Zbavte se kil bez hladovění a cvičení! Otestujte kvalitní český výrobek - proteinovou Kulajdu KetoFit a vyzkoušejte jak funguje 

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
Přihlásit se můžete do
23. 6.
23:40
konec testování
30. 6. 2021

Koho hledáme

Hledáme 100 testerek z České republiky, které si zakoupí a otestují KetoFit proteinovou Kulajdu (10 porcí). Tento produkt si vybrané testerky zakoupí se slevou 50 % z aktuální ceny uvedené na e-shopu, tedy za 247 Kč. 

Proteinovou Kulajdu KetoFit doma otestují a poté se s námi podělí o své hodnocení zde na webu, na Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře prosím odpovězte na tyto 2 otázky:

  1. Potvrzuji, že mám zájem o nákup KetoFit protejnové Kulajdy se slevou 50 %, tedy za 247 Kč.
  2. Jaké další produkty z nabídky KetoFit vás zaujaly a rády byste vyzkoušely?

Celou nabídku produktů KetoFit najdete TADY.

Redakce ze všech odpovědí vybere 100 testerek, které získají slevu 50 % na nákup KetoFit protejnové Kulajdy.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením KetoFit protejnové Kulajdy se slevou 50 %.

KetoFit proteinová Kulajda     

Kulajda je česká klasika s chutí čerstvého kopru a lesních hub. Nyní si ji můžete vychutnat i v proteinové verzi během hubnutí. V ketonové dietě má vysoký redukční účinek a nejen to, potěší i vaše chutě. 

Krémová kulajda je ideální volbou k obědu i večeři. Jedná se o proteinovou náhradu jídla v prášku nacpanou vitamíny a minerály. Jedna porce vás zasytí na 2 -3 hodiny.

Proteinovou kulajdu oceníte pro její snadnou a rychlou přípravu, která trvá jen 5 minut. Stačí zalít horkou tekutinou a rozmíchat metličkou.

Podle legislativy EU obsahuje esenciální živiny, takže je legislativně možné nejíst nic jiného než proteinovou kulajdu celé 3 týdny.

Primárně je to náhrada stravy způsobující hubnutí, ale pokud ji budete jíst během dne s obyčejnými jídly = stravujete se normálně, bude fungovat jako doplněk stravy.

Obsahuje velmi vysoké množství proteinu, tedy bílkovin, které nahradí maso nebo vejce hlavního jídla. Obsah vlákniny nahrazuje nepřítomnost ovoce a některé zeleniny během diety.

Produkty vyrábíme sami zde v Česku.Více informací o produktech KetoFit najdete TADY.