Kniha „Zamilujte se do svého těla“ - Dita Lyner

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
36x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 2. 9. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 1. září odpoledne mezi 14 a 16 hodinou a tuto knihu vyhraje prvních patnáct z vás! [*] [*] [*]

 

V edici Knihovnička Meduňky právě vyšel praktický návod, jak milovat své tělo, pečovat o něj a chovat se k němu s láskou a úctou. Tělo je prostředníkem k plnění našich snů. Vyzkoušejte rychlé účinky Kundaliní jógy a dejte svému tělu, mysli a duši šanci spojit se ve zdravou a celistvou bytost. 

Více se dozvíte ZDE.

Autorkou knihy Zamilujte se do svého těla je Dita Lyner.

Jestliže dostane otázku: „Co děláš?“, odpoví „To, co miluji!“ Spolu s manželem vede rodinnou firmu, která obchoduje s bio výrobky zejména v oblasti kosmetiky. Velkou část svého času věnuje cvičení a šíření Kundaliní jógy, publikuje články, napsala knihu. Denní propojování účinků Kundaliní jógy s hmotným světem obchodu a normálním rodinným životem je její cesta.

 

 

 

 

Hodnocení
45
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Knížka Zamilujte se do svého těla je velmi útlá a lehká, takže se výborně hodí do kabelky pro čtení ve veřejných dopravních prostředcích a rovněž je vhodná i s sebou na cesty. Knížka má 89 stran a skládá se ze dvou hlavních částí. První část je zaměřená na zdravý životní styl (dech, stres, mysl, meditace a strava). Dita Lyner v ní nádherně popsala, jak je důležitý čerstvý vzduch pro člověka. Bohužel i já patřím k těm chudákům, kteří dýchají vzduch z klimatizace a o otevřeném okně při práci si mohu nechat leda tak zdát. Ze své vlastní zkušenosti tedy mohu potvrdit, že klimatizace způsobuje únavu ducha i těla. A samozřejmě se v tomto prostředí šíří virová onemocnění rychlostí blesku. Rovněž je důležité se zabývat tím, co člověk do těla vpraví. Ne každé jídlo má pro člověka blahodárný vliv a je opravdu velmi důležité nad tím přemýšlet. Druhá část se zabývá Kundaliní jógou. V knize jsou uvedeny nejen cvičební sestavy, ale i dechová cvičení a meditace včetně obrázků. Už se těším, až si sestavy podle nich vyzkouším. Je škoda, že použité fotografie nejsou barevné. Hlavním posláním této knihy je dostat své tělo, mysl a duši do rovnováhy. Jedině tak může být člověk zdravý.
avatar
Janina
klad Kniha je rozdělena na dvě části. V první autorka popisuje svůj postoj k životní filozofii a také změny, které spolu s rodinou v tomto smyslu podstoupila. Možná je ve svých komentářích někdy až příliš "tvrdá" a nekompromisní. Popisuje svoji životní filozofii a cestu jak k ní dospěla. Ta by mohla být návodem i druhým, pokud chtějí prodělat nějakou změnu. Velmi mne, mimo jiné, zaujaly pasáže o lineckém cukroví a vánočce. To by si měla každá žena přečíst. Zajímavý je i návod na postupné zvládnutí meditací, jako prostředku pro změnu života.
klad Druhá část je již věnována přímo aplikaci a cvičení Kundaliní jógy, včetně obrazové dokumentace. To musí každý vyzkoušet sám na sobě, zda mu tato technika bude vyhovovat. Některé cviky jsou podle vyobrazení vhodnější spíše pro ty ohebnější z nás.
klad Kniha může být pro řadu žen inspirativní.
avatar
renata
avatar
Marianna
klad knižka iste všetky budúce čitateľky veľmi svojím obsahom upúta.Tiež som jej obsahom očarená,rada by som patrila medzi jej testerky,no iste sa mi nepodarí patriť medzi nich.Tak všetkým,ktorým sa to podarí srdečne blahoželám!!!
avatar
Zuzana
klad Nic nie je nahoda a tomu svedci aj fakt, ze sa mi tato kniha dostala do ruky.presne obsahuje to, co teraz riesim..spravne dychanie, mantry, jogu, pritiahnutie si tych spravnych veci do zivota, meditacie, zdravu stravu, ktorou krmime nase tela..nikdy ma predtym nenapadlo, ze aj laky na nehty, farby na vlasy a parfemy su vlastne len chemicke koktejly, ktore si pustame do tela. Este som nepresla na prakticku cast, pretoze rano cvicim inu jogu, ale urcite pre mna budu napomocne cviky proti unave, stresu, ci na uvolnenie svalov na krku a inych castiach..
klad Joga je super vec a treba ju praktizovat kazdy den.
klad Dakujem, ze som mohla otestovat tuto knizku a dozvediet sa nieco viac o zdravom zivotnom style :)
avatar
Adéla
klad U knihy mě překvapilo, jak je tenká, ale o co tenčí,o to zajímavější obsahem. Kniha je rozdělena na dvě části, první část se zabývá naší myslí, tím, co jíme a škodlivostí některých potravin a kosmetických výrobků, druhá část je zaměřena na jógu a obsahuje fotky jednotlivých cviků s popisem, jak správně cvičit. Kniha mě velmi zaujala, sama se snažím jíst zdravě, myslet pozitivně, protože stres je zabiják a spouštěč nemocí, co se týče kosmetiky, mám ráda tu přírodní a spoustu té klasické "drogérkové" jsem i vyházela a už kupuji jen bio kokosový olej, který mi dělá neskutečně dobře. Prostě jsem naladěna na podobnou vlnu jako autorka knihy, jen nejsem až tak radikální, například po vánočce od maminky mi nikdy není špatně...:))) Určitě vyzkouším i jógu, chci mít zdravé tělo a hlavně se zbavit bolestí zad. Knihu doporučuji ženám, které chtějí se sebou něco udělat a potřebují "nakopnout" :-)
avatar
Lucie
klad Z knihy Zamilujte se do svého těla - Kundaliní jógou ke zdraví by si měl každý povinně přečíst aspoň prvních 32 stran. Často totiž člověk potřebuje nejdříve něco pochopit, aby v tom změnil své chování. Část knihy o dechu a správném dýchání je neuvěřitelně přínosná, zajímavá a důležitá. U zbytku knihy je na samotném člověku, zda s uvedenými věcmi souhlasí a chce se podle nich řídit či dále provádět kundaliní jógu. Všem moc doporučuji tuto knihu minimálně proto, aby se každý po jejím přečtení mohl sám rozhodnout, zda dále ve svém životě něco změní.
avatar
Dagmar
klad Kniha mi přišla poměrně brzy,velice mě nadchla,líbí se mi že není tenká a ani tlustá tak akorád do kabelky.Musím říct že jsem z knížky velice nadšená protože je velice čtivá,přehledná a navíc je velice poučná.Jsem ráda že jsem ji otestovala.
avatar
Květa
klad Kniha zaujala ne jen mě,ale i mou 11-ti letou dceru,která ji právě čte a rozhodla se,že budeme spolu cvičit jogu,takže zkoušíme podle instrukcí a zatím nám to jde.Velmi mě v knize zaujalo,jak je důležité umět dýchat,většina lidí dýchá nesprávně a i já byla mezi nimi,tak díky knize jsem se naučila i jak správně dýchat,knihu mohu určitě doporučit všem kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.
avatar
Alena
klad Kniha se mi velmi líbila. Není to bichle, která se špatně čte, ale velmi tenká kniha, která je zajímavá. Super je její rozdělení do dvou částí. Mě, jakožto začátečníka ve zdravém životním stylu a začátečníka, který to chce opravdu dodržovat, velice zaujala první část. Teorii mám zmáknutou již delší dobu, ale řídit se podle toho je těžší...druhá část knihy byla o joze, správném cvičení i dýchání. Také velice zajímavé a každý den zkouším. Knihu doporučuji. Velice se mi líbila a hodnotím velice kladně. Děkuji za možnost testovat a přečíst si ji.
avatar
Šárka
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí