Kniha „Zamilujte se do svého těla“ - Dita Lyner

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
36x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 2. 9. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 1. září odpoledne mezi 14 a 16 hodinou a tuto knihu vyhraje prvních patnáct z vás! [*] [*] [*]

 

V edici Knihovnička Meduňky právě vyšel praktický návod, jak milovat své tělo, pečovat o něj a chovat se k němu s láskou a úctou. Tělo je prostředníkem k plnění našich snů. Vyzkoušejte rychlé účinky Kundaliní jógy a dejte svému tělu, mysli a duši šanci spojit se ve zdravou a celistvou bytost. 

Více se dozvíte ZDE.

Autorkou knihy Zamilujte se do svého těla je Dita Lyner.

Jestliže dostane otázku: „Co děláš?“, odpoví „To, co miluji!“ Spolu s manželem vede rodinnou firmu, která obchoduje s bio výrobky zejména v oblasti kosmetiky. Velkou část svého času věnuje cvičení a šíření Kundaliní jógy, publikuje články, napsala knihu. Denní propojování účinků Kundaliní jógy s hmotným světem obchodu a normálním rodinným životem je její cesta.

 

 

 

 

Hodnocení
45
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Knížka Zamilujte se do svého těla je velmi útlá a lehká, takže se výborně hodí do kabelky pro čtení ve veřejných dopravních prostředcích a rovněž je vhodná i s sebou na cesty. Knížka má 89 stran a skládá se ze dvou hlavních částí. První část je zaměřená na zdravý životní styl (dech, stres, mysl, meditace a strava). Dita Lyner v ní nádherně popsala, jak je důležitý čerstvý vzduch pro člověka. Bohužel i já patřím k těm chudákům, kteří dýchají vzduch z klimatizace a o otevřeném okně při práci si mohu nechat leda tak zdát. Ze své vlastní zkušenosti tedy mohu potvrdit, že klimatizace způsobuje únavu ducha i těla. A samozřejmě se v tomto prostředí šíří virová onemocnění rychlostí blesku. Rovněž je důležité se zabývat tím, co člověk do těla vpraví. Ne každé jídlo má pro člověka blahodárný vliv a je opravdu velmi důležité nad tím přemýšlet. Druhá část se zabývá Kundaliní jógou. V knize jsou uvedeny nejen cvičební sestavy, ale i dechová cvičení a meditace včetně obrázků. Už se těším, až si sestavy podle nich vyzkouším. Je škoda, že použité fotografie nejsou barevné. Hlavním posláním této knihy je dostat své tělo, mysl a duši do rovnováhy. Jedině tak může být člověk zdravý.
avatar
Janina
klad Kniha je rozdělena na dvě části. V první autorka popisuje svůj postoj k životní filozofii a také změny, které spolu s rodinou v tomto smyslu podstoupila. Možná je ve svých komentářích někdy až příliš "tvrdá" a nekompromisní. Popisuje svoji životní filozofii a cestu jak k ní dospěla. Ta by mohla být návodem i druhým, pokud chtějí prodělat nějakou změnu. Velmi mne, mimo jiné, zaujaly pasáže o lineckém cukroví a vánočce. To by si měla každá žena přečíst. Zajímavý je i návod na postupné zvládnutí meditací, jako prostředku pro změnu života.
klad Druhá část je již věnována přímo aplikaci a cvičení Kundaliní jógy, včetně obrazové dokumentace. To musí každý vyzkoušet sám na sobě, zda mu tato technika bude vyhovovat. Některé cviky jsou podle vyobrazení vhodnější spíše pro ty ohebnější z nás.
klad Kniha může být pro řadu žen inspirativní.
avatar
renata
avatar
Marianna
klad knižka iste všetky budúce čitateľky veľmi svojím obsahom upúta.Tiež som jej obsahom očarená,rada by som patrila medzi jej testerky,no iste sa mi nepodarí patriť medzi nich.Tak všetkým,ktorým sa to podarí srdečne blahoželám!!!
avatar
Zuzana
klad Nic nie je nahoda a tomu svedci aj fakt, ze sa mi tato kniha dostala do ruky.presne obsahuje to, co teraz riesim..spravne dychanie, mantry, jogu, pritiahnutie si tych spravnych veci do zivota, meditacie, zdravu stravu, ktorou krmime nase tela..nikdy ma predtym nenapadlo, ze aj laky na nehty, farby na vlasy a parfemy su vlastne len chemicke koktejly, ktore si pustame do tela. Este som nepresla na prakticku cast, pretoze rano cvicim inu jogu, ale urcite pre mna budu napomocne cviky proti unave, stresu, ci na uvolnenie svalov na krku a inych castiach..
klad Joga je super vec a treba ju praktizovat kazdy den.
klad Dakujem, ze som mohla otestovat tuto knizku a dozvediet sa nieco viac o zdravom zivotnom style :)
avatar
Adéla
klad U knihy mě překvapilo, jak je tenká, ale o co tenčí,o to zajímavější obsahem. Kniha je rozdělena na dvě části, první část se zabývá naší myslí, tím, co jíme a škodlivostí některých potravin a kosmetických výrobků, druhá část je zaměřena na jógu a obsahuje fotky jednotlivých cviků s popisem, jak správně cvičit. Kniha mě velmi zaujala, sama se snažím jíst zdravě, myslet pozitivně, protože stres je zabiják a spouštěč nemocí, co se týče kosmetiky, mám ráda tu přírodní a spoustu té klasické "drogérkové" jsem i vyházela a už kupuji jen bio kokosový olej, který mi dělá neskutečně dobře. Prostě jsem naladěna na podobnou vlnu jako autorka knihy, jen nejsem až tak radikální, například po vánočce od maminky mi nikdy není špatně...:))) Určitě vyzkouším i jógu, chci mít zdravé tělo a hlavně se zbavit bolestí zad. Knihu doporučuji ženám, které chtějí se sebou něco udělat a potřebují "nakopnout" :-)
avatar
Lucie
klad Z knihy Zamilujte se do svého těla - Kundaliní jógou ke zdraví by si měl každý povinně přečíst aspoň prvních 32 stran. Často totiž člověk potřebuje nejdříve něco pochopit, aby v tom změnil své chování. Část knihy o dechu a správném dýchání je neuvěřitelně přínosná, zajímavá a důležitá. U zbytku knihy je na samotném člověku, zda s uvedenými věcmi souhlasí a chce se podle nich řídit či dále provádět kundaliní jógu. Všem moc doporučuji tuto knihu minimálně proto, aby se každý po jejím přečtení mohl sám rozhodnout, zda dále ve svém životě něco změní.
avatar
Dagmar
klad Kniha mi přišla poměrně brzy,velice mě nadchla,líbí se mi že není tenká a ani tlustá tak akorád do kabelky.Musím říct že jsem z knížky velice nadšená protože je velice čtivá,přehledná a navíc je velice poučná.Jsem ráda že jsem ji otestovala.
avatar
Květa
klad Kniha zaujala ne jen mě,ale i mou 11-ti letou dceru,která ji právě čte a rozhodla se,že budeme spolu cvičit jogu,takže zkoušíme podle instrukcí a zatím nám to jde.Velmi mě v knize zaujalo,jak je důležité umět dýchat,většina lidí dýchá nesprávně a i já byla mezi nimi,tak díky knize jsem se naučila i jak správně dýchat,knihu mohu určitě doporučit všem kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.
avatar
Alena
klad Kniha se mi velmi líbila. Není to bichle, která se špatně čte, ale velmi tenká kniha, která je zajímavá. Super je její rozdělení do dvou částí. Mě, jakožto začátečníka ve zdravém životním stylu a začátečníka, který to chce opravdu dodržovat, velice zaujala první část. Teorii mám zmáknutou již delší dobu, ale řídit se podle toho je těžší...druhá část knihy byla o joze, správném cvičení i dýchání. Také velice zajímavé a každý den zkouším. Knihu doporučuji. Velice se mi líbila a hodnotím velice kladně. Děkuji za možnost testovat a přečíst si ji.
avatar
Šárka
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Diana
klad Tuto knihu jsem získala v testování, vím, že bych si takovou to knihu asi nekoupila, ale o to více jsem byla překvapená. První část knihy na mě působila velmi zajímavě, spíše teoreticky. Některé věci Vám opravdu otevřou oči, ale nebudu prozrazovat :-) Druhá část je spíše o cvikách a jak je správně dělat. Nechybí ani fotky. Knihu hodnotím velmi pozitivně, je psaná hezky, lidsky, pro laiky, kteří do tohoto taje teprve vplouvají :-)
avatar
Jana
klad Kniha "Zamilujte se do svého těla" se mi líbila. Jak velikostí formátu, tak i obsahově. Kniha je rozdělena do dvou částí, teoretickou k zamyšlení nad zdravým životním stylem a praktickou s příklady cvičení, včetně vyobrazení. Je vhodná pro toho, kdo se zabývá jógou a zdravým životním stylem.
avatar
Anna
avatar
Marta
klad Nejsem žádný expert na jogu, ale kniha se mi, jako laikovi, velmi líbila. Dobře se čte a je psaná srozumitelným jazykem. Rozdělená je na dvě rozdílné části - víceméně teoretické a druhé praktické. Na můj vkus by mohlo být cvičení více. Knihu jsem ihned po přečtení předala dál ;)
avatar
Romana
avatar
Marie
klad Z této knihy mám ohromnou radost :-) Je dobrým rádcem a člověk tam najde spoustu nového a zajímavého. Nečetla jsem ji od začátku do konce, ale podle toho, co mě zajímá. Není to kniha, která se po přečtení dá do knihovny a nechá se zavanout vrstvou prachu, ale kniha, která leží někde na polici, na psacím stole a je po ruce vždy, když je potřeba. Tak to vidím já :-)
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Kateřina
klad Tuto knížku jsem obdržela v testovaní a jsem za to velice ráda. Je super, že je kniha malá a tenká, takže si ji s sebou můžu vzít kdykoliv a kamkoliv - zvláště co se týče praktických fotek s cviky, které tam jsou. Cvičení jsem zatím tedy nezkoušela, ale čtení na různé témata jsou velmi zajímavá. Spíš se jedná ale o takový základ, tudíž bych knihu doporučila spíše začátečníkům. Já se již několik let zabývám zdravou výživou a celkově zdravým životním stylem, tudíž pro mě těch nových informací až tolik nebylo, ale jak se říká - opakování je matka moudrosti! :-)
avatar
Adela
avatar
Ondrej
avatar
Radka
klad Kniha zamilujte se do svého těla je rozdělena na část " teoretickou s praktickými prvky " a část, která se věnuje samotnému meditačnímu cvičení. To je doplněno i o fotografie. Knížka, kterou jsem měla možnost testovat ve mě zanechala rozporuplné pocity. Obsahovala místa,které mě donutili hodně přemýšlet ( chemikálie v šamponech, krémech...., kdy jsem zjistila,že i dětská kosmetika,kterou mám doma obsahuje dráždivé látky) a místa, která mě přišla příliš názorově jednostranná). Asi nejsem tak citlivá,abych byla jako autorka po použití barvy na vlasy " několik dní tak nějak mimo" , ale své místa k zamyšlení si tam každý najde.
avatar
Michala
avatar
Petra
avatar
Tomáš
avatar
Renata
avatar
Anna
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad je to moc z ajímavá kniha. vleze se všude, takže se dá vzít kamkoliv. skvělá témata i cvičení. dostala jsem ji jako dárek a mohu jen doporučit
klad
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Kniha „Zamilujte se do svého těla“ - od Dity Lyner je velice zajímavé čtení. Kniha je rozdělena do dvou částí, teoretickou k zamyšlení nad zdravým životním stylem a praktickou s příklady cvičení, včetně vyobrazení. Kniha mě velmi zaujala, sama se totiž snažím jíst zdravě a myslet pozitivně. Tuto knihu všem doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek