dobré. Na kupovanou kaši nejsem moc zvyklá, raději bych si připravila domácí. Puding byl zklamání.
klad Všechny produkty bych volila spíš jako částečnou náhradu zdravého jídla než jako celodenní stravování.
avatar
Kvetoslava
klad Keto diet jsem moc chtěla vyzkoušet a proto jsem z testování měla velkou radost. Výhodou je rychlá příprava . Nápoje jsou velmi dobré, tyčinky mi také moc chutnaly. Palačinka mi moc chutnala a opravdu zasytila na dlouhou dobu.
klad Těšila jsem se na polévku. V balíčku jsem dostala kuřecí. Byla hnědá velmi silná a chutnala mi jako uvařený masox. Zklamala mě. Pudink mi také vůbec nechutnal. S chutí jsem si připravila pikantní omeletu . Byla vaječná s malými kousíčky zeleniny ( jako ve vegetě) a také bylinky. Byla velmi chutná, trošku více pikantní až ostrá. Po požití mě začala pálit pusa, svědit jazyk , dlaně, chodidla , hořely mi tváře a těžko se mi dýchalo. V omeletě je "něco" co mi způsobilo alergickou reakci. Já tedy Keto diet nakupovat nebudu.
avatar
Romana
klad Napoje jsou vcelku v poho-prima se rozmichaji neni po nich hlad snadne na cesty, rychle snidane...palacinky jsou fajn ale chce to pripravu
klad Pudink byl nejhorsi...preslazena divna konzistence-jen jsem ochutnala a nedojedla... , napohe jsou prilis umele sladke-tam bych ubrala
příloha
avatar
Táňa
klad Měla jsem velkou radost, když jsem byla vabrána na testování. Chuťově vše výborné, ochutnala i dcerka, která je k novým věcem velmi opatrná. Hlavně jí chutnala kaše, kterou snědla sama :-). A to jiné kaše odmítá. Tyčinky byly také skvělé. Líbí se mi snadná příprava, která nezabere moc času. Za mě mohu jedině doporučit.
avatar
Markéta
klad Děkuji za šanci ochutnat Ketodiet. . Musím říct, že chuť mě opravdu mile překvapila, hlavně mi ohromně chutnaly tyčinky- hlavně čokoládová. Poprvé jsem mlsala bez výčitek. Kaše jablíčko se skořicí byla tak skvělá, že mi dcera půlku snědla. Omeleta byla jak z vajec a van. palačinka moc dobrá hlavně opravdu křehká. Hlavně to nemá takovou tu umělou pachuť. Ketodiet za mě mohu vřele všem doporučit.
příloha
avatar
Lenka
klad Ketodiet jsem náhodou objevila na internetě a hned jsem to chtěla vyzkoušet. A musím říct super chuť a velmi snadno se připravuje, což je velké plus :) A hlavně splnilo to účel :) Určitě budu pokračovat dál a doporučuji to všem, kdo chtějí zhubnout :)
avatar
Martina
klad Ketodiet znám již dvakrát jsme kuru absolvovala, kila jdou orpasvdui rychle dolu,ale bohuzel i pri dodrzeni vsech fazi po dokonceni rpogramu je klasicke jojo, jak jiz nektere psaly v diskuzi dole, ketodiet je nejmene zkusenna firma, ostzatni firmy maji mnohem lepsi, rozsahlejsi a chutnejsi sortiment, chutove slabe, koktejly nedobre, oproti treba nicelife chut uplne jinde a pritom cenove jsou nastejno
avatar
Alena
klad KetoDiet mi před cca rokem ukázala kamarádka, která díky němu dost výrazně zhubla. Pokud mám náladu, kupuji si na cesty Smoothie s pomerančovou příchutí a nudlovou polévku s kuřecí příchutí. Ty jsou dobré, mají celkem vyváženou chuť a hlavně se rychle a snadno udělají, což se občas hodí.
klad Vyšší cena.
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel