Vybrané testerky již otestovaly chuť čerstvě namletých provensálských bylinek z Kotányi mlýnku

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
28x
4
8x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 11. 2019
do 15. 12. 2019


Výjimečná směs provensálských bylinek

Jsou typické pro jih Francie. Pokrmům z masa a ryb propůjčí nezaměnitelnou chuť středomořské kuchyně. Ideální spojení s rybou a masovými pokrmy, jídly z grilu, do marinád.

Složení: Mořská sůl s jódem, rozmarýn, tymián, paprika, petržel, kurkuma, pískavice řecké seno, bazalka, saturejka, estragon.

Přednosti Kotanyi mlýnků:

  • Možnost mletí najemno i nahrubo.
  • Praktické použití víčka i jako odměrky, namelu si v zavřeném mlýnku, pak víčko odšroubuji a nasypu tolik koření, kolik potřebuji, aniž by mi vnikla do mlýnku pára z hrnce, pokud bych mlela přímo nad ním – ochrana proti zvlhnutí obsahu mlýnku.
  • Výrazná chuť i vůně, která vzniká čerstvým namletím koření a bylinek.
  • Hezký design, který se dobře drží a umožňuje rychlé použití.
  • Velký výběr různých koření a směsí bylinek.
  • Chytré rozlišení barevnou řadou, která urychlí výběr již při nákupu – intuitivně například zelený vršek značí bylinky, bílý sůl, černý pepř či červený papriku nebo chilli.
  • Snadná recyklovatelnost – celý mlýnek i s plastovým vrškem je možné vhodit do kontejneru na sklo.

Více informací najdete TADY.


Mrkněte TADY, připravily jsme pro vás tip na recept

s použitím provensálských bylinek Kotanyi.

Hodnocení
36
avatar
Eva
mlýnky naprosto miluji, mám jich doma několik. jen mě u nic mrzí, že se nedají doplňovat, takže koření vychází dráž díky stálé nutnosti opakovaně nakoupit mlýnek.ale jinak koření je super
klad super chuť
klad velký výběr
klad nedá se doplnit
klad vyšší cena
avatar
Alena
Mlýnky jsem si začala kupovat už před dávnem, provensálské koření je super na pizzy, maso, rybu, zkrátka všestranné, máme ho doma moc rádi, navíc je mlýnek velmi praktický. Myslím, že i cena odpovídá kvalitě.
klad kvalita
klad ekologie
klad nadýmání
avatar
Kristýna
Koření kupujeme od značky Kotányi domů pravidelně. Provensálské bylinky mají příjemnou vůni a vždy skvěle doplní chuť pokrmu. Ve formě mlýnku mi vyhovují více než v sáčcích. Je to pro mě pohodlnější a na pohled mlýnek v kuchyni na poličce vypadá lépe.
klad Baleni
klad Snadne použití
klad vůně
klad X
avatar
Markéta
Koupila jsem si balení s kořením-každodenně vařím, takže bylinky využiji. Snažím se pěstovat,ale všechny čerstvé zas mít nemohu. Překvapilo mě aroma jednotlivých bylin a u Himalájské soli jsme ocenila, že není až tolik slaná, co běžná sůl. Stačí opravdu trochu do polévky, pomazánky a vůně je svěží. Může se použít i jako dárek, každá kuchařka ocení.
klad cena
klad množství výrobku
klad balení pěkné
klad aroma, chuť
klad použití
klad spokojenost
avatar
Blanka
Mlýnky jsou barevně odlišné, praktické a návykové. Krásně se vyjímají na poličce a lákají k vaření. Jen škoda, že se nedají doplňovat z náhradního balení.
klad Barevnost a přehlednost.
klad Škoda, že se nedá doplňovat.
avatar
Barbora
děkuji za možnost vyzkoušení směs provensálských v mlýnku,koření je namleto do víčka a poté vysypu do pokrmu,velmi praktické-nedostane se do zbytku bylinek pára,směs příjemně dochutí jak masové jídlo,tak i bezmasé,vyzkoušeno také na zeleninových polévkách,ráda budu kupovat dále
klad vůně
klad kvalita
klad praktičnost
klad zbytečně se mlýnek vyhodí přitom by mohl sloužit dále
avatar
Ivana
Dobrý den mlýnky kotanyi používám k vaření prakticky každý den.provensálské koření jsem používala v sáčku,ale mlýnek j super.Koupím určitě i jiné.Dceři k Vánocům,svým vzhledem budou krásnou ozdobou její nové kuchyně.
klad Čerstvost koření
klad Trošku vyšší cena
příloha
avatar
Kristýna
Neodolala jsem a mlýny jsem si zakoupila. Vyhovuje mi, že se dá použít mlýnek a nemusím řešit sáčky :-) Jsem hrzně spokojená s Himalájsou solí a s červenou mletou papriku. :)
klad mlýnek
klad desing
klad trošku dražší
avatar
Pavlína
Moc děkuji za možnost testování. U nás se vaří denně, někdy i dvakrát, hodně s manželem používáme bylinky. Prekvapilo mě praktické balení, mlýnek se dobře drží, snadno ovládá. Plus je, že můžete použít na jemné mletí nebo nahrubo. Bylinky úžasně voní, díky čerstvosti při mletí. Použila jsem jej jak na zeleninu, maso, těstoviny tak i do polévek. Trochu mě pálila žáha, ale nic hrozného. Manžel je spokojený :)
klad Design
klad Praktičnost
klad Možnosti mlýnku
klad Vůně
klad Obecné využití
klad -
příloha
avatar
Pavel
Otestoval jsem provensálské koření od firmy Kotanyi . Můžu potvrdit užasnou vůni,chuť a je lečivé. Výborně se hodí na kraličí maso s dušenou zeleninou ,ryby a jídel z rajčat . Zkusil jsem doma udělat pizzu na jejíž okraj jsem jemně toto kopření přisypal a hned měla chuť a příjemnou vůni i ten okaj co někdo s rodiny nejí tak snědl . Tento mlýnek mele opravdu dobře natož koření na pizze krásně voní . Všem doporučuji . Sem velice spokojen. Pavel.
klad vůně,chuť,vynikající mlýnek
klad nic
avatar
Eliška
Mlýnky od Kotányi používám asi dva roky, ale s provensálskými bylinkami jsem do teď neměla žádnou zkušenost. Provensálské bylinky mají skvělou chuť i vůni, nejčastěji je používám na kuře. Velice jsem ocenila možnost mletí nahrubo i najemno. Praktické víčko lze využít i jako odměrku. Na závěr bych chtěla zmínit rozlišení barevnou řadu víček a design.
klad Design
klad Chuť a vůně
klad Mletí nahrubo i najemno
klad Nic
příloha
avatar
Žaneta
Jsem ráda,že jsem si mohla mlýnek Kotanyi sama vyzkoušet.Doposud jsem s žádným mlýnkem zkušenosti neměla,i když jsem už po nich několikrát v obchodě pokukovala.Provensálské bylinky mám moc ráda na ryby.Překvapilo mně,že bylinky z mlýnku jsou daleko lepší a voňavější než ty,co jsem doposud používala.Určitě u této řady zůstanu,už jsem si koupila i pepř a česnek a mohu jen doporučit!!!
klad dobře se drží v ruce
klad můžu umlít jen potřebné množství
klad jemné a hrubé mletí
klad barevně rozlišené řady koření
klad nic
avatar
Ivanka
Mlýnek má hezký design, na lince nikde nepřekážel. Má jednoduch otevírání a točením se krásně bylinky pomlely a krásně voněly. Byla jsem moc spokojená.
klad Jednoduché otevírání
klad Design
klad Vůně
klad -
příloha
avatar
Zita
S mlýnkem se výborně pracuje, dobře mele. Koření je krásně voňavé a ochutí skvěle grilovaný sýr, maso i rychlovku jako je těstovinový salát. Jediná nevýhoda je, že je neekologický a nejde již znovu využít.
klad mlýnek se dobře drží, dobře se s ním manipuluje, dobře mele.
klad koření je voňavé
klad je jen na jedno použití
příloha
avatar
Josefína
Koření je naprosto boží. Bylinky mají chuť a vůni jako kdyby byly úplně čerstvé. Sůl krásně zvýrazní chuť bylinek. Možnost hrubého nebo jemného mletí ocení každý správný kuchař. Design mlýnku se mi moc líbí.
klad design
klad mlýnek
klad chuť
klad vůně
klad víčko jako odměrka
klad nic
avatar
Adéla
výborné koření, příjemná vůně koření a pokrmů připravených z tohoto koření (mlýnku), mlýnek opravdu funguje, bylinky v dóze jsou stále svěží a neztrácejí svoji vůni, snadné opakované použití
klad obal
klad vůně
klad funkčnost mlýnku
klad nic
avatar
Jana
Mlýnek Kotányi s provensálským kořením mě nadchl. Koření jídlo nádherně provonělo a dochutilo.Líbila se mi možnost jemnějšího a hrubšího mletí, Je skvělé, že víčko můžete použít na namletí koření a poté koření nasypat do jídla. Už jsem si koupila mlýnek s mořskou solí, s chilli a celý pepř. Všem doporučuji.
klad Čerstvě namleté koření
klad Možnost mletí na hrubo i na jemno
klad Skvělá chuť i vůně
klad Nic
avatar
Olivie
Toto koření od značky Kotányi jsem testovala poprvé. Líbí se mi skladná dózička, ve které se koření nachází, a které zároveň slouží jako mlýnek. Tento mlýnek se dá nastavit na hrubé či jemné mletí. Provensálské bylinky jsou skvělé na dochucení salátů, omáček a pečených slaných jídel, jako třeba i francouzské brambory nebo pizza. :)
klad Chuť
klad Použití
klad Vůně
klad Slabší uzavírání
avatar
Lucie
Tak nejdřív k vzhledu mlýnku, líbí se mi že je vidět obsah, tudíž je koření uchováváno ve skle a pro mě lepší než v plastovém provedení. Vůni bylinek miluji, po otevření je krásně cítit. Teď k praktickým věcem :) Použití mlýnku je jednoduché a hrubost mletí dostačující. Dále jsem uvítala praktické víčko, které může sloužit na odměření. Jsem potěšena, že jsem mohla testovat a určitě zůstanu u tohoto typu mlýnku s kořením.
klad desing
klad chuť
klad praktická stránka
klad hrubost mletí
klad nic jsem nenašla
avatar
Lucie
K testování jsem dostala mlýnek provensálské bylinky,musím říct,že jsem byl moc nadšená. Tento mlýnek jsem zkoušela použít do salátů,kde výborně doplnit chuť čerstvé zeleniny a také jsem zkusila okořenit maso,které mělo taktéž skvělou chuť. Poměr bylinek je dobře vyvážený a jídlo je velmi chutné.
klad Praktičnost
klad Dávkování
klad Chuť
klad Trochu vyšší cena
Zobrazit více recenzí
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel