KetoDiet balíčky proteinových jídel i nápojů vás zbavily nadbytečných kilogramů bez jojo efektu!

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
9x
4
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 23. 1. 2018
do 31. 3. 2018

Chcete si splnit svůj sen o štíhlé postavě? Pusťte se do shazování nadbytečných kilogramů bez obav a s plnou vervou s balíčkem proteinových jídel a nápojů.

Dietní plány se liší v délce trvání podle toho, jak velkou nadváhu či obezitu řešíte a skládá se ze 3 na sebe navazujících jednoduchých kroků. Dietní plán BASIC (pro nižší nadváhu) trvá 3x2 týdny. MEDIUM (pro střední nadváhu) 3x3 týdny a plán INTENSE (pro vyšší nadváhu) 3x4 týdny.

Váš jídelníček se bude skládat z pestré škály proteinových nápojů, omelet, kaší, polévek, těstovin nebo proteinových tyčinek.

Toto testování se opravdu vydařilo. Většina z vás testerek hlásí úbytek váhy bez hladovky a jojo efektu. Proteinové balíčky si od vás získaly krásných 92 %! 

Vybíráme z recenzí:

 
28.3.2018
Testovala jsem Ketodiet program Basic. Pro menší redukci váhy po dobu 3x2 týdnů. Musím říct, že Ketodiet splnila mé očekávání a pomohla mi jako jediný vyzkoušený způsob dát dolů nadbytečná kila. Pokud chcete zhubnout a nechcete přemýšlet nad tím co jíte a dlouze plánovat, pak je pro Vás Ketodiet to pravé. Jídla jsou vyvážená a chutná, plná vitamínů a minerálů. K dispozici je Vám po celou dobu papírový průvodce, který je velmi užitečný a také webové stránky Ketodiet, kde se můžete o všem poradit online. Více napíšu ve svém blogu.
 
 
30.3.2018
Mé hodnocení Ketodiet je velice kladné. Tento dietní plán splnil mé velké očekávání. Má cesta za vysněnou postavou je ještě dlouhá, ale tento dietní plán je pro mě nejen začátkem, ale i ohromnou oporou a motivací... (více hodnocení níže).
 

Zbavte se nadbytečných kilogramů

Proteinová jídla a nápoje mají snížený obsah cukrů a tuků a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Hubnout budete bezpečnou a přirozenou cestou bez pocitu hladovění.

Nejdůležitější je dodržování pravidelného stravování 5x denně, dostatečný pitný režim a žádné nezdravé a především sacharidové potraviny, které by brzdily vaše hubnutí.

Jak to funguje?

1. krok dietního plánu je rychlehubnoucí, kdy budete jíst 5 proteinových jídel a nápojů KetoDiet denně + 500 g povolené zeleniny denně + zdravé tuky

2. je krok stabilizační, budete jíst 4 proteinové porce KetoDiet + 1 běžné na bílkoviny bohaté jídlo +500 g povolené zeleniny + zdravé tuky

3. krokem se navracíte k racionálnímu jídelníčku a čekají vás 2 proteinové porce KetoDiet + 3 běžná na bílkoviny bohatá jídla + až 500 g povolené zeleniny + zdravé tuky.

Na jaká proteinová jídla a nápoje se můžete těšit?

Balíček ke každému dietnímu plánu dostanete v novém trendy kufříku KetoDiet. Nebude chybět ani praktický a designový shaker na snadnou přípravu proteinových jídel a nápojů. Celým dietním plánem vás provede naše zbrusu nová brožurka, ve které najdete vše, co ke svému hubnutí potřebujete vědět. K proteinovým nápojům dostanete samo sebou také škálu smetanových, ovocných a exotických příchutí, aby hubnutí nebyla nuda.

Proteinová jídla a nápoje dostanete na celý dietní plán KetoDiet. Ke 2. a 3. kroku si vyberete KetoDiet produkty podle svých přání a chutí.

V případě jakýchkoli dotazů se také můžete obrátit na KetoDiet poradnu na telefonu +420 734 182 718, e-mailu poradna@ketodiet.cz a nebo v online chatu přímo na webových stránkách www.ketodiet.cz

Hodnocení
10
avatar
Zuzka
klad Super mi pomohlo zlepšiť môj životný štýl. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Michaela
klad Plusko a hvězdička určitě za koktejl. Má se dávat s vodou, ne s mlékem. S vodou je poživatelný, ale s mlékem luxusní! No a příchutě do koktejlu, každá jiná, nejsou moc cítit/poznat, ale ok :-). Já si to koupila sama, testování jsem nezvládla. Hodně tady píšete o Metabolic Balance, ale nezaujalo mě to, spíß toto je pro mě. Fakt jsem včera vypila a snědla jen to, co jsem měla, a ta očista střev byla "drsná", jak klystýr pro paní hraběnku z filmu se Švejkem :-)). Ale dobrý, protáhlo mě to a za jeden den 2 kg dolu. V porovnání s americkým SunWarriorem, viz foto, je KetoDiet přes koktejly jednička. A že jsem jiz zkusila (Herbalife např. také).
klad No, ta polévka gulášová, viz foto v hrnku, odstátá, vypadá docela nevábně. A je taková zvláštní, ostrá, barva nepřipomíná gulášovku. Tu zeleninovou polévku jsem ještě nezkusila. Určitě postrádám českou klasiku, česnečku. Vajíčková omeleta je jak z umělé hmoty...Kdyť tady psaly holky o omeletě to samé, tak jsem si říkala, že jsou "rozcabené", že na obrázku vypadá dobře. Ale fakt hrůza. Ochutnala jsem i jejich hořkou čokoládu a ta je luxusní a chutná. Chystám se na sirupy do vody na pití. Těstoviny asi vynechám, zkoušela jsem alternativu "fazolové těstoviny"- černé, a prostě Panzani motýlci je Panzani.
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
klad Tak tohle je přrsně podle mého gusta. Už dlouhou dobu se snažím shodit několik kil a navíc si zformovat postavu a tohle je pro mě to pravé. Myslela jsem si, že je to zase další reklamní tah,a le mýlila jsem se. Chutná to skvěle a navíc účinky jsou ještě lepší. Mám i více energie
avatar
Alena
klad Funguje to? Ano, skutečně ano. Musím říci, že jsem příliš nevěřila tomu, že by dieta opravdu mohla fungovat, ale ona skutečně funguje... Dostala jsem možnost testovat balíček Medium, tedy dietní plán na 3x3 týdny. První čeho jsem se bála, byla chuť, tedy zda vůbec zvládnu z běžné stravy přejít na úplně novou stravu a chuť, která je "prostě jiná", než na kterou jsem zvyklá. Ale bylo to kupodivu jednoduché. Jídla mi přišla zajímavá a přechod proběhl úplně bez problémů. Po asi 14 dnech jsem začala mít trošku krizi. Chutě zejména slaných jídel mi zevšedněly a přišly mi stejné. Vynechala jsem tedy na 2 dny slaná jidla a krizi překonala. Jinak se nevyskytl žádný problém. Obecně chutě jednotlivých produktů hodnotím kladně. Výborné jsou sladké proteinové tyčinky, které si určitě ráda koupím i po skončení diety, poté polévky a sladké kaše. Trošku horší je to se slanými plackami. Po více dnech mi chuť přišla stejná a musela jsem se vyloženě nutit, abych je snědla. Vše se ale zlepšilo po první fázi, kdy jsem si mohla zpestřit jídelníček a vybrat si sama druhy, které mi chutnají. Co se týká průběhu diety, velmi mě překvapilo, jak jednoduchý průběh dieta měla a jak rychle se projevil úbytek váhy. První dva dny jsem byla unavenější, protože se tělo zbavovalo sacharidů, ale jinak jsem během diety nepocítila jakýkoli problém. Ani jedenkrát jsem nepocítila hlad, nechyběla mi energie, a co bylo nejlepší, kila mi začala mizet již po prvnich 5 dnech, a to neuvěřitelně rychle. Při druhé fázi, kdy se do jídelníčku přidalo 1 běžné jídlo, se pokles váhy lehce pozastavil, ale po týdnu šla váha opět dolů. Aktuálně jsem ve 3 fázi, takže zatím ještě nemohu dietu hodnotit zcela, ale už nyní mohu potvrdit, že kila skutečně jdou dolu sama od sebe. Až dokončím dietní plán, moc ráda se s vámi podělím v mem blogu o fotografie a detailní informace o poklesu váhy. Pokud mám ale již nyní hodnotit KetoDietu, tak ji hodnotim kladně. VÝHODY - SHRNUTÍ: 1) jídla vás nasytí, a pokud skutečně dodržujete časový harmonogram jídel a jednotlivé porce, nemáte vůbec hlad, spíše naopak 2) chutě nejsou u většiny jídel vůbec špatné, dá se to zvládnout 3) hubnete (opravdu hubnete!) přirozeně a zdravě 4) jidla jsou jednoduchá na přípravu a daji se připravit předem 5) již nyní se cítím mnohem lépe a zdravěji. Dieta mi pomohla nejen zhubnout, ale i snížit špatný cholesterol a celkově zlepšit mou kondici a můj zdravotní stav
klad NEDOSTATKY A DOPORUČENÍ - 1) balíček na první 3 týdny si nelze poskládat dle svých chutí. Asi by to šlo obejít tak, že si produkty nakoupíte samostatně, ale je škoda, že si třeba nemůžete vybrat z více již předpřipravených variant. 2) chuť slaných placek je téměř stejná 3) v brožuře, kterou jsem dostala v balíčku na první 3 týdny, bych ocenila více receptů na vhodnou přípravu povolené doplňkové zeleniny 4) trošku mě překvapilo a i vyděsilo, že jako první mi zmizel tuk z prsou a v podstatě mám nyní o 1 velikost menší prsa. Pokud se do diety pustíte, je třeba si uvědomit, že i prsa jsou z většiny tvořeny tukem a že dieta "zamete" s jakýmkoli tukem :-)
avatar
Marcela
klad Mé hodnocení Ketodiet je velice kladné. Tento dietní plán splnil mé velké očekávání. Má cesta za vysněnou postavou je ještě dlouhá, ale tento dietní plán je pro mě nejen začátkem, ale i ohromnou oporou a motivací. Mé pocity, zkušenosti i boj s nadváhou si můžete přečíst na mém blogu. Silná vůle mi nechbí:) Jsem šťastná za každičký shozený kilogram. Každý si může vybrat ze tří dietních plánů. Jednotlivé dietní plány se liší v délce svého trvání. Plán BASIC TRVÁ 3 X 2 TÝDNY, MEDIUM 3 X 3 TÝDNY, INTENSE 3 X 4 TÝDNY. Velice důležité je vždy postupovat dle přiložených instrukcí a zároveň projít postupně všemi dietními fázemi. Můj dietní plán INTENSE má trvání 12 týdnů ve 3 krocích x 4 týdny = celkem 308porcí - 140+112+56. Proto má cesta ještě nekončí. Musím vyzdvihnout, že tento dietní plán Vám zaručí váhový úbytek, pravidelné stravování, vyvážené porce, rychlou a snadnou přípravu. Velkou výhodou vidím v bezlepkovém složení. Navíc Každá porce je doplněna o vitamíny a minerály. K dispozici je Vám nejen přiložený návod, on-line brožura i on-line výživová poradkyně poradna@ketodiet.cz. Odpověď je vždy rychlá. Ke každé fázi jsou uvedeny i recepty online na webových stránkách. Vůbec nepociťujete hlad, mám více energie, celkově se cítím lépe. K tomuto programu jsem přivedla i mou sestru dvojče:) Chutnají mi koktejly, které si ochucuji tabletami s příchutí. Stačí mi 1/2 tablety. Chutné jsou omelety, vanilková i malinová kaše. Proteinová tyčinka je pro mě odměnou:) Po skončení plánu chci i nadále pokračovat dokud se mi nevyplní mé cíle. Samozřejmě jsem intenzivně zařadila sport vždy dle mého zdravotního stavu. Což v mém případě není vždy jednoduché.
příloha příloha příloha
avatar
Věra
klad Testovala jsem Ketodiet program Basic. Pro menší redukci váhy po dobu 3x2 týdnů. Musím říct, že Ketodiet splnila mé očekávání a pomohla mi jako jediný vyzkoušený způsob dát dolů nadbytečná kila. Pokud chcete zhubnout a nechcete přemýšlet nad tím co jíte a dlouze plánovat, pak je pro Vás Ketodiet to pravé. Jídla jsou vyvážená a chutná, plná vitamínů a minerálů. K dispozici je Vám po celou dobu papírový průvodce, který je velmi užitečný a také webové stránky Ketodiet, kde se můžete o všem poradit online. Více napíšu ve svém blogu :-)
avatar
Martina
klad Ketodiet je klasicka proteinova dieta, vyrobky jsou nektere lepsi a jine horis co se tyce chuti, slozeni je v poradku, za tu cenu se ae daji na trhu sehnat mnohem chutnejsi proteinove vyrobky od jinych lepe zabehlych firem, sejkr je vsak super prakticky, u jinyh firem je mensi a uzsi, coz u teto firmy ocenuju, , slane veci povazuju za spatne chutove vyvazene, sladke je dobre jak co, bobuzel po skocneni diety klasicky jojo efekt
avatar
Marta
klad určitě doporučuji těm,, kteří mají v úmyslů zhubnout, alespoň na mne to velice pěkně fungovalo a funguje. Nejvíce mi chutnají různé druhy tyčinek a také nápoje, které i voní. Na celý dej mi dávají energii a na jídlo si téměř ani nevzpomenu. Po Keto Dietě jsem zhubla poměrně rychle a to o 10 kilo, jsem velice ráda.
avatar
Anna
klad I dieta může být chutná a zábavná.Proč se trápit hlady,určitě doporučuji,člověk musí vědět co má jíst,nejen to co nesmí.Já vždy dělala chybu,že jsem jedla moc sacharidů.Tato dieta odstranuje tyto obtíže a skutečně pomáhá..doporučuji všem kteří chtějí zhubnout..
avatar
Aneta
klad Proteinové výrobky, jež jsou základem této diety, se pomáhají dostat do stavu ketózy, a proto je dieta účinná. Pomáhá plánovat celodenní jídelníček bez stresu a počítání kalorií. Zahrnuje spousta zeleniny a je vyvážená tím, že obsahuje jak sladká, tak slaná jídla.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel