Muzikál Královna Kapeska prostě milujete! Otestováno vaší rodinou

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
22x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 28. 2. 2018
do 31. 3. 2018

Známé postavy a úchvatný, pohádkový příběh muzikálu Kapka medu pro Verunku ve volném pokračování s názvem Královna Kapeska. vás opravdu uchvátil. Vaše děti, ale i dospělí rodiče byli našení.

Hodnocení 97% mluví za vše

Opět se vydáme na pohádkový ostrov, kde půjde ale tentokrát o záchranu života Kapesky, Královny přírodních sil, a budeme všichni doufat, že KTS, Kates, Král temných sil, svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na správnou pohádku sluší a patří. Jaké role a úlohy v tom všem hrají známé postavy Honzy, Mirka a Jiříka i Verunky, Katky a Bětky, to bude překvapení pro všechny.

Hudbu má opět na starosti Tomáš Beran, texty pak Kristýna Pixová. Jejich nádherné skladby z Kapky medu pro Verunku si stále hrají a zpívají děti v celé České republice. Kapka medu pro Verunku přilákala více než 120.000 velkých i malých návštěvníků a pořadatelé věří, že Královna Kapeska tuto hranici překoná.

Sama si můžete vybrat termín, kdy představení navštívíte:

*enzo* 11. března

*enzo* 18. března

*enzo* 25. března 

 

Pokud vám nevyjde testování, máme pro vás připrevnou slevu! *enzo*

1.     Klikněte na vstupenky https://muzikalyprodeti.cz/vstupenky

2.     Vyberte představení a klikněte na symbol „košíku“

3.     Zvolte požadovaný počet míst v hledišti v jakékoliv kategorii, po zazelenění vybraných míst klikněte na „objednat

4.     V poli "Slevové poukázky" zadejte kód ZENYSRO30 a potvrďte znaménkem +. Sleva 30% se odečte z celé objednávky.

Hodnocení
26
avatar
Alena
příloha
klad Vcera jsem byla s dcerkou na představení Kralovna Kapeska. OPRAVDU je to překrásná, výpravná pohádka. Je plná krásných melodií, které vám prostě zustanou v hlavě... krásná scéna, kostýmy, celkově i obsah byl lehce pochopitelný, i když chvílemi jsem se i já bála... tatož moje dcerka... Musím vyzdvihnout skvělé obsazení a hlavně výkony těch malých dětí, to bylo neuvěřitelné. Určitě bych na tento krásný muzikál zašla ještě jednou. Velmi doporučuji.
klad Trochu jsme měly problém se vstupenkami. Původně jsem chtěla vidět představení 25.3, ale vstupenky mi přišly na 11.3. To by ještě nevadilo, může se stát, tak jsem se přizpůsobila. Ale po usazení v sále další překvapení - vstupenky na stejna sedadla měla i jiná paní s dítětem. Bylo to nepříjemné, nakonec paní posadili jinam - ale to už by se stavat nemělo...
avatar
Eva
příloha
klad Drobné obavy, jak 4leťák zvládne délku představení, vzaly po pár minutách za své. Byly jsme okamžitě vtaženy do děje. Celé představení bylo plné nádherných písniček, kostýmů a scén. Bavily se jak děti, tak dospělí. Neteř tančila a zpívala spolu s dětmi a nakonec se dokonce vyfotila s Královnou Kapeskou. Jedním slovem skvělé! Děkujeme.
klad Stala se nám naším nepřičiněním hned v úvodu nepříjemná věc. Došly jsme na místo zhruba 8 minut před začátkem, sál se již plnil a přímo před námi na naše místa dosedla paní s dcerou. Po chvilkové diskuzi, a vzájemném předložení lístků, jsme zjistily, že na vstupenkách máme stejná místa. Obrátily jsme se proto na pořadatele, který šel celou věc řešit. Což chvilku trvalo. Přišel po zhruba 5 minutách, místa nám nabídl nová, ale zhruba o 6 řad dále a ještě na druhé straně sálu. Což znamenalo s dítětem letět po schodech dolů (uličkami se již nedalo projít a nejsme hulváti po zvonění zvedat celou řadu), okolo baru a po schodech zase nahoru do nové řady. Doběhly jsme tak tak a necítily se zrovna komfortně. Ale to je jediná výtka k celé akci.
avatar
Jitka
příloha
klad Mě i vnoučkovi se představení moc líbilo. Bylo nejen pohádkové, ale byly v něm i modernější prvky a ty děj pro dnešní děti "okořenily". Nechyběl ani vtip, např. čerti byli opravdu úžasní i se svojí rockovou kapelou. A v neposlední řadě musím vyzdvihnout herce a především dětské a také nádherné kostýmy a kulisy, prostě pánům výtvarníkům se díl moc povedlo.
avatar
Kateřina
klad Ja tedy musím nejdříve poděkovat paní, co zajišťovala vstupenky a vyšla nám plně vstříc a my jsme se mohli 11.3. vydat na představení. Byl to náš první dětský muzikál. Mista jsme meli krásná - 4 řada u kraje. Výhled perfektní. Dítko dostalo podsedak, Ktery jsme vlastně skoro ani nepoužili, jelikož pohádka byla hodně strašidelná a malá mi stále seděla na klíně a svírala mi ruku. Výborné výkony zpěváků, vyzdvihnout musím hlavně děti. Dále nás ohromila projekce. Té mohlo být více.
klad Vytkla bych délku. Úplně by nám stačilo hodinové představení. Takto to bylo na dítko dlouhé. A celé představení bylo dost strašidelné.
avatar
Renata
klad Také nám se představení moc líbilo. Dětem i nám, dospělým. Známé muzikálové hvězdy doplněné dětskými účinkujícími, krásné kostýmy a kulisy. Moc pěkná hudba. Máme trochu větší děti, takže udržely pozornost i přes druhou část představení. Moc pěkný kulturní zážitek.
avatar
Zuzana
klad Děkujeme za krásný kulturní zážitek, kterým tento muzikál určitě je a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. "Ekologická myšlenka" muzikálu je zde podávána velice zdařilou formou, muzikál je vtipný a přesně pro novodobé děti, ikdyž stále se něm neztrácí ta klasická pohádka. Krásné kostýmy a konečná projekce byla velkým překvapením.
avatar
Zlata
klad Také jsme se zůčastnili muzikálu Královna Kapeska,který je vlastně volným pokračováním úspěšného muzikálu Kapka medu pro Verunku.Herecké obsazení bylo úžasné,za pozornost stojí především výkony dětí.Moc hezké byly i kulisy a kostýmy učinkujících.Některé písničky byly chytlavé a děti si je broukaly s herci.Určitě jsme se dobře pobavili a představení si děti moc užily.
avatar
Eva
klad moc děkuji za možnost podívat se poprvé v životě na dětský muzikál. Písničky krásné a chytlavé. Super výkony zpěváků a to musím vypíchnout hlavně ty dětské - od dospělých jsme to čekali. Pohádka je dost strašidelná, takže bych doporučila věk dětí 8 a výše. délka představení pro 6-ti leté dítě byla už na hraně. Kdyby bylo představení hodinu a bez přestávky, tak by se nám líbilo více. jinak moc pěkná strašidelná pohádka.
klad Trošku mě mrzelo obsazení, protože jsme nikoho z učinkujících neznali. Z avízovaných Pártlová, Gránský, Slováčková, Nosková tam nebyl 11.3. nikdo.
avatar
Antonie
příloha
klad Muzikál Královna Kapeska je naprosto jedinečný. Krásné kostýmy, scéna, hudba, písničky, obsazení, prostě vše. Viděla jsem toto představení už dvakrát a už pokukuji po dalších termínech kdy jej návštivim. Dokonce jsme se fotili s herci po představení, což byl nádherný bonus...
avatar
Andrea
klad Děkuji za možnost shlédnout představení Královna Kapeska v divadle Hybernia dne 18.3.2018 i se svým šestiletým synem. Moc mě potěšilo, že jsem viděla všechny propagované herce - D. Gránský, M. Pártlová, A.J. Slováčková a M. Nosková. Představení se nám moc líbilo díky srozumitelnému pohádkovému příběhu, výpravě, krásným kostýmům a chytlavým písničkám. Skvěle hodnotím i dětské role. I když byla délka představení 2 hodiny a 30 minut, tak syn vydržel udržet pozornost po celou dobu. Jsem ráda, že se dělají takové muzikály i pro děti a zábavnou formou dokáží i poučit. Představení rozhodně doporučuji :-)
avatar
Katka
příloha
klad Moc děkuji za moznost testovat a videt tento muzikal pro deti s mym malym synem. Predstaveni se nam velice libilo - synovi mala Zlatovlaska, mne moc kostymy a kulisy a vykony zejmena detskych hercu. Pribeh byl pekny a poucny, clovek se ale i zasmal. Meli jsme stesti na “hvezdne” obsazeni, coz byl prijemny bonus.
klad Jen drobnosti - predstaveni pro deti by mohlo byt i kratsi a zaporna postava mene strasidelna :-)
avatar
Miroslava
klad Za mě 11 bodů :-D opravdu přenádherné představení, plné krásných kostýmů, úžasných herců a nezapomenutelných zážitků. Do Prahy jsem cestovali cca 200 km a nelituji - stálo to za to! Byli jsme na představení v neděli 18.3.2018 a byla jsem šťastná, že jsme měli hvězdné obsazení jako Paní Zpěvačka Pártlová, která byla neskutečná! Dále známý z televize David Gránský a spousty dalších jako je Míša Nosková, Martin Sochor, Ernesto Čekan...všichni předváděli úžasné výkony a hlavně bych chtěla vyzdvihnout i dětské výkony "neznámých jmen" - zatím neznámých...tím, že v hlavních rolích byly i děti, tak si myslím, že i děti to velmi zaujalo...všichni byli moc šikovní, představení bylo krásné a poučné - nenásilnou formou děti poznávali přírodu a jak se k ní mají chovat a co by bylo, kdyby jsme se k ní chovali zle...opravdu chválím a být blíž, šla bych určitě ještě jednou. Využila jsem i slevy 30 % na další vstupenku, takže za mě (za nás) opravdu jen samé klady! Děkujeme, nikdy nezapomeneme, a o tom to je!
avatar
Bohunka
klad Právě jsme se vrátili z muzikálu a byla jsem maximálně spokojena. Krásná výprava, kostýmy, děj srozumitelný. Myslím že syn si to moc užil a i já jsem byla spokojena. Chválím též obří množství záchodů v Hybernii (sláva nečekali jsme) a možnost rychlého objednání pití na baru. Děkuji ženy.s.r.o. za možnost testování.
klad Je to celkem dlouhé i pro dospělého, rozhodně bych nebrala dítě mladší 6sti let. Takových tam též pár bylo a buď lepším případě usnuly v horším plakaly.
avatar
Marta
klad Sestricka si to velice uzila, dnes slavila i narozeniny, tak byla velice spokojena. Nejvice se ji libila postava Davida Granskeho, toho miluje snad uz cele dva roky. Zla postava se ji take velice libil. Hybernia je velice krasne divadlo. Dej byl smysluplny, nekterym scenkam se nedalo nesmat. Jinak velice děkujeme
avatar
Marcela
příloha
klad Muzikál KRÁLOVNA KAPESKA je překrásné pohádkové představení nejen pro děti , ale i pro dospělé. Vysoká pěvecká a taneční úroveň, krásné texty, propracované kostýmy. V tomto muzikále není žádný slabý článek. Pohádkový příběh hezky pojatý, zábavný, poučný, nechybí ani vtip, vztah k přírodě. Dobro zvítě nad zlem. Doporučuji všem kdo si chce odnést a prožít jedinečné rodinný kulturní zážitek
avatar
Darina
klad Dobrý den ja jsem měla testovací vstupenky na 118.3 bohužel jsem nemohla jet, ale dnes jsem si vstupenku zakopila a jela jsem a nelituji nádherne představeni, krásne kostýmy, božský spěv. Zajimave pojeti, spojeni klasicke pohádky s modernou dobou.Moc se mi to líbilo a až vnučky budou moci jet tak pojedu jěště jednou.
avatar
Gabriela
klad Muzikál Kapeska se nám moc líbil. Syn byl nadšený z dětských herců a také z čertů, kteří měli rockovou kapelu. Nádherné byly kostýmy, výkony herců a světelné efekty a moc oceňuji děj klasické pohádky, spojený s moderní dobou a poučným tématem ekologie, který byl zpracován nenásilnou a zábavnou formou právě pro děti.
avatar
Tereza
klad Představení Královna Kapeska bylo nádherné, na představení jsem byla já, pak devítiletá holčička a dokoupili jsme si ještě jednu vstupenku aby mohl i přítel. Již jsme viděli i Kapku medu pro Verunku, což se nám velice líbilo a nyní to opět bylo skvělé, nádherné kostýmy, skvělé pěvecké výkony a vše opravdu suprově propracované. Nedělní zážitek v nás zůstane na dlouhou dobu a určitě půjdeme na další muzikál.
avatar
Michaela
klad Prostě jedna velká nádhera!!! Byli jsme i na Kapka medu pro Verunku a to se nám tehdy hrozně moc líbilo, tak jsme se na tento muzikál velmi těšili. Herci byli úžasný, kostýmy nádherný, atmosféra vynikající. Je to skvělý muzikál jak pro děti, tak pro dospělé. Bavili jsme se všichni. Všem moc doporučuji
avatar
Drahomíra
klad Muzikál mohl být úžasný. Po počátečních problémech se vstupenkami, které se za včasu vyřešili, jsem se moc těšila. Personál divadla byl vstřícný. V šatně je možnost za vratný poplatek půjčit podsedák pro menší děti. Hezké bylo i to, že v muzikálu vystupovaly dětští herci.
klad Mohl být úžasný. Nemůžu to avšak objektivně posoudit. Potíž je v tom, že v tom, že vnučce jsou tři roky a muzikál byl zjevně určen pro starší děti. Děj začal vystoupením pekelné hudební skupiny v rokovém stylu, k tomu to bylo ještě silně ozvučené a pro tak malé dítě to prostě není vhodné. Vnučka se ze začátku na sedačce schovávala a asi po 5 minutách jsem ji měla na klíně s pláčem, že se bojí a chce domů. Nedávno byla vnučka v kině a představení zvládla v pohodě. Příště bych uvítala, kdyby pořadatelé uvedli vhodné věkové rozmezí dětí, pro které je představení vhodné.
Zobrazit více recenzí