Testovaly jste se svými školáky čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam! Byli s nimi spokojeni i ti nejmenší?

image
otestováno
Počet recenzí
93
jak jste hodnotily
5
86x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 16. 8. 2018
do 30. 9. 2018

Po prázdninách se děti vracejí do kolektivu a s tím se zvyšuje nemocnost u všech dětí, zejména školou povinných. Je to dáno změnou „klimatu“, přeci jen v září začíná podzimní období a navíc děti po prázdninách přicházejí zpět do školních kolektivů, přirozeně předávají „své infekční kontakty“, a tak se onemocnění velmi rychle šíří.

A může jít o obyčejnou rýmu, která dokáže potrápit. Stalo se tedy nepsaným pravidlem, že děti chodí do škol a školek vybavené kapesníky, které mají během pobytu ve školním zařízení neustále po ruce. A tady se hodí, více než kdy jindy, kvalitní kapesníky.

Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam obsahují výtažky z měsíčku lékařského, který snižuje riziko podráždění nosu. Jemná vrstva balzámu chrání pokožku v okolí nosu před vysycháním a následným zarudnutím. Měsíček lékařský je rostlina se zklidňujícími účinky.
KLEENEX® Balsam je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní.

 

 

Hodnocení
93
avatar
Lenka
příloha
klad Tyto čtyřvrstvé kapesníčky KLEENEX® Balsam jsem měla již možnost testovat a musím říci, že nemají chybu. Jsou jemné, voňavé a příjemné, proto mi dělají moc dobře. Jsem alergik, tak mi pořád teče z nosu, ale s těmito kapesníčky KLEENEX® Balsam je vše hned jednodušší. Vzala jsem i dva balíčky do auta a i manžel konstatoval, že jsou nějaké lepší než ty, co jsme tam měli před tím. Takže za mě velká spokojenost.
klad Nepatrně vyšší cena, ale rozhodně stojí za to, investovat pár korun navíc. (Nedávno je měl jeden řetězec v akci, tak jsem si nakoupila zásoby).
avatar
Věra
klad Papírové kapesníčky Kleenex Balsam jsou krásně jemné a zároveň pevné. Žádný odřený nos při velké rýmě. První použití byl nezvyk - je znát rozdíl oproti jiným papírovým kapesníčkům. Cena bych řekla, že je přijatelná k jejich kvalitě. Balení po 8 ks kapesníčků je dostačující. Za naši rodinu mohu doporučit.
avatar
Alena
klad Kapesníčky mám již vyzkoušené a osvědčené, jsou sice trochu dražší,ale
klad super jemné a pevné kapesníčky, je fajn, že jsou 4vrstvé, vůně není skoro cítit ,ale :-Djsou moc příjemné a nemám odřený
klad nos, netrhají se, balení dostačující
klad doporučuji,lepka dobře drží
avatar
Petra
klad Vynikající výrobek, jako ostatně všechny od značky Kleenex. Povrch napuštěný měsíčkovým výtažkem zaručí, že jemná pokožka kolem nosu nebude zarudlá, popraskaná, podrážděná. Kapesníčky jsou velmi jemné, měkké a zároveň pevné, netrhají se. Krásně zabalené s možností opakovaného zalepení načatého balíčku.
avatar
Šárka
klad Občas koupím, když máme v rodině někdo rýmu, protože neprotečou, když mají tolik vrstev. Plus je , že kapesníčky jsou dostupné v podstatě kdekoliv, jak obchoďáky, tak drogerky. Cena je přijatelná. Praktické balení do kabelky. Ocenila bych klidně i větší balík, ne 8 ale klidně i 10 balíčků
avatar
Zuzka
klad Do naše domácnosti sme už kupovali aj túto značku KLEENEX® Balsam a môžem povedať, že sú super pekné, keďže sú až 4 vrstvové, vôbec odraný nos sme po týchto vreckovkách nemali :-D a voňajú tak akurát príjemne a všetci doma vrelo odporúčame vyskúšať
klad Trocha vyššia cena ako u ostatných
avatar
Zdeňa
klad Tyto kapesníčky Kleenex Balsamo jsme si oblíbili úplně všichni. Jsou pevné, a přitom moc jemné a šetrné i k pořádně odřenému nosu. Navíc mají krásnou příjemnou vůni , dcera ani jiné kapesníčky už používat nechce a já se jí vůbec nedivím. Za nás velká spokojenost a rozhodně můžu doporučit
avatar
Martina
klad Když už je to opravdová rýma ocením především jemnost, která mi z nosu neudělá červenou bambuli. tohle kapesníčky opravdu splňují a přesto že jsou hezky jemné jsou i pevné. Jako bonus pak příjemná vůně, pokud tedy člověk něco cítí :-)Určitě bych je doporučila
avatar
Ivana
klad Nejlepší kapesníčky! Jsem alergička, takže prskám pořád a kapesníčky Kleenex balsam jsou měkké, ale zároveň pevné, takže vydrží a zároveň nepoškrábou :). Osvědčily se i při silné rýmě, kdy nejvíce kvituji, že se při používání neprotrhnou. Kleenex balsam můžu s klidným srdcem všem doporučit.
avatar
Martina
klad Kapesníčky jsou opravdu pevné, neprotrhnou se a jsou velice příjemné. Nejsou zbytečně preparfemovane, ale velice příjemné! Výrobek mohu doporučit a ráda je kupuji. I manžel odpůrce papírových kapesníčky je rad používá pro jejich pevnost! Cena je i přívětiva
klad Větší balení,abych je nemusela kupovat tak často :)
avatar
Jarmila
klad Měla jsem možnost testovat kapesníčky Kleenex. Jsou příjemné na dotyk, heboučké, nehrozí protržení. vydrží a když máte nos citlivý, nepoškrábou. krásně voní. Jsem s nimi spokojená ,mohu jen doporučit, budu si je kupovat. Používám jen kapesníčky papírové, jsou praktické, mohu hned vyhodit.
avatar
Jarka
klad Kapesníčky se mi zrovna hodily k otestování, neboť jsem měla právě rýmu. Jsou pevné, nehrozí, že se protrhnou, nepoškrábou. Na dotyk jsou hebké a jemné. Ráda je budu používat, mohu je doporučit. Cena je dostupná.
klad Jedinou nevýhodou je docela malé balení, když máte rýmu, jeho spotřeba je větší. Přivítala bych proto větší balení.
avatar
Gabriela
příloha
klad Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam jsem otestovala se svými dvěma školáky i teď o prázdninách, jelikož mají oba kluci právě rýmu z horka. Kapesníčky jsou právě do kapsy, dobře se z balíčku vyndávají, neprotrhnou se při smrkání a nikdo si neposmrkal ruku, takže za nás super !
avatar
Jitka
příloha
klad Tyto čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam jsou opravdu jednička, ani jeden se nám neprotrhl, jsou velmi jemné, ale na druhou stranu pevné a neodírají nos. Balení tak akorát na nošení do tašky nebo kapsy. Balení se dobře otvírá. Takže mohu jen doporučit všem.
avatar
Eva
klad Kapesnicky jsou velmi pevne a presto jemne. Maji prakticke otevirani a prijemnou velikost do kabelky.
klad Nic funkcniho negativního mne v tuto chvíli nenapadá.
klad Koukala jsem na ne v obchode a napadlo me,ze cena by mohla byt nizsi.
avatar
Petra
klad Dle mého názoru jsou kapesníčky KLEENEX® Balsam ty nejlepší na trhu. Splňují přesně to co od kapesníčků čekám - nedráždí nos, krásně voní, jsou pevné, netrhají se. Jsou zkrátka balzámkem pro nos a cena není rozhodně o tolik vyšší, aby se do nich nevyplatilo investovat.
avatar
Petra
klad Kapesníčky jsou velmi příjemné. Líbí se mi jejich jemna vůne ktera nedrazdi nos. Máme v rodine alergiky takze tyto kapesnicky jsou nejlepší. Veliké plus je že se neroztrhaji po prvním ,,frknutí,,. Jsou opravdu kvalitní. Jiné už kupovat nebudeme. Jsme spokojeni.
avatar
Šárka
příloha
klad Kapesníčky Kleenex balsam jsou opravdu skvělé. Velmi jemné, voňavé, přitom se vůbec netrhají a jsou pevné. Ideální pro dospělé i pro děti. Neodřou nos, jsou hypoalergenní, tedy vhodné úplně pro všechny. Nesmí chybět v žádné kabelce, tašce, ani na cestování. Doporučuji.*heart*
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost otestovat kapesníky Kleenex Balsam. Bez papírových kapesníků si nedovedu představit ani jediný den, používám je celoročně místo klasických, které se musí prát, vyvářet a žehlit. Kleenex balsam jsou hypoalergenní, jemné ale vzhledem ke svým čtyřem vrstvám pevné kapesníčky, které příjemně voní a které mě po všech stránkách nadchly. Všem doporučuji !!!
avatar
Pavlína
klad Perfektní kapesníky, když má člověk takovou tu "tekoucí", vodovou rýmu - třeba jako já alergickou. Čtyři vrstvy se neprotrhnou a leccos vydrží. Kapesníčky hezky voní a díky složení neodřou nos. Balení vypadá i hezky. Navíc jsou hypoalergenní, pro mě ideál.
klad Žádné minusy mě nenapadají.
Zobrazit více recenzí