Khadi rostlinná barva na vlasy NEUTRÁLNÍ - SENNA / CASSIA

image
otestováno
Počet recenzí
58
jak jste hodnotily
5
49x
4
5x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 8. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v úterý 7. dubna mezi 9 a 9:30 hodin. Celkem je pro vás připraveno patnáct rostlinných neutrálních barev na vlasy. [*] [*] [*]

Khadi Neutrální Senna / Cassia představuje intenzivní vlasovou kúru z kategorie certifikované přírodní kosmetiky, s renomovanou německou certifikací BDIH (Kontrolovaná přírodní kosmetika). Ta v sobě nese mimo jiné přísná kritéria na nechemické složení přípravků.

Jedná se o jemný prášek z rostliny senna neboli cassia, kterou používá po tisíciletí ajurvédská medicína v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Po jeho namíchání s vodou vzniká čistě rostlinná vlasová kúra, která intenzivně pečuje, bez toho, že by byly na vlasovou pokožku aplikovány zároveň chemické látky typu parabeny, barviva či parfemace, bez efektů v podobě silikonů a podobných syntetických filmotvorných látek.

Je součástí škály rostlinných barev na vlasy Khadi, značky, která získala nejvyšší ocenění v německém testu Öko-test při hodnocení rostlinných barev na vlasy na německém trhu. Khadi Senna / Cassia vlasy nebarví, světlým blond vlasům v některých případech dává jemný, medově zlatý tón. Intenzivně regeneruje vlasové délky a vyživuje vlasové kořínky. Vlasy získávají hebkost, nadýchanost a lesk. Má antimikrobiální účinky a ajurvédská medicína ji používá rovněž pro ozdravení vlasové pokožky a na její harmonizaci.

Je určena i pro ženy, které si barví vlasy chemickou cestou.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
58
avatar
Helena
klad Milá testerko TINA28 a ostatní testerky, protože jsem si přečetla hodnocení od TINY28 a protože to u mě vyvolalo spoustu otázek - hlavně kolem přípravy (o produkt mám sama zájem a čekám netrpělivě na Vaše hodnocení. Ale kuchyň mám bílo bílou a ráda bych, aby tak ještě pár let byla:)), diskutovala jsem postřehy TINY28 s naším partnerem. A POZOR prosím! TINA28 bohužel nepoužila správný postup přípravy. Šlehací metlu a ani kuchyňský mixér (tj. ten velký kompaktní přístroj) NEPOUŽÍVAT! V návodu je jasně uvedeno, že je dobré použít ponorný kuchyňský mixér a pak žádné pohromy nehrozí. Aby mě naše partnerka přesvědčila, že obavy nejsou namístě, dostala jsem do emailu pár fotek ze správného mixování a PRO VÁS JE PŘIKLÁDÁM. Pokud použijete vidličku - jak také stojí v návodu, opět je příprava lehká, jen o trošku pomalejší. Ten ponorný mixér je takové vylepšení, pasta je hned hlaďoučká a mixér se rychle a snadno vymyje. ZÁVĚREM PŘIDÁVÁM JAKO PATRONKA TESTOVÁNÍ VÝZVU PRO VÁS VŠECHNY - další testerky: Já také nemám ráda návody a sem tam je obtíž se jimi prokousat. Ale pokud si je obzvláště VY, NAŠE TESTERKY, nepřečtete správně, budou vaše postřehy a doporučení ostatním ženám chybné a zmatečné, a to by se opravdu stávat nemělo... DÍKY a TESTOVACÍM POSEDLOSTEM ZDAR! Vaše Helen
avatar
Adéla
klad Na testování jsem se moc těšila, nikdy jsem podobnou nezkoušela. Dle návodu jsme vše smíchala a nanesla. Vše bylo bez problémů, výsledek byl dle očekávaní a dle recenzí. Za sebe mohu jen doporučit a příště opět zkusit.
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Jana
klad Protože značku Khadí znám a občas používám, vůbec mě nepřekvapil kvalitní výrobek.Vlasy po použití opravdu získaly svůj ztracený lesk a lépe se rozčesávaly. Návod je pravda byl trošku složitější a delší, ale s tím si člověk poradí :-)
avatar
Jana
klad Khadí pro mě až do této doby neznámý pojem. Měla jsem velkou radost, že mohu tuto rostlinnou barvu na vlasy vyzkoušet. Barva sama o sobě je krásně zabalená a návod je přiložen jak v české, tak slovenské verzi. Navíc je návod velmi obsáhlý, přesto velmi srozumitelný. Barvu jsem připravila a nanášela přesně podle návodu a neměla jsem s tím žádný roblém. Krásně hladkou pastu jsem nanesla na vlasy a nechala působit pod přiloženou igelitovou čepicí a ručníkem asi hodinu. Vlasy jsem poté pořádně oplachovala a to do té doby, než se mi vyplavila veškerá nanesená pasta. Výsledkem jsou krásné lesklejší vlasy, které na první pohled mají i zdravější svoji přirozenou barvu. Jsem celkově mile překvapena tímto výrobkem a i když práce s barvou se zdá složitější, myslím, že každá žena to zvládne a výsledný efekt za to stojí. Mohu jen vřele doporučit.
avatar
Věra
avatar
Věra
klad Testování nové barvy dopadlo vcelku dobře. Krabička má pěkný obal. Návod mi přišel nezvykle složitý a dlouhý. Vše jsem si vyčetla a poté barvu namíchala a aplikovala. Vlasy nebylo možné snadno rozčesat, netuším kde se stala chybka. Jinak vše OK
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Zdeňka
avatar
Marika
avatar
Hana
klad Moc jsem se na testování těšila, protože mám hodně suché a roztřepené vlasy. Příprava barvy byla bez problémů, i když na barvící bych si sama asi netroufla. Bohužel ale při vymývání byly moje vlasy naprosto nerozčesatelné, musela jsem použít na konečky trošku přírodního kondicionéru. I poté byly vlasy ale celkově dost suché. Možná jsem udělala někde chybu nebo to jen mým vlasům nesedlo, každopádně mám v plánu vyzkoušet barvu ještě jednou.
avatar
Marcela
klad Ráda jsem vyzkoušela přírodní, neutrální barvu na vlasy. Dala jsem na rady a poctivě jsem barvu rozmíchala ponorným mixérem. Nanášení štětcem se mi neosvědčilo. Použila jsem přiložené rukavice neboť pod silnější vrstvu vlasů by se barva jinak nedostala. Vzhledem k tomu, že jsem neměla ověřeno, jestli můj šampón neobsahuje silikon a vlasy mám barvené, obávala jsem se, že vlasy zezelenají. Zábal jsem nechala 40 minut. Výsledek byl překvapivý. Vlasy byly lesklé, nadýchané, jen trochu voněly po trávě i když smývání barvy bylo docela dlouhé.
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování! Ačkoliv nerada studuju návody a i u tohoto výrobku se mi do toho dvakrát nechtělo, tak po přečtení komentáře Helenky, jsem udělala výjimku a musím říct, že u této barvy je přesný postup podle návodu opravdu potřeba, aby výsledek stál za to. Co mi trochu vadilo, byla absence kondicionéru, na který jsem zvyklá. Co mě však dostalo, byl konečný výsledek - vlasy jsou po použití lesklejší a vypadají neuvěřitelně zdravě. Já rozhodně doporučuji a podívám se po dalších výrobcích.
avatar
Alena
klad Jsem ráda, že jsem mohla otestovat. Značku jsem znala jen z doslechu. Jsem na vše hodně opatrná, proto jsem dlouho studovala návod abych vše udělala správně. Na rozmíchání jsem použila vidličku a taky to šlo. Při nanášení jsem byla doma sama a štětečkem mi to nešlo. Jsem zvyklá při barvení použít rukavice. Tak jsem si je vzala a šlo to taky pěkně. proto si myslím, že to jde oběma způsoby. Nechala jsem působit 45 minut. Po důkladném vymytí a vysušení byly vlasy lesklé. Do budoucna plánuji vyzkoušet i barvu.
avatar
Marika
avatar
Magdaléna
klad Po vyzvednutí balíčku jsem se s radostí vrhla na testování. Po nastudovaní návodu na přípravu jsem se pustila do míchání a následné aplikace. I díky tomu, co jsem si pročetla zde, bylo vše bez nejmenších problému. Jediné maličké negativum bylo vymývání barvy, ale ten výsledek stojí za to. Vlasy jsou krásně lesklé a přijdou mi pevnější a zdravější. Já osobně dávam přednost kozmetice na přírodní bázy a proto si určitě zakoupím i nejaký odstín a barvu můžu všem jen doporučit, která z nás by taky nechtěla mít krásne a zdravé vlasy ;)? A ženám díky moc za možnost testovat :)!
Zobrazit více recenzí