Kreativní diář - kniha z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
9x
4
6x
3
2x
2
1x
1
2x
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 19. 1. 2016
do 8. 2. 2016

Vytvořte si diář na míru!

Zapomeňte na předtištěné diáře, sestavte si svůj originální kousek přímo na míru. V knize se dozvíte, jak si naplánovat rok, měsíc, týden i den. Místo se najde i na nápady, projekty či návyky. A to vše dozdobí originální kresby nebo koláže. Kreativní diář může začínat kdykoliv a bude vám dělat radost každý den.

 

A proč používat kreativní diář?

- Protože rok nemusí začínat prvního ledna.

- Protože stránky nemusí mít jednotný předtištěný formát.

- Protože si můžeme svůj diář kdykoliv přerušit a zaznamenat si třeba cestovní deník.

- Protože můžeme být kreativní a stránky si zdobit podle svého.

- Protože si diář tvoříme sobě na míru – zcela unikátní.

 

Ke knize je vytvořená i skupinu na Facebooku ZDE.

 

Prodejní cena: 199 Kč

Vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
20
avatar
Alexis
klad Kreativní diář je uceleným návodem, jak si vyrobit vlastní diář, co všechno tam můžeme mít kromě toho, co se nachází v klasických diářích, které můžeme pořídit v obchodě. Deník, seznamy, přání, projekty... Je to báječný průvodce pro někoho, kdo s vytvářením diáře začíná a neví, proč by to vlastně měl dělat, nebo jak na to. Navíc je velmi pěkně graficky zpracovaný, člověk v něm velmi rád zalistuje.
klad Pro pokročilejší tvůrce BuJo už kniha moc přínosná nebude, ale i tak je to krásná publikace do sbírky :-)
příloha
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Kreativní diář - kniha z nakladatelství Grada je vleice zajímavý, i když je to vlastně taková kniha. Kniha je to brožovaná a na cca 112-ti stránkách se dozvíte, jak si vyrobit svůj vlastní diář. Kniha je ale napsaná celkem hezky, je zde dost nápadů jak si vlastní diář vytvořit a hlavně to alespon mě dalo podnět si takový diář založit a přesunout do něj část svých myšlenek a nápadů. Tu to knihu mohu doporučit.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Martina
klad Diář, knihu, mám krátce, a zdá se mi perfektní, hned jsem se registrovala i do skupiny na FB, která existuje, a do dalších. Spousta nápadů, ale mám pocit, že jsem si ve svých diářích malé vision boardy již dávno předtím tvořila, ale jinak skvělé, jak jinak.
avatar
Jana
klad Diář mě absolutně nadchnul. Je prakticky, hodí se i do kabelky. Líbí se mi že vám perfektne zorganizuje den.kresby v diáři vás uvolní a perfektně si u nich oddychnete.snadno se používá a dobře se v něm orientuje.nečinně co bych vytkla je cena,sama bych si jej neporidiila
avatar
Anna
klad Praktická věc..i když většinou diáře nepoužívám,tenhle speciální diář je zajímavý a přehledný,takže do něj píšu moc ráda a tak ho mohu všem doporučit..usnadní organizování věcí..a plánování času..líbí se mi i kresby a koláže co jsou v knize obsažené..
avatar
Alena
klad Opravdu jsem nečekala,že knížka bude návod na výrobu vlastního diáře, čekala jsem lehce předtištěný diář/deník v jednom. V knížce jsem nalezla nějaké prvky, které bych využít mohla, ale 100 % bych si knížku v knihkupectví za tuto cenu nekoupila :-)
příloha
avatar
Hanka
klad Tak i já bohužel musím napsat, že i má představa o vytestovaném produktu byla hodně odlišná. Myslela jsem že mi přijde diář, který bych s pomocí nějakých pomůcek přiložených vylepšila atd. Bohužel. Mne tedy diář nenadchl. A za peníze za které je nabízen bych si ho zcela jistě nekoupila. Pokud je název Kreativní diář, čekala bych kreativní diář, ne jak si můžete svůj diář vyrobit, tipy, rady. To opravdu není nic převratného. Mne tedy zklamal.
příloha
avatar
Jiří
klad Děkuji za Kreativní kalendář od nakladatelství Grada. Stejně tak jako ostatní jsme byli trochu zklamáni. Čekali jsme opravdový kalendář, ne knížku, sice plnou nápadů, ale s žádným opravdu převratným, originálním. Knížku přenecháme našim dětem, věříme, že jim se bude líbit a kalendář si podle ní vytvoří.
příloha
avatar
Markéta
klad Nejprve bych ráda řekla, že jsem moc ráda, že jsem mohla poprvé něco testovat. Balíček ve schránce s Kreativním diářem mě velice potěšil.
klad Kniha je brožovaná a na cca 112-ti stránkách se dozvíte, jak si vyrobit svůj vlastní diář. Já jsem to ovšem pojala kapku jinak a jako kreativní člověk jsem ho využila na plánování svatby, která nás čeká tento rok. S plánováním a všemi přípravami je mnoho starostí. Když jsem hledala na pultech knihkupectví vhodný svatební diář, nic mne nezaujalo. Buď se mi nelíbil design nebo rozdělení. Proto jsem si svůj růžový blok upravila k obrazu svému (podle nápadů z knížky). A myslím, že se mi povedl. Teď se stal mým nejlepším pomocníkem v plánování svatby.
klad Velké plus vidím ve snaze zaujmout každého kreativného člověka k tvorbě vlastního diáře, takového který vám bude vyhovovat po všech stránkách.
klad Musím se přiznat, že mi na knížce nepříjde nic moc převratného. Dle mého názoru jsou to pouze sepsané poznámky, nápady a připomínky k tvorbě diáře.
příloha
avatar
Marek
klad Testovací kreativní diář mě překvapil,
klad stejně jako další testerky ,
klad očekával jsem předpřipravený diář který si budu dotvářet :)...bohužel jsem si špatně přečetl popis k tomuto testování stejně jako ostatní :)
klad Knížka mě nezaujala. Nenašel jsem v ní nic co by člověk již neviděl nebo neznal.
klad Není tam žádný překvapující nápad ani nic kreativního. Někdo jen sepsal věci které člověk dělá asi automaticky, Oceňuji že si s tím dal někdo práci, ale za 199kč to beru jako úplně vyhozené peníze.
avatar
Barbora
klad Testovací Kreativní diář mě trochu překvapil, myslela jsem, že to bude prázdný diář, který si budu sama tvořit. Kniha je ale napsaná celkem hezky, je zde dost nápadů jak si vlastní diář vytvořit a hlavně to alespon mě dalo podnět si takový diář založit a přesunout do něj část svých myšlenek, nápadů, pocitů, úkolů, které bych asi do normálního diáře nepsala a vlastně by mě to ani nenapadlo. Takže kniha je podle mě napsána přínosně, i když se některé věci jako např. paperitky omílají až moc dokola, celkově to na mě má přiznivý efekt, takže to vypadá, že budu v zaznamenávání událostí do diáře pokračovat:-)
klad Pro mě by asi kniha stačila v stručnější verzi. Přečtená je sice celkem rychle, ale některé pasáže jsou zbytečně nafouklé a slovo paperitky je sice zajímavé, ale vyskytuje se v knize až moc často
příloha
avatar
Martina
klad Ke kreativnímu tvoření mám kladný vztah a jsem vyloženě "diářový" typ, takže jsem z této knížky nadšená. Spoustu návodů a tipů, optimistický desing knihy a citáty mě potěšily a inspirovaly.
klad Neustále zdůrazňování paperitek mi přijde zbytečně a postupem knihy mi to vadilo víc a víc. Nemám pocit, že by si lepicí papírky zasloužilý tolik pozornosti.
příloha
avatar
Vlasta
klad Když mi Kreativní diář dorazil domů, byla jsem trochu zaražená, co to vlastně je. Očekávala jsem diář, kde si budu moci tvořit podle návodu z publikace své jednotlivé stránky. No diář to není, celá kniha je návodem, jak si vlastní diář vytvořit. Začetla jsem se do ní a vytvořila jsem svůj vlastní, který k hodnocení přikládám. Velmi pozitivně hodnotím fakt , že v dnešní době, kdy je všechno tak nějak dopředu nalinkováno a předem dáno se opět můžeme i v této oblasti vracet k vlastní tvořivosti a udělat si něco, na co se budeme denně dívat a vlastně i denně tvořit :-)
příloha příloha
avatar
Vlaďka
klad Takový kreativní diář je pořádná výzva. V prvních chívlích jsem si říkala, že to nebudu stíhat, ale pak jsem se začetla, zapřemýšlela si nad tím a šla do toho. Bavilo mě to a vlastně pořád baví, je to opravdu něco úplně jiného než si jen tak zapisovat do předtištěných diářů. Tento diář vám dá prostor pro všechny vaše nápady a myšlenky. Může fungovat i jako relax nebo terapie :-). Fantazii se tu opravdu meze nekladou. Můj diář objevila i dcera a začíná se svým vlastním.
příloha příloha příloha příloha
avatar
Emilie
klad Z kreativního diáře jsem byla mile překvapena. Měla jsem za to, že je to diář, do kterého se přímo zaznamenává. Ale opak je pravdou. Je to takový pomocník pro ty, kteří si chtějí vytvořit vlastní diář. Moc se mi líbí, dal mi impuls si diář udělat, teda spíše takový deník, do kterého budu zaznamenávat, co se mi povedlo atd. Opravdu všem doporučuji!
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel