Klobása Princ a salám Císař Krahulík

image
otestováno
Počet recenzí
54
jak jste hodnotily
5
45x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 24. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a nevytestovala si Gombaseckou klobásu před Vánoci ani jaternici s jelítkem OD NÁS. Testovací výzva padne v pondělí 23. března mezi 15 a 15:30 hodin. Patnáct z vás dostane klobásu Princ a salám Císař. [*] [*] [*]

Nová vlajkovou loď mezi krahuleckými salámy - Císař – trvanlivý fermentovaný výrobek španělského typu s výraznou strukturou a chutí papriky. Salám ve tvaru plochého hranolu, s příjemnou, lehce kouřovou a aromatickou vůní. Chutná přiměřeně ostře, je vláčný, až křehký.

Vhodný ke sklence kvalitního červeného vína, nebo ušlechtilého destilátu.

Klobása Princ, vycházející z oblíbeného salámu stejného jména. Fermentovaná pochoutka z vepřového a hovězího masa s velice sofistikovanou, jemně kořeněnou chutí uherského typu bude jistě doprovázet labužníky nejen při slavnostních příležitostech.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
54
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Monika
klad Jdu se podělit o testování klobásky Princ.Nakrájela jsem ji na kolečka,vůně byla intenzivní,na první pohled vypadala jako vysušená,ale chuťově byla vynikající.Můžu říct,že podobnou jsem dlouho neměla.Výborná chuť.Salám Cisař byl nakrájený na tenké plátečky, chuť lehce pikantně papriková.Byl také dobrý,ale klobásky u nás vyhrály.Doporučuji vyzkoušet.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Lucie
klad Toto bylo opravdu velmi chutné testování. :) Salám Císař měl intenzivní chuť, příjemně pálil a "vzadu" byla cítit paprika. Klobása Princ byla jemnější chuti než salám, ale její chuť byla rovněž poměrně intenzivní. Osobně mi nejvíce chutnaly dohromady s menšími kousky tmavého pečiva, samotných bych jich moc nesnědla, i když mi chutnaly. Určitě mohu salám i klobásu doporučit pro jejich dobrou chuť a lepší složení, než je obvyklé. Navíc ta jména jsou skvělá. :)
avatar
Hana
klad Salám i dvě klobásky byly zabaleny v ochranné fólii, což vidím jako výhodu pro delší skladování. Salám Císař byl nakrájený na velmi malé plátky, tučnější, paprikový a dost pálivý. Myslím, že ta pálivost přebyla chuť salámu. Ocenila bych větší rozměry krájeného salámu. Klobásky byly velmi jemně mleté, málo kořeněné, takže měly svoji specifickou, dobře vyváženou chuť. Na těch jsem si pochutnala více jak na salámu. Vypadaly při řezu velmi pěkně. Klobásky byly výborné, určitě je ještě koupím a doporučuji . Děkuji za možnost testovat.
avatar
Alena
avatar
Kristýna
klad Klobásky a salám včera dorazily:)
klad Moc děkujem za testování.
klad
klad Po otevření klobásky krásně voněly, přítel neodolal a dal si kousek ,pak další a další a jednu měl v sobě:D
klad Nebyly ostré a chut výborná.
klad Salám mi přišel trošku ostrý-ale né nic hrozného. Zbytek dojedl bratr :D
klad Dal si ho s paprikou a chlebem. A prý vynikající :)
klad Tuto značku známe ,ale až díky Vám jsme otestovali a budem kupovat. Bratrovi i příteli moc chutnalo.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. Klobása i salám krásně voněly a chuť byla výborná. Salám byl ostřejší, což nám rozhodně nevadilo, naopak. Rozhodně doporučuji oba tyto výrobky!
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Hana
klad U nás doma se obecně k nákupu uzenin přistupuje opatrně - nepovažujeme je za zdravé, a tak se kupují jen na občasné zamlsání si či jako prezent na víkendové výpravy. Koupím raději méně, ale kvalitní. U salámu Princ jsme ocenili jeho nakrájení na tenko, i cekem slušný obsah masa. Pikantní byl tak akorát, dá se tedy říct, že našim představám o " mlsacím salámu" vyhovoval. Klobásy jsem zvyklá povařit, přijdou mi pak šťavnatější a chutnější, méně mastné. V tomto případě jsme jednu nohu snědli syrovou, druhou povařili - moc dobré byly obě. Takže - občas k výše uvedeným účelům určitě koupíme.
avatar
Lucie
klad Klobásky velmi dobré, dokonce mi připomněly vůni a chuť uzenin mého dětství. Zkoušela jsem &#8217jen tak&#8217 studené bez pečiva a pak pečené v kynutém těstě. Obě varianty perfektní, pochutnala jsem si nejen já, manžel, ale i návštěva, Salám byl rovněž výborný, chuť lehce pikantní papriková, nakrájený ideálně tenké plátky.
klad Jen malá výtka, salám se dle popisu má uchovávat do 5 stup. Celsia, nejsem si jistá zda na poště mají vhodné podmínky.
avatar
Marcela
klad Salám a klobásy jsem dala otestovat celé své rodině, obojí jsme hodnotili velmi kladně, salám je tence nakrájený a vzhledem a chutí nám připomínal oblíbené Chorizo, má lehce pikantní chuť, a hrubší mozaiku, naopak klobása má velmi jemnou zrnitost, chuť je méně pikantní, masová a velmi dobře vyvážená. Oba produkty jsem využila na jednohubky a jen se po nich zaprášilo! Za mě plný počet bodů :)
avatar
Libuše
klad Dobrý den, tak klobásky a salámek došel včera. Musím říct,že po otevření byla cítit krásná vůně. Největší radost měl manžel a obě věci mu moc chutnali, teda klobáska více :) Ale určitě doporučuji oba dva výrobky. :)
avatar
Martina
klad U nás zvítězila na celé čáře klobása Princ. Byla chutná, nebyla překořeněná tak jako salám Císař, a tak vynikla chuť masa. Přítel klobásu snědl téměř celou sám. Určitě si ji zakoupíme, protože je opravdu dobrá.
klad Salám Císař mi přišel překořeněný, pálivý, pálivost tak přebila chuť salámu. Navíc jsem ve složení objevila bambusovou vlákninu, což mne tedy dost zarazilo. Takže tento salám bych si bohužel nekoupila.
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí