Kniha „Zamilujte se do svého těla“ - Dita Lyner

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
36x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 2. 9. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 1. září odpoledne mezi 14 a 16 hodinou a tuto knihu vyhraje prvních patnáct z vás! [*] [*] [*]

 

V edici Knihovnička Meduňky právě vyšel praktický návod, jak milovat své tělo, pečovat o něj a chovat se k němu s láskou a úctou. Tělo je prostředníkem k plnění našich snů. Vyzkoušejte rychlé účinky Kundaliní jógy a dejte svému tělu, mysli a duši šanci spojit se ve zdravou a celistvou bytost. 

Více se dozvíte ZDE.

Autorkou knihy Zamilujte se do svého těla je Dita Lyner.

Jestliže dostane otázku: „Co děláš?“, odpoví „To, co miluji!“ Spolu s manželem vede rodinnou firmu, která obchoduje s bio výrobky zejména v oblasti kosmetiky. Velkou část svého času věnuje cvičení a šíření Kundaliní jógy, publikuje články, napsala knihu. Denní propojování účinků Kundaliní jógy s hmotným světem obchodu a normálním rodinným životem je její cesta.

 

 

 

 

Hodnocení
45
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Kniha „Zamilujte se do svého těla“ - od Dity Lyner je velice zajímavé čtení. Kniha je rozdělena do dvou částí, teoretickou k zamyšlení nad zdravým životním stylem a praktickou s příklady cvičení, včetně vyobrazení. Kniha mě velmi zaujala, sama se totiž snažím jíst zdravě a myslet pozitivně. Tuto knihu všem doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad je to moc z ajímavá kniha. vleze se všude, takže se dá vzít kamkoliv. skvělá témata i cvičení. dostala jsem ji jako dárek a mohu jen doporučit
klad
avatar
Monika
avatar
Anna
avatar
Renata
avatar
Tomáš
avatar
Petra
avatar
Anna
avatar
Jana
avatar
Diana
klad Tuto knihu jsem získala v testování, vím, že bych si takovou to knihu asi nekoupila, ale o to více jsem byla překvapená. První část knihy na mě působila velmi zajímavě, spíše teoreticky. Některé věci Vám opravdu otevřou oči, ale nebudu prozrazovat :-) Druhá část je spíše o cvikách a jak je správně dělat. Nechybí ani fotky. Knihu hodnotím velmi pozitivně, je psaná hezky, lidsky, pro laiky, kteří do tohoto taje teprve vplouvají :-)
avatar
Květa
klad Kniha zaujala ne jen mě,ale i mou 11-ti letou dceru,která ji právě čte a rozhodla se,že budeme spolu cvičit jogu,takže zkoušíme podle instrukcí a zatím nám to jde.Velmi mě v knize zaujalo,jak je důležité umět dýchat,většina lidí dýchá nesprávně a i já byla mezi nimi,tak díky knize jsem se naučila i jak správně dýchat,knihu mohu určitě doporučit všem kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.
avatar
Jana
klad Kniha "Zamilujte se do svého těla" se mi líbila. Jak velikostí formátu, tak i obsahově. Kniha je rozdělena do dvou částí, teoretickou k zamyšlení nad zdravým životním stylem a praktickou s příklady cvičení, včetně vyobrazení. Je vhodná pro toho, kdo se zabývá jógou a zdravým životním stylem.
avatar
Marta
klad Nejsem žádný expert na jogu, ale kniha se mi, jako laikovi, velmi líbila. Dobře se čte a je psaná srozumitelným jazykem. Rozdělená je na dvě rozdílné části - víceméně teoretické a druhé praktické. Na můj vkus by mohlo být cvičení více. Knihu jsem ihned po přečtení předala dál ;)
avatar
Alena
klad Kniha se mi velmi líbila. Není to bichle, která se špatně čte, ale velmi tenká kniha, která je zajímavá. Super je její rozdělení do dvou částí. Mě, jakožto začátečníka ve zdravém životním stylu a začátečníka, který to chce opravdu dodržovat, velice zaujala první část. Teorii mám zmáknutou již delší dobu, ale řídit se podle toho je těžší...druhá část knihy byla o joze, správném cvičení i dýchání. Také velice zajímavé a každý den zkouším. Knihu doporučuji. Velice se mi líbila a hodnotím velice kladně. Děkuji za možnost testovat a přečíst si ji.
avatar
Kateřina
klad Tuto knížku jsem obdržela v testovaní a jsem za to velice ráda. Je super, že je kniha malá a tenká, takže si ji s sebou můžu vzít kdykoliv a kamkoliv - zvláště co se týče praktických fotek s cviky, které tam jsou. Cvičení jsem zatím tedy nezkoušela, ale čtení na různé témata jsou velmi zajímavá. Spíš se jedná ale o takový základ, tudíž bych knihu doporučila spíše začátečníkům. Já se již několik let zabývám zdravou výživou a celkově zdravým životním stylem, tudíž pro mě těch nových informací až tolik nebylo, ale jak se říká - opakování je matka moudrosti! :-)
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel