Jak byly děti testerek spokojené s kreativním adventním kalendářem BETLÉM? Zaujal je? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
8x
4
3
1x
2
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 8. 12. 2020
do 10. 1. 2021

Kreativí adventní kalendář BETLÉM

Omalovánkový adventní kalendář BETLÉM pro kreativní děti a hravé rodiče jako alternativa ke klasickým čokoládovým kalendářům. Adventní kalendář obsahuje 24 karet s autorskými obrázky výtvarnice Jany Andréskové. Každý den děti vybarví jednu součást betléma a 24. prosince je betlém hotový.

Kreativní možnosti zpracování betléma jsou neomezené. Na základě loňských zkušeností jsme hlavní tipy, návody a ispiraci sepsali do článku na blogu. Jak kretaivní adventní kalendář vzniká se můžete podívat pro inspiraci TADY.

Omalovánkový adventní kalendář BETLÉM

  • obsahuje 24 omalovánkových karet s roztomilými postavičkami, zvířátky a jinými obrázky
  • 4 vánoční pohledy a 6 novoročních přáníček k dotvoření
  • 24 očíslovaných hvězdiček na označení obálek
  • je ve formátu A4 (jako velký školní sešit)
  • má 18 listů, obrázky jsou (až na první a poslední) na stránce po dvou
  • je vytištěný na krásném vysokogramážním papíře (300 g)
  • lepený v bloku, aby se obrázky nikde nezatoulaly, a přesto šly dobře oddělit


Z prodeje každého betlému je odesláno 40 Kč neziskové organizaci Zdravotní klaun.Více informací najdete TADY.


Hodnocení
9
avatar
Zuzana
Z adventního kalendáře Betlém jsem byla nadšená, úžasný druh papíru, nádherne nakreslené postavičky aby zaujali děti ale i nás dospělí. Moje dvě děti si ho z nadšením prohlíželi. Sedmiletý kluk se pustil hned do malování. Sedel u toho a strašne ho to bavilo. Skoro 3 letá holka, malovala hlavně Andílky. Pak se obrázky vystřihli a nalepili sme je na špejle. Děti měli kalendář v pokoji počas Vánoc.
klad Libilo se nám všechno
klad Nemám žádnej
avatar
Anna
Děti byli opravdu velice nadšene z kalendáře a věnovali se omalovani. Měli nejvic radost ze zvířátek. Malovali děti 5 a 7 a tvary byli na malování jednoduché. Potěšili i pohledy na konci. Tento adventni kalendář bylo opravdu zpestření. Potěšil všechny jelikož přišel malým zpožděním malovali vsichni kdo sel okolo.
klad zvířátka
klad Pěkný papir
klad Nic
avatar
Tereza
Děti se na adventní kalendář velice těšili. Radost obrovská, nadšení, zábava v době prázdnin zabavilo nejen dcerku 4 ale i syna 7 let. Zapojila se i maminka?. Určitě kdo ještě nevyžkoušel doporučujeme www.kukando.cz/Betlém-inspirace. Kvalitní zpracování ❣️.
příloha
klad Zpracování adventniho kalendáře
klad Kvalitní tisteni papír nepropustný lze barvit
klad Pohlednice součástí
klad Přání do Nového roku
klad Zabaví malé děti a dospělé
klad Nemám nic.
avatar
Denisa
Dceru ihned "omalovanky" zaujaly. Společně jsme spolu vymalovavaly každý den jeden obrázek a poté vystrihly. Ale napadlo náš, že některé obrázky se dají vystihnout a použít jako šablona na okno a přestrikat umělým sněhem. Pohledy se nám velice hodily, každý rok v rodině posíláme a tyhle byly velmi nápadité a osobní :) určitě pokud bude možnost příští rok zakoupíme a budeme opět tvořit snad už pořádně betlém:-D
klad Povedeni
klad Napad
klad Dceru zaujalo
klad Více využití
klad Za mě prostě super
klad Nic jsem nenašla, co by nás na zklamalo
avatar
Radka
Za mě boží nápad. Betlém je krásně navrhnut pro větší děti. Náš malý sice nedokázal betlém zcela ocenit. Přeci jen papír a vystřihování není úplně pro menší děti. U nás zatím vedou hejbací a fyzičtější kalendáře, ale u nás rodičů vyhrál. Kalendář zabavil celou rodinku. Opravdu skvělý nápad.
klad silné okraje předloh
klad jednoduchost pro pochopení
klad skvělý nápad
klad vyvolal kreativitu a pohodu
klad pro malé děti není vhodný
avatar
Soňa
Při rozbalování působí adventní kalendář jako lepší omalovánka. Oceňuji možnost využití pohlednic a podílení se dětí na jejich konečném vzhledu. Babička měla radost z netradiční pohlednice, respektive obrázku na něm. děti tento kalendář motivoval k další tvorbě - zejména zvířátek na špejli, které by ještě v Betlémě mohly být. Určitě doporučujeme vyzkoušet. Vhodné pro děti, které velmi rády kreslí a vymýšlejí. Mé děti zabavilo. Hodnotím velmi kladně.
klad pohlednice navíc
klad není co vytknout
avatar
Martina
Děti se do vybarvování hned hrnuly. Zabavilo je na dlouhou dobu. S vytřihováním jsem musela trochu pomoci. Obrázků figurek je opravdu hodně. Ani jsme všechny nevyužily. Nejvíce si vychutnaly závěrečné sestavování betlému. Prarodiče velmi ocenili vánoční přání, které jim děti vyrobily.
příloha
klad Kresby postav
klad Vánoční přání, která jsou součástí
klad Univerzálnost - záverečné sestavení betlému dle vlastní fantazie
klad Karton při vybarvování akrylovými barvami trochu žmolkuje
avatar
Zuzana
Kalendář je perfektní pro celou rodinu, někdo vystřihuje, někdo maluje a někdo vytváří betlém. Můžete z toho mít kalendář nebo betlém a my si právě betlém vybrali. Bude zdobit náš stromeček. Uděláme si z toho tradici a budeme ho uchovávat dlouhá léta. Jsme rádi, že ho máme. Vyzdobili jsme si ho podle svého a je to první kalendář našeho syna.
příloha
klad Byl to skvěle strávený čas s mojí rodinkou. Moc jsme si to spolu užili.
klad Je to skvělé pro rozvíjení dětí.
klad Nemám co dodat.
avatar
Kateřina
Na vyrábění Betlémku se děti vrhly hned první den a na druhý den bylo hotovo. Mají moc rády jakékoliv aktivity a tvoření. Vzhledem k tomu, že jsou teď děti v karanténě, tak se skvěle zabavily. Vybarvování bavilo jak 3,5 letou, tak i předškolačku. Se stříháním jsem pomáhala já, starší dcera sama vystřihla ty jednodušší obrázky. Jediné, co nám chybělo, byla krabice, na kterou výsledný výtvor nalepit, ale nakonec jsme nějakou doma našly. Určitě bych doporučila jako zajímavý adventní kalendář nebo zábavu pro vánoční tvoření s dětmi, u nás mělo toto tvoření úspěch.
příloha
klad široké obrysy postav
klad snadné vymalování
klad snadné vystřihnutí
klad pěkně zpracovaný návod
klad vhodné pro děti různých věkových kategorií
klad zábava pro děti při čekání na Ježíška
klad -