Přirozená metoda výuky angličtiny v Kids&Us. Vaše děti si angličtinu zamilují!

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
6x
4
3
1x
2
1
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 1. 9. 2017
do 30. 10. 2017

Celých 97% od vás - natolik vás nadchly testovací hodiny angličtiny pro děti v Kids&Us

"Navštívíla jsem s dětmi ukázkovou hodinu v Kids and US v Modřanech. Nejprve musím tedy zdůraznit, že interiér a prostory tam jsou naprosto uchvacující, krásně barevné, veselé, pro děti, věřím, velice, inspirující! Paní učitelka na ně celou půlhodinu mluvila jen anglicky a celou půl hodinu je dokázala udržet v pozornosti a v zaujetí. Byla velice usměvavá a příjemná. Tato metoda mě přijde jako velice efektivní, protože děti a jejich mozek nyní opravdu hodně nasává a děti si naprosto přirozenou formou osvojí jak slovíčka, tak i hotové fráze. Ve třídě je cca 6 dětí, což zajistí i individuální přístup."

Osvojování si jakéhokoliv jazyka začíná od okamžiku, kdy jej dítě poprvé slyší. Tak proč vyčkávat, než je seznámíme s dalším jazykem? Využijte přirozených schopností dětí a obklopte je angličtinou v čase, kdy je to pro ně hra

Kids&Us používá metodiku výuky, která je pevně zakotvena v přirozeném procesu osvojování si jazyka, nikdy neselhává - právě protože postupuje v přirozeném vývojovém sledu. Od poslechu přes porizumění až po aktivní používání- mluvení psaní.

 

Metoda Kids&Us je unikátní i tím, že je dlouhodobá. Holky a kluci mohou do Kids&Us přijít už jako 1-roční děti a zůstávají až do 18-ti let. Pracují se svými dovednostmi, které jsou rok za rokem, úroveň za úrovní v souladu s jejich dovednostmi v konkrétní fázi jejich rozvoje. Díky tomu děti dokáží dobře stanovit studijní cíle.

*enzo* Little Chef / Šéfkuchař

Kurz vaření je vytvořen tak, aby děti mohly experimentovat s jídlem, zkoušet nové chuti a poznávat, že vaření může být veliká legrace - a to vše anglicky! Recepty, které v kurzu LITTLE CHEF používají, jsou převážně z anglosaské kultury a všechny jsou velice lákavé a zdravé.

Společně se naučíte vařit Nepečené ovesné cookies, Salát s jablky a hroznovým vínem, Bánánek se zmrzlinou či Zdravý ovocný jogurt - originální pokrmy, které umožňují proměnit vaření ve velice originální pomůcku k výuce angličtiny.

 

*enzo* Storytime / Divadélka

Pohádkové postavy, veselé písně a doplňkové materiály uvádějí do života různé příběhy, které i těm nejmladším účastníkům zajišťují prožití zábavného programu v angličtině.

V programu STORYTIME dramaticky ztvárňují příběhy, které vymyslel a vytvořil pedagogický tým Kids&Us, aby malí žáci mohli poslouchat angličtinu ve veselém kontextu.Tato snadno přístupná představení navíc podněcují interakci mezi herci a dětským publikem.

 

Hodnocení
7
avatar
Hana
klad Navstivila jsem ukazkovou hodinu anglictiny se svym rocnim synem a musim rico,ze byl celkem dobre na 30 minut zabaven. Pani na neho neustale mluvila anglicky a vyuzivala hlavne mimiku a gesta spolu s anglictinou.????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
avatar
Jana
klad Navstivila jsem ukazkovou hodinu anglictiny se svym rocnim synem a musim rico,ze byl celkem dobre na 30 minut zabaven. Pani na neho neustale mluvila anglicky a vyuzivala hlavne mimiku a gesta spolu s anglictinou.
klad Videla pouze jednu mistnost,moc mi nebyl predstaven celkovy koncept a napriklad prostory,v kterych se vari apod.
avatar
Lucie
klad Musím říct, že takové výrobky mám moc ráda. Říkám tomu výukové hračky, protože to fakt funguje. Dítě se zabaví, baví ho to a navíc se u toho učí. takovým hrám či knihám dávám vždy přednost. Líbí se mi její zpracování a obsah. Určitě doporučuji všem. Je skvělá
avatar
Marta
klad Parada, rozhodne by melo byt vice takovych to testovacich lekci, aby si to nejprve deti mohli vyzkouset a podle toho by se dale rozvijela dalsi spoluprace, nadchlo mne to ponevadz mnoho deti i dospelych maji problemy s cizim jazykem, toto by jen zlepsilo vyvoj ceske republiky v porovnani s jinymi staty s anglickym jazykem jsme na tom nejhure.
avatar
Lucie
klad Vyzkoušela jsem s dcerkou ukázkovou hodinu vaření s angličtinou v Nových Butovicích. Oběma se nám to moc líbilo. Lekce trvala necelé 2 hodiny. Celou dobu lektorky mluvily anglicky a bylo to proložené písničkami s tancem. Na konci mohly děti svůj výrobek snist/odnést si ho domů, z čehož byla dcerka nadšená. Prostředí taky nádherné a barevné. Všichni velmi ochotní, usměvaví a je vidět, že je jejich práce baví. Cena mi přijde přijatelná.
klad Pro nás je to bohužel skoro přes celou Prahu a i ostatní pobočky máme docela daleko. Se dvěma dětmi se bohužel nemůžeme zúčastňovat pravidelně. Ale jednou za čas na vaření nebo divadélko určitě zkusíme. Ta
avatar
Mila
klad vyzkousela jsem ukazkovou hodinu v Kids&us v Modranech se svym petiletym synem, ktery je anglictinou "nepoliben" vyuka byla naprosto skvela. Lektorka, ktera je rodila mluvci dokazala s detmi skvele komunimovat a deti pekne reagovaly. At to bylo formou pisnicky, nebo vyukovych karticek s obrazky naprosto nenasilna forma uceni. Syn byl uplne nadseny a tak jsem ho i prihlasila.
avatar
Jana
klad Navštívíla jsem s dětmi ukázkovou hodinu v Kids and US v Modřanech. Nejprve musím tedy zdůraznit, že interiér a prostory tam jsou naprosto uchvacující, krásně barevné, veselé, pro děti, věřím, velice, inspirující! Paní učitelka na ně celou půlhodinu mluvila jen anglicky a celou půl hodinu je dokázala udržet v pozornosti a v zaujetí. Byla velice usměvavá a příjemná. Tato metoda mě přijde jako velice efektivní, protože děti a jejich mozek nyní opravdu hodně nasává a děti si naprosto přirozenou formou osvojí jak slovíčka, tak i hotové fráze. Ve třídě je cca 6 dětí, což zajistí i individuální přístup. Mám možnost porovnat například i s metodou Helen Doron a musím říci, že tato metoda mi přijde lepší z důvodu přirozené výuky, učení se formou hry, životních situací a ne biflování slovíček... rozhodně doporučuji!
klad Cena, ale zase se platí za kvalitu a investici do dítěte ...
příloha