Zapojte se do testování a vyzkoušejte libovolný produkt z nabídky řecké kosmetiky Santo Volcano

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
500
Přihlásit se můžete do
16. 8.
23:00
konec testování
31. 8. 2020

Koho hledáme

Hledáme 500 testerek, které získají slevový voucher v hodnotě 500 Kč na nákup vybrané kosmetiky v e-shopu santovolcano.cz a poté se s námi podělí o recenzi zde na webu, svých sociálních sítích a také ohodnotí samotný e-shop na Heureka.cz. 

Upozorňujeme, že minimální částka objednávky je 1 000 Kč.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře napište, jaký produkt z vybrané kosmetiky vás na e-shopu santovolcano.cz nejvíce zaujal. 

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere prvních 500 přihlášených testerek, kterým zašleme voucher v hodnotě 500 Kč na nákup vybrané kosmetiky v e-shopu santovolcano.cz. 


Produkty Santo Volcano

Produkty Santo Volcano obsahují přírodní složky, jako například olivový olej nebo sopečnou vodu a jsou skvělými pomocníky v boji proti stárnutí pleti a problémy se suchou pokožkou. V redakci ŽENY s.r.o. jsme již měly možnost tuto kosmetiku vyzkoušet, přečtěte si, jak jsme s produkty byly spokojené.

Hlavní prvky produktů Santo Volcano:

Sopečná voda

Jedná se o neuvěřitelně čistou dešťovou vodu pomaličku prosakující skrz ohromnou vrstvu vulkanických hornin, které tak slouží jako přírodní filtr a zároveň tuto vodu obohacují o minerály a stopové prvky. Tato voda se pak čerpá z pramenů ukrytých přímo pod sopkou, daleko od civilizace, průmyslu i zemědělské výroby, které by mohly její panenskou čistotu poskvrnit. Díky svému unikátnímu minerálnímu složení má sopečná voda skvělé detoxikační a hydratační účinky, stimuluje mikrocirkulaci krve a pokožku osvěžuje.


Organický olivový olej

Blahodárné účinky tohoto tekutého zlata na naše zdraví byly lidem známy již ve starověku. Olivový olej obsahuje taniny kyseliny gallové, iridoidy, flavonoidy i další cukry, které mu umožňují intenzivně stimulovat buňky a zároveň mu dávají protizánětlivé účinky. Obsahuje také Hydroxytyrosol, silný antioxidant,
který zabraňuje vzniku volných radikálů způsobujících předčasné stárnutí pleti.
Olivový olej tak pleť hydratuje a zanechává ji pevnější, vláčnější a krásně hydratovanou.Vybrat si můžete libovolný produkt z této nabídky:

Produkty Santo Volcano – kompletní nabídka

Produkty Olive Spa - Luxusní ručně dělaná mýdla

Produkty Olive Spa – Glycerinová mýdla 


Na celou nabídku produktů Santo Volcano se můžete podívat TADY.