Klobása Princ a salám Císař Krahulík

image
otestováno
Počet recenzí
54
jak jste hodnotily
5
45x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 24. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a nevytestovala si Gombaseckou klobásu před Vánoci ani jaternici s jelítkem OD NÁS. Testovací výzva padne v pondělí 23. března mezi 15 a 15:30 hodin. Patnáct z vás dostane klobásu Princ a salám Císař. [*] [*] [*]

Nová vlajkovou loď mezi krahuleckými salámy - Císař – trvanlivý fermentovaný výrobek španělského typu s výraznou strukturou a chutí papriky. Salám ve tvaru plochého hranolu, s příjemnou, lehce kouřovou a aromatickou vůní. Chutná přiměřeně ostře, je vláčný, až křehký.

Vhodný ke sklence kvalitního červeného vína, nebo ušlechtilého destilátu.

Klobása Princ, vycházející z oblíbeného salámu stejného jména. Fermentovaná pochoutka z vepřového a hovězího masa s velice sofistikovanou, jemně kořeněnou chutí uherského typu bude jistě doprovázet labužníky nejen při slavnostních příležitostech.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
54
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Monika
klad Jdu se podělit o testování klobásky Princ.Nakrájela jsem ji na kolečka,vůně byla intenzivní,na první pohled vypadala jako vysušená,ale chuťově byla vynikající.Můžu říct,že podobnou jsem dlouho neměla.Výborná chuť.Salám Cisař byl nakrájený na tenké plátečky, chuť lehce pikantně papriková.Byl také dobrý,ale klobásky u nás vyhrály.Doporučuji vyzkoušet.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Lucie
klad Toto bylo opravdu velmi chutné testování. :) Salám Císař měl intenzivní chuť, příjemně pálil a "vzadu" byla cítit paprika. Klobása Princ byla jemnější chuti než salám, ale její chuť byla rovněž poměrně intenzivní. Osobně mi nejvíce chutnaly dohromady s menšími kousky tmavého pečiva, samotných bych jich moc nesnědla, i když mi chutnaly. Určitě mohu salám i klobásu doporučit pro jejich dobrou chuť a lepší složení, než je obvyklé. Navíc ta jména jsou skvělá. :)
avatar
Hana
klad Salám i dvě klobásky byly zabaleny v ochranné fólii, což vidím jako výhodu pro delší skladování. Salám Císař byl nakrájený na velmi malé plátky, tučnější, paprikový a dost pálivý. Myslím, že ta pálivost přebyla chuť salámu. Ocenila bych větší rozměry krájeného salámu. Klobásky byly velmi jemně mleté, málo kořeněné, takže měly svoji specifickou, dobře vyváženou chuť. Na těch jsem si pochutnala více jak na salámu. Vypadaly při řezu velmi pěkně. Klobásky byly výborné, určitě je ještě koupím a doporučuji . Děkuji za možnost testovat.
avatar
Alena
avatar
Kristýna
klad Klobásky a salám včera dorazily:)
klad Moc děkujem za testování.
klad
klad Po otevření klobásky krásně voněly, přítel neodolal a dal si kousek ,pak další a další a jednu měl v sobě:D
klad Nebyly ostré a chut výborná.
klad Salám mi přišel trošku ostrý-ale né nic hrozného. Zbytek dojedl bratr :D
klad Dal si ho s paprikou a chlebem. A prý vynikající :)
klad Tuto značku známe ,ale až díky Vám jsme otestovali a budem kupovat. Bratrovi i příteli moc chutnalo.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. Klobása i salám krásně voněly a chuť byla výborná. Salám byl ostřejší, což nám rozhodně nevadilo, naopak. Rozhodně doporučuji oba tyto výrobky!
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Hana
klad U nás doma se obecně k nákupu uzenin přistupuje opatrně - nepovažujeme je za zdravé, a tak se kupují jen na občasné zamlsání si či jako prezent na víkendové výpravy. Koupím raději méně, ale kvalitní. U salámu Princ jsme ocenili jeho nakrájení na tenko, i cekem slušný obsah masa. Pikantní byl tak akorát, dá se tedy říct, že našim představám o " mlsacím salámu" vyhovoval. Klobásy jsem zvyklá povařit, přijdou mi pak šťavnatější a chutnější, méně mastné. V tomto případě jsme jednu nohu snědli syrovou, druhou povařili - moc dobré byly obě. Takže - občas k výše uvedeným účelům určitě koupíme.
avatar
Lucie
klad Klobásky velmi dobré, dokonce mi připomněly vůni a chuť uzenin mého dětství. Zkoušela jsem &#8217jen tak&#8217 studené bez pečiva a pak pečené v kynutém těstě. Obě varianty perfektní, pochutnala jsem si nejen já, manžel, ale i návštěva, Salám byl rovněž výborný, chuť lehce pikantní papriková, nakrájený ideálně tenké plátky.
klad Jen malá výtka, salám se dle popisu má uchovávat do 5 stup. Celsia, nejsem si jistá zda na poště mají vhodné podmínky.
avatar
Marcela
klad Salám a klobásy jsem dala otestovat celé své rodině, obojí jsme hodnotili velmi kladně, salám je tence nakrájený a vzhledem a chutí nám připomínal oblíbené Chorizo, má lehce pikantní chuť, a hrubší mozaiku, naopak klobása má velmi jemnou zrnitost, chuť je méně pikantní, masová a velmi dobře vyvážená. Oba produkty jsem využila na jednohubky a jen se po nich zaprášilo! Za mě plný počet bodů :)
avatar
Libuše
klad Dobrý den, tak klobásky a salámek došel včera. Musím říct,že po otevření byla cítit krásná vůně. Největší radost měl manžel a obě věci mu moc chutnali, teda klobáska více :) Ale určitě doporučuji oba dva výrobky. :)
avatar
Martina
klad U nás zvítězila na celé čáře klobása Princ. Byla chutná, nebyla překořeněná tak jako salám Císař, a tak vynikla chuť masa. Přítel klobásu snědl téměř celou sám. Určitě si ji zakoupíme, protože je opravdu dobrá.
klad Salám Císař mi přišel překořeněný, pálivý, pálivost tak přebila chuť salámu. Navíc jsem ve složení objevila bambusovou vlákninu, což mne tedy dost zarazilo. Takže tento salám bych si bohužel nekoupila.
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Miroslava
avatar
Lenka
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Martina
klad Už při přebírání balíčku od poštačky jsem cítila neodolatelnou vúni uzenin. Se divím že mi dosel až domu a někdo mi baliček po ceste ,,nesežral&#8217&#8217.Po rozbaleni jsem zjistila , že vúně vycházela z otevřeného balíčku klobásek . I přez počáteční znepokojení z otevřeného balíčku jsme se do klobás pustili , té vúni by prostě nikdo nemohl odolat . Před nástupem na mateřskou jsem několik let pracovala v uzenářství a musím říct, že takto výbornou KUPOVANOU klobásku jsem snad jestě neměla . Mohu jen a jen doporučit neni ani moc mastna, ani moc suchá prostě je akorát . Salám Císař je také delikátní . Při konzumaci nejprve cítíte lahodnou uzenou chut s přímesí papriky a nakonec je pekně pikantni. Klobáska i salám se urcite hodí na chutovky ,chlebíčky, rauty ,ale i na mlsáni s chlebíkem . Oboje naší rodině moc chutná a můžeme doporučit.
avatar
RADKA
avatar
Ondrej
avatar
Jitka
avatar
Kateřina
klad po rozbalení se na salám vrhla maminka, že paprikáš miluje :D, záhy zjistila, že to paprikáš není, ale pochutnala si parádně, prý víc než na paprikáši. Na klobásy se vrhnul přítel a taktak jsem ukořistila kousek a zjistila jsem, že se v obchodě budu více po této značce koukat
klad b y l o t o h o m á l o
klad možná kdybych byla doma sama a ne se svým přítelem a mamkou, tak by se toho ke mě dostalo více :D ale i po těch pár kouscích vím, že balíček byl prostě malý :D potřebovala bych aspon 3
avatar
Věra
klad salám Císař: pěkné balení, nádherná vůně, pěkná barva, jakou člověk od pikantního salámu očekává, vysoký obsah masa- 100 g vyrobeno ze 141g masa. Určitě si najde své zákazníky mezi milovníky pikantních pokrmů, co nečtou složení.
klad Klobása Princ: pěkné, neokázalé balení, přijemná, méně intenzivní vůně, pěkná jemná mozaika, chuťově se vyrovná kvalitním salámům z Francie a Německa. Pokud bych vybírala jen dle chuti, ráda bych si jej koupila, ale nenadchlo mě složení.
klad salám Císař: nepříliš vzhledná hrubá mozaika, člověk si občas říká, z čeho je asi tento kousek?, chuť se nedá posoudit, protože přes koření a kořenící směs člověk necítí nic jiného, nenadchne ani složení: co např dělá v uzenině bambusová vláknina? , spousta potravinářských aditiv, pokud mohu soudit, tak některé z nich jsou přítomny zbytečně.
klad klobása princ: poněkud nepřirozená barva, složení o něco lepší než u předcházejícího výrobku, ale nevím, co si např. představit pod pojmem "vepřová bílkovina", opět kupa aditiv, některá, dle mě zbytečná.
avatar
Lucie
klad Salámek i klobásku jsem i nechala na velikonoce. Klobásku jsem použila na jednohubky, které díky klobásce neměly chybu. Salám jsem dala na obložený talíř, na mě byl trochu ostřejší, ale přítel si moc pochutnal. Děkuji za testování, moc jsme i pochutnali a dávám 10 bodů.
avatar
Petra
avatar
eva
avatar
Tomáš
avatar
Monika
avatar
Daniela
klad Klobása Princ byla vynikající a moc mi chutnala. Salám byl rovněž výborný, chuť lehce pikantní papriková, nakrájený ideálně tenké plátky. Také jsem si na něm moc pochutnala. Určitě si jak klobásu, tak salám znovu koupím a všem je mohu s čistým svědomím vřele doporučit.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Lucie
klad Chuťově nejlepší klobásky na trhu!!! Teda pokud pomineme ty domácí ;-) :-) nicméně tohle je docela slušná náhrada ;-) Rozhodně stojí za to ochutnat! Doporučuji!
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Petra
klad Ačkoliv klobásy, sálámy a uzeniny obecně moc nemusím a v mém jídelníčku se příliš často nevyskytují, tak na těchto uzeninách od Krahulíka si jednou za čas ráda pochutnám v jakékoliv podobě. Jsou to poctivé masové výrobky, nešizené a opravdu vysoce kvalitní.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Martina
klad Tento typ dárku kupujeme k Vánocům mojí mámě, protože je zatížená na maso, salámy, nic zdravého, ale někdo je na sladké, jiný na toto a tohle je vždy správná volba, takže ano. Já bych si dala sama jelitko, ale s hodně kroupama a k tomu lepenici. Krahulík jo!
avatar
Petra
klad manžel je zmlsaný a má rád kvalitní dobroty a potraviny..zkusila jsem mu jednou koupit tyto novinky od Krahulíka.. :) manžel si pochutnal, já také vyzkoušela, i když podobné pochutiny nejsou nic pro mě :) mohu rozhodně doporučit..skvěle se hodí i k pivu :)
avatar
Jaroslav
klad Tyto klobásy dostávám pravidelně od dcer. Všechny výrobky od Krahulíka jsou vysoce kvalitní. Mají výraznou chuť a jsou opravdu poctivé. Já jsem si tuto značku velmi oblíbil. Mám rád kvalitní produkty a jsem ochoten si za ně i připlatit, protože kvalitě náleží ocenění:
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Alena
klad Výrobky Krahulík jsou za mě top. Je to jistota kvality. Klobása princ, je pro opravdové fajnšmekry . Na řetu je krásná, jemná mozaika, chutě jsou pikantní ale vyvážené. Nesmí chybět na žádné oslavě, obloženým mísám, nebo jen tak zakousnout k vínku...
avatar
Věra
klad Klobása Princ a salám Císař Krahulík kupuji pravidelně pro svého tatínka, která si tyto výrobky moc oblíbil. Líbí se mi, že na Vánoce je dodávají také v dárkovém balení a tak je kupuji každý rok. Chutově jsou výborné a hlavně jsou z kvalitních surovin. Jsou to poctivé výrobky, které se nemají za co stydet!
avatar
Věra
klad Klobása Princ a salám Císař Krahulík kupuji pravidelně pro svého tatínka, která si tyto výrobky moc oblíbil. Líbí se mi, že na Vánoce je dodávají také v dárkovém balení a tak je kupuji každý rok. Chutově jsou výborné a hlavně jsou z kvalitních surovin. Jsou to poctivé výrobky, které se nemají za co stydet!
avatar
Antonín
příloha
klad Klobásu princ zbožňujeme celá rodina. Dokonalá chuť masa a koření. Je výborná na jednohubky, nebo jen tak zakusovat k vínku. Opravdu velice kvalitní výrobek. Ještě se nám nestalo, že by jsme v něm našli nějakou křupku, nebo tak... je to lahůdka. Doporučujeme.
avatar
Hanka
klad Klobasa Princ je velice vkusna klobasa, podobna chut uheraku. Velke mnozstvi kombinace veproveho a hoveziho masa, lehce korenene. Kupuji pri slavnostnich udalostech jako jsou narozenony, vecirek a jine. Rada klobasu konzumuji s bilym vinem. Pritel si da klobasu k pivu.