Vyzkoušely jste Knihu úspěchů, díky níž víte, jak být spokojenější a motivovanější

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
9x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 3. 2018
do 15. 4. 2018

Kniha úspěchů je nástroj pro zapisování pozitivních momentů z prožitého dne. Je založena na výzkumech z pozitivní psychologie a díky pravidelnému budování všímavosti k pozitivním prožitkům pomáhá budovat optimističtější náhled na svět.

Obsahuje také motivační citáty a články s tipy, jak dále zvýšit životní spokojenost a efektivitu. Projekt loni v červenci uspěl v crowdfundingové kampani na Startovač.cz. V současnosti si kniha proráží cestu na B2B i B2C trhu v oblasti osobního rozvoje.

Kniha se vám opravdu líbila, pozitivní hodnocení 89% to jen potvrzuje

Vybíráme z recenzí:

8.4.2018
Jsem strašně ráda, že jsem dostala možnost testovat Knihu úspěchů. Líbí se mi, že je maličká formátu A5, takže se krásně vleze do kabelky a nezabírá moc místa. Co velice oceňuji jsou motivační citáty. Rozvojová okénka, místa po nápady, rozvojová sebereflexe, cíle i to co se mi povedlo. Celkově celá kniha úspěchů je skvělý přehled a taky skvělá motivace v tom co chci zlepšit a dokázat.

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 15.dubna! Děkujeme *enzo*

Hodnocení
12
avatar
Marika
klad Myslete pozitivně, slyšíte ze všech stran, ale někdy je to pozitivní třeba přenést na papír a zaznamenat, aby člověk věřil, že se mu daří, a že vlastně není vše tak zlé. Kniha je dobrým návodem, jak myslet pozitivně a jak o tom pozitivním sama sebe přesvědčit.
avatar
Lucie
klad Já jsem od přírody knihomol a tak tahle kniha u mě v knihovničce taky nesměla chybět. A podle mě by ji měl mít doma každý, protože má vážně dobré rady a krásně se čte. Podle mě je to i uklidňující a relaxační a vážně hodně motivuje. Mě se moc líbí a doporučuji
avatar
Nikola
klad Líbí se mi, že je malá a dá se dát i do kapsy a nezabere moc místa. Dále se mi líbí motivační citáty. Celá tato kniha je skvělá motivace v tom co chci dokázat a pomůže mi s tím. Každý další den s touto knihou je jen a jen lepší. Je skvělé když si pak můžete přečíst jaké jste udělaly skvělé pokroky.
avatar
Lucie
klad Podle označení 'kniha' jsem si myslela, že bude výrobek větší a tlustší. Přišla mi spíš malinkatá knížečka, ale to nemusí nutně vadit vzhledem k tomu, že si jí můžete nosit celý den s sebou a nezabere moc místa. Je hezky napsaná, okénka pro vlastní text jsou dostatečně velká a desky s gumičkou jsou moc hezké a praktické.
klad Vyšší cena, ale to je u knížek o osobním rozvoji s nějakou speciální metodou asi docela běžné.
avatar
Michaela
klad Jsem strašně ráda, že jsem dostala možnost testovat Knihu úspěchů. Líbí se mi, že je maličká formátu A5, takže se krásně vleze do kabelky a nezabírá moc místa. Co velice oceňuji jsou motivační citáty. Rozvojová okénka, místa po nápady, rozvojová sebereflexe, cíle i to co se mi povedlo. Celkově celá kniha úspěchů je skvělý přehled a taky skvělá motivace v tom co chci zlepšit a dokázat.
avatar
Lenka
klad Predem moc dekuji za vybrani do testovani. Uplne neco pro me.
klad Mala knizecka, klidne do kabelky. Urcite bych doporucila vsem, kdo se neciti psychicky uplne v pohode, zrovna dumaji jak dal, a nemohou se hnout z mista.
klad Sama chodim jiz nejakou dobu na psychoterapie. Podobne ukoly dostavam i tam, ale samozrejme-jsou receny, nikde nic napsano, vse v hlave. V teto knize je vse cerne na bilem, zapisuje se co se podarilo, svoje plany, prani a pomaha vlastne s osobnim rustem.
klad Tato kniha me urcite posunula zas o kousek dal
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testování Knihy úspěchů.Nenápadná ale ....Už jenom napsat si svých pět cílů dalo zabrat. Moc se mi líbí každodenní citáty, možnost napsat si co se mi povedlo a jak postupuji k dosažení svých cílů.Můj hlavní cíl je vděčnost. Být vděčná za to, co život přináší.
klad Na knize oceňuji její velikost, možnost nosit ji stále v kabelce nebo i v batohu. Vystoupit ze své komfortní zony je docela těžké. Na tom musím hodně zapracovat. Kroužková vazba je taky super. Přidala jsem k ní malou tužku a zapisuji si své postřehy.
příloha příloha
avatar
Magda
klad Kniha úspěchu se mi moc líbí nejen jednotlivými články které obsahuje a citáty... Má i velikost tak akorát do každé tašky kabelky či kapsy. Moc se mi líbí že datum každého zápisu si můžu zaznacit dle svého uvážení stejně tak i poznacit den.. stejně tak moc moc potěšilo i věnování :-) které mám vloženo uvnitř
klad Nenašla jsem snad jedinou chybičku snad jen že by u zapisnicku mohlo být poutko a nějaká tužka či malá propiska ve stejném designu..
příloha
avatar
Klára
klad Dobrý den,chtěla bych poděkovat za možnost testování knihy úspěchů, která mi nedávno byla poskytnuta. Bloček obsahuje mnoho pěkných citátů a motivačního textu. Dlouho jsem si říkala, že si začnu zapisovat fajn věci, co se mi za den stanou, nebo kterých si všimnu, protože moji kluci jsou mentálně postižení a člověk by měl kam kouknout, když má blbý den. Teď už mám kam zapisovat ;-)
příloha příloha
avatar
Petra
klad Kniha úspěchů vypadá naprosto luxusně, rozhodla jsem se ji pořídit pro sestru jako dárek, protože má ráda tyto typy knih, notýsků a diářů. Tak věřím, že bude nadšená stejně jako jsem já. Naprosto dokonalý je design notýsku a uzpůsobení stránek na vlastní zápisky z úspěch, citáty, rady apod. Je to naprostá bomba, určitě doporučuji pro všechny, kdo jsou rádi motivováni.
příloha
avatar
Alena
klad Kniha úspěchů mě velice nadchla, vypadá naprosto parádně, je to takový malý roztomilý notýsek, má moc pěkný design. Je to rozhodně skvělý nápad na motivaci, sledování svých úspěch, teď už je jen nezapomínat zapisovat. Je to taky dobrý nápad na dárek.
příloha
avatar
Jarmila
klad Jste otrávené tím, jak se na vás ze všech stran valí rady typu „stačí myslet pozitivně a vesmír to zařídí“? Já taky. Vím totiž, že pravda je trošku někde jinde. Nejdřív se ty hezké věci kolem sebe musíte naučit vnímat. Jak? Je to jednoduché. Zkuste si zapisovat každý den večer to, co se vám povedlo. Možná to bude ze začátku krapet váznout, ale nenechte se odradit. Za pár dní se budete těšit, až si večer sednete k deníčku a svoje malé či velké radosti si zapíše. Jak budou vaše úspěchy narůstat, začnete se dívat na svět trošku jinýma očima. Mám to vyzkoušené. Člověk může své negativní myšlenky „přeprogramovat“. Kniha úspěchů vám k tomu můžeme pomoci. Do knihy si po dobu 105 dní zapisujte své úspěchy. Poznamenejte si hlavní cíle na příští dny. Pomocí části rozvojové sebereflexe si pak můžete zhodnotit to, jak se vám vaše cíle povedly a co máte v plánu ještě zlepšit.
klad Moje zkušenost
klad Co se mi na knížce líbí? Její praktická velikost, je velká tak akorát do kabelky. Zapisuji si do ní už týden. Panečku, mám být na co hrdá, když tak čtu, co se mi všechno za uplynulé dny povedlo. U denních kolonek jsou motivační citáty, bez nich bych se obešla. Dobrým nápadem je rozvojové okénko. Dozvíte se zajímavé informace o osobním rozvoji a zároveň máte příležitost utřídit si myšlenky nad vyplňováním pracovních listů. Ptáte se, jestli knížka stojí za to? Za mě ano. Doporučuji všem, kteří chtějí na sobě makat a cítit se ve svém životě lépe. Děkuji autorovi za její vydání.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel