Testovaly jste se svými školáky čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam! Byli s nimi spokojeni i ti nejmenší?

image
otestováno
Počet recenzí
93
jak jste hodnotily
5
86x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 16. 8. 2018
do 30. 9. 2018

Po prázdninách se děti vracejí do kolektivu a s tím se zvyšuje nemocnost u všech dětí, zejména školou povinných. Je to dáno změnou „klimatu“, přeci jen v září začíná podzimní období a navíc děti po prázdninách přicházejí zpět do školních kolektivů, přirozeně předávají „své infekční kontakty“, a tak se onemocnění velmi rychle šíří.

A může jít o obyčejnou rýmu, která dokáže potrápit. Stalo se tedy nepsaným pravidlem, že děti chodí do škol a školek vybavené kapesníky, které mají během pobytu ve školním zařízení neustále po ruce. A tady se hodí, více než kdy jindy, kvalitní kapesníky.

Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam obsahují výtažky z měsíčku lékařského, který snižuje riziko podráždění nosu. Jemná vrstva balzámu chrání pokožku v okolí nosu před vysycháním a následným zarudnutím. Měsíček lékařský je rostlina se zklidňujícími účinky.
KLEENEX® Balsam je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní.

 

 

Hodnocení
93
avatar
Lenka
příloha
klad Tyto čtyřvrstvé kapesníčky KLEENEX® Balsam jsem měla již možnost testovat a musím říci, že nemají chybu. Jsou jemné, voňavé a příjemné, proto mi dělají moc dobře. Jsem alergik, tak mi pořád teče z nosu, ale s těmito kapesníčky KLEENEX® Balsam je vše hned jednodušší. Vzala jsem i dva balíčky do auta a i manžel konstatoval, že jsou nějaké lepší než ty, co jsme tam měli před tím. Takže za mě velká spokojenost.
klad Nepatrně vyšší cena, ale rozhodně stojí za to, investovat pár korun navíc. (Nedávno je měl jeden řetězec v akci, tak jsem si nakoupila zásoby).
avatar
Věra
klad Papírové kapesníčky Kleenex Balsam jsou krásně jemné a zároveň pevné. Žádný odřený nos při velké rýmě. První použití byl nezvyk - je znát rozdíl oproti jiným papírovým kapesníčkům. Cena bych řekla, že je přijatelná k jejich kvalitě. Balení po 8 ks kapesníčků je dostačující. Za naši rodinu mohu doporučit.
avatar
Alena
klad Kapesníčky mám již vyzkoušené a osvědčené, jsou sice trochu dražší,ale
klad super jemné a pevné kapesníčky, je fajn, že jsou 4vrstvé, vůně není skoro cítit ,ale :-Djsou moc příjemné a nemám odřený
klad nos, netrhají se, balení dostačující
klad doporučuji,lepka dobře drží
avatar
Petra
klad Vynikající výrobek, jako ostatně všechny od značky Kleenex. Povrch napuštěný měsíčkovým výtažkem zaručí, že jemná pokožka kolem nosu nebude zarudlá, popraskaná, podrážděná. Kapesníčky jsou velmi jemné, měkké a zároveň pevné, netrhají se. Krásně zabalené s možností opakovaného zalepení načatého balíčku.
avatar
Šárka
klad Občas koupím, když máme v rodině někdo rýmu, protože neprotečou, když mají tolik vrstev. Plus je , že kapesníčky jsou dostupné v podstatě kdekoliv, jak obchoďáky, tak drogerky. Cena je přijatelná. Praktické balení do kabelky. Ocenila bych klidně i větší balík, ne 8 ale klidně i 10 balíčků
avatar
Zuzka
klad Do naše domácnosti sme už kupovali aj túto značku KLEENEX® Balsam a môžem povedať, že sú super pekné, keďže sú až 4 vrstvové, vôbec odraný nos sme po týchto vreckovkách nemali :-D a voňajú tak akurát príjemne a všetci doma vrelo odporúčame vyskúšať
klad Trocha vyššia cena ako u ostatných
avatar
Zdeňa
klad Tyto kapesníčky Kleenex Balsamo jsme si oblíbili úplně všichni. Jsou pevné, a přitom moc jemné a šetrné i k pořádně odřenému nosu. Navíc mají krásnou příjemnou vůni , dcera ani jiné kapesníčky už používat nechce a já se jí vůbec nedivím. Za nás velká spokojenost a rozhodně můžu doporučit
avatar
Martina
klad Když už je to opravdová rýma ocením především jemnost, která mi z nosu neudělá červenou bambuli. tohle kapesníčky opravdu splňují a přesto že jsou hezky jemné jsou i pevné. Jako bonus pak příjemná vůně, pokud tedy člověk něco cítí :-)Určitě bych je doporučila
avatar
Ivana
klad Nejlepší kapesníčky! Jsem alergička, takže prskám pořád a kapesníčky Kleenex balsam jsou měkké, ale zároveň pevné, takže vydrží a zároveň nepoškrábou :). Osvědčily se i při silné rýmě, kdy nejvíce kvituji, že se při používání neprotrhnou. Kleenex balsam můžu s klidným srdcem všem doporučit.
avatar
Martina
klad Kapesníčky jsou opravdu pevné, neprotrhnou se a jsou velice příjemné. Nejsou zbytečně preparfemovane, ale velice příjemné! Výrobek mohu doporučit a ráda je kupuji. I manžel odpůrce papírových kapesníčky je rad používá pro jejich pevnost! Cena je i přívětiva
klad Větší balení,abych je nemusela kupovat tak často :)
avatar
Jarmila
klad Měla jsem možnost testovat kapesníčky Kleenex. Jsou příjemné na dotyk, heboučké, nehrozí protržení. vydrží a když máte nos citlivý, nepoškrábou. krásně voní. Jsem s nimi spokojená ,mohu jen doporučit, budu si je kupovat. Používám jen kapesníčky papírové, jsou praktické, mohu hned vyhodit.
avatar
Jarka
klad Kapesníčky se mi zrovna hodily k otestování, neboť jsem měla právě rýmu. Jsou pevné, nehrozí, že se protrhnou, nepoškrábou. Na dotyk jsou hebké a jemné. Ráda je budu používat, mohu je doporučit. Cena je dostupná.
klad Jedinou nevýhodou je docela malé balení, když máte rýmu, jeho spotřeba je větší. Přivítala bych proto větší balení.
avatar
Gabriela
příloha
klad Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam jsem otestovala se svými dvěma školáky i teď o prázdninách, jelikož mají oba kluci právě rýmu z horka. Kapesníčky jsou právě do kapsy, dobře se z balíčku vyndávají, neprotrhnou se při smrkání a nikdo si neposmrkal ruku, takže za nás super !
avatar
Jitka
příloha
klad Tyto čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam jsou opravdu jednička, ani jeden se nám neprotrhl, jsou velmi jemné, ale na druhou stranu pevné a neodírají nos. Balení tak akorát na nošení do tašky nebo kapsy. Balení se dobře otvírá. Takže mohu jen doporučit všem.
avatar
Eva
klad Kapesnicky jsou velmi pevne a presto jemne. Maji prakticke otevirani a prijemnou velikost do kabelky.
klad Nic funkcniho negativního mne v tuto chvíli nenapadá.
klad Koukala jsem na ne v obchode a napadlo me,ze cena by mohla byt nizsi.
avatar
Petra
klad Dle mého názoru jsou kapesníčky KLEENEX® Balsam ty nejlepší na trhu. Splňují přesně to co od kapesníčků čekám - nedráždí nos, krásně voní, jsou pevné, netrhají se. Jsou zkrátka balzámkem pro nos a cena není rozhodně o tolik vyšší, aby se do nich nevyplatilo investovat.
avatar
Petra
klad Kapesníčky jsou velmi příjemné. Líbí se mi jejich jemna vůne ktera nedrazdi nos. Máme v rodine alergiky takze tyto kapesnicky jsou nejlepší. Veliké plus je že se neroztrhaji po prvním ,,frknutí,,. Jsou opravdu kvalitní. Jiné už kupovat nebudeme. Jsme spokojeni.
avatar
Šárka
příloha
klad Kapesníčky Kleenex balsam jsou opravdu skvělé. Velmi jemné, voňavé, přitom se vůbec netrhají a jsou pevné. Ideální pro dospělé i pro děti. Neodřou nos, jsou hypoalergenní, tedy vhodné úplně pro všechny. Nesmí chybět v žádné kabelce, tašce, ani na cestování. Doporučuji.*heart*
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost otestovat kapesníky Kleenex Balsam. Bez papírových kapesníků si nedovedu představit ani jediný den, používám je celoročně místo klasických, které se musí prát, vyvářet a žehlit. Kleenex balsam jsou hypoalergenní, jemné ale vzhledem ke svým čtyřem vrstvám pevné kapesníčky, které příjemně voní a které mě po všech stránkách nadchly. Všem doporučuji !!!
avatar
Pavlína
klad Perfektní kapesníky, když má člověk takovou tu "tekoucí", vodovou rýmu - třeba jako já alergickou. Čtyři vrstvy se neprotrhnou a leccos vydrží. Kapesníčky hezky voní a díky složení neodřou nos. Balení vypadá i hezky. Navíc jsou hypoalergenní, pro mě ideál.
klad Žádné minusy mě nenapadají.
avatar
Marie
příloha
klad Kapesníčky všem vřele doporučuji, jsou krásné pevné a zároveň jemné a k nosu velmi šetrné. Pojmou mnoho rýmy, aniž by se rozmočily a rozpadly. Drží krásné pohromadě a pojmou opravdu mnoho alergické rýmy. Pro nás, rodinu alergiků jasná volba. Moc děkuji za testování a vyzkoušení výrobku.
avatar
Petra
klad čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam jsem vyzkoušela na základě hodnocení uživatelek. přikláním se k tomu, že jsou opravdu kvalitní, nedráždí tolik nos jako jiné kapesníčky od jiných značek a stojí za to si za ně připlatit. cena odpovídá kvalitě.....
avatar
Hana
klad děkuji za možnost testovat čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam. cena je sice o trochu vyšší, ale je vykompenzována kvalitou, takže při dalším nákupu nebudu váhat a určitě koupíme. Vynikají svojí pevností a po jejich používání nemám tak odřený nos, jako u jiných kapesníků.
avatar
David
klad velmi vítané testování vzhledem k tomu, že jsem alergik a teď je zrovna období alergií. Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam obsahující výtažky z měsíčku lékařského jsou velmi kvalitní a opravdu snižují podráždění nosu. Vykazují vysokou pevnost a měkkost a určitě je doporučuji.
avatar
Bohumila
příloha
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat čtyřvrstvé kapesníčky KLEENEX® Balsam. Jsou jemné, voňavé a příjemné, pevné a netrhají se. Dělají mi dobře. Jsem alergik a tak mi věčně teče z nosu, kolikrát je odřený. U těchto kapesníčků jsem nos skoro neměla odřený.
avatar
Jarmila
klad děkuji za vybrání do testování. čtyřvrstvé kapesníčky KLEENEX® Balsam jsou pevné, ale zároveň i jemné a jen tak se neprotrhnou. vůně je jemná, lehká a oceňuji, že jsou dermatologicky testované a hypoalergenní. určitě je doporučuji. cena je odpovídající za kvalitu, které se Vám dostane
avatar
ingrid
klad Moc děkuji za možnost otestovat čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam. Kapesníčky jsou opravdu pevné, jemně a lehce voňavé a opravdu nedráždí nos. děti si kapesníčky také pochvalují. rozhodně jsem byla kvalitou kapesníčků překvapena a budu doporučovat dál.
avatar
MVDr. Lucie
klad Také já jsem velice ráda, že jsem měla možnost testovat tyto čtyřvrstvé kapesníčky KLEENEX® Balsam. Kapesníčky jsou jemné a pevné a lehce voňavé díky balzámu, který obsahují. Cena je přiměřená za dodanou kvalitu. doporučuji. Momentálně jich je u nás velká spotřeba a nedráždí nos, jako jiné méně kvalitní kapesníčky.
avatar
josef
klad vynikající záležitost, tyto kapesníčky. nejsou přehnaně navoněné, nedráždí nos a docela dost toho vydrží :-) děkuji za umožnění testovat tyto čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam a za vyzkoušení. jsou k dostání i za velice příjemnou cenu 39kč, což stojí za uvážení
avatar
lucie
klad kapesníky KLEENEX® Balsam mají čtyři vrstvy a prospěšný měsíček lékařský pomáhá snižovat podráždění nosu a jeho vysoušení, ale drobným šrámem by mohla být cena výrobku. v balení je pouze 8 balíčků kapesníčků a 10 by bylo samozřejmě lepší :-) ale doporučuji, jsou pevné, jemné a kvalitní
avatar
františek
klad značka KLEENEX® patří u nás doma k top kvalitním výrobcům. I v případě těchto kapesníčků tomu nebylo jinak. Moc se nám líbí, že je dermatologicky testován a je hypoalergenní a balzám ošetřuje pokožku v okolí nosu a snižuje tak podráždění. my doporučujeme!
avatar
Petra
klad nedostatkem je to, že jsou v menším balení a že cena je trochu vyšší oproti jiným kapesníčkům. ale jsou kvalitní, určitě stojí za to si připlatit. jsou hebké, jemné na dotek a testování bylo přínosné, znaku budeme určitě kupovat i nadále. děkuji za testování.
avatar
jarmila
klad jedná se o velmi kvalitní kapesníčky. mám astma a alergie a ani jednou se mi zatím nestalo, že by se mi kapesníček protrhl. je pevný, dobře se vyndavá z balíčku, polepka i po opakovaném použití pevně drží. určitě doporučuji. cenově nemám co vytknout.
avatar
Alexis
klad Kapesníčky jsou lehce voňavé. Jemné i k malinkým, ani ne dvouletým, nosíčkům. Moc děkujeme za možnost testovat. Balíček teď bude nosit v batůžku i čerstvý školkáček. Vřele doporučujeme i dalším maminkám. Děti tyto kapesníčky v tomto období určitě ocení.
klad Žádná negativa jsme zatím nenašly. Doufáme, že kapesníčky časem ustojí i pořádnou rýmu, kdyby bylo třeba.
avatar
Kateřina
klad Kapesníčky Kleenex jsou z velice kvalitního a příjemného materiálu. Jsou dostatečně pevné a příjemné i po několika denní rýmě.*heart*
klad Pro mne jen maličkost, ale celé balení bych doplnila o vhodnější možnost otevírání. Aby se lépe otevíralo a bylo snadno dostupné i pro malé ručičky.
avatar
Alenka
klad Kapesníčky byly velmi hezký parfémované a holcickam vyhovovaly. Jsou velmi kvalitní a děkuji moc za možnost testování :) holčičky chodily každou chvilku jestli můžou smrkat. Určitě zakoupíme znovu a znovu a ještě jednou děkujeme a těšíme se na další testování
avatar
Soňa
klad Perfektní kapesníčky, dcerka je miluje, jsou hebké, jemné, velmi příjemně voní, jsou pevné, dobře sají. Už jinou značku nenakupuji, tyto jsou nej :-) Měsíček navíc chrání před nežádoucím poškozením- odřením kůže pod nosem. Velmi příjemně i měsíček voní a je z kapesníčků cítit. Doporučuji všem!
avatar
Olga
klad Tyto kapesníčky jsou velice kvalitní a je to opravdu poznat. Jsou jemné, ale zároveň pevné, netrhají se, vůně je příjemná, nevtíravá a výtažky z měsíčku blahodárně působí na dětský nosík. Dcerka je s nimi spokojená a každý den je nosí sebou ven nebo do školy, navíc barvička obalu se jí moc líbí. Jednoznačně doporučuji.
avatar
Jana
klad Kapesnicky jsou moc prijemne, neodiraji zbytecne nos a maji hezky design a snadne otevirani, opakovane lze otevrit a zavrit a vydrzi. Testoval i starsi a mladsi syn a oba byli spokojeni. Parfemace je prijemna,nijak prehnana. Urcite je do budoucna budeme pouzivat.
klad Zadne jsme nenasli :)).
avatar
Barbora
příloha
klad Papírové kapesníčky Kleenex jsme dostali k testování v plném balení, tedy pro všechny členy rodiny až až. Papírové kapesníčky jsou jemné, příjemné na dotek i odřený nos, jsou několikavrstvé, pevné a nedrolí se. Vůně je velmi jemná, příjemná. Kvalitní výrobek, který plnohodnotně doporučuji.
avatar
Kateřina
klad Určitě doporučuji. Jsou to takové ty "lepší" kapesníčky. Na obyčejné utření bohatě postačí i úplně obyčejný kapesník. Nicméně ve chvíli, kdy máte podrážděný nos věčným otíráním, tyhle jemné velice oceníte. Za mne určitě pro nachlazení a menší děti top.
avatar
Markéta
klad Děkuji za možnost testování, protože moje děti už chodí ze školy s kapajícím nosem. :-D Vůně je příjemná, kapesníčky jsou hladké, na odřený dětský nosík ideální. Nemám co vytknout, rozhodně budu kupovat nadále. Doporučila jsem i kamarádce. Snadné otevírání.
avatar
Jitka
klad Opravdu kvalitni 4vrstvy kapesnicek, ktery oceni hlavne deti, jejichz nosicek je preci jen rychleji odreny pri neustalem smrkani. Vytazek z mesicku lekarskeho, aloe vera a vitaminu E pohladi kazdy narocny nos ;) Nemusime se tak bat zacervenani nebo podrazdeni. Cena naprosto odpovida kvalite. Urcite budu v budoucnosti kupovat. My tu rymu porazime!! Ikdyz trva s doktorem 7 dni a bez doktora tyden ;)))
avatar
Hela
příloha
klad Kleenex jako značka je pro mě zarukou kvality už sama o sobě a 4vrstvé kapesníčky z této kvalitní řady vůbec nevybočují. Jsou velmi měkké a šetrné k podrážděnému nosu. Lehká parfemace a obsah měsíčku lékařského dodávají na komfortu. Balení je praktické a bezproblémové. Děkuji
avatar
anna
klad Tyto kapesníčky značky Kleenex jsou opravdu kvalitní a svou barevností zaujmou v regálu na první pohled. Líbí se mi jejich 4 vrstvy, takže se při smrkání tak lehce neprotrhnou jako jiné druhy. Navíc výtažek z měsíčku je moc příjemný na nosík dětí a zabraňuje jejich odření. Vůně je příjemná a zvyšuje pocit komfortu při smrkání. Za mě dostává jedničku.
avatar
Lenka
příloha
klad Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam mohu vřele doporučit pro jejich příjemnou vůni, krásně jemný materiál, který je velmi příjemný, hezký design a složení s bylinkami, které mám moc ráda. Vejdou se do každé kabelky. Cena je trošku vyšší, ale odpovídá to kvalitě.
avatar
Jana
klad Tyhle kapesníčky jsou bezva produkt, protože nedřou nos, i když mám často rýmu. Jsou moc přijemné na dotyk, hezky voní a líbí se mi jejich všestranné využití nejen na cestách.Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam obsahují výtažky z měsíčku lékařského, který snižuje riziko podráždění nosu. Toto mohu opravdu potvrdit.
avatar
Zdeňka
příloha
klad KLEENEX® Balsam kapesníčky jsme ocenili doma všichni- já, můj vnuk se ženou i má pravnoučata, která jsou neustále nemocná, když začínají být ostatní děti marod. Pěkně voní a hodí se doma, do práci i do školy. Díky nápadnému barevnému balení je vždy hned najdeme.
avatar
Vendula
klad Kapesníčky jsou skvělé. Líbí se mi jak jsou pevný a přitom jemný. Rýmu člověk zvládne bez odřeného nosu. Jsou jemně parfémované. Jediné mínus je, že jsou trošku dražší, ale pro tento komfort se určitě vyplatí. . . .
avatar
Zdeňka
příloha
klad Kapesníčky Kleenex jsou velmi hebké na dotyk, mému nosu se velmi líbí :) Zkoušeli jsme i na vnoučkovi a také byl spokojený. Hezky voní a velké balení je praktické, než kupovat balení po 1 ks, který je uvnitř. Kapesníčky jsou opravdu velmi kvalitní, tutu značku mohu doporučit, jsem s ní vždy spokojená.
avatar
Šárka
klad Kleenex Balsam kapesníčky jsou opravdu top, díky výtažkům z měsíčku lékařského mají zklidňující účinky. Vyzkoušela jsem je při velkém nachlazení a rýmě a opravdu jsem neskutečně jemné. Líbí se mi, že jsou dermatologicky testovány a hypoalergenní. Můžu je všem doporučit.
avatar
Lukáš
klad Nové kapesníky Kleenex Balsam jsou měkké a příjemné na dotyk, ale zároveň i dost silné a pevné. Jen tak se neprotrhnou, protože mají čtyři vrstvy, což není běžné u všech značek. Je to jedna ze značek, které kupuji. Opět se osvědčily, tak je všem mohu doporučit.
avatar
Alena
klad Značka Kleenex je pro mě značkou kvality, což se potvrdilo i při tomto testování. Kapesníčky jsme využili při každoroční alergii na plísně. Papírové kapesníčky jsou velmi jemné a přesto pevné. Jejich vůně je jemná, nevtíravá. Díky obsahu měsíčku a aloe vera pomáhají chránit okolí nosu před odíráním. Rozhodně všem doporučuji.
avatar
Jana
klad Jemna vůně jsou hebké na dotek nosanek není podrážděný s kapesníku a ideální jemnost a vůně při častější nachlazení pro děti jsou výborné i do školy vhodné pro alergiky jako jsem já.Taky furt kycham pri sezónní alergii ale tyhle kapesníčky mi nos nepodráždi.Muzu je nosit všude sebou do kabelky či do školní tašky aby je děti měli vždy při sobě.
avatar
Anička
klad S kleenexem člověk nikdy nemůže šlápnout vedle, jsou šetrnější, jemnější nejen na dětský nosánek. S balzámem navíc mají i léčivou složku navíc:) a příjemně voní, jsou výborné na cestování, ale dají se koupit i v krabici a tak jsou vždy po ruce. Doporučuji????
avatar
Alena
klad Myslím, že Kleenex balsamjsou asi nejlepší na trhu aspoň za mě.Netrhají se jsou s přírodními složkami zkrátka super není nic co by se dalo vytknout těmto papírovým kapesníčkům zkrátka s těmito kapesníčky nešlápnete vedle když je přidáte do košíku :-)
avatar
Hana
klad S kapesníčky KLEENEX® Balsam jsem opravdu spokojená. Budu se asi opakovat, ale jejich největší přednost je pevnost, netrhají se. Jsou jemné a zbytečně nedřou nos. Ráda se po nich v obchodě poohlédnu!
klad .
avatar
Květa
klad Kleenex balsam kapesníčky je velmi kvalitní výrobek. kapesníčky se netrhají, jsou pevné a příjemné na používání. Jsou vhodné na velkou rýmu a odřený nos, mají hojivý účinek. Jsem s nimi velmi spokojená. Mohu je doporučit i ostatním. Určitě ocení jejich dobré vlastnosti a budou patřit mezi jejich oblíbené značky.
avatar
Věra
klad S kapesníčky Kleenex jsem se už několikrát potkala. Kupuji je proto, že jsou kvalitní a pevné a zároveň jemné, což oceníme zvláště tehdy, když máme rýmu. Tyto jsou čtyřvrstvé, takže se opravdu neroztrhnou. Super je to, že zároveň léčí a zklidňují, protože obsahují výtažek z měsíčku lékařského.
avatar
Věra
klad Kapesníčky Kleenex balsam jsou velmi kvalitní produkt na našem trhu. mají velmi jemnou vůni, jsou hebké na dotek. Díky čtyřem vrstvám se netrhají. Jsou v praktickém balení. Byla jsem velmi spokojená, není co vytknout. Mohu jen doporučit. Určitě se v obchodě po tomto produktu poohlédnu.
avatar
Žaneta
příloha
klad Značka Kleenex opět nezklamala.Toto testování bylo úplně načasované,protože jsem byla zrovna nemocná a rýma,která mně přepadla,mně teda dala zabrat.Naštěstí kapesníčky Kleenex mně moc pomohly svou šetrností k mému již tak podrážděnému nosu.Jsou pevné a zároveň měkké a hebké.Trošku vyšší cena odpovídá kvalitě.
avatar
Petra
příloha
klad Dobrý den, děkuji za možnost testování. My sice nemáme školáka, ale miminko, které je mnohdy v jistých věcech dost náročné. Obecně nedám krok bez papírových kapesníčků po ruce, i když jsem i zastánce těch látkových, které jsou znovu pratelné. Kapesníčky Kleenex jsou pro mě zárukou kvality a luxusu, který si nedopřávám denně a většinou volím levnější varianty. Tady je ale rozdíl znát, jsou pevné a přesto jemné, vydrží smrkání i utírání dětské pusinky. Šetřím si je, protože jsou fakt skvělé!
klad Na můj vkus, pro maminku na mateřské, vysoká pořizovací cena.
avatar
Pavla
příloha
klad Měla jsem kapesníčky poprvé a super. Dobrá velikost do kabelky, příjemné voňavé, připomněly mi vůni z dětství. Hebké a přesto pevné. Do teď jsem si značky v obchodě nevšímala, ale asi jsem přesvědčena a občas si je koupím. Vyšší cena mě neodrazuje, když vím, že se kapesník při posmrkání neprorve.
avatar
Libuše
klad Kepesníčky jsou jemné, hebké a pevné. Takže oceňuji hlavně materiál, protože z většiny kapesníčku mám odřený nos, když je větší rýma a smrká se častěji. Vůně je také parádní :) Svým složením jsou vhodné i pro děti což oceňuji. Za mě super a DOPORUČUJI! V obchodě po nich určitě sáhnu :)
avatar
Karolína
příloha
klad Kapesníčky Kleenex jsou velice příjemné a za mě i velmi kvalitní. Nemám z nich odřený nos, což je velice pozitivní a příjemná vůně ještě krásnější. Velice oceňuji 4 vrstvou variantu, určitě všem doporučuji a v obchodě se po nich znovu podívám a koupím :)
avatar
Alena
klad Příjemné, jemné a přesto pevné kapesníčky. Jsou příjemné na utření dětského unudleného nosu. Jsou přesto velmi pevné, tak se nepotrhají ani když je s nimi potřeba utřít rozlité pití nebo něco jiného. Super pro děti i pro dospělé. Rozhodně jedny z nejlepších.
avatar
Markéta
příloha
klad Kapesnicky jsou moc dobre, libo se mi,že jsou hebke a jemne na dotek a jen tak se neprotrhnou. Cena je sice vyšší než u jiných značek, ale zase jsou pevnější. U syna,který chodi do školky a jsou tam bacily určíte využijeme. PodIvame se po teto 4vrstve variantě v obchode.
avatar
Šárka
klad Kapesníčky Kleenex Balsam určitě mohu doporučit. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek, tudíž na podrážděný nos ideální. Pevnost díky 4-vrstvám je opravdu velká a nehrozí protržení. Vůně je neutrální. Velikost je klasická. Vyšší cena odpovídá kvalitě.
avatar
Hana
klad Kapesníčky Kleenex Balsam určitě mohu doporučit. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek, tudíž na podrážděný nos ideální. Pevnost díky 4-vrstvám je opravdu velká a nehrozí protržení. Vůně je neutrální. Velikost je klasická. Vyšší cena odpovídá kvalitě.
avatar
Helena
příloha
klad Kapesníčky Kleenex mohu doporučit. 4 vrstvy zaručují pevnost, jsou silné a přesto velmi jemné a nedráždí nos a okolí. Balení kapesníčků je uzavíratelné,ale lepítko se často odtrhne :-( Dá se sice přilepit zpátky,ale pro mne je to minus. Za mne by mohki být kapesníčky více parfémované.
avatar
Zlata
příloha
klad Čtyřvrstvé kapesníčky Kleenex balsam s výtažky z měsíčku lékařského mně potěšily.Na můj podrážděný nos jsou ideální a šetrné.Jsou opravdu jemné a hebké a přitom jsou pevné.Jako velké plus bych dala i to ,že jsou hypoalergenní.Cena určitě odpovídá kvalitě.
avatar
Zuzana
klad Kapesníčky jsou skvělé! Ze všeho nejvíc oceňuji jejich pevnost. Když do nich smrknu, tak skončí obsah nosu opravdu jen v kapesníčku a ne všude okolo. :-) A tím vlastně i víc vydrží, do jednoho kapesníčku se dá vysmrkat několikrát. Mají příjemnou nevtíravou vůni, tak akorát intenzivní, aby nevadila. A jsou hebké, velmi příjemné na omak i na nos. Za mě spokojenost největší! :-)
avatar
zdenka
klad vaše kapesniky jsou supér vždy je nosím při sobě jsou pevné mají příjemnou vůni kvalita dobrá produkt výborný*smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile**smile*
avatar
Michal
klad vaše kapesníčky jsou skvělé pevné vonavé:-D:-D:-D:-D:-D:-D dlouho vydrží vždy je mám při sobě děkuji za testování tohoto produktu:-D:-D:-D:-D:-D:-D: cena odpovídá kvalitě mohu jen doporučit :-D:-D:-D navštívím moji oblíbenou drogerii za účelem koupi
avatar
marie
klad Především děkuji za možnost testovat čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam. Upoutají již svým příjemným barevným obalem. Vždy osobně ocením možnost kapesníčky testovat a vybrat si pro svou potřebu to nejlepší. Za mne mohu tyt čtyřvrstvé kapesníčky jenom doporučit dalším. Jsou prostě moc příjemné.
avatar
Pavla
příloha
klad Kapesníčky mne zaujaly hned na první pohled. čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam , mají velmi hezký elegantní obal, který je jemný a přesto výrazný. Kvalita kapesníčků je výborná. Jsou jemné a hebké a přesto velmi dobře drží a netrhají se. Líbí se mi, že jsou hypoalergenní. Oceňuji jemnost a šetrnost kapesníčků k podrážděnému nosu.
avatar
Kivanca
příloha příloha
klad Tyto čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam s výtažky z měsíčku lékařského jsou velmi moc příjemné,
klad Upoutají již svým zeleně barevným obalem. Hodnotím pozitivně, jsou skvělé, mají velmi dobrou kvalitu. Jsou dokonale šetrné, pevné a vydrží . Moc se mi líbí hebkost kapesníčků . V tomto počasí mi udělaly opravdovou radost.
avatar
Jana
klad Díky za možnost testování čtyřvrstvých kapesníků KLEENEX® Balsam. Kapesníky jsou klasicky baleny v balíčcích po 10 kusech. Již na první omak působí velmi jemně, kvalitně a hlavně robustně. K pokožce jsou velmi šetrné a i při častém používání nezpůsobují podráždění pokožky v okolí nosu. Díky čtyřem vrstvám jsou velmi pevné a skvěle odolávají protržení. Mají velkou savost a jsou tedy velmi vhodné při silné rýmě. Velmi příjemně voní. Výborně poslouží i pro utírání potu v době letních veder. Čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam mohu jen doporučit a neměli by chybět v žádné kapse nebo kabelce.
avatar
Petra
klad Nejprve bych chtěla poděkovat za možnost testovat čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam. Tyto kapesníčky díky čtyřem vrstvám velmi dobře drží a netrhají se, zároveň jsou ale jemné, hebké a mají příjemnou vůni. Balení má klasickou velikost a jejich vyšší cena odpovídá kvalitě. 100 % doporučuji !!!
avatar
Klára
klad Všichni lidé s alergickou rýmou moc dobře ví, jak jsou kapesníky důležité. Tyto kapesníky od Kleenexu jsou díky 4 vrstvám pevné, takže se netrhají. Mají příjemnou vůni a nedráždí - jsou hebké a příjemné na dotek. Cena je sice dražší, ale odpovídá kvalitě.
avatar
Miroslav
klad S kapesníky Kleenex jsme maximálně spokojeni. V balení je 8 balíčků kapesníků. Kapesník je pevný přesto dětský nos nepoškrábe. Díky čtyř vrstvám se pohodlně vysmrkáme a kapesník se neroztrhá. Kapesníky Kleenex nesmí odteď chybět v našich brašnách, ať se vydáme do práce, škol či na výlety.
avatar
Michaela
klad Opravdu ta nejvyšší kvalita, s jakou jsem se kdy v případě paírových kapesníků setkala. Kleenex prostě nezklame, vyšší cena je v tomto případě adekvátní. Jemňoučké, takže ani při častějším pouužívání nos neodřou, ale přitom pevné díky čtyřem vrstvám.
avatar
Kateřina
příloha
klad Opravdu hodně se mi líbí. Jsou velmi měkké a příjemné na dotek. I při častém používání nehrozí odření nosu, aleo Věra je znát. Dobře se otevírají. Mají dostatečný počet vrstev - nikdy se mi nestalo, že by se třeba protrhly. Dcera je má ráda, líbí se jí obal ... Vždy si jeden balíček schovává, abychom náhodou všechny nevypotrebovali. Takže za mě jednoznačně desítka v hodnocení!
avatar
Eva
klad naši nejmenší opravdu spokojeni jsou. krásné jemné, dětský nosík se nemá ani při delší rýmě o co odřít. Jsou i hodně pevné, což je u menších dětí vážně potřeba, protože když dítko foukne, tak to stojí za to. a musim říct, že se u nás doma i moc líbí obal. takže doporučujeme
avatar
Hana
klad Vyzkoušeli jsme při opravdu veliké rýmě a jsme moc spokojeni. Kapesníčky jsou nádherně měkké, hebké a naprosto spolehlivé, netrhají se, nepromáčí se. Jako klasická rezerva do kabelky či školní aktovky jsou možná zbytečně drahé, ale v případě rýmy bych neváhala a koupila právě tyhle.
klad Svou měkkostí lákají, aby se použily i k čištění brýlí - jenže tak nefungují, díky balzámu nechávají čmouhy.
avatar
Petra
klad Kleenex jsou opravdu nejlepší papírové kapesnicky,jaké jsem kdy vyzkoušela!Jsou hebke,měkké a zároveň dostatečně pevne.Nestává se,ze by se při smrkani potrhaly.Navíc díky balzamu nemáte podrážděný nos ani při poradne ryme.Povedený je i obal vyrobku.Nyní už používáme jedine kapesnicky Kleenex,jiné už nechceme.Žádná jejich varianta nezklame.
avatar
Šárka
klad Musím uznat, ze tyto kleenex kapesníčky pořizuji domů již pravidelně. Nejsou moc aromatické, jsou měkké a 'nedřou' nos. Příště ideální kombinace!
klad po jiných značkách uz ani v obchodě nesahám.
klad kleenex ma u nas zelenou a patří mezi jedničku :)
klad Výhodný poměr i cena/kvalita.
avatar
Vlaďka
klad Kapesníčky Kleenex balsam jsou měkoučké a heboučké, skutečným balzámem pro nos v podzimním období, kdy na nás rýma a občasné kapky u nosu přímo útočí. Absolutně bez odřeného nosu a jeho okolí, velmi jemné a šetrné. Výborná kvalita. Vřele doporučuji všem.
avatar
Jana
klad Kleenex kapesníčky kupuji velice často, jak balení po 10 ks malých do kabelky, tak balení boxu na stůl. Kapesníky jsou pevné, příjemné na dotek a používání a mají příjemnou parfemaci. Nejpříjemnější jsou při rýmě, protože vůbec nedřou nos, což je super a poměrně vzácnost. Za mě palec nahoru!!!
avatar
Jana
klad Dětem tyto kapesníky kupuji moc ráda, jsou pro ně příjemné, netrhají se a mají příjemnou parfemaci. Nos po nich není odřený, po většině papírových kapesnících bohužel ano, kapesníky také nijak nepromoknou, nijaka se nepromočí, Kleenex superznačka!!!!
avatar
Petra
klad Tyhle kapesníčky jsou super, mohu je jen doporučit. Netrhají se, což mi u jiných vadí (člověk smrká a rozmočí se hned kapesník). A navíc moc hezky voní! Kupuji je často. . .
avatar
Alena
klad čtyřvrstvé kapesníky KLEENEX® Balsam jsou orpavdu skvělé, jsou velmi jemne nedrazdí vubec okoli nosu, clovek nema vubec odreny nos, jsou velmi pevne a save, vubec se netrhaji, jsme s nimi maximalne spokojena, v obchode se daji koupit v akci za dobrou cenu
avatar
Martina
klad Tak my jsme byli se čtyřvrstvými kapesníky KLEENEX® Balsam maximálně spokojeni, jak my dospělí tak i naše děti, jsou orpavdu pevné a save , velice prijemne na dotek, opravdu nos nedrou,neprotekaji, nedroli se, jen byhc ocenila misto 8 balicku treba 10-12 v baleni, cenove jsou trosinku drazsi nez jine znacky,ale ejdnou za cas treba v nejakyhc vyhodnejsich akcich si myslim, ze stoji za vyzkouseni